Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Atami Wilma pod 1000W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Hydroponie Atami Wilma pod 1000W Příspěvek č. 1




přípraveno na další kolo a čekání na prcky

Naposledy upravil noTlama 24-06-2018 v 20:33 PM

Old Post 24-06-2018 v 20:10 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 2

nebudou se rostliny moc těstnat ? a proc je veprostred mezera kdyz je tam nejvyssi sila svetla ?

Old Post 24-06-2018 v 20:36 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 3

Něco k sestavě, Wilma 2× 8 ks po 11L. Světlo Lumatek ULTIMATE PRO 1000W - 400V. Odtah 2 ×Prima klima 800m3/h, přítah 1× 950m3/h, chlazení HAILEA HC-150A, pojezd LightRail™ 4,0. 2× ventilátor na mísení vzduchu. Tak to je asi k sestavě. Klony jedu Critical Mass. Začínal jsem na 36ks. Ted jedu 4 kolo a zmoudřel jsem a ubral počet prcků a zredukoval pěstírnu. Snížením počtu kytek chci docílit lepšího přístupu ke kytkám a lepší možnost péče. Zde budu dávat průběžně fotky z této jízdy.

jinak rozměr místností 240× 180

Naposledy upravil noTlama 24-06-2018 v 20:59 PM

Old Post 24-06-2018 v 20:44 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od kilopaprik
nebudou se rostliny moc těstnat ? a proc je veprostred mezera kdyz je tam nejvyssi sila svetla ?

nebudou...právě naopak...zítra vyfotím ještě vršek a pochopíš

Old Post 24-06-2018 v 20:48 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 5

aha, nevedel sem pojedes s pojezdem

Old Post 24-06-2018 v 20:53 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 6



1 týden mají za sebou 18/6

Naposledy upravil noTlama 04-07-2018 v 18:49 PM

Old Post 04-07-2018 v 17:24 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 7

Ahoj,krásná kutilovka =) mám dotaz na médium,to nebude hydroton nebo keramzit že? Jaké jedeš hnoje? Ať to roste!

Old Post 05-07-2018 v 12:33 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 8

medium bude hydroton, ale lze tam narvat i rw kosticky, u hydrotonu bejva problem s nestalym ph..
jak mas nastavene cykly zalevani ted na rustu a kolik bude na kvetu ?
priprav se ze jestli zastrihnes critical bude z nej peknej ker

Old Post 05-07-2018 v 20:00 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 9

Ahoj. Medium je keramzit. Nestale PH je trošku problém ale dá se. Zalévání mám na stálo. Critical jedu už několik kol a keřiky má luxusní. A kořeny taky 😁 viz foto z minulého kola.

Old Post 07-07-2018 v 12:23 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 10



Ahoj. Jedu v keramzitu. PH trošku problém ale da se. Zalivka non stop. Přikládám fotku z minulé jízdy

Old Post 07-07-2018 v 12:30 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 11


Tak jsem tu zas a prosím o radu. Kroutějí se mi konečky listů nahoru. EC1.0 PH 5,6 hnojky AN. Teplota 24-25C. Teplota vody 20-22C. Vlhkost 60-80%. Na nekterych listech vydim deficit asi hořčíku. V utery mi prijde sensi CAL.

Old Post 08-07-2018 v 16:39 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 12

Listy máš pěkné, ty konečky mít strach nemusíš. V hydro systému se to někdy stává. Uvidíš jak doplnis sensi cal, tak se to spraví. Pokud máš všechny informace správné(pH, teplota, EC), tak nemusíš mít strach.

Old Post 08-07-2018 v 17:38 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 13

No uvidím. V hline jsem se s tím nesetkával. Wilmu se učím. AN mi bylo vychvaleno ale bojuju s nimi. U AH v hlíně jsem neměl problém. Příště je asi opět zkusím i v hydru.

Old Post 08-07-2018 v 19:57 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 14

Ahoj, jel sem taky wilmu a nonstop zalivani se mi neosvedcilo dokonce ani 15/15. Pokud mas velkky kvetniky staci klido co hodku na 1 az 5minut. Zalezi jak moc ti to caka. Ja to mel upraveny. Udelal sem si takovy velky oka napojeny na tecko a kazdy melo 5 der ktery smerovalo na stred rostliny takze sem pouzival jen 1 minutu. Vypadaly pak tak nejak zdraveji.

Kvalita predevsim!

Old Post 09-07-2018 v 17:58 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 15

MocnyOkurek -uz jsem to včera v jedny wilme dal na 15min zalivka a 45 min bez. Tak uvidím jestli bude rozdíl.

Old Post 09-07-2018 v 19:55 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noTlama
Stálý Člen

Karma uživatele noTlama - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 16


Hoj lidičky. Dneska jsem pri vyzvednutí květináče nalezl pod nim nejaky malý skakajici svině. Nikde jsem to na groveru nenasel. Je to jen ve vode na kytkach jsem to nenasel. Nevite nekdo co s tim ? Vyfotil jsem to ale nevim jestli to pomůže........ diky

Old Post 13-07-2018 v 21:53 PM
noTlama je offline   Profil uživatele noTlama   Find more posts by noTlama   Foto galerie člena noTlama   Click here to Send noTlama a Private Message   Add noTlama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9343750 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív