Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » "banány" v pálících
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

"banány" v pálících Příspěvek č. 1



Čau mám kytky v 58 dní květů a objevilo se mi něco podivného v palicich připomíná mi to malinkatý banány 😀 může mi někdo říct co to je ?

Old Post 13-06-2018 v 19:14 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 2


Tu jsem to ještě označil ať je to jasné 😁

Old Post 13-06-2018 v 19:22 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Montana23
Stálý Člen

Karma uživatele Montana23 - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3

Ahoj jsou to takzvané nanners,tvoří se to hermafroditum,takže kdyby se ti to udelalo dříve,může ti to oprcat.Jsou prej dva druhy.těch bananku,aktivní a pasivní.Ja měl to štěstí že jsem měl ty pasivní a nic mi to neudělalo.Uz si skoro u konce vubec bych nestresoval.Při sušení to opadne.At se daří

Dreaming..boy

Old Post 13-06-2018 v 19:28 PM
Montana23 je offline   Profil uživatele Montana23   Find more posts by Montana23   Foto galerie člena Montana23   Click here to Send Montana23 a Private Message   Add Montana23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4

HERMACI !!! Samice te zhermatela. Ale nic neni zatim ztraceno.

Urychlene vem pinzetu a vytrhej ty bananky i jakoby s korinkem , at jsou aktivni ci pasivni . Mel jsem cca 12 bananku na jedne palici a po vytrhani uz se nevytvorily a a dopadlo vse ok.
Musis to ale pak casto cekovat a pokud se vytvori znovu tak znova odstranit.
Rozhodne nebud ale v klidu, taky me nekdo psal at sem v klidu a za par dni jich tam bylo mnohem vic.

Old Post 13-06-2018 v 19:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 5

Toho jsem se obával , ještě že jsem u konce . Díky

Old Post 13-06-2018 v 19:38 PM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Montana23
Stálý Člen

Karma uživatele Montana23 - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 6

Ja bych se stim už neparal,mě se to udělalo v 30dnu.a taky jsem to pinzetou vytahoval,ale nešlo to vše najít.ale jak uz jsem psal nic mi naštěstí neudelalo a.po.sušení to ani neslo vidět.Jsi.u konce nechej to tak.

Dreaming..boy

Old Post 13-06-2018 v 19:43 PM
Montana23 je offline   Profil uživatele Montana23   Find more posts by Montana23   Foto galerie člena Montana23   Click here to Send Montana23 a Private Message   Add Montana23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 7

Jak myslis.

Old Post 13-06-2018 v 19:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykaras
Nový Člen

Karma uživatele johnykaras - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 8

Podle palic to vypadá že se blížíš ke konci, neřešil bych to. Taky jsem je na paldách měl a nikdy žádný trouble. Prostě genetická dezinformace, v poho.

Old Post 13-06-2018 v 22:25 PM
johnykaras je offline   Profil uživatele johnykaras   Find more posts by johnykaras   Foto galerie člena johnykaras   Click here to Send johnykaras a Private Message   Add johnykaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poolys
Stálý Člen

Karma uživatele poolys - 83% PěstitelskáKarma uživatele poolys - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 9

Může mi někdo vysvětlit jak se toto mohlo přihodit? Je to totiž na více kytkach . To mi to oprcal nějakej samec z okolí ? Ty samé klony jsem jel minule kolo a nic takového mě nepotkalo.

Old Post 15-06-2018 v 08:00 AM
poolys je offline   Profil uživatele poolys   Find more posts by poolys   Foto galerie člena poolys   Click here to Send poolys a Private Message   Add poolys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krouhis
Stálý Člen

Karma uživatele Krouhis - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 10

u fem. kytek se to občas stává, nejsem odborník na genetiku, asi ti poradí někdo zkušenější ale měl sem stejnej problém asi 12bananu na par kytkách hlidal sem to vytrhával pinzetou a musim zaklepat dobrý.
další možnost je stres kytky a asi nějaká forma "obrany proti nepřiznivým vlivům" jsem kdesi četl (špatné PH, špatná světelná perioda, zima/teplo)

Old Post 11-10-2018 v 09:35 AM
Krouhis je offline   Profil uživatele Krouhis   Find more posts by Krouhis   Foto galerie člena Krouhis   Click here to Send Krouhis a Private Message   Add Krouhis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od poolys
Může mi někdo vysvětlit jak se toto mohlo přihodit? Je to totiž na více kytkach . To mi to oprcal nějakej samec z okolí ? Ty samé klony jsem jel minule kolo a nic takového mě nepotkalo.


hermafroditismus

Old Post 11-10-2018 v 12:18 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moatas
Stálý Člen

Karma uživatele Moatas - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 12

Hermouš. Ale máš to u konce květu, takže klídek.

Old Post 26-12-2018 v 11:23 AM
Moatas je offline   Profil uživatele Moatas   Find more posts by Moatas   Foto galerie člena Moatas   Click here to Send Moatas a Private Message   Add Moatas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5190050 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív