Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Houpe se mi lampa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dzeydee
Nový Člen

Karma uživatele Dzeydee - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 3  

Nápad Houpe se mi lampa Příspěvek č. 1

Zdravim, predem se omlouvam ale nevim jestli tady to téma uz tu bylo.. Jsem tu novy a este se ani nedokazu poradne zorientovat jak to tu chodí.. K věci. Po 12h ciklu dne se sepne spínač, lampa vypne.. Dnes rano prijdu a lampa se houpe dopredu a dozadu.. Pritom potruby mam dané kousek vedle takze tam má celkem doat mista.. Nevite cim by to mohlo byt? Nebo jestli je to normalni? Dika za odpověď mam z toho docela strach..

Old Post 27-06-2018 v 10:13 AM
Dzeydee je offline   Profil uživatele Dzeydee   Find more posts by Dzeydee   Foto galerie člena Dzeydee   Click here to Send Dzeydee a Private Message   Add Dzeydee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 2

Čau,
Napadá mě, že tam máš nějakého bubáka.
Ale teď vážně. Jestli máš zaplý ofuk, tak ten ti klidně může způsobit malé pohyby lampy. Nebo jestli si do boxu omylem nedrknul, když si ho otvíral.
Pokud ti to dřív nedělalo, až dneska, bude to nějaká drobnost.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 27-06-2018 v 11:40 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 3

Ahoj, ja sa tiež prikláňam za toho bubáka . Daj si hlavne pozor či máš správne a poriadne zapojenú elektroinštaláciu, utiahnutú výbojku a bezpečne zavesené svetlo atď.. . To,že sa lampa občas zhúpne som ani ja zatiaľ v tých labilných stanoch neriešil, ale skúsim sa na to zamerať . Nech sa Ti darí.

prvý IN - Green Poison + Mazar / hlina / HPS 600W / semená

druhý IN - Ednik / kokos / HPS 600W / rezy

tretí IN - Ednik / kokos / HPS 400W / rezy

štvrtý IN - Jack Herer / kokos / HPS 600W / rezy

piaty IN - Grape Puff#2 a Shark Shock / kokos / HPS 600W + 400W / rezy

šiesty IN - Grape Puff#4 / kokos / LEd by FrYnK 600W / rezy

siedmy IN - Big Bud / kokos / LEd by FrYnK 600W vs HPS 400W / rezy

ôsmy IN - kokos / LEd 650W 1xred 500W 2xred / Adv. Hydrop. / Mix (BB, BK, ChK)

deviaty IN - kokos / FrYnK LEd 500W 1xred a 500W 2xred / Adv. Hydrop., B'cuzz / AH, GTH

desiaty IN - kokos / FrYnK LEd 500W 1xred a 500W 2xred / Adv. Hydrop. / Wappa, Nebula

Old Post 27-06-2018 v 19:42 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledkar
Stálý Člen

Karma uživatele Ledkar - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ledkar - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 4

Moje svetlo ma cca 7 kg a rozhoupe ho i ofuk 15cm, pokud zcasti fouka na plochu chladice.

Old Post 28-06-2018 v 08:10 AM
Ledkar je offline   Profil uživatele Ledkar   Find more posts by Ledkar   Foto galerie člena Ledkar   Click here to Send Ledkar a Private Message   Add Ledkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzeydee
Nový Člen

Karma uživatele Dzeydee - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 5

Nevim cim by to mohlo byt.. Elektikar taky dvakrat nejsem ale vše je dotazeno jak ma byt.. Asi to je jak sem to oteviral.. Každopádně dekuju že se nekdo ozval.. Mel sem z toho fakt haldu..

Old Post 28-06-2018 v 10:56 AM
Dzeydee je offline   Profil uživatele Dzeydee   Find more posts by Dzeydee   Foto galerie člena Dzeydee   Click here to Send Dzeydee a Private Message   Add Dzeydee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-05-2006 - You! Jsem mezi vama. - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7989700 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív