Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Auto balkon+foliak jaro 2018
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 193

citace:
Původní příspěvek od Mara w2
[B]
Prosím vás proč mi shnou listy..ale hodně rychle../B]


Prvni co bych zkonroloval by bylo jesli mas PH vytoku 6,5, (jesli nemas zablokovany prijem zivin) pokud mas PH ok , tak bych poradne zkontroloval listy z vrchu i ze spodku i stonek jesli tam nemas nejake skudce.

Pri problemech se vzdy kontroluje jako prvni PH.

Old Post 19-06-2018 v 10:54 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Punkheart
Stálý Člen

Karma uživatele Punkheart - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 194

citace:
Původní příspěvek od Mara w2

Jako myslíš že je to kontrolovaný nějakým konfidentem? vždyť tady se groweři scházejí přihazují si mezi sebou klony,semena apd..tak co bych nemohl dát palici?a půl kila nepovezu 😁
Ty veřejně sdílíš svoje pěstování přes net,a to se nebojíš?😂


Hlavne je to proti pravidlám Grower.cz. V minulosti by ti chýbalo 5 bodov do zrušenia účtu

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=65364

...hluchonemý chlapec vraj zjavenie vidí takto:
oooooooaaaaaaaa oooooaaaaaaaa

(Omietkový démon, 2012)

Old Post 19-06-2018 v 13:39 PM
Punkheart je offline   Profil uživatele Punkheart   Find more posts by Punkheart   Foto galerie člena Punkheart   Click here to Send Punkheart a Private Message   Add Punkheart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 195

citace:
Původní příspěvek od Punkheart


Hlavne je to proti pravidlám Grower.cz. V minulosti by ti chýbalo 5 bodov do zrušenia účtu

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=65364

Nooo tak to jsem nevěděl,se omlouvám no 😁 nemyslel jsem to špatně
EDIT:Tak konec vlákna nebude obsahovat smokereport,jebnu to do vodky.

Old Post 19-06-2018 v 14:02 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 196

citace:
Původní příspěvek od Mara w2

Nooo tak to jsem nevěděl,se omlouvám no 😁 nemyslel jsem to špatně
EDIT:Tak konec vlákna nebude obsahovat smokereport,jebnu to do vodky.


Nemusíš to jebat nikam, len som ti chcel povedať že predávať klony v rastovej fáze alebo darovať klony je iné ako písať na fóre že si ochotný niekomu priniesť susinu, naozaj nič v zlom, len mi to prišlo trochu cez, ... ale tvoja vec, nebudem ti tu vypisovať moralisticke picoviny,, mieR bracho, nech sa darí ,

Old Post 19-06-2018 v 14:21 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 197

[QUOTE]Původní příspěvek od Madical-Strains


Prvni co bych zkonroloval by bylo jesli mas PH vytoku 6,5, (jesli nemas zablokovany prijem zivin) pokud mas PH ok , tak bych poradne zkontroloval listy z vrchu i ze spodku i stonek jesli tam nemas nejake skudce.

Pri problemech se vzdy kontroluje jako prvni PH.
[/QUOTE
pH nekontroluju to je pravda zkusím koupit alespoň pH papírk,dík za radu 🤙]

Old Post 19-06-2018 v 14:22 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 198

citace:
Původní příspěvek od SMOLA33


Nemusíš to jebat nikam, len som ti chcel povedať že predávať klony v rastovej fáze alebo darovať klony je iné ako písať na fóre že si ochotný niekomu priniesť susinu, naozaj nič v zlom, len mi to prišlo trochu cez, ... ale tvoja vec, nebudem ti tu vypisovať moralisticke picoviny,, mieR bracho, nech sa darí ,

Jasně to beru..měl jsem si přečíst pořádně FAQ sem nevěděl že se to nemůže,aj tak to jebnem do vodky pretože nefajčám 😁

Old Post 19-06-2018 v 15:23 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 199




Foliak nesklamal..měl jsem to dát hned do hlíny..ne jak dement do květináčů..a když příště dám květináče tak jen 20l kýble páč tam mám tu Amnesii a má se nejlepe..zde sem četl že automaty se dávají max cca 10-15l max.normalne kravina..všechny kytky úplně stejnej substrát a jak říkám nejlíp se má ve 20l kybli 🤷🤦

Old Post 20-06-2018 v 21:53 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 200


Mini Amnesku jsem dneska sejmul, páč je to mrzák a do toho začly usychat listy bljať..v sobotu nasypu druhý kolo s Mazarem přímo do hlíny do foliaku a bude klid..
Ať vám to roste ne jak mě ty mrzáci 🍀

Old Post 20-06-2018 v 22:02 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 201

Ano, presne tak a jeste lepe se maji v zemi kde nejsou limitovany prostorem pro koreny.

Old Post 20-06-2018 v 22:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 202



Miniwappa 23cm 😂

Old Post 24-06-2018 v 19:09 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 203

Už si sadil ďalšie kolo?

Old Post 24-06-2018 v 19:42 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 204



citace:
Původní příspěvek od SMOLA33
Už si sadil ďalšie kolo?

Jj včera jsem byl hodit do pucu foliak a zítra půjdou do země...musím ještě navozit trochu hlíny z kompostu,mají teď dobrý akce 3+3zdarma takže mám 6x mazar DP

Old Post 24-06-2018 v 19:55 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 205



Dnes po delší době jsem byl doma a 2 miniwappy-30cm co mám na balkoně zasmrádly celej byt (mám velkej poschoďovej bejvák) voní fakt krásně..až na tu výšku 😔.. to doladíme praxí
Na listech ani tečka něčeho špatného,listy jak nakreslené tyto dvě zalívám tím přírodním pramenem co teče nonstop z hor,tak to bude fajnkva voda 🏔️

🌈

Old Post 25-06-2018 v 20:57 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 206




A samozřejmě sympaťanda Amnesia,kterou posychrovala babička!big up babi ☝️👵
A další miniwappa-25cm to jsem tam dal pozdě takže babička už čarovat nemohla ale bude to megakvalitka 😁

🌈

Naposledy upravil Mara w2 25-06-2018 v 22:35 PM

Old Post 25-06-2018 v 21:03 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 207

Tá Amnesia je pekná

Old Post 25-06-2018 v 21:20 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 208

máš to pěkně osypaný, na to že je to mat tak K++

Old Post 25-06-2018 v 21:57 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-03-2020 - Auto balkónek 2019 - 12 odpovědí
16-07-2018 - AutoBalkon 2012 - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2200210 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív