Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pěst 600W MH/HPS - 16 x Sensi Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 65

Asi jsem slepej ale nic tam nevidím ... To je tvůj první pěst ?

Old Post 22-06-2018 v 22:22 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 66

Kurna jak se sem dávají ty smajlíci :-)

někdy je tady mám a jindy na to zaboha nemůžu přijít....

...tak dík za dobrou zprávu

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 22-06-2018 v 22:32 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 67

Ja som takisto slepy ziadne gule tam nevidim ..

.. smajlici http://grower.cz/forum/misc.php?action=getsmilies&s

Old Post 23-06-2018 v 08:03 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 68

Ahoj, taky nic nevidím, nestresuj 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 23-06-2018 v 08:54 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 69

Taky bych rekl, ze pohoda. Ruvi nestras

Grower sponzor

Old Post 23-06-2018 v 15:28 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 70

Toš jsem si včera všiml takových váčků ve tvaře slzy ze kterých čouhají takový vlásky, blizny, nebo co to je, tak jsem na chvíli zazmatkoval...ale tak když říkáte, že je to v cajku, tak jenom tím líp....

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 23-06-2018 v 16:22 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 71

Zdárek nechci tě nějak stresovat ale dost podobně jsem to měl taky a nakonec tam pár semen opravdu bylo.. Což v podstatě nevadí ale žádoucí to není každopádně bych je odjel a kontroloval.. Možná nějaká lepší fotka třeba za tmy by byla též super
Ať se daří 👍 máš to pěkný 👌

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 23-06-2018 v 19:59 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 72






35. den květ 12/12

zatim vše v cajku

některé mrchy vzadu se vytáhli až na 90 čísel

jinak mi připadá, že ty 3 kytky vepředu jsou uplně jiná genetika než to ostatní...jsou o hodně nižší, palice jsou jinak stavěné a už ted jsou pěkně tlustý a mají dost hnědých blizen...zbytek má palice o hodně štíhlejší a jenom čistě bílé blizny...ty tři jsou taky spálený od hnojek, zatimco zbytek ne

vypadá to, že sklizen ( teda doufám, že to úspěšně dotáhnu ) bude postupná, budu sklízet co bude zralý a zbytek nechám v klidu dozrát....jsou mezi nima fakt rozdíly

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 26-06-2018 v 20:39 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domicius
Stálý Člen

Karma uživatele domicius - 91% PěstitelskáKarma uživatele domicius - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 73

Ta posledna fotka mi dost pripomina mojho sensi skunka, tiez taky vychrtli , riedky , uplne iny jak ostatne.... tiez nechapem cim to je

Old Post 26-06-2018 v 21:33 PM
domicius je offline   Profil uživatele domicius   Find more posts by domicius   Foto galerie člena domicius   Click here to Send domicius a Private Message   Add domicius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 74

37.den květ 12/12

aby to nebyla taková nuda, tak jsem včera objevil pár listů s rezavýma,hnědýma tečkama a na spodní stran3 listu lezoucí bílou potvoru, viditelnou pouhým okem ca. 1-2 mm dlouhou, hubenou,pomerne rychle se pohybující, že jsem ji s mikroskopem nezastihl....

podle toho co jsem našel na netu by se mohlo jednat o třásněnky....

...a teď co s tim takhle ve 37. dni květu....Vertimec doma mám, ale asi by to nebyla nejlepší volba v tomhle stadiu...nebo ?

spíš asi tabákový výluh....to budu asi muset smočit komplet celý kytky i s palicema..?..dá se s tim i zalít substrát..?

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 28-06-2018 v 12:07 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domicius
Stálý Člen

Karma uživatele domicius - 91% PěstitelskáKarma uživatele domicius - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 75

Jak to ide ruvi??

Old Post 08-07-2018 v 16:35 PM
domicius je offline   Profil uživatele domicius   Find more posts by domicius   Foto galerie člena domicius   Click here to Send domicius a Private Message   Add domicius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 76






47. den květ 12/12

upřimně řečeno, mohlo by to být lepší, ale udělejte si obrázek sami podle fotek....

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 08-07-2018 v 19:43 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 77




...

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 08-07-2018 v 19:47 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 78

no proste bylo to dost přehnojený a substrát brutálně zasolenej

hnojil jsem EC většinou 1,6 až 1,9 a párkrát...možná 4-5 krát jsem se trochu ukápl a bylo naměřeno třeba 2,3 a už se mi to nechtělo zase ředit, tak jsem jim to tam poslal tak....

pro příště se rozhodně poučím a budu hnojit mnohem střízlivěji

všechny jsem je na 3x naházel do vany a udělal pořádnej průplach, ale jenom vodou z řádu, tak snad to bude o.k.....mám z toho dobrej pocit

jinak ve 45. dnu jsem aplikoval do zálivky Ripen a už po dvou dnech bylo patrné, že se palice nafukujou....i ty tři kytky co jsou vepředu a mají větší palice než ostatní se spoustou hnědých pěstíků....tak i u nich bylo jasně viditelné, že roste nová zelená masa s bílými pěstíkmi, nebo jak se to jmenuje

jěště asi 2 krát zaleju s Ripenem a pak pár dní Final solution a nakonec ca. 7 - 10 dní flush

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 09-07-2018 v 01:07 AM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 79





55. den květ 12/12

skunky se nafukujou, nicméně hnědých pestíků velice poskrovnu a kosa za 5 dní určitě nebude...ty mrchy se dokonce pořád táhnou...viz ouzký vytažený špičky palic

voní to velice lehce

foto 1 a 2 takový průměrný SS

foto 3 je jedna ze třech kytek co určitě nejsou SS....ty už jsou docela osypané a půjdou dolu nejspíš dokonce týdne

všichni dostávají FS

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Naposledy upravil Ruvi 16-07-2018 v 19:20 PM

Old Post 16-07-2018 v 19:08 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 80

Ahoj. Zatim to vypada moc dobre

Grower sponzor

Old Post 17-07-2018 v 07:10 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4209520 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív