Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Něco mi okusuje mé princezny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Fonzee
Stálý Člen

Karma uživatele Fonzee - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33  

Něco mi okusuje mé princezny Příspěvek č. 1

Ahoj lidi, potřeboval bych poradit.. Něco mi napadlo moje kytičky, a ja nevím co, určitě to bude nějaký hmyz.. Okusuje mi to jak listy, tak konce větviček i vrcholovky.. Nevíte prosím co by to mohlo být, a jak to zastavit?.. Zde je jedna fotka.. Kdyžtak připojím pošlu další fotky... PS.. Je možné že by to zapříčinily mšice?

https://www.rajce.net/f1287258890

Old Post 12-06-2018 v 09:40 AM
Fonzee je offline   Profil uživatele Fonzee   Find more posts by Fonzee   Foto galerie člena Fonzee   Click here to Send Fonzee a Private Message   Add Fonzee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ENYCE
Stálý Člen

Karma uživatele ENYCE - 84% PěstitelskáKarma uživatele ENYCE - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 2

To budú pravdepodobne slimaky (šneci). Skús dať okolo mydlo, soľ alebo vlasy...

zijem jak chcem. lebo....

Old Post 12-06-2018 v 12:32 PM
ENYCE je offline   Profil uživatele ENYCE   Find more posts by ENYCE   Foto galerie člena ENYCE   Click here to Send ENYCE a Private Message   Add ENYCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fonzee
Stálý Člen

Karma uživatele Fonzee - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 3

To si myslim ze nebudou zrovna slimaci.. Mam to v kyblech a jeste na stole, ale ted jsem tam objevil takove pruhovane broucky + tam jsou teda jeste ty msice.. Nekde jsem cetl ze by teoreticky mohlo pomoct kvetinu pokropit CocaColou.. Ze by to mohlo zabrat na vetsinu skudcu.. Co myslite?

Old Post 12-06-2018 v 12:49 PM
Fonzee je offline   Profil uživatele Fonzee   Find more posts by Fonzee   Foto galerie člena Fonzee   Click here to Send Fonzee a Private Message   Add Fonzee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 4

cocacolu vypi a na msice radsej nastriekaj napr. "Vermitec 1.8EC" alebo "Mospilan" dva krat v rozmedzi dvoch tyzdnov alebotak.

a este strelim od boku - nemohli ti rastlinu dodrbat krupy? pred par tyzdnami som sa cudoval ked som odrazu nasiel rastlinu pochramanu - tu list roztrhnuty, tam vyhonok chyba. som rozmyslal co mi to chodi na terasu obzierat a az potom mi doslo ze par dni predtym padali slusne krupy...

Old Post 12-06-2018 v 19:45 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fonzee
Stálý Člen

Karma uživatele Fonzee - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 5

To néé.. Tady u nás kroupy dlouho nepadaly.. A objevilo se mi to na všech.. Nejdřív jsem podezříval psa že si semtam kousek uškubne, ale když jsem to viděl i na těch kýblových tak to jsem začal být už trošku zmatený.. Musím to zastavit co nejdříve no.. Zitra zajedu pro něco a snad to zničí i ty další broučky a ne jenom mšice

Old Post 12-06-2018 v 23:03 PM
Fonzee je offline   Profil uživatele Fonzee   Find more posts by Fonzee   Foto galerie člena Fonzee   Click here to Send Fonzee a Private Message   Add Fonzee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3262380 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív