Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problém s listy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
Derek 83
Stálý Člen

Karma uživatele Derek 83 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Derek 83 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 65



A coby jste řekli na tohle?

Old Post 01-07-2018 v 20:10 PM
Derek 83 je offline   Profil uživatele Derek 83   Find more posts by Derek 83   Foto galerie člena Derek 83   Click here to Send Derek 83 a Private Message   Add Derek 83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Derek 83
Stálý Člen

Karma uživatele Derek 83 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Derek 83 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 66



A tady ještě

Old Post 01-07-2018 v 20:15 PM
Derek 83 je offline   Profil uživatele Derek 83   Find more posts by Derek 83   Foto galerie člena Derek 83   Click here to Send Derek 83 a Private Message   Add Derek 83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 67

A ty hnojis tou Bio-Cannou? Protoze jesli si hnojil predtim tou chemii jak pises tak tam nemuzes mit zadny pudni bakterie a dela to tam ted mozna tu neplechu. .

Ja bych otrhal vsechny napadene listy jemne a opatrne bych rozebral korenovy bal a presadil do nove koupeneho substratu a jenom zalil destovkou , treba Biobizz light-mix
A po 14 dnech bych zacal opatrne to Bio-Cannou podle tabulek.

Old Post 01-07-2018 v 21:52 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loyd
Stálý Člen

Karma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% PěstitelskáKarma uživatele Loyd - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 116 

Příspěvek č. 68

Cau , vytrhni to z kyble nebo co to je “snad tam mas diry na odtok” a pokud mozno zasadit do zemi.
Tim myslim do pudy , zadnej kvetinac ci jiny blbosti , venku to dela akorat bordel kdyz nevis jak na to.
Najdi si flek kde roste nejaka zelenina ,koprivy , muzou byt i byliny.
Staci ti jen destovka a sem tam to pohnojit na kvet az zacne kvest a mas po problemu.

Old Post 01-07-2018 v 23:15 PM
Loyd je offline   Profil uživatele Loyd   Find more posts by Loyd   Foto galerie člena Loyd   Click here to Send Loyd a Private Message   Add Loyd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 69

Souhlas, to by bylo jeste lepsi.

Old Post 01-07-2018 v 23:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Derek 83
Stálý Člen

Karma uživatele Derek 83 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Derek 83 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 70

Díky za radu,přesadím to do země.

Old Post 02-07-2018 v 13:13 PM
Derek 83 je offline   Profil uživatele Derek 83   Find more posts by Derek 83   Foto galerie člena Derek 83   Click here to Send Derek 83 a Private Message   Add Derek 83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Derek 83
Stálý Člen

Karma uživatele Derek 83 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Derek 83 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 71

Je tady nějaké vlákno o venkovním pěstování v květináčích,zatím jsem nic nenašel. Vím,že v hlíně je to lepší ale zas nemám takových možností.

Old Post 02-07-2018 v 14:56 PM
Derek 83 je offline   Profil uživatele Derek 83   Find more posts by Derek 83   Foto galerie člena Derek 83   Click here to Send Derek 83 a Private Message   Add Derek 83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 72

To je otázka?

Jestli...tak tady jsem ti našel pár inspirativních témat:

Zatmívačka a jiná překvapení.

Rasta_pasta měl odjetý nějaký květináče

Čeprovo TutankhamonxNYCD brutálně roztažený a odjetý v kolečkách

Zadej si klíčový slova do vyhledávání -> Pokročilé Hledání - je tady toho víc...

Old Post 02-07-2018 v 22:45 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Derek 83
Stálý Člen

Karma uživatele Derek 83 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Derek 83 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 73

Zedy,díky moc chlape hned to pročtu

Old Post 06-07-2018 v 11:33 AM
Derek 83 je offline   Profil uživatele Derek 83   Find more posts by Derek 83   Foto galerie člena Derek 83   Click here to Send Derek 83 a Private Message   Add Derek 83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 74

Zdravím všechny, mám problém s listy u Outu. Podle fotek zde mě napadlo jen, že by to mohlo být problémem se vzduchem pro kořenový systém, ale jistý si tím nejsem a tak raději přikládám fotky. Znepokojuje mě hlavně to, že všechny jsou stejná odruda, ale je to jen na třech ze šesti, ikdyž na čtvrté už se to v menší míře začíná také objevovat. Předem díky za rady. Smějte se

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 11-07-2018 v 09:32 AM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 75


foto zde, díky

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 19-07-2018 v 07:21 AM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Derek 83
Stálý Člen

Karma uživatele Derek 83 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Derek 83 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 76


Zdárek tak posílám foto té květiny co mě tak trápila. Přidával jsem hořčík a vše se srovnalo.

Old Post 31-07-2018 v 14:28 PM
Derek 83 je offline   Profil uživatele Derek 83   Find more posts by Derek 83   Foto galerie člena Derek 83   Click here to Send Derek 83 a Private Message   Add Derek 83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Derek 83
Stálý Člen

Karma uživatele Derek 83 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Derek 83 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 77


A tady je ta jedna co ji rezavěli listy,v zemi se má skvěle.

Old Post 31-07-2018 v 14:40 PM
Derek 83 je offline   Profil uživatele Derek 83   Find more posts by Derek 83   Foto galerie člena Derek 83   Click here to Send Derek 83 a Private Message   Add Derek 83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 78


Zdravim.
Dneska při kontrole kvetin jsem nasel na jedom listku takove sede kulicky. Nevite nekdo co to je nebo od ceho to je? Vypada to jako nejaky nakladeny vajíčka. Něco takového vidim prvne. Bylo to jen na jednom listu. Jinde na kytce jsem nic podobného nenasel. Viz foto:

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 03-08-2018 v 16:38 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 79


ještě jedna vic z blizka :

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 03-08-2018 v 16:43 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idodo79
Stálý Člen

Karma uživatele Idodo79 - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 80



Čaute.
Do teď, jsem se zde účastnil pouze pasivně, ale protože již si nevím rady, obracím se na vas s prosbou o vyřešení mého problému.
Pěstují poprvé, takže to podle toho i vypadá.
Pěstují out v hlíně v 12l kýblech, 4 kytky.
Zalévám až začínají vadnout. Do nedávna od začátku růstu jsem zaléval vodou ze studni (ec čisté vody 0,5) PH snížené octem na 6,5, hnojení plagron alga grow dle tabulek 4ml/l.
Pred mesicem začaly problémy. Ec vytoku byl 5,tak jsem tomu přiřadil prehnojeni, tak jsem to prolil az na ec 0,5. PH vytoku jsem neměřil. Výsledek bez změny, tak jsem změřil PH vytoku,a z hrůzou zjistil 7,8. Fajn. Takže to bude PH. Vykaslal jsem se na ocet a zacal používat kys. dusicnou. Jiz tyden vstupni EC 1.8, PH 6.1. Výstup EC 2.1-2.4 dle kytky, PH 6.4.
Výsledek bez změny. Protože pouzivam kys. dusicnou a jiz 2-3 tydny co zacaly jakš takš kvést, davam Plagron PK dle tabulek + green sensation. Děje se to jen na spodnim a strednim patre od nejstarších, ty pak odpadnou a pokračuje na další. Kdyz jedny jsou na odpis o list dal tak v pulce, o dalsi list náznak . Hnojim hodně, málo, vic snizit PH nebo je problém jinde? Snad se mi podaří pripojit foto.

Old Post 22-08-2018 v 12:07 PM
Idodo79 je offline   Profil uživatele Idodo79   Find more posts by Idodo79   Foto galerie člena Idodo79   Click here to Send Idodo79 a Private Message   Add Idodo79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-01-2021 - Problémy s klony - 1 odpovědí
01-06-2020 - Problem s rostlinami - 7 odpovědí
14-03-2020 - Problém s růstem - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2672590 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív