Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Nemoc listu, možný parazit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
breakstra
Stálý Člen

Karma uživatele breakstra - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 30  

Nemoc listu, možný parazit Příspěvek č. 1



Ahoj Groweři,
udělal jsem tenhle post, protože mi nikdo neodpověděl v nemoci listu a v sekci skudci
mam skoro měsíc staré kytky,a tak druhým tejdem mi na kytky litaj takový malý mušky cca ani ne 3mm velký,

Nejdřív se mi dělali takový tečky na listech, a ted se mi na listech delaj takový hnědo-mozna nekdy az fialovy fleky.

Pěstuju to v tý normalní kupovaný hlíně, míchám to s rašelinou, a kokosovym substratem, pískem, perlitem asi tak že hlína 40 rašelina 30 kokos 20 zbytek pisek perlit

Je to model jack 47 a cream mandarine, oba dva Fast versiony- něco mezi automatem a normalem- maj zkracenou dobu květu. mam asi 6 kytek a vsechny vykazujou stejny priznaky

Koupil jsem si od Canny sprej na skudce kterej je bio, ale zdá se mi že to vubec nepomáhá, dále jsem si koupil od AH takovej ten starter pack s hnojkama Dutch formula s ruznejma serepetičkama jako je root stimulator atd.

Nepsal bych sem, jedu venku , balkon, 4.tým rokem a tohle vidim u sebe porvý, nechci aby mi kytky chciply, pridam fotky byl bych rad za vaše nazory

Old Post 25-06-2018 v 13:28 PM
breakstra je offline   Profil uživatele breakstra   Find more posts by breakstra   Foto galerie člena breakstra   Click here to Send breakstra a Private Message   Add breakstra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakstra
Stálý Člen

Karma uživatele breakstra - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 2



další fotky

Old Post 25-06-2018 v 13:31 PM
breakstra je offline   Profil uživatele breakstra   Find more posts by breakstra   Foto galerie člena breakstra   Click here to Send breakstra a Private Message   Add breakstra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

A jak ty musky presne litaji?
Jesli trhane , nepredvidatelne a spatne tak mas smutnice a larvy v hline zerou korinky proto ty listy.
Na smutnice jsou nejlepsi dravy roztoci, nic jineho me na ne nezabralo..

Old Post 25-06-2018 v 14:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakstra
Stálý Člen

Karma uživatele breakstra - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4

hele, litaj jen kdyz je slunicko bazeranti, a nevim jak myslis trhaně, a zda se, ze maj zlutou barvu někde kolem hlavy, proste jsou na listu, a kdyz jdu kolem bo sahnu na kytku tak odletej a jak je volno tak si zas sednou ...a nevíš co by mohlo delat ty tečky? mam dojem ze to prave delaj ty mouchy, jak kdyby vysavali z listu ziviny

Old Post 25-06-2018 v 14:37 PM
breakstra je offline   Profil uživatele breakstra   Find more posts by breakstra   Foto galerie člena breakstra   Click here to Send breakstra a Private Message   Add breakstra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakstra
Stálý Člen

Karma uživatele breakstra - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 5

objednal sem ty hlistice paraziticky tak uvidime, jsou to smutničky, maj žlutej spodek

Old Post 26-06-2018 v 10:20 AM
breakstra je offline   Profil uživatele breakstra   Find more posts by breakstra   Foto galerie člena breakstra   Click here to Send breakstra a Private Message   Add breakstra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 6



Pises ze maji zlutou barvu kolem hlavy.
Nevypadaji spis takhle???
A delaji prave na horni strane listu tecky.

Pokud jsou to tyhle tak ti paraziticke hlistice moc nepomohou, ty se lejou do substratu ale tyhle musky kladou vajicka na spodni stranu listu a ne pod povrch substratu.




A tahle vypadaji smutnice

Old Post 26-06-2018 v 11:10 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakstra
Stálý Člen

Karma uživatele breakstra - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 7

spletl jsem si to, smutnice ma zespodu zlutou barvu ten nahore to neni , spis to je smutnice, koupil jsem i ty lepici pasky , pak se to identifikuje lip... az se svine prilepi, pak sem teda objednal ty roztoce, a ted zkoumam jestli to nedela phcko hliny

Old Post 26-06-2018 v 13:24 PM
breakstra je offline   Profil uživatele breakstra   Find more posts by breakstra   Foto galerie člena breakstra   Click here to Send breakstra a Private Message   Add breakstra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 8

Mozna ze mas ty smutnice nejak zmutovane kdyz je mas zluty.
Smutnice je ta spodni fotka a litaji tak trhane ,trepetave , nepredvidatelne,ne tak hladce a bravurne jako treba moucha domaci.
Dej sem nejakou fotku detailu az ji tedy polapis.
Jsem vazne zvedav co to bude.

Old Post 26-06-2018 v 14:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakstra
Stálý Člen

Karma uživatele breakstra - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 9



čus
já už fakt nevím, co s těma kytkama
nevim kde dělam chybu, obcas mam takovej vztek ze si rikam ze to normalně vsechno vyhodim z balkonu ... kytky nechtěj rust, jsou zastaveny, dpadavaj listy , kroutej se zloutnou poslu sem fotky, jeslti bys mi nahodou nějak nepomohl, vypadas zkusene co sem se dival na tvou tvorbu

Old Post 30-06-2018 v 09:08 AM
breakstra je offline   Profil uživatele breakstra   Find more posts by breakstra   Foto galerie člena breakstra   Click here to Send breakstra a Private Message   Add breakstra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakstra
Stálý Člen

Karma uživatele breakstra - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 10



dalsi

Old Post 30-06-2018 v 09:09 AM
breakstra je offline   Profil uživatele breakstra   Find more posts by breakstra   Foto galerie člena breakstra   Click here to Send breakstra a Private Message   Add breakstra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakstra
Stálý Člen

Karma uživatele breakstra - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 11

fakt nevim, jeslti je to prehnojeny, prelity, jeslti nemaj moc sucho nebo vlhko, jeslti je to nemoc korenu, nejakej parazit nebo houba, fakt nevim,
JEN je to od agra zahradnickej substrat s humusem
agro raselina, pisek, pak nějakej ten kokosovej substrat, od oka namichany, pride mi ze se ty kytky dusej provrtal sem po stranach diry no nevim no napiču rok, asi zadna sklizen nebude

Old Post 30-06-2018 v 09:15 AM
breakstra je offline   Profil uživatele breakstra   Find more posts by breakstra   Foto galerie člena breakstra   Click here to Send breakstra a Private Message   Add breakstra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 12

Minuly rok som mal podobný problém, niekto mi tuším napísal že sa jedna o vrtalku (leafminer). Vyzerá to dosť podobne, tie veľmi napadnuté listy odstráň alebo skús zastrihnut čepeľ listu aby sa to nešírilo ďalej a ros to vodou.

Old Post 30-06-2018 v 09:18 AM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakstra
Stálý Člen

Karma uživatele breakstra - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 13

oka zkusim dík za radu, ale stejne s toho uz nic nebude a kdyz jo tak gram z kazdy kytky

Old Post 01-07-2018 v 09:05 AM
breakstra je offline   Profil uživatele breakstra   Find more posts by breakstra   Foto galerie člena breakstra   Click here to Send breakstra a Private Message   Add breakstra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 14

Môže to byt aj nekvalitným substratom,,

Old Post 01-07-2018 v 09:50 AM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakstra
Stálý Člen

Karma uživatele breakstra - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 15

no, substrat od agra zahradnicky+raselina+pisek+perlit, + trosku kokosova

Old Post 01-07-2018 v 12:37 PM
breakstra je offline   Profil uživatele breakstra   Find more posts by breakstra   Foto galerie člena breakstra   Click here to Send breakstra a Private Message   Add breakstra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 16

minuly rok som mal “AGRO ZÁHRADNÍCKY SUBSTRÁT” a presne tak isto vyzerali tie moje rastliny a tie iste problémy s listami som mal čo ty,

Za mna značka AGRO je tá najpodradnejsia akú som kedy mal, nikdy viac, ale samozrejme netvrdím že je to zrovna tvoj prípad, ale pripomína mi to môj minuloročný pest. Dúfam že sa s toho niak vysomaris, veľa šťastia .

Old Post 01-07-2018 v 13:17 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0703110 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív