Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vaporizace - jak na to
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 33

Ja pouzivam tohle uz 2 roky a jsem spokojen...jen je pravdou,ze kdyz clovek trosku vice huli musi se to fakt dost cistit...https://airvapeusa.com
Ale nahum pres vapik a z jointa je opravdu uplne neco jinyho.

Old Post 25-06-2018 v 10:42 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 34

Já mám dobrou zkušenost s Flowermate v5.0pro, připojím si ho na chladič plynů co jsem kdysi dávno zapůjčil v chem. laboratoři a je to absolutně prvotřídní palba...

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 30-08-2018 v 10:41 AM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 35

Má výbava na kterou nedám dopustit:
Stolní vapík Arizer Extreme Q.
Kapesní plynoví Jolite (měl jsem 2) jsem vyměnil za elektrický Titan II, kvůli možnosti nastavení teploty.

Vaporizuju snad vše co jde. Nejoblíbenější mám asi směs listů eukaliptu a pomerančovníku, které si vozím z dovolených.

Pro milovníky Coca Coly bych doporučil sušený Pelyněk Coca Cola, který letos pěstuju poprvé, tak jsem jen vyzkoušel a fakt pecka. Bohužel se nedá sušený koupit,ale pokud budu mít přebytek,tak ho nabídnu veřejnosti.

Naposledy upravil Šmoulí Prd 30-08-2018 v 11:49 AM

Old Post 30-08-2018 v 11:37 AM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlito
Stálý Člen

Karma uživatele Karlito - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 36

Ahoj. Zvažuju koupit FocusVape Pro. Je tady někdo, kdo by ho mohl stručně zrecenzovat? Díky.

Old Post 07-10-2018 v 16:44 PM
Karlito je offline   Profil uživatele Karlito   Find more posts by Karlito   Foto galerie člena Karlito   Click here to Send Karlito a Private Message   Add Karlito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od VinT
nemaj prodejcy filtr.. neco jako ze chci pristroj na suche bylinky, z teplotou, na elektrinu, vhodny pro zacatecnika a tak do dvou litru )))


kamaráde já si potrpím na kvalitu. říkal jsem něco lepšího. žádnou čínu za dvojku nechci.

Old Post 13-10-2018 v 17:51 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hightweek
Stálý Člen

Karma uživatele hightweek - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 38

Ahoj, tak já tedy taky přispěji svou troškou poznatků a zkušeností.
S touto bylinkou jem zažili mnoho vtipných příhod v dbách studia. Potom příležitostně občas s kamarádem. Teď po letech jsem dostal od svého synovce v květnu malou kytičku, která mu vyrostla ze semínka, které našel v kupovaném matroši. Kytičku jsem zasadil na zahradě a chodil o ní pravidelně pečovat. Pěstování mě doslova uchvátilo! Začl jsem studovat a nasávat poznatky o pěstování, genetice, CBD, tréninkových technikách při pěstování apod. Prostě jsem se do toho úplně zbláznil a začal objednávat semínka, květníky, apod.
..omlouvám se za OT úvod...
...a také jsem začal uvažovat o vaporizéru, protože jsem za mlada dlouho kouřil, pak jsem na cca 12 let přestal a po tak dlouhé době zase začal a to fest. Vůbec mi to nedělalo dobře, a tak jsem se chtěl i při konzumaci bylinek vyhnout dehtu, tabáku a spalovacímu procesu.
Pořídil jsem si tedy vapík, tuším že G-pen, s nastavitelnou teplotou, asi za 2tisíce. Nicméně netrvalo dlouho a pořídil jsem si Flovermate v5.0 pro.
A musím říci, že s tímto vapíkem jsem nadmíru spokojen. Začínám vychutnávat na 170 a někdy si přidám 175, 180. Paráda.
Teď jsem si objednal adaptér na bong, tak uvidím, jaký to bude rozdíl
Jinak vapík všem vřele doporučuji. Nesmrdí, neobtěžuje, prostě bomba .)

Old Post 09-11-2018 v 13:34 PM
hightweek je offline   Profil uživatele hightweek   Find more posts by hightweek   Foto galerie člena hightweek   Click here to Send hightweek a Private Message   Add hightweek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od WeedBurger
Ahoj, mám tenhle přenosný vapik Hebe Titan 2 za cca 1300kc a funguje skvěle používam ho svátečně tak jednou za měsíc


Chtěl bych jen říct, že jsem dnes četl recenzi, která mě překvapila, jedná se o levný vaporizer, který není vyrobeny z bezpečných materiálů a podle jiné recenze dokonce uvolňuje jedovaté toxiny! Takže letí do koše, je mi líto, jestli si ho někdo na základě mé zdánlivě dobré zkušenosti koupil.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 20-11-2018 v 13:42 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šmoulí Prd
Stálý Člen

Karma uživatele Šmoulí Prd - 43% PěstitelskáKarma uživatele Šmoulí Prd - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od WeedBurger


Chtěl bych jen říct, že jsem dnes četl recenzi, která mě překvapila, jedná se o levný vaporizer, který není vyrobeny z bezpečných materiálů a podle jiné recenze dokonce uvolňuje jedovaté toxiny! Takže letí do koše, je mi líto, jestli si ho někdo na základě mé zdánlivě dobré zkušenosti koupil.
¨

Myslíš https://www.vapefully.com/cs/vapori...cny-pro-zdravi/ ?
Až na to, že je to čistě komerční článek ,bez jediného důkazu, že to co píše je pravda.

Uznám vysokou teplotu inhalované páry, ale pořád je to polovina oproti kouření a kapesní vaporizery to tak prostě mají- není jak to ochladit. U stolního to řeší hadice alespoň půl metru.

Old Post 20-11-2018 v 19:39 PM
Šmoulí Prd je offline   Profil uživatele Šmoulí Prd   Find more posts by Šmoulí Prd   Foto galerie člena Šmoulí Prd   Click here to Send Šmoulí Prd a Private Message   Add Šmoulí Prd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 41

Jo, přesně ten. Dává to i smysl, na ebay se dá ten vapik opravdu koupit do 500kc, musím ale říct, že jsem nikdy pachuť z plastů necítil.. teploty jsem měl většinou 170-200 podle toho jak jsem chtěl být pak ještě aktivní už šetřím na Arizer 2 za těch 5700.. tam mám jistotu, že je z kvalitního materiálu a má výměnné baterie.. myslíte že se dá vyrobit zdraví neškodný vapik s touhle cenou do 500kc? Já chladím páru delším gumovým nástavcem a vdechuji velmi pomalu, ještě jsem se nespálil.. každopádně mě ten článek docela vyděsil.. zkusím googlit v angličtině

Edit:
Tak jsem našel jen ten samý negativní článek od vapefully i v angličtině na který se v diskuzích odkazují.. souhlasím s tím, že museli použít nejlevnější materiály na výrobu, ale žádný jiný další článek o škodlivých látkách jsem nenašel.. byl to můj první vapik, zkusil jsem si to a chci v tom pokračovat, takže si nasetrime s mladou na pořádný kousek. Brka pálit nemůžu, kvůli škodlivým látkám a chci z kytky dostat jen to nejlepší. Přestal jsem i kouřit cigarety.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Naposledy upravil WeedBurger 21-11-2018 v 14:15 PM

Old Post 21-11-2018 v 13:49 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 42

Já mám podobný vapík Pathfinder V2 a opravdu šel cítit plast i na menší teploty. Nedalo se to a tak jsem tu plastovou komoru odřezal a udělal jsem si komoru z tvrdého dřeva. Ze začátku jsem cítil jak trávu tak vůni dřeva ale ta časem zmizla. Plast je od komory daleko a částečně je odizolován tím dřevem. Mám jenom jeden problém a to je, že baterka se samovolně vybíjí ale to jsem opravil menším quickhackem. Takže mám fajn vapík s regulovatelnou teplotou za těch 500kč

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 21-11-2018 v 14:23 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 43

Pošleš foto prosím? Já jen tak nevytahnu skoro 6000 z kapsy a ten tuning by mi na měsíc stačil myslím že i dalším, kdo nemá tolik financí by to pomohlo to vybíjení jsem řešil powerbankou nebo nabíječkou že zásuvky, akorát zacinam mít respekt z baterie, nerad bych aby mi to bouchlo u pusy.. ale měsíc to snad ještě zvládne.


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 21-11-2018 v 14:52 PM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 44

http://grower.cz/forum/showthread.p...412#post1213412
Jinak baterka byla v pohodě ale párkrát se mi stalo, že se mi to totálně vybilo a kapacita baterky šla dolů. Nahradil jsem ji novou silnější kapacitou a s vyšším zatížitelným odběrem proudu a je to ok.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 21-11-2018 v 15:06 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Šmoulí Prd
¨

Myslíš https://www.vapefully.com/cs/vapori...cny-pro-zdravi/ ?
Až na to, že je to čistě komerční článek ,bez jediného důkazu, že to co píše je pravda.

Uznám vysokou teplotu inhalované páry, ale pořád je to polovina oproti kouření a kapesní vaporizery to tak prostě mají- není jak to ochladit. U stolního to řeší hadice alespoň půl metru.


Nasel jsem to same, clanek jsem si precetl .. a zaver jsem si udelal podobny.

Jejich argument 1, horky vzduch, je usmevny. Kdyby to byl problem, maji stejny problem prakticky vsechny prirucni vapiky. Mam pocit, ze kazdy je asi schopny posoudit, jaka teplota ho muze zranit a jaka ne. Kdyby to tak bylo, maji mimojine skoro vsichni vaperi e-cigar uz davno problem ;]
Druhy argument, ze 'za ty penize se neda vyrobit bezpecne zarizeni', by byl opet vcelku usmevny, kdyby to nebylo spise smutne. Kdyby zverejnili treba nejakou analyzu materielu, ze kterych je to vyrobene, nebo to nejak rozumne podlozili, beru. Takhle je to opet .. no ..

Pred par lety jsem si koupil zapalovac, blby zapalovac, ktery me temer odradil od podnikani (vyvoj a vyroba tech. veci). Stal 8Kc. Vcetne dane. Vcetne toho, ze byl naplneny, funkcni, mel v sobe tri knofl baterie, tlacitkovy vypinac a LEDku. To cele stalo opravdu osm korun v prodeji 'pro koncaka'. Kdybych byl opravdu optimisticky, reknu, ze to muselo projit minimalne pred tri obchodni uzly a kazdy na tom musel mit nejaky zisk (vyrobce, distributor, prodejce). Jake byly asi vyrobni naklady, o tom radeji dodnes nepremyslim.

Takze asi tak .. Ja ten zminovany vapik neznam, nikdy jsem ho ani nevidel, takze nerikam, ze nemuze byt zdravi skodlivy. Ale uprimne, na zaklade toho, co jsem ve zminovanem clanku cetl, mi to prijde presne jako to, co zminuji v uvodu, ale presne opacne ;]. Existuje levny a funkcni vapik a prodejce ma s konkurencnim produktem .. jaksi .. problem, neb je to to same a stoji dvojnasobek ;]

Osobne mam levny ALD AMAZE WOW. Takove male sympaticke zhulovatko :]. Stal $40 i s dopravou. Je to designove pekne, OLED display, velka a pohodlna regulace teploty, ovladani blbuvzdorne, nabijeni s magnetickym konektorem, keramicka komora, sikovne vymysleny system vymennych kapsli. Nic nesmrdi, nic se nepali, ani moje papula. Vevnitr bude asi jedna 18650 baterie, kdyby casem odesla, asi nebude problem ji vymenit. Nebo za tu cenu koupit novy :].

Old Post 22-11-2018 v 09:10 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-06-2004 - Dovoz vaporizéru - jdem na to? - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2382110 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív