Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Odhlučnení Ufa Primaklima 800m3 Tc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 17


Taže říkate,že rozdíl v nákresu 1 a 2 nebude žádný co se týče více a méňe hkuku z proudícího vzduchu? č.2 nebude tišší na konci? 😐

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 02-05-2018 v 20:58 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 18

❔ 🤔

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 03-05-2018 v 14:49 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 19

Co místo (B combiflex) použít Sonoflex ?

Old Post 03-05-2018 v 16:09 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od borecshot
Co místo (B combiflex) použít Sonoflex ?


Tak to není problém, ale celkově hluk v cimře neřeší se,ale to co jde z cimry ano 😉

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 03-05-2018 v 18:49 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 21

Takže vzhledem k tomu, že odpověďi na mou otázku se mi nedostalo 😑, provedli jsme s kamarádem test ✌
Závěr je následující: varianta zapojení boxu č.1 z nákresu hučí na vývodu dovoluji si tvrdit o 30-40% více, než varianta z nákresu zapojení boxu č.2 ,kde to na vývodu hučí mnohem méně. A to dokonce i při použití ventilátoru na rychlost II.-400m3 je na vývodu hučení menší, než u varianty č.1 a to při použití ventilátoru pouze na rychlost I.-220m3. Jo a to bylo použito 5 ohybů potrubí!

Měření proběhlo ve 2.ráno, hlukoměrem KIMO DB300/1 ve vzdálenosti 2m od boxu ve výšce postele. Prostě jsme decibel metr postavili přesně vedle postele ve výšce polštáře kde kámoš normálně spí. Vývod z boxu je ve výšce 2,35m od podlahy.

Rozdíly v db byly následující:
Napojení za tlumičem na 20cm combiflexu
Rychlost I. 220m3 - hlučnost v pokoji 40-41db
Rychlost II. 400m3 - hlučnost v pokoji 42-43db

Napojení za tlumičem na 420cm sonoflexu
Rychlost I. 220m3 - hlučnost v pokoji 36-37db!
Rychlost II. 400m3 - hlučnost v pokoji 38-39db!

Takže tak a závěr je jasný: delší potrubí sonoflex za ventilátorem a tlumičem pokuď není nesmyslně kroucené,ale vedené v relativní rovině a rozumě ohýbané,odhluční proudící vzduch více,než když je napojení za ventilátorem a tlumičem krátké. 😎

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 06-05-2018 v 22:38 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
otoxy
Nový Člen

Karma uživatele otoxy - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 65533  

Příspěvek č. 22

Já ten motor nacpal do plastové krabice. Po stranách jsem dal sadros a po uchycení motoru jsem celý prostor vyplnil nehořlavou expandujíci pěnou.
Použil jsem ty dvojité roury a je to vcelku fajn.
Nejvíc bordelu dělá obyčejný větrák na ofuk.

Old Post 01-07-2018 v 11:11 AM
otoxy je offline   Profil uživatele otoxy   Find more posts by otoxy   Foto galerie člena otoxy   Click here to Send otoxy a Private Message   Add otoxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5926310 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív