Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED světla nebo CFL lampy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Zuzkanka
Stálý Člen

Karma uživatele Zuzkanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 30  

LED světla nebo CFL lampy Příspěvek č. 1

Nejspíš je to tu téma, které se řeší dnes a denně. Já jdu s dotazem úplného začátečníka, co potřebuje vzít za ručičku a nasměrovat správným směrem k tomu správnýmu regálu.
Máme ve výstavbě zimní zahradu, která bude využívána jako skleník pro celoroční pěstování tropických ibišků. Ráda bych jim trochu přilepšovala dosvicováním zejména v zimních měsících, kdy toho světla je poskrovnu. Byly mi doporučeny LED svítidla TLED Secret Jardin, ale nevím, jestli to je rozumná investice z pohledu výkonu a efektu.
Proto pokukuju po těch CFL lampách, nicméně skleník bude mít plochu cca 21m2 a tak bych potřebovala něco, co pokryje větší plochu..
Ty CFL jsou v různých výkonech a velikostech a pravděpodobně se ta "žárovka" nenašroubuje do lustru ke stropu, ale jsou k tomu nějaký speciální stínidla, což jsem si našla ty stříbrný pozohýbaný stříšky, ale tak nějak mi dochází fantazie v tom, jak to přichytit ke stropu, aby se na to dalo i dívat a nebylo to jak pěst na voko..
Proto prosím o vaše zkušenosti se svícením a hlavně teda s montáží, protože já se v těch předřadnících, armaturách apod tak nějak ztrácím.
Doma jsem používala provizorně zářivky Biovital od Narvy, ale to bylo totálně k ničemu.


[img]http://www.ibiskovysvet.cz/wp-
content/uploads/2015/08/hlavicka.jpg[/img
]Ibiškový svět

Old Post 20-06-2018 v 14:54 PM
Zuzkanka je offline   Profil uživatele Zuzkanka   Find more posts by Zuzkanka   Foto galerie člena Zuzkanka   Click here to Send Zuzkanka a Private Message   Add Zuzkanka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zuzkanka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Pokud jim chces prilepsit tak rozhodne necim kvalitnim.
Pozor na cinske ledky!

Doporucuji Cob-Led Vero 29 , nebo jine s kvalitnimi cipy, Cree atd.
Myslim ze je u nas prodava za nejnizsi ceny ....Ledideal
Je tu i spousta vlaken kde je kluci maji a jak skvele to pod nima jede.
Ale na plochu 21m se trochu prohnes ale pokud mas dost penez tak nejlepsi investice jakou muzes udelat.

CFL nebrat.
Hlavne neinvestuj do cinskych ledek.
HPS to by byla obrovska spotreba energie.

Hodne stesti!

Naposledy upravil Madical-Strains 20-06-2018 v 17:19 PM

Old Post 20-06-2018 v 17:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Tvl toto je už asi jediný prípad kedy by som sám použil HPS- okrem svetla aj teplo

Naposledy upravil DrGrinspoon 20-06-2018 v 17:45 PM

Old Post 20-06-2018 v 17:20 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4

Jo, sodik by byla ta startovni levnejsi varianta ale casem by zaplatila daleko vic za elektriku , daleko vic nez by dala za kvalitni ledky. Pise prostor 21m ctv.
Pochybyju ze zimni zahradu chce mit jen kratkodobe .
Za par let ty ledky usetri na spotrebe oproti HPS za elektriku te investice.

Predpokladam ze kdyz stavi zimni zahradu a to je vzdycky ranec penez tak ji nejaka cena za kvalitni ledky neprekvapi.

Na internetu jsou nekde vypocty Cob-Led VS HPS , uz za nekolik let by se ji ty kvalini ledky zaplatily z te spotreby HPS pri tak velke plose.

Old Post 20-06-2018 v 17:50 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zuzkanka
Stálý Člen

Karma uživatele Zuzkanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Pokud jim chces prilepsit tak rozhodne necim kvalitnim.
Pozor na cinske ledky!

Doporucuji Cob-Led Vero 29 , nebo jine s kvalitnimi cipy, Cree atd.
Myslim ze je u nas prodava za nejnizsi ceny ....Ledideal
Je tu i spousta vlaken kde je kluci maji a jak skvele to pod nima jede.
Ale na plochu 21m se trochu prohnes ale pokud mas dost penez tak nejlepsi investice jakou muzes udelat.

CFL nebrat.
Hlavne neinvestuj do cinskych ledek.
HPS to by byla obrovska spotreba energie.

Hodne stesti!


Díky moc, ale zatím peněz nazbyt není.. počítala jsem s cenou za osvetlení do 10k a už to je takovej megastrop..


[img]http://www.ibiskovysvet.cz/wp-
content/uploads/2015/08/hlavicka.jpg[/img
]Ibiškový svět

Old Post 20-06-2018 v 17:50 PM
Zuzkanka je offline   Profil uživatele Zuzkanka   Find more posts by Zuzkanka   Foto galerie člena Zuzkanka   Click here to Send Zuzkanka a Private Message   Add Zuzkanka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zuzkanka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 6

10K-mega-strop ?
10K - osvitis alespon trochu dostatecne prostor tak mozna maximalne cca 4 m ctv ale nejsem odbornik tak se mozna pletu.

Tak to teda fakt nevim. To ani ty HPS za tu cenu na ten prostor urcite neporidis.
Myslim ze ani ty CFL, tak aby to dostatecne osvitilo prostor.
Ty cinsky levny ledky jsou vyhozeny prachy.

Pak me jeste napadlo a co zapalit nejaky svicky
Promin, to byl blbej vtip.
Proc si porizovat novej mercedes kdyz nebudu mit na benzin?

EDIT:
Uprimne ....za 10 K ten prostor neosvitis a pokud ti nejaky prodejce bude tvrdit opak tak vyhodis
zbytecne penize do kanalu.

Old Post 20-06-2018 v 18:12 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zuzkanka
Stálý Člen

Karma uživatele Zuzkanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
10K-mega-strop ?
10K - osvitis alespon trochu dostatecne prostor tak mozna maximalne cca 4 m ctv ale nejsem odbornik tak se mozna pletu.

Tak to teda fakt nevim. To ani ty HPS za tu cenu na ten prostor urcite neporidis.
Myslim ze ani ty CFL, tak aby to dostatecne osvitilo prostor.
Ty cinsky levny ledky jsou vyhozeny prachy.

Pak me jeste napadlo a co zapalit nejaky svicky
Promin, to byl blbej vtip.
Proc si porizovat novej mercedes kdyz nebudu mit na benzin?


no tak nepredpokladam, ze bych chtela pokryt kazdej centimetr ctverecni.. budou tam taky nejake prostory mezi regaly , protoze musis taky nekudy chodit.. Navíc já to potřebuju jen na přilepšenou, nechci nahradit denní světlo, nevím, jestli sis to dobře přečetl, ale zimní zahrada a ne pěstební stan..
o čínských ledkách jsem nic nepsala, o těch ani neuvažuju..
prostě chci tři zdroje světla, který osvítí co největší prostor a nebudou stát >10k/ks.. a zároveň nesežerou víc elektriky než celej barák..


[img]http://www.ibiskovysvet.cz/wp-
content/uploads/2015/08/hlavicka.jpg[/img
]Ibiškový svět

Old Post 20-06-2018 v 18:22 PM
Zuzkanka je offline   Profil uživatele Zuzkanka   Find more posts by Zuzkanka   Foto galerie člena Zuzkanka   Click here to Send Zuzkanka a Private Message   Add Zuzkanka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zuzkanka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 8

Nemusis na me byt hned tak ostra
Ja jsem to pochopil tak ze chces v zime prodlouzit den aby byl stejne dlouhy jako letni.
Je to forum urcene k pestovani konopi...
V tom pripade by si musela plne nahradit denni svetlo.
Promin mi to ze jsem to spatne pochopil, omlouvam se.
Mas pravdu, ctu ted spatne, rozbily se me bryle na blizko tak blbe vidim.

TLED Secret Jardin teda neni cina.....??? Nevim, ptam se.

Old Post 20-06-2018 v 18:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zuzkanka
Stálý Člen

Karma uživatele Zuzkanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Nemusi na me byt hned tak ostra
Ja jsem to pochopil tak ze chces v zime prodlouzit den aby byl stejne dlouhy jako letni.
Mas pravdu, ctu ted spatne, rozbily se me bryle na blizko tak blbe vidim.

TLED Secret Jardin teda neni cina.....??? Nevim, ptam se.


to ja taky nevím, jestli to je Čína.. Doporučili mi je v growshopu, tak zjišťuju. Myslela jsem, že myslíš ledky z ebay třeba.. ono co dnes není z Číny.. Ještě mám v záloze Mazara, ale kdo ví, jestli to taky není Čína..
ne, nechci jim prodlužovat den.. přes zimu by měli odpočívat.. Lde rad zahradníků je ale vhodné přísvítit v době cca od 9-17,00hod.

A když ze mě nebudeš dělat idiota, tak potom budu milá a líbezná a ne nasraná fůrie..


[img]http://www.ibiskovysvet.cz/wp-
content/uploads/2015/08/hlavicka.jpg[/img
]Ibiškový svět

Old Post 20-06-2018 v 18:38 PM
Zuzkanka je offline   Profil uživatele Zuzkanka   Find more posts by Zuzkanka   Foto galerie člena Zuzkanka   Click here to Send Zuzkanka a Private Message   Add Zuzkanka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zuzkanka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

ja ten Tled mam a neni spatnej,kdyz koupis ty metrovy,osviti to doost.
-cenna prijatelna,spotreba taky.
-ale tak od 30cm od ledky uz nnic moc neporoste
-mam kvetovou 60cm a pestuju pod tim mini citrusy a jedou mi slusne

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 20-06-2018 v 18:52 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11

Vypadalo to tak ze jsem z tebe udelal idiota?
Tak to nebylo mym cilem, to se teda fakt omlouvam.

Jen me to pripadalo dost hodne paradoxni , zimni zahrada co zvysi cenu nemovitosti o nekolik stovek tis. a ty se ptas jake osvetleni do 10K ,tak v tom stylu jsem odpovidal.
Tak promin, zavinila sis to trosicku sama.


Jinak Mazar ... "skvela" investice.

Old Post 20-06-2018 v 18:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 12

madee in PRC

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 20-06-2018 v 19:05 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zuzkanka
Stálý Člen

Karma uživatele Zuzkanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Vypadalo to tak ze jsem z tebe udelal idiota?
Tak to nebylo mym cilem, to se teda fakt omlouvam.

Jen me to pripadalo dost hodne paradoxni , zimni zahrada co zvysi cenu nemovitosti o nekolik stovek tis. a ty se ptas jake osvetleni do 10K ,tak v tom stylu jsem odpovidal.
Tak promin, zavinila sis to trosicku sama.


Jinak Mazar ... "skvela" investice.


No ten Mercedes bez benzinu me dorazil.. nase ZZ neni nic extra luxusniho.. je tam pocitano s tim, ze to bude sklenik, takze zadny hlinikovy profily apod.. cenove vychazi na 300tis cca +-.. no a protoze se potebuju vejit do 360tis včetně klimatizace, motoru na okno, dlazby a světel, tak si nemůžu už dovolit moc utrácet.. jsem ráda, že manžel dovolil aspoň toto..
pro mě je dulezita ta ZZ, ze nebudu muset kytky stehoat tam a zpet na zimu a leto a po zime snad nebudu muset vyhazovat x mrtvých rostlin, který ten šok nezvládly.. ty světla jsou jen bonus navíc..
mazara mají kolegyně a jsou spokojený, ale nevím, proto se ptám..


[img]http://www.ibiskovysvet.cz/wp-
content/uploads/2015/08/hlavicka.jpg[/img
]Ibiškový svět

Old Post 20-06-2018 v 19:07 PM
Zuzkanka je offline   Profil uživatele Zuzkanka   Find more posts by Zuzkanka   Foto galerie člena Zuzkanka   Click here to Send Zuzkanka a Private Message   Add Zuzkanka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zuzkanka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zuzkanka
Stálý Člen

Karma uživatele Zuzkanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od AladinXXX
ja ten Tled mam a neni spatnej,kdyz koupis ty metrovy,osviti to doost.
-cenna prijatelna,spotreba taky.
-ale tak od 30cm od ledky uz nnic moc neporoste
-mam kvetovou 60cm a pestuju pod tim mini citrusy a jedou mi slusne

díky za info.. já právě zvažuju, že bych koupila ty metrový a dala vedle sebe růstovou a květovou, ale nikde jsem nenašla recenze.
Potřebuju to pořešit, abych věěla, jak mám chlapům říct, aby nachystali elektriku.

znamej rikal ze pod tim má bylinky a že good, ale prostě si nejsem jistá..


[img]http://www.ibiskovysvet.cz/wp-
content/uploads/2015/08/hlavicka.jpg[/img
]Ibiškový svět

Old Post 20-06-2018 v 19:09 PM
Zuzkanka je offline   Profil uživatele Zuzkanka   Find more posts by Zuzkanka   Foto galerie člena Zuzkanka   Click here to Send Zuzkanka a Private Message   Add Zuzkanka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zuzkanka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 15

Jesli to chces skutecne na ty Ibisky tak mozna i jo.
Ja vychazel z toho ze jsme na foru o konopi a ze se treba nejak obavas nebo ostychas napsat na rovinu ze pojedes v ZZ lan konopi i bych to pochopil.

Pokud jde skutecne o Ibisky a ne o palice tak muzes prisvecovat opravdu cim chces.
Jen mam jednu otazku , pises ze chces i osvetleni na kvet ... Ibisku postaci v zime v kvetu 8 h. svetla ??? Nepotrebuje na kvet nahodou taky delsi den???

At se dari tobe i tem Ibiskum Snad to nejak das levne do kupy.

Naposledy upravil Madical-Strains 20-06-2018 v 19:42 PM

Old Post 20-06-2018 v 19:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zuzkanka
Stálý Člen

Karma uživatele Zuzkanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Jesli to chces skutecne na ty Ibisky tak mozna i jo.
Ja vychazel z toho ze jsme na foru o konopi a ze se treba nejak obavas nebo ostychas napsat na rovinu ze pojedes v ZZ lan konopi i bych to pochopil.

Pokud jde skutecne o Ibisky a ne o palice tak muzes prisvecovat opravdu cim chces.
Jen mam jednu otazku , pises ze chces i osvetleni na kvet ... Ibisku postaci v kvetu 8 h. svetla ??? Nepotrebuje na kvet delsi den??? A to nebudou mit sok?

At se dari tobe i tem Ibiskum Snad to nejak das levne do kupy.


no jako kvuli konopi bych asi ZZ nestavela staci mi souseduv foliak a smrdi nam to az v baraku
fakt to mam na ibisky..
jako co se týká hodin na květ apod, tak to je pro mě už vyšší dívčí.. resp. pomalu se seznamuju s tím, co je to EC a pH.. a jaký všechny věci se tu okolo travky řeší..
U ibichů jsme ve fázi, že se snažím lidi naučit používat jiný hnojivo jak Kristalon ) natož aby věděli, co to je EC, pH a natož řešili nějaký hodiny svícení a kdy mají jak co přihnojovat jakýma prvkama, protože kolikrát ani neví ten základní poměr NPK, který ibišky vyžadují.
Ibišky jsou dřeviny, když vykvetou, tak květ vydrží cca jeden den a jde dolů. Pak tam je kouzlo v opylování a pěstování semeníků, následně výsev semen a pár let čekání na to, co z toho vykvete.. a ibisky jsou prave narocny na to, aby měly dostatek světla..potom nasazujou poupata a kvetou a sluneční paprsky i zajistí lepší vybarvení květů atd..
myslím, že větší šok, než to přenášení domů do tmy pod Biovitalky a následné jarní stěhování ven a spálené listy, mít v ZZ nebudou. Budou stabilně na jednom místě a to jim bude vyhovovat. Jednu zimu jsem takto přišla o celou sbírku - cca 50rostlin.. problém byl ve vodě a následném šoku z rapidního úbytku světla..(po přestěhování na zimu domů) - přehnojení dusíkem. To je taky ten důvod, proč mi manžel svolil ke stavbě ZZ, když viděl, kolik jsem vyházela peněz (jedna kytka vychází průměrně na 800Kč) na kompost.
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29789939_10156399519719165_8506368246545383424_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ad9723f91d21d65f41b5226c9da95710&oe=5BB596E6
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19437502_10155572823479165_1627362021448531970_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5551c94e8c108f61190eb212e1e031ab&oe=5BA4714D


No a sem chodím vždy hledat rady, protože to máte nastudovaný a víte o dost víc než v Receptáři apod.

jo a už jsem taky koukala na semínka konopí, ale s nízkým obsahem THC - tu lékařskou verzi.. když jsem to zkoušela hulit na vejšce, tak mi z toho bylo zle, takže já spíš mastičky a olejíčky


[img]http://www.ibiskovysvet.cz/wp-
content/uploads/2015/08/hlavicka.jpg[/img
]Ibiškový svět

Old Post 20-06-2018 v 19:50 PM
Zuzkanka je offline   Profil uživatele Zuzkanka   Find more posts by Zuzkanka   Foto galerie člena Zuzkanka   Click here to Send Zuzkanka a Private Message   Add Zuzkanka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zuzkanka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-11-2015 - Led nebo Cfl - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4150420 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív