Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dalsi me organicke pesty....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 33

Tak uz jsem nasel na netu co je to za boucky.
Takze budu muset najit nejakej setrnej prostredek ke kytickam a trochu to tam na te zahradce procistit.

https://www.telereceptar.cz/broucek...repkovy-s1084CZ

Old Post 09-06-2018 v 17:52 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 34

Tak ja mam pech !
Zjistil jsem ze tyhle broucci hajzlici napadaji hlavne brukvovite rostliny ale taky tykvovite. Zerou pyl v kvetech a larvy delaji dirky do listu.
Jdou prakticky hlavne po kvetech ktere jsou hroznovite.
"Tak to je je vazne parada , lepsi uz to byt nemuze"

Jedine co na ne fakt plati tak je chemie PLENUM, ktera se aplikuje 2-3x behem vegetacniho cyklu jeste nez se rozvinou kvety.

Budu tam muset jezdit kazdy tyden a pro jistotu to poradne kontrolovat.
U me nemuze jit nic jednodusse a bez problemu.

Old Post 09-06-2018 v 19:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 35

Ahoj. Zas ty tvoje problémy 😀 zas to zvládneš 😉
K těm automatům: pokoušel jsem se o ně v mých grow začátcích, to nejspíš ještě nebyli auťáky tak vychytaný, ale prostě mi to nešlo. Nejspíš začátečnické chyby, presazoval jsem je, do hlíny rovnou do kukuřice, nehnojil. Právě proto jsem psal, to že s nima nemám nej zkušenosti. Letos jsem dostal v legalizaci atd 3 semena aut, tak se muj názor třeba změní.
Držím palce

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-06-2018 v 19:15 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 36

dal si tie kytice moc blízko k tomu pletivu. Budeš musieť kytku zbytočne "formovať" inak sa Ti bude tlačiť z druhej strany na to pletivo.

Old Post 09-06-2018 v 20:07 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 37

Nejsem majitelem zahrady, Jo, dal jsem ji bizko k plotu a to z duvodu ze me rekl at to tam dam, ze to nechce mit roztahany po cele zahrade. Kytku nebudu zbytecne formovat. Myslim ze to vadit kytce snad nebude at si prorusta tim plotem, ja ji branit nebudu. Nejsem bohuzel na ty zahrade panem tak se musim prizpusobit.
Za 7-14 dni tam jeste pribudou ty automaty.

Zkusim ho jeste presvedcit at ty ostatni mohu dat na volny prostor a ne primo k plotu ale kdyz to nedovoli tak to proste budu muset udelat podle nej.

Old Post 09-06-2018 v 21:24 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 38


Ze 7 ks seminek vyklicilo 5ks ukazkove a jedno nejak tak divne a jedno vubec.
Dnes zasazeno do hliny do raselinovych kelimku s dirkama na spodku.
Samozrejme zalito.

Old Post 10-06-2018 v 08:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 39




Zatim jeste Cannalope Haze na rustu kvuli semenackum Auto Cinderella Jack.
V boxu hnojim svym oblibenym Biobizzem , stejne jako predesla kola.

Old Post 10-06-2018 v 10:53 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 40

Hoj, sice ta CH moc nevystreli, tak už bys mohl přepnout.

Old Post 10-06-2018 v 18:03 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 41

Puvodne sem cekal na vysku cca 30 cm, ale....no, muzu to uz zitra prepnout na 12/12 ale budu muset dat vyklicena seminka v hline za okno na parapet, tim padem to ale hodne zpomalim ten rust semenacku, mam okna na severni stranu a sviti tam slunicko jen od 5-11 h.

Old Post 10-06-2018 v 19:22 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 42

Jeste se vratim k tomu skudci Blyskacek repkovy.
Snad nebude hrozba jak jsem se obaval.

http://grower.cz/forum/showthread....22&pagenumber=3

Dnes prepnu CH na 12/12 a semenacky dam na cyklus 18/6 pod 50w , jelikoz je pojedu Out, ( vim ze na automaty se sviti 20/4 )
A Budu je hned od prvniho vykouknuti z hliny davat kazdy den dopoledne za okno kdyz tam sviti slunicko a v 11h je zase vratim pod lampu.
Tim doufam zajistim ze budou od pocatku navykle na slunicko a zaroven budou mit dostatek svetla aby se u nich vytvorila patra co nejblize u sebe.

Old Post 11-06-2018 v 08:22 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 43


Takze ... ze 7 ks vyklicilo bezproblemove jen 6 seminek z toho jedno jen castecne.
A dnes vykouklo na svet jen 4 ks miminek z toho jedno je zase nejak podezrele svele zelene. Snad jeste alespon jedno vyleze.

Zatim teda nejsem moc spokojen s poctem miminek vuci te cene.

Old Post 12-06-2018 v 08:04 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 44

A co to je za banka a strain?Ja jsem taky velice nespokojen hlavne posledni rok s DP a SS..tezky odpad...neroste to vubec a kdyz tak 20% mrzaci...nechapu kam se tyto dve spolecnosti posouvaji...Ted jsem jeste hodil pod lampu nejaky modely od PS tak asem zvedavej...Vsichni delaji porad novy a novy hybridy namisto soustereni se na cistej strain...zrovna dnes jsem cetl na OG ze F1 vlasten ani neexistuje :-D ze to trva 20 generaci nez toho dosantes... :-D
Silne uvazuji,ze od podzimu zacnu krizit abych za 5 let mel vlastni genetiku :-D

Old Post 12-06-2018 v 08:27 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 45

Semena jsem sice nejel pár let,ale na podzim chci jet se semen.HVR máš pravdu ,že Dutch Pasion se podělala. Kluci tady jedou s jejich seeds banky a každý nadává.
Vytváří nové strainy a na kvalitu zapomínají.
Já už mám na září vybráno Royal Guerilla od RQ. Co jsem viděl pěsty pod Verem ,tak to byli palice jaké svět neviděl a stav takový jako od madiho Black Dead.

Old Post 12-06-2018 v 08:41 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 46

Auto Cinderella Jack od Dutch Passion by mela patrit udajne podle toho co groweri o ni pisou mezi ty nejlepsi auto Strainy co se tyce kvality i sily. Prave podle tech recenzi jsem ji vybral. Spis bych hledal vinu u sebe, mozna pri sazeni.
Snad ale alespon jedna jeste vyleze.
A i kdyby ne, tak doufam ze vysledek bude stat za to !

I kdyz je pravda ze jsem uz nekolikrat tady nekde cetl ze holky od DP docela casto hermati.

Old Post 12-06-2018 v 08:50 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Semena jsem sice nejel pár let,ale na podzim chci jet se semen.HVR máš pravdu ,že Dutch Pasion se podělala. Kluci tady jedou s jejich seeds banky a každý nadává.
Vytváří nové strainy a na kvalitu zapomínají.
Já už mám na září vybráno Royal Guerilla od RQ. Co jsem viděl pěsty pod Verem ,tak to byli palice jaké svět neviděl a stav takový jako od madiho Black Dead.


Zdar!
Mam v lednici od RQ Royal AK Automatic co pujdou v srpnu do boxu tak jsem zvedavej..Je to poprvy co jsem koupil od tyhle banka semena a hned AF ...chci vyzkouset co maji zac..kdyz budou AF kvalitni...mohly by byt i regulary a koupim neco na zimu...ja jedu vsechno v organice.

Old Post 12-06-2018 v 09:30 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 48


......!!!

Old Post 12-06-2018 v 19:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8586950 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív