Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pěst 600W MH/HPS - 16 x Sensi Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 49






16. den květ 12/12

oops...teprve ted jsem si všiml, že u všech předchozích příspěvků z květové periody jsem na začátku napsal růst ...

Myslim, že holkám se daří dobře...pořád jěště rostou, tak jsem je dnes zase všechny vyndal a trochu srovnal do latě....2,5 hodky jsem kolínkoval a vyvazoval až mi došel provázek....ale jsem konečně jakž takž spokojenej, že jsou pěkně v rovině....foto celku asi příště.....zatim bude muset stačit trochu bondage a nezletilého péčka :-)


To Zedy : Lo siento amigo...španělštinu mám rád a kdysi proběhl pokus o samovýuku, ale moc dlouho mi to nevydrželo, takže všehovšudy znám pár slov.....ale klidně mi sem občas můžeš nějaké to castellano šplíchnout, alespon provětrám slovník a třeba se něco naučim :-)

S tim focenim...i kdyby jsem počas svícení zhasnul a chtěl fotit ve stanu, tak leda s bleskem pač je v tý zaděbněný koupelně docela slabé světlo...a navíc mám jen telefon...prostě to stejně moc nefunguje....dělám to tak, že těsně před svícením nafotim z bleskem celek a pak občas nějakou vytáhnu ven na lepší světlo a nafotim pár detailů...

...jo a děkuju za těch pár K+ co se mi tam objevily...všiml jsem si to až s odstupem času

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Naposledy upravil Ruvi 09-06-2018 v 07:44 AM

Old Post 08-06-2018 v 22:54 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 50



...

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 09-06-2018 v 07:47 AM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 51






18. den květ 12/12

přišlo mě, že na levý půlce je to nějaký slabší, řidší....možná kvůli tomu, že jsem na tý straně nechával stan otevřenej kvůli teplotě a tímpádem se světlo neodráželo od stěn..?

...tak jsem je zase všechny vyndal a přerovnal jsem je, samozřejmě se to neobešlo bez ohýbání...kolínek minimum, spíš mi fakt mnohem víc vyhovuje vyvazování....riziko zlomení je minimální a s větvema se dá mnohem líp manilpulovat - dostat je do nejvyhovujícejší polohy

jinak přes den při dvou stranách stanu otevřených jsem měl ca. 30,5 stupnů a v noci tak max o 1,5 stupnu mín.

ted jsem to trochu přivřel - do výšky kytek a teplota je hned na 32,5

vlhkost přes den, ted po zalití 66 % v noci se zapnutym odtahem i přítahem lehce pod 60%

ale vypadá to, že kytkám se zatim daří...

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 10-06-2018 v 22:02 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 52



...

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 10-06-2018 v 22:09 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 53

Mas to moc pekne. Jen tak dale

Grower sponzor

Old Post 10-06-2018 v 22:27 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Montana23
Stálý Člen

Karma uživatele Montana23 - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 54

Ahoj,tak jak ti to valí?
Jedu ted taky ss a mám problém,koukni když tak na moje téma.V nemocech-toxicita dusíku.Přeju ať se zadari

Dreaming..boy

Old Post 13-06-2018 v 19:23 PM
Montana23 je offline   Profil uživatele Montana23   Find more posts by Montana23   Foto galerie člena Montana23   Click here to Send Montana23 a Private Message   Add Montana23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 55

Díky Petře.

citace:
Původní příspěvek od Montana23
Ahoj,tak jak ti to valí?
Jedu ted taky ss a mám problém,koukni když tak na moje téma.V nemocech-toxicita dusíku.Přeju ať se zadari


Ahoj, daří se doufám dobře...i když těžko posoudit když je to první grow a nemám žádný praktický zkušenosti....pár krát jsem jim dal o dost větší dávku hnojek než je předepsáno, tak se objevilo pár listů ze spálenýma špičkama, myslím, že nic hrozného to neni, více méně jsem to čekal...zkoušel jsem kam až můžu zajít....takže budu ted zalívat asi 2x jen čistou vodou max plus Cannazym...
Kytky na tvých fotkách vypadaj pěkně....jinak soudit moc nemůžu, jsem fakt začátečník....
Podle mýho matkaře by měla být doba květu 60 dní, tak fakt doufám, že se mi to nepřetáhne o moc, pač bych se měl koncem července vystěhovat...to by bylo opravdu nemilé....90 dní..?... brr

Jinak ted jsem od pondělí trochu indisponovanej, tak jsem jim moc péče nedával....kytí zase o něco povyrostli....včera jsem je akorát zalil a nechám je trochu víc proschnout a zaleju až zítra večer....snad zítra bude lépe a zase si je vyndám ze stanu, přerovnám a něco nafotim...i když zas tak moc rozdíl tam nebude...oproti posledním fotkám...

pěstu zdar

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 13-06-2018 v 23:04 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonym267
Stálý Člen

Karma uživatele anonym267 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 56

Na první pěst moc hezké! Nechť to kvete

Old Post 14-06-2018 v 06:46 AM
anonym267 je offline   Profil uživatele anonym267   Find more posts by anonym267   Foto galerie člena anonym267   Click here to Send anonym267 a Private Message   Add anonym267 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anonym267! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 57


23.den květ 12/12

kytky se pomalu přestávají táhnout a budou už snad jen bobtnat

momentální výška do 50 cm

dnes jsem poprvé sundaval spodní listy, které byli seschlý, zežloutlý, mrtvý....pouze u několika kytek až ca. 8 - 10 listů....většina kytek ale v pohode...zbytečně jsem je moc přesušil...možná kvůli tomu ty listy...snad to nebude nic vážného

zalito deštovkou s cannazymema a ph upraveným na 6,3

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Naposledy upravil Ruvi 15-06-2018 v 18:31 PM

Old Post 14-06-2018 v 23:15 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 58




26. den květ 12/12

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 17-06-2018 v 19:21 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 59

Sleduju od začátku a máš to fakt pěkný!
Myslím, že co se týče výsledků budeš velice spokojen 👌
Každopádně ať to roste a nic se neposs.... 😊

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 18-06-2018 v 00:25 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Montana23
Stálý Člen

Karma uživatele Montana23 - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 60

Pěkný myslím že bude supr ouroda...

Dreaming..boy

Old Post 21-06-2018 v 14:02 PM
Montana23 je offline   Profil uživatele Montana23   Find more posts by Montana23   Foto galerie člena Montana23   Click here to Send Montana23 a Private Message   Add Montana23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 61

jestli muzu poradit, nevidim na fotkach, skus odjebat spodky, zpomalujou vrcholky, kazdopadne i tim trošku snížíš vlhkost, nemusis ojebavat listy ale spise ty vetvicky na ktere se nedostane svetlo, mas peknou dzungli. at to roste...
ps: nepřehaněj to s hnojivama, ja vzdy sel max 1,6 ec a kytky chrochtaly... v tuto dobu bych drzel okolo 40vlhkosti, jak už bylo zminovano... odtah je lepší mít VŽDY zaplný non-stop. jako zaklad je vzdy dostatek vody, svetla a vzduchu. at se daří necetl sem to tu celé, moc me to nebaví, jen vzdy kouknu na fotky, popripade problemy abych když budu vědět poradím. kdyby cokoliv ptej se, od tohoto to tu je, aby jsme se zdokonalovali přece.

Old Post 21-06-2018 v 15:34 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 62






30. den květ 12/12

Den : teplota - 30,5 Vlhkost - 65%

Noc : teplota - 28,5 Vlhkost - 50%

Děkuji všem rádcům a příznivcům tohodle pěstu.

Ted by jsme měli být v půlce květové fáze, zatim to vypadá bezproblémově...až na tu teplotu, ale s tim už asi nic neudělám.

Odtah i přítah jsou zaplé nonstop...přes den jsou dvě křídla stanu otevřené od půlky nahoru.

Palic je tam hodně, ale jsou většinou jěště docela hubené, tak snad to za těch 30 dní jěště trochu nabobtná.

Zatim to překvapivě skoro vůbec neni cítit.

Shodou okolností mi doktor předepsal calcium a magnezium, takže mám doma pár ampulek....tak jsem to dnes místo do sebe nalil do zálivky - 1 ampulku od každého....preventivně, zatim to na nějaké deficity nevypadá....listy jsou v pořádku kromě dvou kytek, které jsou malinko přepálený od hnojek.....ted už pojedu jen kolem těch 1,6 EC

Dnes jsem teda orval nějaké ty spodky viz foto.

Mimochodem, když jsem ty spodky tenkrát orval poprvý, tak jsem je namočil do Stimulaxu a nechal zakořenit a vše do jednoho se chytly a jsou na zahradě....už to bylo tenkrát nakvětlý, ale pak se přeply a jedou vegetativní fázi....jsou pořád prtavý, tak uvidíme co z toho bude....nic moc si neslibuju, jen takovej experiment, ale jsem zvědavej....

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 21-06-2018 v 21:41 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 63

mno popravde sem to zkousel asik 2x, ty spodky znova zakořenit, mě osobně se povedlo jen, kdyz tam na tom "klonu" jeste nebyla udělana palička... tak to bylo pak oka.
taky ale mam kamaráda, ktery udělal a paličkou a nechal to po zakořenění ve stanu na periode 12/12 a pak to vypadalo jako lízatko co prodavaj od čupačups na benzinach za 800 tyčka a na tom koule

Old Post 22-06-2018 v 07:40 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 64





Mám takový pocit, že mi to tady ve velkým hermatí...poznáte to někdo z těch fotek ?

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 22-06-2018 v 22:02 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7598020 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív