Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování alá kukuřice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19
Autor
Téma 
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 289

Vím že je to OT. Ale ať nezqkladam zbytečně téma tak rychlá otazecka... Má cenu ještě sadit automaty? Díky

Old Post 06-06-2018 v 00:42 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 290

Ahoj, jasné že má , teraz je ideálny čas. Nebudú síce také vytiahnuté ako keď sa sadia na jar, ale budú husté , vetvy bližšie pri sebe a kvalita materiálu bude top!!! A zber budeš mať okolo konca augusta, najneskôr prvé dva septembrové týždne.

Old Post 06-06-2018 v 07:15 AM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 291

pineapple už to nestíkaly traktorem, ale vzali si na to takovou tu cisternu na vysokých kolech a stříkaly na to něco proti nějaký plísni, co jim napadla lusky. PS: kukuřice už je bezpečná? na některých polích jsou vidět vyjetý koleje a polámaná kukuřice od stříkání, ale jinde už má přes půl metru a nikdo to nestříkal. je možný, že se některý genetiky kukuřice se nestříkají vůbec? kdy je nějaký datum, že je to 100% bezpečný a už to nikdo stříkat nebude?

Old Post 10-06-2018 v 15:36 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mejzy
Stálý Člen

Karma uživatele mejzy - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 292

Podle mě to co napsal Marko je naprostá blbina,nic ve zlým.... Pokud zasadis af teď,tak vyrostou,to je pravda,ale top to určitě nebude,budeš bojovat s plísní a ty květy taky nebudou nic extra, klidně vysvětlím kdyby ste chtěli

:-)

Old Post 10-06-2018 v 15:59 PM
mejzy je offline   Profil uživatele mejzy   Find more posts by mejzy   Foto galerie člena mejzy   Click here to Send mejzy a Private Message   Add mejzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 293

citace:
Původní příspěvek od centurion
pineapple už to nestíkaly traktorem, ale vzali si na to takovou tu cisternu na vysokých kolech a stříkaly na to něco proti nějaký plísni, co jim napadla lusky. PS: kukuřice už je bezpečná? na některých polích jsou vidět vyjetý koleje a polámaná kukuřice od stříkání, ale jinde už má přes půl metru a nikdo to nestříkal. je možný, že se některý genetiky kukuřice se nestříkají vůbec? kdy je nějaký datum, že je to 100% bezpečný a už to nikdo stříkat nebude?


Zdar, už jsem to tu jednou psal, u nás se třeba vůbec kuku nestříká. Zasejou a cca když začne kukuřice lézt z hlíny, tak sázím. Za nějakou dobu kuku trávu přeroste a pole schová. Sklízí cca 3 týden v září, takže jsou lepší nějaké rychlejší odrůdy a i tak sklízím nedozrálé

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 10-06-2018 v 16:07 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 294

pitr ja jedu jenom automaty, takze se nebojim ze mi to posekaji, spis se prave bojim to tam nedat moc brzo, ale budu tomu verit a uz to prendam. v repce uz je stejne nejak dusno

mejzy vim ze automaty umis, takze me to zajima. klidne mi to napis do sz at to tu nezasirame. me to prijde na stejno. sice se moc nevytahne, ale zase se krasne vetvi takze obemove je zhruba stejna. pocasi v kvetu je taky zhruba stejny, jestli to kvete v cervenci a nebo srpnu. akorat perioda je o par minut kratsi, ale ne nijak zasadne.

Old Post 10-06-2018 v 17:07 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Dotaz Kukurice Příspěvek č. 295

Zdarec borci potrebuju poradit. Mam nejaky kytky v kukurici je to GP F1. Preply se asi 6.8. a dostal sem info ze kukurici budou sekat priblizne 9.9. a nevim co s tim. Myslite ze pomuze treba vykopnout je s korenem a dat do vody na 14 dni nebo neco takoveho?

Old Post 20-08-2018 v 06:35 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 296

Vloni jsem takové přesazení absolvoval. Žádná prdel, kořenový bal pomalu nešel vykopat. Naštěstí kytka měla "jen" 1.5m a byli jsme dva. Kytka šla na zahradu, ztratila hodně listů a docela dlouho trvalo, než se vzpamatovala. Nakonec ale přece jen nějaký výsledek byl. Paldy menší, ale dozrály 😉
Ale jak říkám, je to pakárna s nejistým výsledkem 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 20-08-2018 v 07:40 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 297

Chapu, necekam ani zadny zazrak spis se jen snazim cokoliv udelat kdyz uz tam 3 mesice chodim zalivat jak hnup minulej rok sem ho tam mel taky a sklizel sem cca v pulce zari zralej GP jenze nevim kdy se prepl, mohl se prepnout treba o tyden driv a v celku 14 dni je dost protoze ty palky jedou nejvic poslednich 14 dni. No letos je to spatny vsechno dozralo moc rychle takhle brzo nikdy nesekali

Old Post 20-08-2018 v 08:15 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 298

Ale proste otrham spodky, dneska mi dojde ripen tak ho tam zacnu valit a uvidim zhruba toho 8. zari jak to bude vypadat ale stejne asi nebudu mit co ztratit tak to zkusim hodit do kyblu s vodou a uvidime.. jinak kytky maji taky cca 1,5m takze to neni tak hrozny

Old Post 20-08-2018 v 08:17 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlík
Stálý Člen

Karma uživatele Karlík - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 299

Zdarec, přidám svůj poznatek: letos bylo brutální sucho...až takové, že u nás na Olomoucku třeba kukuřici původně určenou na zrno už v půlce srpna sklidili, předpokládám na siláž...s tím i moje 2 poctivá políčka...krom toho jsem ještě předtím pracně dosazoval, neboť mi dost klonů vytrhaly srnky( nechápu , jak to tam dycky nandou)...
Jestli bude takové sucho další roky pravidlem, nevidím to s kukuřicou moc slavně, leda na auťáky...jel jsem schválně fast verze a ranný odrůdy a stejně nakonec smolík.
Proti srnám se mi po jejich prvním ataku osvědčil pachovej ohradník, jak se používá kolem silnic, znova už na návštěvu nepřišly...

Old Post 18-10-2018 v 23:02 PM
Karlík je offline   Profil uživatele Karlík   Find more posts by Karlík   Foto galerie člena Karlík   Click here to Send Karlík a Private Message   Add Karlík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-04-2021 - Pěstování ve skleníku - 1 odpovědí
23-06-2015 - Pěstování v kukuřici 2015 - 0 odpovědí
01-06-2015 - kastrace kukuřice - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8694100 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív