Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Ginger punch auto balkón 2018
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 17

Aha..😁 no vidíš že si je neměl stříhat..hned vyrostly 3 na truc 🤣

Old Post 13-06-2018 v 16:05 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 18

náká mutace ne?

Old Post 13-06-2018 v 16:13 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od WhiteFrost
náká mutace ne?

Já jakožto firstgrower bych řek lepší víc než žádný 😂

Old Post 13-06-2018 v 16:19 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JozkoFinske
Stálý Člen

Karma uživatele JozkoFinske - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 20

Stretol som sa stým prvý krát keď mám pravdu povedať ☺ od pondelka som začal hnojit biobizz bloom + topmax blizny sa pekne ťahajú hore tak som zvedavý čo stoho bude 😉

Old Post 13-06-2018 v 16:38 PM
JozkoFinske je offline   Profil uživatele JozkoFinske   Find more posts by JozkoFinske   Foto galerie člena JozkoFinske   Click here to Send JozkoFinske a Private Message   Add JozkoFinske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od JozkoFinske
Stretol som sa stým prvý krát keď mám pravdu povedať ☺ od pondelka som začal hnojit biobizz bloom + topmax blizny sa pekne ťahajú hore tak som zvedavý čo stoho bude 😉

Jsem si objednal taky to samí+na kořínky na druhý kolo s Mazarem,teď nehnojim vůbec ničím a taky z toho něco bude,ale ne zas tak moc 😂

Old Post 13-06-2018 v 16:46 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JozkoFinske
Stálý Člen

Karma uživatele JozkoFinske - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 22


Mara w2 hod foto ako sa darí 😉
Mám na vás otázku stíham túto sezónu ešte autoflowery mám zálusk na mix od dutch passion ale nechcem zbytočne vyhodiť peniaze ak to nemá dozrieť 😉
Tento mix by nebol na balkóne ale v lese na východnej strane kde svieti slnko cca do 13:00 🤔

Old Post 13-06-2018 v 18:42 PM
JozkoFinske je offline   Profil uživatele JozkoFinske   Find more posts by JozkoFinske   Foto galerie člena JozkoFinske   Click here to Send JozkoFinske a Private Message   Add JozkoFinske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 23

Jožko,jsem taky amatér ale jsem si jist že ještě druhý kolo stihneš,potvrdili mi to groweři kteří mají větší zkušenosti,tak za týden vysadim Automazara od DP,v klidu stihneme ještě jedno druhý kolo...a na balkoně se mi moc taky nedaří spíš foliak a venku u baráčku..mám tam vlákno kousek pod tebou foliak a balkon 2018 mám 6 auťáků..z toho 2 budou trochu v poho-Amnesia

Old Post 13-06-2018 v 19:34 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 24



Jožko,taky za týden jedu druhý kolo..měl jsem tu samou otázku jako ty a tady na fóru mi zkušenější groweři mi to vřele doporučily mám i tu samou seedbanku jako ty DP pojedu Mazara,ale teď jsem dokoupil i nějaké bio hnojky jako ty...jinak vlákno mám kousek pod tebou balkon+foliak 2018 mám 6 kytek a z toho jsou jen 2 celkem v poho zbytek mini košťátka,věřím že napodruhé se zadaří 😁
Amnesia http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=80532

Old Post 13-06-2018 v 19:43 PM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 25

Proč ? každej pokaždý Duch passion ? já to nechápu

Old Post 13-06-2018 v 19:55 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drago101
Stálý Člen

Karma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% PěstitelskáKarma uživatele drago101 - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 536  

Příspěvek č. 26

Ja som bol spokojný minulý rok napr aj od Dinafem - automaty Critical +2,0 a Critical Cheese.. A tento rok od Fast Buds tiež prekvapuju.. Uz sa neviem dočkať keď to ochutnam.. Dutch Passion je asi taká najrozšírenejšia medzi všetkými growermi.. Ale rozhodne by som skúsil aj niečo iné ako len DP... Ale rozhodne auto Mazar a ostatne XXL automaty majú co povedat 😉

Old Post 13-06-2018 v 20:04 PM
drago101 je offline   Profil uživatele drago101   Find more posts by drago101   Foto galerie člena drago101   Click here to Send drago101 a Private Message   Add drago101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara w2
Stálý Člen

Karma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mara w2 - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od WhiteFrost
Proč ? každej pokaždý Duch passion ? já to nechápu

Protože jsme začátečníci a dbáme na rady, DP bylo doporučeno šikovnejsimi growery jako taková klasika která prý neskladné 😁 já první kolo jedu mynistry of Cannabis,exotic seed a paradise seed

Old Post 14-06-2018 v 07:05 AM
Mara w2 je offline   Profil uživatele Mara w2   Find more posts by Mara w2   Foto galerie člena Mara w2   Click here to Send Mara w2 a Private Message   Add Mara w2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 28

Mě v celku z klamaly všechny banky kromě Sensi seeds Sweet seeds a barneys farrm a to jsem měl už kurva hodně modelů, třeba takovej Super skunk vanila kush a Skunk N.1 jsou nejlepší femky co jsem kdy pěstoval... já osobně bych si DP nekoupil protože to pěstuje fakt každej takový moc obyčejný... jinak at to roste čauu

Old Post 14-06-2018 v 10:19 AM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JozkoFinske
Stálý Člen

Karma uživatele JozkoFinske - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 29



Kytičke sa darí 😉

Old Post 18-06-2018 v 14:40 PM
JozkoFinske je offline   Profil uživatele JozkoFinske   Find more posts by JozkoFinske   Foto galerie člena JozkoFinske   Click here to Send JozkoFinske a Private Message   Add JozkoFinske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JozkoFinske
Stálý Člen

Karma uživatele JozkoFinske - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 30


Zdar chcem sa vás opýtať keď som dával klicit ginger tak som dával ešte kritic auto ,ginger rástol normálne ale kritic mal strašne vytiahnutu stonku a asi po týždni sa stalo to že v polovičke stonky sa stonka ako keby sa stiahla a zlomila sa mala len prvé listky tak som myslel že je po nej..od nervou som ju vytrhol a nechal hodenú na vrchu hliny priateľka prišla a zasadila ju spiatky takú zlomenú a polievala hnojivom root juice a tá kytka sa normálne chytila a rastie teraz ako z vody ☺ a teraz tá otázka prečo všetky listy sú trojcipe a nie päť ako skoro každá rastlina ☺

Old Post 19-06-2018 v 09:29 AM
JozkoFinske je offline   Profil uživatele JozkoFinske   Find more posts by JozkoFinske   Foto galerie člena JozkoFinske   Click here to Send JozkoFinske a Private Message   Add JozkoFinske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JozkoFinske
Stálý Člen

Karma uživatele JozkoFinske - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 31

Zdar tak po mesiaci pridávam menší update 😉 ratlinke sa darí tak hádam na konci mesiaca bude zber 😀

Old Post 16-07-2018 v 14:25 PM
JozkoFinske je offline   Profil uživatele JozkoFinske   Find more posts by JozkoFinske   Foto galerie člena JozkoFinske   Click here to Send JozkoFinske a Private Message   Add JozkoFinske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JozkoFinske
Stálý Člen

Karma uživatele JozkoFinske - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 32





Zdar po mesiaci pridávam menší update 😉 kytke sa darí tak hádam na konci mesiaca bude zber 😁

Old Post 16-07-2018 v 14:28 PM
JozkoFinske je offline   Profil uživatele JozkoFinske   Find more posts by JozkoFinske   Foto galerie člena JozkoFinske   Click here to Send JozkoFinske a Private Message   Add JozkoFinske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-03-2020 - Auto balkónek 2019 - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7772030 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív