Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj OUT 2018-Critical+2.0;Moby Dick auto;Green Poison F1;Royal Medic;No name
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Obecné Můj OUT 2018-Critical+2.0;Moby Dick auto;Green Poison F1;Royal Medic;No name Příspěvek č. 1


Zdravím komunito Po mém úspěšném indooru jsem se vrhl na OUT, sice trošku se zpožděním, které bylo asi o měsíc .. no neva

Semena:
3x Moby Dick auto - dinafem (2/3) - 1 nevyklíčilo :/
3x Critical +2.0 - dinafem (3/3)
3x Royal Medic - Royal Queen Seeds (1/3) .. bohužel 2 holčičky mi sežral nějaký pták
1x Green Poison F1 - Sweet seeds (1/1) .. jedno semínko mi zbylo z mého indooru
7-8x no name - mají dost podivnou strukturu, měl jsem tam jednoho samce .. a nejvyšší lístky začínají fialovět uvidíme no
2x no name semínko z paličky, kterou jsem dostal od kamaráda (2/2) vyklíčili a vypadají fakt pěkně

Zahrádka:
Vykopal jsem díru asi 50cm do hloubky vytrhal všechny kořeny, kamení co to šlo .. navozil tam kompost 3x kolečko a zpátky přes síto prosel hlínu ... hlína je velmi kvalitní, přesně tak jak má být. Nic tam za posledních 20 let nerostlo jen kopřivy takže bude plná dusíku Se záhonem jsem si dal záležet, protože substrát je základ.
Velikost první zahrádky je na 8 rostlin. Další 2 automaty mám ve 20L květináčích .. tam jsem taky dal kompost + hlínu + perlit. Další zahrádka kde mám 6x no name je schovaná trošku u lesíka .. je tam více vlhkosti ale roste to tam
Na obě zahrádky svítí od 9 od rána až do večera

Hnojiva:
Především výluh z kopřiv(růst) a kvašený kravinec ( nevím zda je lepší na růst nebo na květ někdo radu?)
Růst: Biobizz Fish mix + AN cal mag - Vždy 1x týdně
Květ: Biobizz Grow+Bloom+TOP max, AN - Nirvana, Override .. budu dávat i nějaký ripener bud si připlatím za AN bud factor x(550kč - 250ml) nebo něco jiného .. ještě nevím klidně si nechám poradit nebo se podívám po nějakých radách

Start:
Noname + Green poison F1- 1.5
Critical + Royal - 7.5
Moby dick auto - 7.5
Jelikož je green poison fast version počítám že jsou všechny 7.5 start a nerešim dál

Fotka je pořízená z 31.5 .. což je +- týden od vysazení ven Všechny se krásně chytly


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 15-06-2018 v 09:29 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Ahoj.

Mas peknou zahradku !

Kravince jsou spis na rust a slepicince a urcity druh guana je vice na kvet protoze obsahuje vice fosforu. Ale jesli tam lejes i en Biobizz tak uz podle me hnuj neni treba ,Biobizz se aplikuje kazdou zalivku.

Old Post 15-06-2018 v 09:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 3

Dobře děkuji za radu!


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 15-06-2018 v 10:16 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 4





Ještě pár fotek .. fotky dělám většinou každých 5 - 7 dní
10.6 (asi týden po zastřihnutí )
1) Moby dick auto
2) No name
3) Zbytek hlavní zahrádky

14.6
Aktuální


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 15-06-2018 v 10:21 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 5

Máš je dost blízko u sebe,na tohle by stačily čtyři kytky,někdy i dvě😂

Old Post 15-06-2018 v 11:48 AM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 6

ExTip: Jo plánoval jsem tak dát 4-6 ale jelikož jsem měl hodně kytek tak jsem to tam narval .. budu to hold tahat hodně do stran .. a když to poroste víc do výšky tak to taky nevadí s tím se dá poradit

Mezi ty prkna natáhnu síť na SCROG


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 16-06-2018 v 15:11 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 7

Vypadá to pěkně, budu sledovat

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 16-06-2018 v 16:43 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shock168
Stálý Člen

Karma uživatele Shock168 - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 8

Dost vklidu, jinak co se týče modelu co máš tak něco jsem už zkoušel a nejvíce top je pro mě Critical 2.0 od dinafemu.. Jestlu mu dáš nahoře i dole prostor.. budeš mit monstrum.. tam kde teď máš cely záhon tak na to by se vlezl jeden pořadny critical a možna jeden automat :-D jinak na ten Green Poison F1 jsem strašně zvědavý.. neznáte to někdo ? slyšim samou chválu jak na In tak Out :-)

Old Post 16-06-2018 v 22:30 PM
Shock168 je offline   Profil uživatele Shock168   Find more posts by Shock168   Foto galerie člena Shock168   Click here to Send Shock168 a Private Message   Add Shock168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 9



Shock168: Zkoušel jsem na IN a je to pecka! Roste neuvěřitelně rychle
Přidám fotky


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 16-06-2018 v 22:36 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 10





Zdravím, posunuli jsme se dále o 10 dní Pěkně se nám to zahustilo Musím uznat, že prostor jsem trošku nevypočítal chtělo by to ještě tak jednou takový ..

Začal jsem roztahovat .. lámat vršky ať nám to jde hezky do šířky a ne jen do výšky .. provedl jsem pár druhých zaštípnutí Počítám, že za dalších 10 - 14 dní tam hodím síť a pojedu to do SCROGu

1) Něco mi to ožírá- green poison F1 .. někdo nějakou radu jak na potvory?
2) Fotka zahrádky .. s tím lámáním jsem se tolik nepral, holky si poradí
3) lámačka
4) Moby dick auto se nám hezky vytáhl a už kvete dnes první hnojení top max + bloom od biobizzu

Myslíte, že bude dost velký problém jak to poroste? Zkusím to co nejvíce roztáhnou .. spodní větve protrhám a uvidíme no .. vidím to na dost velké křovisko Snad se tam pak dostanu s konví udělám si tam nějakou trubku přímo k hlavnímu stonku


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 26-06-2018 v 18:31 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Nápad Příspěvek č. 11

parada budes to tam mat husteee

edit potvorky : mnohe su aktivne v noci a cez den sa vedia pekne maskovat .. skus si nato posvietit baterkou v noci (svietis zo spodu a pozeras z hora .. vsetko co tam je hodi tien) .. napriklad husenice sa takto daju celkom pekne rukou pozbierat ..

Naposledy upravil Woody 27-06-2018 v 11:14 AM

Old Post 26-06-2018 v 21:56 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HardyVonCunt
Nový Člen

Karma uživatele HardyVonCunt - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 12

Pěkně! GP F1 jsem měl minulou sezonu a za mě je to super model na ven. Kosa byla 24.9..Palice poměrně tvrdé a krásně chlupaté)
Jinak ten problém se škůdci jsem měl také, ale nemohl jsem přijít na to co to je. Pak se tam objevily berušky a po týdnu se to přestalo šířit a teď je to už naprosto v pohodě.

Old Post 27-06-2018 v 09:16 AM
HardyVonCunt je offline   Profil uživatele HardyVonCunt   Find more posts by HardyVonCunt   Foto galerie člena HardyVonCunt   Click here to Send HardyVonCunt a Private Message   Add HardyVonCunt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 13

Ahoj mám taky green poison F1 a taky mi to něco takhle ožírá,ale už neřeším,horší je že mi už začal kvést(3kytky) cream mandarine a Killer kush vůbec ne, ty dal jedou jen tenhle poison začal kvést.(všechny byly predpestovany pod lampou na 18/6 tak nevim...)

Old Post 27-06-2018 v 15:38 PM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 14




Zdravím tak po měsíci jsem si řekl, že bych mohl přidat aktuální fotky
Začal bych fotkama z 8.7
1) hlavni zahradka
2) moby dick auto - spalene listy od sluníčka? bych tipoval
3) a spalilo se to celkem dost :/


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 22-07-2018 v 18:21 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 15






Ted fotečky z 21.7 Přijel jsem po dovolené kouknout na holky a dost vyrostly takže jsem hned bral provázek a šel vázat vázal jsem co šlo kam šlo a myslím že dobry, uvidíme za týden co to udělá za křovisko
Celkem zklamaný jsem z mobydicka .. palice vypadají velké ale jsou chudé nejsou vubec prorostlé a vypadá to na poslední týden :/ přemýšlím že nechám ještě dva týdny a ve středu chci zkusit green sensation od plagronu - někdo zkušenosti? biobizz mi pomalu dochází a přemýšlím o koupi plagronu bloom + PK + GS + enzymy, kdo má zkušenosti rád si počtu. Jde mi hlavně o to aby palice byly krásně tvrdé a prorostlé a především o výnos v tomto growu jedu hlavně výnos Každa rada se hodí.

1) moby dick auto
2) moby druha laska
3) pohled na hlavni zahradku ze spod
4) cela zahradka
5) z druhe strany

Někdo kdo by mi poradil? Plagron x Biobizz? jde mi hlavně o výnos a tvrdost palic.


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 22-07-2018 v 18:33 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 16

Kdyby plagron tak terra nebo alga? zase z hlediska většího výnosu .. ?


1. IN Green poison F1, Happy Auto Blueberry

2. IN OG Kush|NFT|2x470w VERO 29

Outdoor 2018

Outdoor 2019
Outdoor 2020 v partizánském stylu

Mast podle Linkota

Old Post 22-07-2018 v 18:39 PM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2781860 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív