Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 2018 Dutch Passion Auto Ultimate
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

2018 Dutch Passion Auto Ultimate Příspěvek č. 1

Připravil jsem si na zahrádce dvě slunná místa. V březnu jsem navozil černozem z pole + trochu uleželého hnoke + trochu rohoviny + perlit + místní hnědozem + vápenec. D takto připravené půdy jsem vysadil 29.5. dvě naklíčená semínka Dutch Passion Auto Ultimate. Až povyrostou, chystám se hnojit výluhem z kopřiv.

Old Post 05-06-2018 v 12:54 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 2



foto

Old Post 05-06-2018 v 13:03 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 3



Update 11.6. holky automatky trochu povyrostly, ale okousává mě je nějakej prevít. Snad je to nezastaví.
Ještě dotaz, od kdy byste začli přihnojovat? Mám připravenou jíchu z kopřiv.


Ještě jsem se zapomněl zmínit, že mám vysazený Killer Kush Fast od Sweet Seeds, původně jsem pro něj hledal místo někde na divoko, chtěl jsem zkusit nějakou guerillu, ale v městě jako je Brno, je to fakt těžký. Tak jsem ho dal taky na zahradu. Nic od něj nečekám, ale jde mi zatím pěkně. Půdu jsem zvolil wormhumus + hnědozem ze zahrádky + písek.

Naposledy upravil thaavi 12-06-2018 v 10:31 AM

Old Post 12-06-2018 v 10:14 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 4

čau, počitám dobře že maj 12 dní? na ten "věk" jsou pěkný! a ty si je zastřihnul?? toho bych se možná bál že se seknou.. ale třeba ne.

k věci- nebál bych se to zalejt už teď jestli u vás(třeba jako u nás) nechcalo. jestli jo tak počkej až to proschne a pěkně to prolej. já sem první kopřivy lil zhruba v poměru 1:10 asi až třetí tejden ale já je blbec ze začátku přelejval a byli takový polochcíplý.

ať jedou! čus

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 12-06-2018 v 20:17 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 5

Nezaštipoval jsem je, jsou to mrnousové. Ani nebudu. Ta druhá fotka je Killer Kush. Trochu se bojím, abych to těma kopřivama nespálil, asi ještě přece jen počkám nějakej ten týden.

Old Post 13-06-2018 v 07:49 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 6

Ahoj killery mam venku 3a jedou jak blazen energicka rostlinka už tet maji pomali metr at se daři .

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 13-06-2018 v 08:10 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od thaavi
Nezaštipoval jsem je, jsou to mrnousové. Ani nebudu. Ta druhá fotka je Killer Kush. Trochu se bojím, abych to těma kopřivama nespálil, asi ještě přece jen počkám nějakej ten týden.
tak to pak jo já myslel že i ta druhá fotka je automat. hele já to tam nalil zhruba ve stejným stadiu života, pak zhruba každej tejden.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 13-06-2018 v 15:13 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 8




Update 19.6.

1. foto autoultimate, jede celkem dobře,

2. foto autoultimate č. 2, je nad hrobem, ohryzala ho nějaká potvora...

3. fotka Killer Kush fast, provedl jsem záštip, hnojení jíchou z kopřiv

Old Post 20-06-2018 v 10:33 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 9

Ted jedu automaty poprve v zivote , vim o nich jen to ze se namaji presazovat a zastipovat.

Ta posledni fotka Killer Kush je moc pekna kytka ale zda se mi ze je pekne hladova.
Podivej na zluto-zelenou barvu listu .
Byt tebou tak je poradne nakrmim nebo to bude pak znat na urode , klasicky Bio-hnojivo treba hosticke garnulovany slepicince , nebo neco podobneho Guano atd..

Vyluh z kopriv nebo jichy neni podle me rozhodne plnohodnotne hnojvo. (jen doplnkove) A na kvet? Na to ulne zapomen.
Ale mozna se mylim.

Pokud chces setrit tak si vyrob hnojivo sam zkvasenim slepicincu nebo holubincu nebo hoven netopyru.
Granulovane hosticke hnojivo stoji jen 71 kc a je na rust ale i na kvet, obsahuje hodne fosforu.

Z te ozrane od slimaku asi uz nic nebude , automaty jsou dost citlive a pri stresu se seknou nebo pak maji malou urodu.
Najdi si na netu jak bojovat se slimaky nebo ti to muzou sezrat vsechno.
Urcite bych slimaky nepodcenoval na te prvni kytce uz mas taky diru v listu takze je jen otazka casu kdy bude napadena i ten Killer Kush.

Drzim ti palce , at se dari !

Naposledy upravil Madical-Strains 20-06-2018 v 17:01 PM

Old Post 20-06-2018 v 16:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 10



Zdarec, ten Killer se takhle vždycky svěsí na konci dne, když na něj praží slunce, po zalití ožije. Zaštípl jsem ho už 2x, není to automat, tak snad mu to neublíží, tofast version spočívá v tom, že kytka roste do květu regulérně a jakmile se přepne, tvorba květů je pak rychlejší? Tak to chápu já. Ale nechám si to vysvětlit.

Na kopřivy jsem slyšel samou chválu, tak zatím hnojím jenom tím. Půdu jsem si celkem pečlivě nachystal na konci zimy. Černozem + hnědozem + perlit + rohovina + trocha hnoje. Ještě bých mohl eventuelně použít hoštickou pětikombinaci. Na květ mám nachystanej Biobizz bloom.

Je to záhada, kdo mi ty kytky ožral. Na slimáka jsem měl mechanickou past z pet láhve, to by asi nepřelezl. Nevím kdo obě kytky ohlodoal. Ta jedna to schytala podstatně víc a vypadá to s ní zle. Tak nevím, co to bylo za potvoru. Asi nějaký polétavý brouk. Možná jsem měl semínka předpěstovat v květináči někde víc v bezpečí, ale to se zase u automatu nedoporučuje...

Pro jistotu už jsem dal klíčit Auto Durban poison a zkouším připravit klon z Killera.

Naposledy upravil thaavi 21-06-2018 v 13:28 PM

Old Post 21-06-2018 v 13:07 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11

Ja nemluvil o svesenych listech ale o svetle zluto-zelene hladove barve , pravdepodobne zacatek deficitu dusiku.

Jo, Biobizz je skvelej taky s nim hnojim ale pripada mi to na Out docela zbytecny.
Ale mozna ze to neni zbytecny, ale ja jim hnojit venku nemuzu jelikoz za kytkama jezdim jen 1x za tyden.

Taky existuji mravenci co rozkrajeji listy a odnesou si je do hnizda a krmi tim houbu ktera pak slouzi jako potrava pro mravence. Ale nejsem si jisty jesli uz taky ziji u nas.

Lalokonosec brouk taky pozira listy.

Me by to nedalo a urcite bych se potom pidil kdo to dela tu skodu.

Old Post 21-06-2018 v 13:42 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 12

Ta kytka vypadá v naprostým pořádku, to že je světlá bude tím že rychle roste
já osobně bych to vůbec neřešil....

Old Post 21-06-2018 v 15:41 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 13

Osobne si tiež myslím že je hladná , mal som podobný “problém” .. prihnojil som a bolo všetko ok

Old Post 21-06-2018 v 17:20 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 14

neni hladová !! vidím to, kdyby byla vypadalo by to úplně jinak.. KK je svetlej sám o sobě... zbytečně ho plašíte
říkal sám že tam dával černozem + hnuj to je 10xx lepší než naký kupovaní hnojky když máš hnuj nemusíš pak vůbec hnojit kor v jeho stádiu ta kytka nic nežere..

Naposledy upravil WhiteFrost 21-06-2018 v 21:50 PM

Old Post 21-06-2018 v 18:56 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 15

me se vsichni 3 ultinati zasekli a nevim proc. ostatni automaty to neudelaly.

Old Post 22-06-2018 v 21:15 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

Byt tebou tak je poradne nakrmim nebo to bude pak znat na urode , klasicky Bio-hnojivo treba hosticke garnulovany slepicince , nebo neco podobneho Guano atd..

Vyluh z kopriv nebo jichy neni podle me rozhodne plnohodnotne hnojvo. (jen doplnkove) A na kvet? Na to ulne zapomen.
Ale mozna se mylim.

Pokud chces setrit tak si vyrob hnojivo sam zkvasenim slepicincu nebo holubincu nebo hoven netopyru.
Granulovane hosticke hnojivo stoji jen 71 kc a je na rust ale i na kvet, obsahuje hodne fosforu.

!


Ahoj, nedá mi to, musím reagovat. Madi, prosím tě, kolik jsi toho kdy vypěstoval out, že tak radíš? Kvasil jsi snad slepičince? Víš že by to mělo nějakou dobu ležet? Klidně půl roku? A co ty kopřivy? Proč by to mělo být neplnohodnotné hnojivo? A co ty Hoštický granule? Víš jak dlouho se rozpouští v hlíně?
Nechci rýpat, ale já už tyto věci mám dávno za sebou, proto mě tvé nepodložené rady zaráží

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 23-06-2018 v 07:57 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3668030 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív