Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 7 x Mazar/1xSuperSkunk/Plagron Lightmix/Biotabs/Vero29 DIY/Growduino
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 17

@PSYWEED neměřil jsem to, ale mely by být cca 200W. Světlo jsem kupoval zde na bazaru. Na příští kolo budu stavět jiné světlo ..popripade doplním toto o samsung stripy.

Old Post 15-06-2018 v 14:09 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 18




42.den 12/12

Ahoj po týdnu zase malý update. Growduino je stále v opravě takže jedu tak trochu na slepo. Nemám ani teploměr ani vlhkoměr jelikož tyto měří Growduino. Větrák běží na plno stejně tak jako zvlhčovačka. Holky vypadají, že se jim daří. Pomalu začínají žloutnout listy.

Zálivka: čistá voda PH 6.8-7 / 1 x denně + Biotabs Guerrila Juice 1 x týdně

Jak už jsem psal pokud někdo chce začít doporučuji Biotabs je to opravdu easy. Řešíte jenom zalejvání nic víc ....pro začátečnickou lamu jako já ideální.

Foto 41. den 12/12

Matkař doporučil kosu v 50 a 56 dnu (Mazar a Super Skunk) což by mělo být příští týden. Jelikož čekam na mikroskop (příští týden) a zároveň mám jenom jeden SS asi nechám všechno malinko déle.

Pokud všechno dobře dopadne tak v příštím kole bych rád použil nové světlo ktere postavim ze Samsung LM5561C

https://solstrip.com/en/solstrips/27-solstrip-x3.html

Jinak jsem zatím s výsledky velice spokojený, je to můj první pěst indoor ever a myslím, že mě to snad baví víc než i ta konzumace

Old Post 15-06-2018 v 14:31 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 19





47. 12/12

Po týdnu zase update. Kytí valej podle mě dobře nevypada, že by jim něco chybělo. Vše jedu na slepo protože growduino je stále v opravě. Větrám na plno.

Superskunk by se měl podle matkaře sklízet v 50 dnu což je pozítří, Mazar v 56. Pod mikroskopem si nejsem úplně jistý nechám ještě přes víkend a v pondělí asi přijde kosa. Myslíte, že už jsou ready?

Někde jsem zde četl, ze je dobré je před sklizní už nezalévat a nechat 48h ve tmě?

Foto:
01 Celek
02 MAzar
03 Mazar
04 Super Skero

Old Post 21-06-2018 v 11:17 AM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 20




52. den 12/12
Malý Up

Za 2 dny kosa, podle barvy trichomu v mikroskopu vypadají, že jsou ready. (Píšu když už mám sklizeno). Sklizeno v 55. dnu
Pěst hodnotím pozitivně, jak již mnohokrát zmíněno je to moje první kolo v životě indoor. Vše probíhalo víceméně bez problémů.

Zvolil jsem nejjednodušší metodu a to organicky od BIOTABs. Jsem poměrně zaneprázděný a mnohokrát v situaci kdy nemohu řešit míchání zalivky a zaléváni (organická hnojiva do zálivky). U Biotabs se zalévá pouze vodou, což mně vyhovuje. Kytky nevykazovaly, nějaké významné deficity. Vzhledem k mým malým zkušenostem, předpokládám, že u Bio minerálnich hnojiv lze dosáhnout většího výnosu. V mém případě bude výsledný produkt použit pro léčebné účely a trochu i pro zábavu.

GROWDUINO
I když jsem ho poslední měsíc neměl, učel plní opravdu skvěle. Chlapci neustále vyvíjejí a myslím, že jejich progress s další verzí bude přelomový. Vše je uděláno velice přehledně a srozumitelně takže každý kdo má selský rozum to pochopí. Cením také jejich přístup k řešení problémum, které nastaly

Výnos
Viz foto, myslím, že to nebude žádná sláva. Neotrhal jsem spodní výhonky, což možná mělo vliv. Výkon světla (180W) mi přijde na tento prostor málo. Na příští kolo budu světlo stavět s výkonem 320 W a použitím Samsung stripů, které budou v boxu, lépe rozmístěné. Distribuce světla by měla být tedy lepší. Taková je teorie uvidíme.

Foto
Fotky podle mně hrozně klamou, vše vypadá o dost větší než ve skutečnosti je

foto 1: celek
foto 2: detail top palice
foto 3: sklizeň

Po vzoru místních spouštím tipovačku

Old Post 28-06-2018 v 13:38 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 21

hmm tak 130g

Old Post 03-07-2018 v 23:02 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 22

101 gruzínců jinak pěkný ale chtělo by to vícero wattaze ať se daří do budoucích kol

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 04-07-2018 v 00:14 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mademoiselle
Stálý Člen

Karma uživatele mademoiselle - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 23

Koukám stemi páskami a boardy se roztrhl pytel.. Pěkne kde ty pasky budeš řešit obědnas z toho linku cos dával jo

Old Post 04-07-2018 v 00:25 AM
mademoiselle je offline   Profil uživatele mademoiselle   Find more posts by mademoiselle   Foto galerie člena mademoiselle   Click here to Send mademoiselle a Private Message   Add mademoiselle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 24

@mademoiselle ano tam odtud.
Vsechno zraje ve sklenicich, pekelne to.voni. Zatim.jsem jeste netestoval. Zvazim az po curingu.

Old Post 05-07-2018 v 00:15 AM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 25



Ahoj Vsem co sledovali !

Vysledek pestu je po mesicnim curingu ve sklenicich (budu stale pokracovat)

Mazar: 167 g
Super Skunk: 18g

celkem: 185g


Jak jsem jiz nekolikrat zminoval je to muj vubec prvni pest a jsem velice spokojeny. Pri vykonu 180W myslim, ze to je na poprve dobry vysledek.
Bohuzel jsem se vcera vratil ze 3 denniho vyletu a SS mi ve sklenici chytil plisen ...takze sel do kose ...budiz to pouceni pro priste

Mazar jsem uz zkousel a myslim, ze potrebuje stale zrat (trochu skrabe), jinak je to silak. Ma to hodne neobvyklou vuni takovou skoro az do houbova takovy zemity. Uvidime tak doufam ze ta houbova vune neznamena taky plisen

dekuji za prizen a rady

Old Post 30-07-2018 v 16:15 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od ivanski123
52. den 12/12


GROWDUINO
I když jsem ho poslední měsíc neměl, učel plní opravdu skvěle. Chlapci neustále vyvíjejí a myslím, že jejich progress s další verzí bude přelomový. Vše je uděláno velice přehledně a srozumitelně takže každý kdo má selský rozum to pochopí. Cením také jejich přístup k řešení problémum, které nastaly



Ahoj,

za to Growduino muzu ja! Strasne me mrzi, ze to nemohlo dojet do konce spolecne. Ale ted jak jsme udelali Growduino V2, tak je to uplne jiny kafe, tagze verim, ze dalsi kolo bude super!

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 15-11-2018 v 00:32 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9314550 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív