Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor pěst od nuly – jdete do toho se mnou?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 49

Podle toho co tady zmiňujete, dáváte najevo, že víte líp jak by měla rostlina růst, než ona sama. Tím chci říct, že kytka vypěstovaná od začátku do konce ve více méně stabilních podmínkách (Indoor: prostor, cirkulace vzduchu, zálivka, světlo, půda) se projeví podle jejich hodnot v tom nejlepším možném genetickém potenciálu (nenechá si tak přece narůst nadmíru zelený plochy, aby vyprodukovala méně květenství o nižší kvalitě ), tím pádem mi přijde že odlistění, který si provedl nemůže rostlině v žádném případě prospět, právě naopak, nemyslíte? V tomdle sem dost staromódní, rvaní listů sem nikdy nepřišel na chuť...

toketoy: ty kluci měli kvalitní geny/podmínky a v těch starých tématech o defoliaci nezakopneš...Ať už vidím témata zahraniční, nebo místní, kde lidi obírají listy, tak mě to nikdy nepřesvědčilo o jeho výhodě.

Old Post 25-05-2018 v 17:15 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Et23
Nový Člen

Karma uživatele Et23 - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 50

No,na to žes to úplně očesal,tak jsem zvědav jak to bude vypadat za 10/14 dní protože to na umření vůbec nevypadá.Co si pamatuji,tak se říkalo že jak to orveš moc brzo tak se pak víc zalistňují palice.

Old Post 25-05-2018 v 18:10 PM
Et23 je offline   Profil uživatele Et23   Find more posts by Et23   Foto galerie člena Et23   Click here to Send Et23 a Private Message   Add Et23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kinea
Nový Člen

Karma uživatele kinea - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 51

No, ale nejde tu právě o to, že indoor podmínky jsou ne-přirozený (jiná účinnost/síla/nevím-co světla, zdroj světla se nepohybuje, tj. jednou zastíněný místo je pořád zastíněný, atp.) a jelikož jsi vytvořil umělý prostředí, na který není kytka zvyklá, tak její růst kontroluješ - zaštipuješ, ohýbáš, etc. Sama od sebe by přece rostla jako vánoční stromeček, což (alespoň myslím) nechceš. Jak říkám, jsem nováček, ale tohle bylo taky rozhodnutí z intuice - když jsem viděl jak jsou na sebe nahňácaný, tak mi to právěže přišlo nepřirozený - v přírodě by takhle na husto nerostly. (Tohle vše je můj jen můj názor, rád se nechám poučit.)

Každopádně ale ten zásah asi nebyl úplně ideální, a tak by se chtěl zeptat, co si o mých kytkách myslíte? Nemám s tím zkušenost, tak nevím, jak holky vypadají na to, že jsou 20. den v květu. Dalo by se říct, že vypadají vzhledem k fázi vývoje v pořádku? Jen dodám, že nevykazují ani minimální známky stresu (doteď rostly a mají hezkou barvu a vitalitu) a hnojivo na květ jsem přidal do vody až dnes (tak si myslím, že by v příštích dnech mohli rychle zkrásnět; používám BioCanna Flores, Boost a Rhizotonic).

Dík za reakce

Old Post 25-05-2018 v 20:37 PM
kinea je offline   Profil uživatele kinea   Find more posts by kinea   Foto galerie člena kinea   Click here to Send kinea a Private Message   Add kinea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 52

Tráva je kytka, která snese opravdu hodně, od 12w LEDek, až po lámání stonků a nedostatečnou ventilaci ve stanu. Nesrovnával bych pak zaštipování a ohýbaní s odstraněním většiny zelený plochy.

Však sis to zkusil, projdi si jiný weby a udělej si na to názor sám Jak psal Toy, bylo by dobrý vidět část kytek ve stanu po probrání listů a druhou bez zásahu, jen pro porovnání sklizně. Jen říkám, že kdyby kytka listy nepotřebovala, tak se jich zbaví sama pro dosažení max výsledku a věřím tomu, že to holky neflákají

Ať ti to jede...

Old Post 25-05-2018 v 23:17 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 53

caf!
Súhlasím s vacsinou toho, čo napísal Toketoy. Myslím, že to tie kytky v pohode dajú a určite skosíš viac, než spotrebuješ.
Myslím, že hnojivo na kvet si mal aplikovať rozhodne skôr, než na 20 deň, ak to teda dobre chápem čo píšeš.
Výhrady mám k drobným spodkom, ktoré si tam nechal ako popisuješ. Okrem toho tú defoliaciu si mohol uskutočniť trochu skôr. Ono tá tendencia by mala byť v tomto prípade vytvorenie konzistentných a rovnakých palíc, ktoré by mohli mať aj konzistentný účinok. Tie spodky zbytočne uberajú silu rastliny a energiu zo zvyšku obtrhaného lístia. V závere sám zistíš, že s tým budeš mať iba robotu. |Je tu ešte možnosť, že sa Ti posunie trochu záverečná kosa. Odstránenie drobných spodkov by prinieslo aj vačší úžitok z obtrhania množstva lístia, ktoré vlastne nemusí stačiť k výžive toľkých kvetov. Bolo by to možno prinieslo vačší úžitok, keby si dal preč aj tie drobné spodky.
Teraz už nič masívne nestrihaj, max. reguluj prietok živín v prerastenejších paliciach stlačením, prípadne ohnutím stoniek.
Osobne na seba vždy nadávam, keď som hnilý a spodky, či drobné pidikvietky včas neodstránim.
Na fotkách tie palice vyzerajú veľmi sľubne, ale hodnotiť by sa to naplno dalo, pokiaľ by si pri fotení použil nejakú mierku...
Ťažko sa hodnotia teoríe, ktoré tu odzneli. Vačšinou každá z nich nesie nejaké zrnko pravdy a múdrosti. :-) Tebe dávam k+ za odvahu k experimentovaniu
Snáď budeme všetci prekvapeni.
Každopádne budem sledovať a držím všetky palce!

Naposledy upravil odo 26-05-2018 v 06:32 AM

Old Post 26-05-2018 v 05:57 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 54

no, já jsem taky dlouho neutrhl ani list a neutrhl bych ho, kdyby nebylo chyb, které mě k tomu donutily. takže jsem experimentoval. protože jsem viděl, že jinak budu mít takovou džungli, že to celý shnije. no a to kolo co jsem to jemně protrhal bylo výsledkem téměř totožný kolu předchozímu. ale nechal jsem i spodky a měl jsem jich víc. osobně sem ještě u thc preferoval spodky, protože ty topy byly vždycky silný jak bejk, kdežto ty spodky jsem mohl hulit jak jsem chtěl a byl jsem v klídku.

v tomhle kole co jedu teď pod led jsem se dostal do totožný situace. taky jsem to musel protrhat, purple orange a dinamed. purple orange dojel s krásnejma prorostlejma palicema bez listů, dinamed měl palice brutálně prorostlý listama. takže i genetika ve finále hraje velkou roli. u těhle postupů se teprve projeví znalost daný odrůdy, případně fenotypu matky. to pak člověk přesně ví co a v jaký míře si může dovolit kytce udělat.

Old Post 26-05-2018 v 11:48 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 55

A ja se zas priklanim k Zedyho nazoru (sto lidi, sto chuti)

to že to kytky daj, ještě neznamená že jim to pomohlo. Ze svejch zkusenosti mam odpozorovano ze pokud v pozdejsi fazi kvetu ztrati rostlina vetsinu zeleny plochy, snazi se to nahnat tim ze poporostou ty co zustaly... a pokud je odlisteni extremni tak vetsinou poporostou hlavne ty v palicich, to znamena ze paldy se provzdusni.

Taky si vsimam ze se rostlina se rada zbavi i tech zdravejch listu pokud na ne nejde dostatecne svetlo. A to ze nam se zda ze je listy sou ve stinu vsechny a lampa neprosviti vic jak 10cm, to jeste pro kytku nemusi znamenat to co pro nase lidsky oko. Ono to svetlo nemusi dopadat uplne naprimo. Ale pokud to byla moc dzungle tak nakej musi pryc... prevence plisne o tom zadna.

Kazdopadne myslim ze to bude v uplne pohode, je videt ze se o to staras a kytkam davas co jen na nich vidis ale jak psal Zedy jestli jim to prospelo o tom trosku pochybuju.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 26-05-2018 v 21:58 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kinea
Nový Člen

Karma uživatele kinea - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 56






Už teď vím, že až budu příště pěstovat, tak si na odlistění dám stesakramentskej pozor. Většina zkušených pěstitelů to nedělá, popř. pouze minimálně. Ale když jsem se byl dneska kouknout, tak si říkám, jestli jsem náhodou neměl štěstí na genetiku/klon. Tohle jsou fotky z dneška - 23. den květu - a koukal jsem na ně hodně dlouho a zdá se mi, že jsou spokojený a vitální a docela se naplnilo to, v co jsem doufal - 2 dny po první zálivce s BioCannou holky viditelně najely (nejlépe je to vidět na nezkompresovanejch fotkách - http://leteckaposta.cz/608502287 - 5 foto, .rar)

Je pravda, že jsem odlistil výrazně, ale když si to tak vezmu, takových větviček - jako na fotce kde držím Rhizotonic po pravé straně větvičky - je tam na každé kytce cca 10 a kytek je 16, tak by to ještě mohla být solidní sklizeň. Doufejme Díky za diskuzi.

to odo: Hnojivo na květ až takhle pozdě, protože cca dva týdny po přepnutí jsem ještě dával hnojky na růst, potom jsem jednou důkladně propláchnul (kvůli solím etc.) a teď přišla na řadu BioCanna.

Old Post 27-05-2018 v 16:39 PM
kinea je offline   Profil uživatele kinea   Find more posts by kinea   Foto galerie člena kinea   Click here to Send kinea a Private Message   Add kinea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 57

Tedka jsem vorval ve spod vsechno mimo teoretickej dosah svetla vybojky. Jsem nechal vrchnich 40cm listi, pac ve spod se na listech srazela voda. jedu prvne kokos a ta svine se vodparuje jak krava. kor v textilnich kvetnicich. na rustu mi to prerostlo pac svatek prace neasi. sem si proste neslajz prepnout a vodject se luftovat do divociny a kytky nechat rychtovat vosobou blizkou.

pisu to sem jenom k doplneni duvodu extremni defolice. teda jakoze jsem tam nejaky stavnaty listy nechal.

Old Post 28-05-2018 v 16:38 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kinea
Nový Člen

Karma uživatele kinea - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 58

Zdar borci,

po nějaký době zase updatuju. Byl jsem teď skoro týden pryč a musel jsem se tak spolehnout na šohajčinu okulární kontrolu, takže jsem se trochu bál, co uvidím, až otevřu skříň. Obavy se naštěstí nepotvrdily, holky jsou vitální a řekl bych, že naprosto spokojený (už jsem na finálku vypimpil pasivní přívod vzduchu + cirkulaci + odtah nad stínidlem).

Fotil jsem to 2 dny zpět, což bylo 38. den po přepnutí.

Nemůžu s ničím srovnávat, ale už teď si dovolím říct, že ORCA folie plní svoji funkce víc než uspokojivě - po obvodu je to krásně narostlý.

Příště hodím i fotky v origo rozlišení, tady to při kompresi strašně zhorší kvalitu a holkám to ubere na kráse

Dejte vědět co na to říkáte a jak to valí vám..

Old Post 11-06-2018 v 22:14 PM
kinea je offline   Profil uživatele kinea   Find more posts by kinea   Foto galerie člena kinea   Click here to Send kinea a Private Message   Add kinea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domicius
Stálý Člen

Karma uživatele domicius - 91% PěstitelskáKarma uživatele domicius - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 59

Jak pokracujes, dari sa?

Old Post 11-06-2018 v 22:16 PM
domicius je offline   Profil uživatele domicius   Find more posts by domicius   Foto galerie člena domicius   Click here to Send domicius a Private Message   Add domicius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kinea
Nový Člen

Karma uživatele kinea - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 60

Zdar borci,

zase po nějaký době updatuju. Teď jsem byl asi na týden pryč a spolehnul jsem se na šohajčinu okulární kontrolu, tak jsem se bál, co ve skříni najdu. Obavy se díkybohu nenaplnily, holky jsem našel vitální a spokojený (už jsem na finálku vypimpil pasivní přívod + cirkulaci + odtah nad stínidlem).

Fotky jsou dva dny starý, což bylo 38. den po přepnutí.

Nemám s čím srovnávat, ale už teď investice do ORCY nelituju - po stranách je to krásně narostlý.

Příště sem hodím i odkaz na fotky v origo rozlišení, protože tady to při kompresi strašně ztratí kvalitu a holky na kráse

Dejte vědět, co na to říkáte a jak to valí vám..

Old Post 11-06-2018 v 22:22 PM
kinea je offline   Profil uživatele kinea   Find more posts by kinea   Foto galerie člena kinea   Click here to Send kinea a Private Message   Add kinea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kinea
Nový Člen

Karma uživatele kinea - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 61






Fotky

Old Post 11-06-2018 v 22:24 PM
kinea je offline   Profil uživatele kinea   Find more posts by kinea   Foto galerie člena kinea   Click here to Send kinea a Private Message   Add kinea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamdomaejkej
Stálý Člen

Karma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% PěstitelskáKarma uživatele mamdomaejkej - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 62

Mě se to teda libí chlape ikdyz si je oholil, neprijde mi ze by jim to nak uskodilo🤔😃 ale sem jen taky zacatecník budu sledovat

Old Post 18-06-2018 v 01:14 AM
mamdomaejkej je offline   Profil uživatele mamdomaejkej   Find more posts by mamdomaejkej   Foto galerie člena mamdomaejkej   Click here to Send mamdomaejkej a Private Message   Add mamdomaejkej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domicius
Stálý Člen

Karma uživatele domicius - 91% PěstitelskáKarma uživatele domicius - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 63

Serus, no jak to frci ???

Old Post 29-06-2018 v 20:43 PM
domicius je offline   Profil uživatele domicius   Find more posts by domicius   Foto galerie člena domicius   Click here to Send domicius a Private Message   Add domicius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kinea
Nový Člen

Karma uživatele kinea - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 64


Zdar,

jsem dlouho neupdatoval, protože kytky šli docela do kytek :/ Asi 3 týdny zpátky jsem objevil místama plíseň a musel jsem polovinu kytek vyndat ze skříně, kde už byla tou dobou sít, kytky důkladně prohlídnout a napadený místa ostřihnout. Tím jak jsem je vyndal a zase dal zpět, tak docela ztratily stabilitu, ale nic fatálního. Místama jsem pak plíseň ještě objevil a byl jsem z toho zoufalej (ale celkově jsem odříznul tak 5-10 %).

Chtěl jsem se plísně definitivně zbavit, a tak jsem tam holkám hodil přímotop (zapnutej, když se nesvítilo). Zrovna v tý době jsem odjel na tři dny pryč a když jsem se vrátil, tak bylo ve skříni docela vedro a dusno (ale puštěná mega cirkulace ve skříni, bez odtahu ze skříně). A od tý doby přestaly holky vonět a když jsem zkoušel rychle usušenou paličku, tak byl efekt slabší, než bych čekal. Docela se bojím, jestli jsem si to spíš neposral tím přímotopem a THC z kytek nevysaunoval a jestli to nakonec není větší krpa, než si tam nechat uchytit tu plíseň.

Su holt kokotisko, protože jsem tomu mohl v pohodě předejít, ale holky vypadali do té doby skvěle a já jsem se nechal uchlácholit. Holt se toho na první pěst asi víc naučím, než vypěstuju

(Dnes je to 59. den od přepnutí, fotka stará dva dny.)

Nějakej názor?

Old Post 06-07-2018 v 22:39 PM
kinea je offline   Profil uživatele kinea   Find more posts by kinea   Foto galerie člena kinea   Click here to Send kinea a Private Message   Add kinea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-04-2004 - první indoor po 6 letech outdooru - 56 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5330070 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív