Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2018 Royal Medic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Outdoor 2018 Royal Medic Příspěvek č. 1


Zdarec, letos pěstuju poprvé. Vybral jsem si od RQS odrůdu Royal Medic, mám to především na léčebné účely. Kytky mají teď okolo 20cm. Za oknem prospívaly dobře. Když jsem je dal v květináčích ven, růst se zpomalil, trochu svěsily listy, spodní začaly žloutnout. V půlce května chci přesadit do země. Je to na jižní Moravě, na dvorku, kde není žádný stín, celý den tam praží slunce. Myslíte, že to kytky dají, nespálí je to? Závlahu asi budu řešit Tropf Blumatem.

Old Post 02-05-2018 v 10:49 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradnick
Stálý Člen

Karma uživatele zahradnick - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 2

Ahoj, ak budú na záhrade s kopou svetla, tak tie kytky zaštipuj, už teraz môžeš, nech je z toho pekný keř

Old Post 02-05-2018 v 16:04 PM
zahradnick je offline   Profil uživatele zahradnick   Find more posts by zahradnick   Foto galerie člena zahradnick   Click here to Send zahradnick a Private Message   Add zahradnick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scotty Cameron
Nový Člen

Karma uživatele Scotty Cameron - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3

Ahoj, tohle sice patri do galerie, ale nech kytky venku. Spodní lístky žloutnou normálně.
Po vyndani ven kytky reagují zpomalením růstu - to je taky normální. Musí ,,ztlustit,, stonek a zpevnit, aby vydržel ve větru. Proto růst neni vidět.

Let it Grow!

Old Post 17-05-2018 v 15:07 PM
Scotty Cameron je offline   Profil uživatele Scotty Cameron   Find more posts by Scotty Cameron   Foto galerie člena Scotty Cameron   Click here to Send Scotty Cameron a Private Message   Add Scotty Cameron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 4


Díky, holky ten šok z přechodu ven zvládly, stonek zbytněl a celkem i povyrostly. Teď o víkendu půjdou do země. Akorát mám strach, aby mi v tom žáru slkunce na jižní Moravě neseschly, budu je vídat asi jen 1x za 14 dní. Pořídil jsem si tropf blumat, tak snad to zvládnu nainstalovat a holkám to pomůže.

Old Post 18-05-2018 v 10:05 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 5

Pokračování - kytky jsem o víkendu přesadil ven, jih jižní Moravy, takže slunce by měly mít až moc, když by sesychaly zapojím tropf blumat. Vykopal jsem si celkem hluboký jámy a navezl z pole, který leží 3. rok ladem kvalitní černozem. Smíchal jsem to s perlitem a trochou rohoviny, snad to holkám bude chutnat. Akorát mi dělají velký starosti mšice, který jsou rozlezlý na okolních ovocných stromech. Zatím jsem zatím ničím neošetřil. Co myslíte, je to velká hrozba?

Old Post 21-05-2018 v 07:59 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 6


Pokračování - kytky jsem o víkendu přesadil ven, jih jižní Moravy, takže slunce by měly mít až moc, když by sesychaly zapojím tropf blumat. Vykopal jsem si celkem hluboký jámy a navezl z pole, který leží 3. rok ladem kvalitní černozem. Smíchal jsem to s perlitem a trochou rohoviny, snad to holkám bude chutnat. Akorát mi dělají velký starosti mšice, který jsou rozlezlý na okolních ovocných stromech. Zatím jsem zatím ničím neošetřil. Co myslíte, je to velká hrozba?

Old Post 21-05-2018 v 08:20 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 7

Ahoj,
možná si je mohl dát trochu dál od sebe, takhle budou za chvilku v sobě. Jinak uplně nejsem zastáncem toho, že sis vzal hlínu z pole, i když leží ladem, pořád to není tvoje
A mšicí se moc bát nemusíš. Těmhlě kytičkám se povětšinou vyhýbají, moc jim konopí nešmakuje. Ale kdyby se náhodou objevili, tak voda s česnekem, nebo zkvašenými kopřivami (i ty kytky zároveň pohnojíš) ideálka.
Ať to roste.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 21-05-2018 v 08:57 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 8

Na pole jsem navozil vykopanou hlínu ze dvora, abych to vyrovnal, v tom množství se to ztratí... Jinak kopřivy určitě vyzkouším.

Old Post 21-05-2018 v 10:00 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ajdam
Nový Člen

Karma uživatele ajdam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 9

Moje zkušenost se mšicema je opačná, vloni jsem s nima dost bojoval, takže bych si na to určitě dával bacha. Kropil jsem je pravidelně Neemazalem, ale moc jim to teda nevadilo. Letos už bych použil chemii.

Old Post 04-06-2018 v 10:31 AM
ajdam je offline   Profil uživatele ajdam   Find more posts by ajdam   Foto galerie člena ajdam   Click here to Send ajdam a Private Message   Add ajdam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 10



Dík za přesunutí, už jsem chtěl o to požádat.
Jinak, holky se chytly v novém prostředí pěkně, ačkoliv na ně útočí z ovocných stromů mšice a ještě jedna větší potvora (viz foto), asi třásněnka.
Postříkal jsem preventivně mospilanem.
Chystám se instalovat tropf blumat na závlahu.

Old Post 05-06-2018 v 13:07 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 11




Update 11.6. tak holky se v novým prostředí chytly pěkně a prospívají, zatím stačí, když jsou zalívaný 1-2 x týdně, podle toho, jestli se tam někdo dostane. Pohnojil jsem Jihočeským hnojivem 5 v 1. Budu kombinovat s jíchou z kopřiv a ve finále s biobizz bloomem.

Old Post 12-06-2018 v 10:19 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 12



Update 23.6.

Řekl bych, že holkám se daří suprově, pěkně se košatí, vypadají zdravě. A to zalívám jen 1x týdně. Pohnojil jsem hoštickou 5kombinací. Zaštípl jsem vršky.

Old Post 25-06-2018 v 10:11 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 13

ahoj , mas to super .. aa velka vdaka za "tropf blumat" .. uz aj kupujem

Old Post 25-06-2018 v 11:58 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 14


Update 15.7.2018

Kytkám se daří dobře, zalil jsem, pohnojil. Ulomené větve pomalu přirůstají.

Old Post 16-07-2018 v 11:04 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 15



Zajel jsem zkotrolovat kytky na chatu, trochu jsem protrhal listí na spodku, pohnojil.
Dělá mi starost, jak moc se kytky rozvětvily do šířky. Je to fakt hustá koruna. Kmen je tlustej, ale hrozně krátkej, a pak už se kytka hrozně větví. Možná jsem je moc brzo zaštípl. Už se mi zlomily dvě větve, a to ještě nejsou zatížený palicema. Podepřel jsem je a přivazal k tyčce, ale nevím, nevím, zda to bude stačit. Co myslíte?

Old Post 30-07-2018 v 08:17 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 16

Zdravicko
Ja som to tento rok vyriesil zeleznymi tycami a ziadny vietor mi ju nemoze domrdat.
Staci trochu zelezneho dratu a drzi pevne
ked tak cekni : https://ctrlv.cz/ixoA


Old Post 31-07-2018 v 13:20 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-09-2021 - Outdoor grow Diary - 8 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0821770 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív