Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vaporizace - jak na to
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Zahradník
Jeto neocenitelná věc!Reklama nato by měla být nakaždém rohu a dostatek informací pro veřejnost která o vaporizaci neví až na některé vyjímky vůbec nic.Dále si myslím že jeto nejůčinější metoda jak se zbavit závislosti na nikotinu...jenomže proti tomuhle určitě bude tabákový průmysl který by tímto přišel o hooodně zisku,jak kvůli těm coby přestali kouřit tak kvůli nezájmu o cigarety...lidé bysi kupovali kvalitní tabák né ten bordel coje v cigaretách.Stát by také nebyl pro kvůli strátě zisku na dani,ale zase nadruhou stranu byseto vrátilo v zmenšení počtu osob s rakovinou a tím zmenšení výdajů na jejch léčbu,chceto nespoléhat se na nikoho jen sám na sebe a hledat a zjišťovat !


kdyby si inhaloval tabak pres vaporizer nebude mit skoro zadnou chut a tudiz nepotrebujes kvlitni tabak. navic vecin alidi kouri hlavne pro chut aproto ze kdyz kurej maj pauzu.
jinak me vaporizer strasne zklamal. trva dlouho nez se zahreje, nema to chut.
brko si dam raci. chutna mi vic.
vyhoda vaporizeru je podle me spis v tom ze se da spalit i bordel po sklizni.

Old Post 19-05-2010 v 13:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raddy
Nový Člen

Karma uživatele raddy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 18

cele je to asi o vybere spravneho vaporizeru...ja mam z tych lacnejsich, ale na 195C je do minuty od zapnutia a az s nim som zistil co je to CHUT neovplivnena dechtom. chcelo to par dni zvyku, dnes by som uz naspat urcite nesiel... samozrejme ze si rad dam ohnovu klasiku, ale skutocne vychutnavam s vapikom.

Old Post 19-05-2010 v 14:12 PM
raddy je offline   Profil uživatele raddy   Find more posts by raddy   Foto galerie člena raddy   Click here to Send raddy a Private Message   Add raddy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
.... trva dlouho nez se zahreje, nema to chut.

ne, že bych to vyhledával, ale proti tvojí antivapo kampani musím zakročit

ad 1) pokud zvládáš ubalit brko se vším všudy (rozuměj nachystat si filtr, papírek, nadrolit a ubalit) za 2 a půl minuty, za což se volcano classic nahřeje na 180°C, pak si machr a smekám před tebou

ad 2) nemá to chuť? a cos vaporizoval? já říkám že narozdíl od brka je tam chuť i vůně materiálu cítit nádherně bez nejakého kouřového shitu, nedejbože hnusu z tabáku.

a vaporizuju doma často. ne, že sem to jednou zkoušel u kamoša a stojí to za hovno a to, že tě zklamal, ti neberu. mně to ze začátku taky nikterak neuchvátilo.

Naposledy upravil dokktor 19-05-2010 v 14:43 PM

Old Post 19-05-2010 v 14:37 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od dokktor

ne, že bych to vyhledával, ale proti tvojí antivapo kampani musím zakročit

ad 1) pokud zvládáš ubalit brko se vším všudy (rozuměj nachystat si filtr, papírek, nadrolit a ubalit) za 2 a půl minuty, za což se volcano classic nahřeje na 180°C, pak si machr a smekám před tebou

ad 2) nemá to chuť? a cos vaporizoval? já říkám že narozdíl od brka je tam chuť i vůně materiálu cítit nádherně bez nejakého kouřového shitu, nedejbože hnusu z tabáku.

a vaporizuju doma často. ne, že sem to jednou zkoušel u kamoša a stojí to za hovno a to, že tě zklamal, ti neberu. mně to ze začátku taky nikterak neuchvátilo.


zdravim
mel sem doma volkano asi pul roku. pouzil sem ho asi tak 10krat.
ten co sem mel doma se zahrejval asi 20 minut. (podle toho co pises to asi neni normalni)
vazne mi to prislo bez chuti. nejak z toho nemam pocit ze bych kouril travu. a nakonec je ta aplikace moc rychla. brko kourim kolem ctvrt hodiny a tohle natahnu hned...

nicmene kdybych si nekdy obednaval maybach zepelin tak ho tam nekam zabudovat necham, heheheh

jinak samozrejme vyhody pro nemocny lidi u vaporizeru chapu.

Old Post 20-05-2010 v 15:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 21

[účet odstraněn]

Old Post 20-05-2010 v 21:32 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

tabakovej prumysl mi bohuzel nic neprispiva. ale za 4 kartace cervenejch chesterfieldek mesicne bych byl vdecnej, heheheh
jo a rakovina plic si asi bude muset stoupnout do dlouhy fronty jinejch nemoci...

Old Post 20-05-2010 v 21:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 23

[účet odstraněn]

Old Post 20-05-2010 v 22:46 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 24

[účet odstraněn]

Old Post 27-05-2010 v 22:09 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 25

Čuus, mám vapík Arizer Extreme Q. Zkoušel jsem teploty od 190 do 260 a vůbec mi to nechutnalo. zkusil jsem 185, říkám si, paráda to je lepší ) Ted si to jedu na 180, dal jsem 3-4 balonky a fakt luxus ) Nevěřte, že pod 190 to nefunguje Při 180 stupních nádherná chut a super libovej stávek )) peace

Old Post 05-06-2011 v 21:51 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

a Příspěvek č. 26

ahoj, máte někdo zkušenosti s Vapir mini - oxygen? Uvažuji o koupi ale nenašel jsem ani jeden názor někoho na tento výrobek...

http://www.growshop.cz/katalog/deta...r-mini---oxygen

Old Post 09-08-2011 v 12:21 PM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 27

Moje malé poznatky z vaporizace

Vaporizujte na co nejmenší teploty i když se teprve komora nahřívá. Uvolňují se voňavé látky (terpeny a flavonoidy), které mají také léčivé vlastnosti. Navíc mi příjde, že to pěkně naladí tělo i mysl a člověk má pak příjemnější stav.
Idealní teplota mi příjde okolo 180°C, při 190°C a více to začíná škrábat. Nadruhou stranu, čím větší teplota, tím více a rychleji do sebe dostanete THC.
Stalo se mi nedávno, vaporizovali jsme na 180-190°C a vše ok. Druhý den to zkusím znova zvaporizovat tu stejnou starou dávku od 190°C do 205°C a opět fajný stávek. Ani to neškrábalo, jen ta chuť chyběla.
Další věcí je, nikdy nevyhazujte "vyvaporizovaný" materiál. Onehda jsem blbec dal na zem papírek s vyvaporizovaným materiálem a žravý 10kg pes to požral. Bylo toho celkem málo, asi odhadem max 0,3g vyvaporizovaného materiálu. Za nějakou hodinku mi pes uslintal celý gauč, pak se vyblil, celý se třásl, chodil jak po jiné planětě a celkově byl dezorientovaný...prostě zhulený jak dobytek. Takže moje doporučení je, vyvaporizovaný materál hodte do lihu, masti či alpy a louhujte. Ač se to nezdá, asi tam bude ještě dost dobroučkých látek, které ještě můžou být využity

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 16-01-2018 v 09:27 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kanapee
Stálý Člen

Karma uživatele kanapee - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 28

zvažuju kapesní vapo G-pen, nemá někdo zkušenost ? nebo prubnout ňákou čínu ?


:: btw jednou se nám takhle žravý pes pohostil kouskem bábovky a měl stejný projevy ... acht ty hladový bestie

"Nikdy nevěř někomu, kdo nekouří trávu a poslouchá Boba Dylana."

------///\-----
-----///\\\----
----///--\\\---

Old Post 16-01-2018 v 15:04 PM
kanapee je offline   Profil uživatele kanapee   Find more posts by kanapee   Foto galerie člena kanapee   Click here to Send kanapee a Private Message   Add kanapee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubaz
Stálý Člen

Karma uživatele Kubaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 29

Moje zkušenosti se stolníma Volcanama jsou následující.Jsou použitelné při teplotách 160-192 stupnů pro trávu,pro hash tuším doporučujeme 225 a je potřeba specialní ,,pipescreen,, do komory.
Znám hodně lidí co mají s vaporizováním dlouhodobou zkušenost a každý si jede(a doporučuje ) jinou teplotu. Od 162 do 185 většinou pro extrakci THC (ja většinou nastavuju 175-180),přijde mi že okolo 185 už se obsah komory začíná pálit a balon plnit kouřem.192 stupnu tuším pro CBD.

Včera jsem se bavil s víc zkušeným kolegou a bylo mi řečeno že různý teploty ovlivnují taky uvolnování různých chutí a vůní.

Obecně terpeny at už přírodní nebo umělé jsou pro mě nové a zajimavé téma a kdo o nich nic moc nevíte,určo mrkněte :
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=295057

Old Post 18-02-2018 v 11:44 AM
Kubaz je offline   Profil uživatele Kubaz   Find more posts by Kubaz   Foto galerie člena Kubaz   Click here to Send Kubaz a Private Message   Add Kubaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
azbest
Stálý Člen

Karma uživatele azbest - 10% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 30

kdysi jsem pouzival tento model ,neni spatnej,idealni na koncerty v klubech

https://www.magic-flight.com

I cannot be held responsible for the actions of others!!!!...
You can never find the best spots!!Thats way they are the best.....
Ubi aquilae Volant ,ibi est libertas

Old Post 26-02-2018 v 09:30 AM
azbest je offline   Profil uživatele azbest   Find more posts by azbest   Foto galerie člena azbest   Click here to Send azbest a Private Message   Add azbest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele azbest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 31

Vapík Firefly 2 máte někdo zkušenost? Údajně to nejlepší, co trh nabízí, ale známe to. Prodejci mají občas ve zvyku trochu přehánět. Dá se sehnat lepší kapesní vapík za lepší peníz? Je toho na trhu fakt spousta, ale většina vapíků bere spíš jen různý koncentráty a se sušinou si moc poradit neumí. Já sháním něco stavěnýho vyloženě na sušinu.

Old Post 24-05-2018 v 14:16 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VinT
Nový Člen

Karma uživatele VinT - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 32

nemaj prodejcy filtr.. neco jako ze chci pristroj na suche bylinky, z teplotou, na elektrinu, vhodny pro zacatecnika a tak do dvou litru )))

Old Post 24-06-2018 v 12:44 PM
VinT je offline   Profil uživatele VinT   Find more posts by VinT   Foto galerie člena VinT   Click here to Send VinT a Private Message   Add VinT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-06-2004 - Dovoz vaporizéru - jdem na to? - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2994930 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív