Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dalsi me organicke pesty....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 97


Asi jen na peti listech na spodku a ve stredni casti rostlin se me objevil cca 10 dni zpet nejaky deficid proto jsem ten Cal Mag zacal tak vhementne resit abych stacil vcas zareagovat. Ale spise me to pripada jako spaleni zivinami , mozna CH nepotrebuje az tak moc plny davky jak je v tabulkach Biobizzu , nebo spatny PH.
Nebo takhle presne zacina deficit vapniku, nez se to rozleze po celych listech.

Ja jsem do ted vzdy redil 50/50 RO s KH .
Ted jsem dal uplne cistou KH bez RO a chci tak i nadale pokracovat.

Za dva dni chci zmerit PH vytoku abych zjistil jesli me ta cista KH bez RO nahodou zase nezveda to PH tak jako se to kdysi delo .
Kvety zatim jedou jak stekly, nevidel jsem zadny takovy problem ze by se nafukovani a rust zastavil.

Taky je mozne ze ta Cannalope Hase ma jine naroky a je jinak citliva nez ten BDS.
Ten vykazoval deficit vapniku az teprve 3 tydny pred kosou.

Zatim me to nechava klidnym ale jsem ve strehu, uvidime jak pristi zalivku dopadne to PH.
No uvidime

Naposledy upravil Madical-Strains 29-06-2018 v 08:27 AM

Old Post 29-06-2018 v 08:15 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 98



Tak jelikoz jsem tu na Groweru znam svou netrpelivosti a trochu jsem se take obaval zvyseni PH po zaliti KH vody vcera bez RO do substratu tak jsem radeji jel jeste dnes to PH substratu zmerit abych vyloucil to spatne PH jako prvni.

PH nastesti sedi jak pribity ! Na te spravne hodnote .
Takze za me tipuju ze jsem to bud trochu prepalil s hnojivy coz je docela s Biobizzem nepravdepodobny (ale mozny) nebo zacatek deficitu Vapniku popripade jineho prvku.

Takze vzhledem k tomu ze jsem ted naposledy zaleval jen cistou kohoutkovou s BB tak uz by se teoreticky mohly ty prvky co zchazely doplnit a melo bu uz to byt do budoucna v cajku.
PH substrau zmerim jeste pro sicher za tyden.

EDIT:
Abych predesl otazkam tipu jak si meril PH substratu?
Tak doplnim , ze jsem snizil cistou RO na neutral 7 tak aby se to podobalo destllce a do pul litru jsem dal hrst pod-povrchovy hliny z kvetinace a hodinu jsem nechal odstat za obcasneho michani. Pak precedil a zmeril. Odber jsem provedl jen v tech dvou kvetinacich kde mely kyti ten deficit.

Nekde se uvadi ze by to melo odstat 12-24 h ale to neplati pro RO jen pro destilku, protoze pak se to PH vody samo zveda zpet na vyssi hodnoty diky svym silnym pufrum. Takze hodina je idealni.

Naposledy upravil Madical-Strains 29-06-2018 v 11:37 AM

Old Post 29-06-2018 v 11:15 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 99

Pod Verem cannalope haze, házela deficit ca a mg už třetí týden v květu u JIDB.

Old Post 29-06-2018 v 13:03 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 100

Fikus- Tak to by presne odpovidalo.
A ty listy te zacinaly presne takhle jak u me? viz.foto... nebo jinak?

U BDS to takhle nezacinalo az 3-4 tydny pred kosou se delaly ty zrzave skvrny ale jinak nic, nezacinalo to na okraji listu , tak jako ted.

Myslim nic tak hroznyho nedeje, objevil jsem jen par listecku a hned to resim
Snad by to melo byt ted uz ok..

Old Post 29-06-2018 v 13:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 101

Tak jak u tebe ne. Měl jsem hnědé malé flíčky a pak listy začali hnednout. Nemůžu to srovnat, protože jsem měl padlí a to se taky výrazně podepsalo.
Pod disko světly to nedělalo a u hps jsem hnojil Plagronem a nikdy jsem deficit nemusel řešit. Až u hydro systému nft a přechod na JIDB
To co máš na listech ty nevypadá na vápník.
Každopádně na podzim se vracím k Plagronu hydro A, B.
Zpočátku jsme byl nadšený, ale Plagron jsem jel snad deset let a nikdy jsem problém s nedostatkem něčeho neměl

Old Post 29-06-2018 v 14:58 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 102

Aha, Je to zacatek deficitu vapniku , teda nevim jesli to moje ale presne tak to vypada ....tvori se to na lsitech, zacina to presne takhle od kraju a pozdeji to prechazi na hnede nebo zrzave skvrny kdekoliv po celem liste.
Ale je fakt ze to muze byt i to prehnojeni , nebo jinej prvek.

Verim ze uz to bude ted dobry.

Old Post 29-06-2018 v 15:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 103

Fikusi- Uvidim to finale , jak budou ty kvety vypadat ale asi uz CH v boxu nepojedu.
Kazdy 5 -6 dni vyroste milion tenkych vetvicek na spodkach uz jsem je 6x musel odstranovat. A i ve strednich patrech se to az nesmyslne vetvi na miniivetvicky a ty zase na pidivetvicky. Cim vic se zbavuju tech tenkych vetvicek tim vic rostou .
Pravdepodobne sem ji asi nemel zastipovat vubec.
Ani ty vetve vubec nechteji silit.
Myslim ze to nebude stejna ta genetika jako si jel ty. Koukal jsem na to u tebe a ta stvaba kytky se mi zda trochu odlisna. CH vyzaduje 3x vic pece nez bezna indica.
Budu se pro priste uz drzet indicy tu staci 1-2x prorezat a je to.

Nechci na ni nadavat dokavad nevidim finale ale moc me ta sativa na pest nesedi.

Old Post 30-06-2018 v 09:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 104

Madi: na tej fotke v príspevku 97 to nie je deficit calmag - to je beton isté.
Skôr to je prepisknuté hnojením, prípadne nejakým postrekom.

Old Post 30-06-2018 v 11:20 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 105



Je to mozny ze je to prepaleny hnojivem , davam ale normalne lehce pod hodnotami co je v tabulkach Biobizz, normalne jsem tak hnojil jine odrudey a bylo to ok.
Je jasny ze kazda odruda ma jine naroky ale to prepaleni neni moc logicky Biobizzem.
Uznej sam.

Porovnej priznaky ....rekl bych ze je to jako pres kopirak.
Vsimni si krome hnedych okraju tez hnedych spicek listu.


1.-Muj list z boxu

2.- Zacatek deficit Vapniku .

Je to v polovine stranky.
http://growmart.cz/jak-na-hnojeni-rostlin/


Co na to rikas teda ted ???

Old Post 30-06-2018 v 11:33 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 106

A tady je to taky tak vyfocene ten vapnik . Druha fotka od shora.

http://www.ilovegrowingmarijuana.co...ciency-calcium/

Old Post 30-06-2018 v 11:58 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 107

20.Den 12/12

Takhle holky vypadaji ( bez prehaneni) po prorezani cca 60 spodnich vetvicek, na kazde bylo cca 5-8 novych za posledni tyden kdy jsem je naposledy odstranoval.
Trochu sem taky ty velke horni listy sestrihnul aby slo vice svetla na spodky.

No , musim priznat ze jsou vetve sice tenke a nemyslne moc se vetvi ale na rychlost nafukovani palicek si nemuzu zatim stezovat. Kazdy den je poznat ze jsou o neco nafouklejsi.
Pokud bych je kosil po 45 dnech kvetu tak by zbyvalo uz poslednich 25 dni.
A to se mi nezda ale bud samozrejme sledovat zase barvu trichomu a podle toho seknu.

Old Post 30-06-2018 v 16:23 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 108






20.Den 12/12

Takhle holky vypadaji ( bez prehaneni) po prorezani cca 60 spodnich vetvicek, na kazde bylo cca 5-8 novych za posledni tyden kdy jsem je naposledy odstranoval.
Trochu sem taky ty velke horni listy sestrihnul aby slo vice svetla na spodky.

No , musim priznat ze jsou vetve sice tenke a nemyslne moc se vetvi ale na rychlost nafukovani palicek si nemuzu zatim stezovat. Kazdy den je poznat ze jsou o neco nafouklejsi.
Pokud bych je kosil po 45 dnech kvetu tak by zbyvalo uz poslednich 25 dni.
A to se mi nezda ale bud samozrejme sledovat zase barvu trichomu a podle toho seknu.

Old Post 30-06-2018 v 16:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 109

Madi: k príspevku 105....
Nie som si tým naozaj istý, každopádne tam dávaj menej tej RO vody a viac tej "tvrdej" z vodovodu.
Inak by som sa absolútne nevzrušoval, máš to parádne. Ten model je 95 percentná satívna a satívy celkom ľubia papať.
kukal som na DNA Genetics - tam uvádzajú kvet 8 týždňov, takže ak matkár uvádza 45 dní, tak to maš super selekciu - sám uvidíš -samozrejme je na Tebe, že v akom štádiu a pre aký efekt to chceš kosiť.
STriekaš na to tú melasu? - nemůže to mať tento vedľajší efekt??? Na tých nových fotkách nevidím nejaký masívny prejav deficitu na rastlinách.
Skôr mám obavy, že tam budeš mať množstvo pidipaličiek a sa s tým budeš v závere baviť do zblbnutia. Možno by tento model chcel menšie kvetináče a nezastrihovať.

Old Post 01-07-2018 v 10:06 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 110

Nedavam min RO ale davam uplne cistou kohoutkovou bez RO.
Ok, budu davat plny kotel od Biobizzu, kdyz sativy hodne papaj.

Davam trochu Melasy do zalivky proto jsem daval mene Biobizzu.

Jo tenhle model nezastrihovat to byla asi chyba.

Uvidime jaky budou palicky za 25 dni.

Old Post 01-07-2018 v 17:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 111


Vim ze to neni nejak zavaznej problem ,bylo to jen par listecku ale jelikoz ten problem jeste stale pretrvava a doplneni prvku kohoutkovou vodou nezabralo a byl jsem zvedavy tak jsem sel za znamym do botanicky zahrady a ten me rekl ze listy vypadaji na 90% spalene. Taky me botanik rikal at si kupuju kazdy pest novou Melasu ze kdy je otevrena dele jak 3 mesice ,tak se tam tvori nezaduci bakterie ktere muzou taky delat neplechu.

Tak jsem dnes koupil novou Melasu.
Podle rady Botanika to mam zalejt s RO +KH vodou bez hnojek se dvema pol. lzicemi melasy, klidne muzu 2x po sobe a pak pokracovat s Biobizzem ale o 1ml /1l mene a pridavat dve kavove lzicky Melasy do 5 l zalvky s Biobizzem.
Udajne , pokud se Melasa leje do substratu tak ta Melasa musi ty makro i mikroprvky co ji zchazi doplnit. Pry jich ma dostatek pro konopi.

Takze kdo z vas se domnival ze je to spalene tak mel asi pravdu. A zpudsobila to s nejvetsi pravdepodobnosti dlouho otevrena Melasa.

Naposledy upravil Madical-Strains 02-07-2018 v 14:20 PM

Old Post 02-07-2018 v 14:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 112





Tak dnesni podvecerni pohled do boxu me trochu znepokojil.
Uz se to zacalo rozlezat i na horni listy u palicek cca 8-10 listu.
Tohle proste vzdy nasere.

Domnival jsem se ze spaleni zivinami jsou jen hnede spicky a tech tam moc neni spalenych, spis po oktajich a ted uz i uprostred listu.

Pravdepodobne to bude asi teda spalene hnojivy, protoze posledni zalivku jsem jeste zvysil na popud ze sativy vyzaduji vice hnojiv , tak jsem dal plnou davku podle tabulek.
Bio-grw-3ml/1l , Bio-bloom 2ml/1l , top-max 1ml/1l.
Nic samozrejme nikomu nevycitam ! ! !

Takze zitra zalivka bez Biobizzu 2x po sobe bez hnojiv ,vychazi na na 6 dni a pak pomalu Biobizz v mensim mnozstvi. Ta Melasa by mela udajne zneutralizovat to prekrmeni.

Jeste jednou jsem meril to PH pro sicher ale je ok.
Z toho vyplyva , sevce drz se sveho kopyta,coz v prekladu znamena... Madi drz se sve oblibene BDS odrudy

Naposledy upravil Madical-Strains 02-07-2018 v 20:12 PM

Old Post 02-07-2018 v 19:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1942300 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív