Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Ed Rozenthal Bud × Critical +-NS--2×125CFL Blue a Květ 250 watt HPS --- CO2 (pokus)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 65




Mám tu pro vás pár dalších fanfánů tulipánů

Kéž bych attackoval hranici 200 progresi jako v g/w nedoufám protože stát se může ještě cokoliv ale na to že jsem v půlce to vypadá pěkně i na živo i na fotkách

Začínají vytahovat zelenou ze spodků takže věřím, že jedou jak mají a nic jím vyloženě nechybí.. Grow složku už dávám pouze 1m/l a začíná t být znát

Tak zase naviděnou přátelé

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 23-05-2018 v 00:27 AM

Old Post 22-05-2018 v 20:37 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 66





Mám tu další uppp jinak jak je teď teplo tak samozřejmě teplota sla nahoru což snad moc nevadí jinak dnes asi naposled zahnojeno plnou dávkou a asi postupně začnu flush

Tu něco málo z toho smradu
Tvrdý je to kvalitně až mě možná překvapilo no snad mi to to teplo nedojebe ale snažím se držet to do 30ti ale přišel jsem a bylo tam 33 takže jsem to začal řešit no..
V místnosti je taky 27.5 stupně tak co bych chtěl..
Teplo debilní zlata zima 😁

Stále filtr off fakt jako no ani nemluvím ale filtr co. Mám tak jsem ho jel kolo co se objevilo padlí.. Furt váhám jestli ho napojit nebo už to. Nějak doklepat a osvěžovacema vzduchu.. Hlaveň na chodbě ale cejtit to za dvěma není.. Ale v bytě mrtě 😁😁 mě to. Voní tak coo 🤣🤣🤣🤙

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 29-05-2018 v 00:37 AM

Old Post 29-05-2018 v 00:24 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 67



Řekněte mi, že to nejsou semínka že ne :'(

Hoši mě asi jebne..

Foto 2. Utrhnul jsem to a nafotil.. Nevim je to zárodek semena? Není to na všech jen na tyhle a pár spodku.. Nevim jestli neplašim.. Koukněte na to každá rada dobrá

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 01-06-2018 v 00:18 AM

Old Post 31-05-2018 v 23:51 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 68

Ta fotka je na nic. Nejde tam poradne nic videt.

Grower sponzor

Old Post 01-06-2018 v 06:39 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 69

Cau, jsi ve 47. dni kvetu, je tak?

To uz by semena u tech tvych prevazne indik mely aspon z casti dozravat a mit svoji finalni formu, to cosi na fotce mi tak nepripada

Byl bych v klidu a i kdyby se ti nahodou vlivem stresu nejaky to semeno ukazalo, tak je to v klidu a budes mit femku do zasoby.

Old Post 01-06-2018 v 08:35 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 70

U ty první když si přiblížíš je vidět v palici něco jako dve nebo tři semínka u sebe ale těžko říct.. Sakra chytám u toho schizu jako svině snad lepší tam nečumět

Jako tvrdý hotový semínka tam nejsou ale vypadá to tak jako kdyby se tam rodily no

Každopádně dnes začínám flush počítám něco okolo 12 dní pak počítám 60 den kosa s jedním dnem tmy

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 01-06-2018 v 09:37 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 71

S timto jsem se setkal taky...mel sem kalichy jako krava a v nich to vypadalo jako by se tam urodily semena,ale byly to jen takovy malicky bily kulicky,jako fakt miniaturni treba ani ne 1mm...pak jsem to nekde studoval na forech a prej se to vytvari,kdyz ta kytka je uz hodne prezrala..tak to nebude asi tvuj pripad..Nedovedu si nejak jinak predstavit,ze by to bel hermac a pojevilo by se to az takto pozde...nebo s tim mate nekdo jinou zkusenost?

Old Post 01-06-2018 v 10:14 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 72

Záhada jak svině teda.. Od začátku byli nejkrásnější a nejplnější a pritom to co jsem plašil, že je hermo je tedka krásná a bezproblému no stejně už jento jedno protože 10 - 12 dni proplach a podle trichomu sekera nevadí mi i klidně více jantarových

No přece jenom jaký to může mít dopad na sklizeň ani nechci předpovídat.. Zkušenosti rady a napady vše je tu vítané.. Stres jako takový nezažili.. Celou dobu jede vše jak má tak to fakt nechápu

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 02-06-2018 v 12:18 PM

Old Post 01-06-2018 v 13:56 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 73






Dnes jsem započal flush.. Nachal jsem si odstát 20 litrů vody ale to mi zdaleka nestačilo takže jsem to proplách ještě pořádně přímo z vodovodu prostě dokud teklo žlutý tak jsem je proplachoval.. Cca asi 15 minut..

Pak jsem poslední 2 l na každou kytku jen s upraveným ph lil dokud neteklo na výtoku ph. 6,3 pak jsem je vrátil a teď už jen čekat na trichome.. doufám že to nebude trvat déle než 10 dní a seknu to.. Zálivka tedka když bude potřeba jen čistá voda s ph 6.3

Tu nějaké foto

A zcela jistě tam bude pár semen což mě velice ale. Velice zklamalo..
Měl jsem chuť to seknout a vysrat se na to.. Pak jsem dal špekoslavla a řekl jsem si že to dojedu.. Snad to nebude nějak hrozný ale to se uvidí až to uschne.. Zatím groweeers .

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 04-06-2018 v 00:19 AM

Old Post 03-06-2018 v 23:41 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Dotaz Kosaaaaaaaa Příspěvek č. 74






takže mám tu finiš 🤩

Pár fotek ze sklizně

a můžete tipovat!

Podle mě dobrý ale genetika hotovo.. Jistě tam bude pár semen a fakt nechápu jak je to možný ale je to tak

Takže kdo chce tipuje! Samozřejmostí je K jak svině pro 3 nejbližší 👍👍👍 ozvu se hned jak to bude suché.. Jinak připravuju další kolo 😁 zatím borci

Poslední foto je porovnání s mikroskopem na trichomy

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 10-06-2018 v 01:24 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 75

Tak tedy já začnu, mohlo by tam padnout 220g

Old Post 10-06-2018 v 06:42 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 76

259g jistych

Grower sponzor

Old Post 10-06-2018 v 07:04 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 77



díky za krásný tipy sakra já sam si nedokážu odhadnout ale mám tu něco ze včera z nůžek noo přátelé malem jsem se poblil kašlem.. Brutální ještě jak je to čerstvý! Mazecccc😍😍😍

Nic tipujte dál! jestli to někdo tipne přesně nechám mu poslat mikroskop na určování zralosti našich holek! Závazně a z cela vážně! Takže tipujte a mikroskop je váš!!!!!

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 10-06-2018 v 23:16 PM

Old Post 10-06-2018 v 13:30 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 78

175g

Old Post 10-06-2018 v 13:49 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 79

ja tam vidim 205g

Old Post 10-06-2018 v 13:56 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 80

212g

Old Post 10-06-2018 v 13:57 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4039460 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív