Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » málo dusíku??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 17

Tak tohleto ti neporadim , docela bych se toho i sam bal.
Menit PH v kvetinaci je o neco snazsi nez ve volne zemi.

Ja se domnivam ze pokud ten popel tam stale jeste je, ze by nemuselo nic dlouhodobe fungovat , ma v sobe fakt silny pufry a podle meho nazoru to bude stale stahovat dolu.
Ale muzu se samozrejme mylit, je to ale jen muj odhad , je to pro me spanelska vesnice takze tomu moc nerozumim , te alchymii ubirani pridavani PH.
Drzim ti ale palce ! Snad se k tomu nekdo vyjadri a poradi.

Vykopat korenovy bal a odstranit popel bude pravdeodobne nesmysl uz kvuli korinkum a tomu ze je to ve volne hline. Kdyby to bylo v kvetinaci tak bych se s tim nesral a ten popel odstranil.

Promin, moc sem neporadil i kdyz bych moc rad.

Old Post 26-06-2018 v 08:07 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DenyMouse
Stálý Člen

Karma uživatele DenyMouse - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 18

tak jsem byl pokusovat a věřte nevěřte zbavil jsem se popela... podelně jsem vykopal takovej příkopek malej.. asi tak půl metru od kmene kytky abych nepoškodil kořenový obal a pak jsem jakoby ,,zahnutou" lopátkou ,,vydlabal" to uhlí ven zní to divně ale podařilo se všem děkuji za odpovědi a názory jste super komunita snad mi ještě někdo poradí kolik té jedlé sody rozpustit a v kolika litrech předem děkuji

Old Post 26-06-2018 v 08:22 AM
DenyMouse je offline   Profil uživatele DenyMouse   Find more posts by DenyMouse   Foto galerie člena DenyMouse   Click here to Send DenyMouse a Private Message   Add DenyMouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 19

To si delas ted prdel , ze jo , myslim s tim vykopavanim ???
Tys tam teda daval spise dreveny uhli a ne ten popel?

Old Post 26-06-2018 v 08:31 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DenyMouse
Stálý Člen

Karma uživatele DenyMouse - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 20

no ted tady budou mit vsichni ze me prdel DDD ja jsem zacatecnik D no tak dreveny uhli sorry no jsem to nepochopil DD uz by tohle mohl nekdo smazat -.- DD

Old Post 26-06-2018 v 08:44 AM
DenyMouse je offline   Profil uživatele DenyMouse   Find more posts by DenyMouse   Foto galerie člena DenyMouse   Click here to Send DenyMouse a Private Message   Add DenyMouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 21

Tak mozna ze to je ten problem , treba kdybys tam dal opravdovej popel tak by mozna ani problemy vubec nevznikly . Kdo vi.
Jinak me docela pobavila ta situace jak kvuli uhli kopes kolem kyti na zahrade tunylky

Za me....Ja bych to PH ted uz nicim asi nesnizoval aby se kytka nedostavala do dalsiho zbytecneho stresu. Normalne zalivej destovkou bez hnojeni aspon nejaky kratky cas a pokud si opravdu poctive odstranil vsechno uhli a zbytky popela tak by to mozna uz mohlo byt v cajku a kytka by se mohla vzpamatovat.
Pozoruj kytku ,jesli se bude lepsit jeji stav a budou ji tmavnout pomalu listy. Nejakou dobu 3-7 dni to bude ale trvat.

Old Post 26-06-2018 v 09:57 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DenyMouse
Stálý Člen

Karma uživatele DenyMouse - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 22

dobře děkuji všem za rady (y)

Old Post 26-06-2018 v 10:22 AM
DenyMouse je offline   Profil uživatele DenyMouse   Find more posts by DenyMouse   Foto galerie člena DenyMouse   Click here to Send DenyMouse a Private Message   Add DenyMouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-06-2018 - Toxicita dusíku? - 16 odpovědí
13-06-2018 - Toxicita dusíku? - 2 odpovědí
15-08-2011 - Málo síry - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0694480 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív