Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jaká hnojiva použít?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Denny19


A prosim tě, mám dokoupit ještě nějaké doplňky, které by měly smysl? :-)


Co má tak smysl podle mě je PK13/14 nebo green sensation ten je top 😉

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 19-05-2018 v 12:29 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thx1138
Stálý Člen

Karma uživatele thx1138 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 18

na doplnky ti radim se vysrat. pomer cena vykon -kazdy prodejce chce prodat-je vzdy u techle boosteru a cocovin nachylny na perfektni rekneme idealni laboratorni podminky. nauc se pouzivat dobre zaklad a pak si k tomu neco pridej a zase si to vychytej a tak dal. jako kazde uceni postupne. z doplnku max rhizotonic nebo pk. zbytek je vice nebo obcas pri trose stesti mene zbytecny.

Old Post 20-05-2018 v 14:52 PM
thx1138 je offline   Profil uživatele thx1138   Find more posts by thx1138   Foto galerie člena thx1138   Click here to Send thx1138 a Private Message   Add thx1138 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SILENTJOE
Stálý Člen

Karma uživatele SILENTJOE - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 19

Zdravím mé zkušenosti jsou takové,nakupovat drahé boostry a jiné sračkoviny za nehorázný peníz je blbost,já to skoušel enzymy a boostry na květ.Muj závěr je ,na rúst końský hnuj(agro 3KG za 100kč) a na květ (guáno 100 kč)toť vše PS:OUTDOOR

Old Post 20-05-2018 v 21:02 PM
SILENTJOE je offline   Profil uživatele SILENTJOE   Find more posts by SILENTJOE   Foto galerie člena SILENTJOE   Click here to Send SILENTJOE a Private Message   Add SILENTJOE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stevensonX
Nový Člen

Karma uživatele stevensonX - 14% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 20

Na out stačí aj Kristalon plod a kvet

Old Post 14-06-2018 v 14:19 PM
stevensonX je offline   Profil uživatele stevensonX   Find more posts by stevensonX   Foto galerie člena stevensonX   Click here to Send stevensonX a Private Message   Add stevensonX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 21

Byt tebo tak jdu zcela urcite do Biobizzu a skladuju ho v lednici, vydrzi a nekzazi se driv nez ho vypotrebujes.
Jak uz nekdo psal zasadne pestovat Bio , chut a vune susiny mnohem lepsi a zdravejsi.
At se dari.

Naposledy upravil Madical-Strains 15-06-2018 v 19:27 PM

Old Post 15-06-2018 v 00:47 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 22

Na out se osvědčil fish mix od Biobizzu 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 15-06-2018 v 04:35 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 23

" na out stačí kristalon", kristalon je největší sračka co jsem jel. Ty chemikálie se drží v půdě roky a chuť ganji v puse je jak bys hulil staré ponožky. Fuj 👎

Old Post 15-06-2018 v 06:06 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stevensonX
Nový Člen

Karma uživatele stevensonX - 14% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od fikus37
" na out stačí kristalon", kristalon je největší sračka co jsem jel. Ty chemikálie se drží v půdě roky a chuť ganji v puse je jak bys hulil staré ponožky. Fuj 👎


Aké chemikálie, to iste čo v iných hnojivách... Niekto tu kidá na AH čka, ja nedám na ne dopustiť, síce na finiš som používal Ripen Od GH.
Robíte z toho alchímiu.

Old Post 15-06-2018 v 18:57 PM
stevensonX je offline   Profil uživatele stevensonX   Find more posts by stevensonX   Foto galerie člena stevensonX   Click here to Send stevensonX a Private Message   Add stevensonX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od stevensonX


Aké chemikálie, to iste čo v iných hnojivách... Niekto tu kidá na AH čka, ja nedám na ne dopustiť, síce na finiš som používal Ripen Od GH.
Robíte z toho alchímiu.


Jsou zmasirovany marketingem do maly kulicky nicmene ke kristalon není uplne vhodny pro cannabis pac ma malo fosforu.

Old Post 15-06-2018 v 19:18 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 26

Marketing? Lol 😂
Nevím co tam do toho kristalonu cpou, ale nedá se to hulit ani po deseti pivech. Nepoznám rozdíl mezi biobizzem a Plagronem, ale poznám rozdíl mezi kristalonem a ostatními hnojivy .
Zajímalo by mě jak mám venku dělat proplach. Hlavně mi netvrt, že to mám prolivat vodou.

Old Post 15-06-2018 v 19:33 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gauss
Stálý Člen

Karma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% PěstitelskáKarma uživatele Gauss - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 336 

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Marketing? Lol 😂
Nevím co tam do toho kristalonu cpou, ale nedá se to hulit ani po deseti pivech. Nepoznám rozdíl mezi biobizzem a Plagronem, ale poznám rozdíl mezi kristalonem a ostatními hnojivy .
Zajímalo by mě jak mám venku dělat proplach. Hlavně mi netvrt, že to mám prolivat vodou.


Však jsem ti dal za pravdu! kristalon není dobrej, ale jinak je to stejny NPK jako každý jiny... (dneska uz je mozna všechno jinak, kristalon jsem nevidel tak 13let

Old Post 15-06-2018 v 19:35 PM
Gauss je offline   Profil uživatele Gauss   Find more posts by Gauss   Foto galerie člena Gauss   Click here to Send Gauss a Private Message   Add Gauss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 28

Gaus, to nebylo na tebe. Jináč jsme taky kristalon nepoužíval přes deset let. Pokud to dělají jináč, tak sory. Já mám sním spatne zkušenosti a odneslo to 5 kytek. Na jedné kytce bylo přes půl kila, tak si představ tu škodu. Ještě teď po desíti letech mám na to nervy. Venku se mi vždy něco podelalo. Buď mi to někdo čápl nebo se mi to oprcalo a když jsem to konečně měl dobré, tak mi to skurvil kristalon. To byl pešek

Old Post 15-06-2018 v 19:49 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
otoxy
Nový Člen

Karma uživatele otoxy - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 65533  

Příspěvek č. 29

Jedu Ah. Největší spokojenost.

Old Post 01-07-2018 v 11:08 AM
otoxy je offline   Profil uživatele otoxy   Find more posts by otoxy   Foto galerie člena otoxy   Click here to Send otoxy a Private Message   Add otoxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 30

Normalne se snazim nebyt kriticky, ale toto nepochopim, kristalon stoji kolem 100,- a nejlevnejsi, rekneme znackova hnojiva, napr. ATAMI nebo HESI 1L baleni kolem 200,-
Ten cenovy rozdil neni zase tak znacny, aby si clovek nemohl koupit kvalitu.

Grower sponzor

Old Post 01-07-2018 v 11:16 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SAIT47
Nový Člen

Karma uživatele SAIT47 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 31

Cabas kdyby mel nekdo zajem o hnojky- top max 10l 2500,bio bloom 10l 1000, canna terra vega 10l 600, canna 13/14 10l 1200 2x, vita max plus 4l 800 3ks 607056426 vice info po tel Most

Old Post 02-07-2018 v 18:23 PM
SAIT47 je offline   Profil uživatele SAIT47   Find more posts by SAIT47   Foto galerie člena SAIT47   Click here to Send SAIT47 a Private Message   Add SAIT47 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-01-2012 - Jaký hnojky použít?? - 12 odpovědí
26-01-2002 - Jaky sodik pouzit? - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2507200 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív