Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dalsi me organicke pesty....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 17

Ha ha ha....Vim ze to roste i v zemi ale nikdy jsem nejel automaty ani Out ani In ,takze nevim jesli ta obycejne neznackova zem na zahrade je pro ne plne dostacujici. Automaty jsou udajne nachylne na plisne atd. Tak se radeji ptam, no.

To mas sice pvradu ze asi pulku nezaslouzi ale nic neni zadarmo a ja sem rad ze to u nich muzu vubec mit. Ale na druhou stranu jsou to pracujici lidi ,makaj na vesnici od 6-20h a pak se jeste staraji o svuj skot, prasata ,slepice a svou zeleninu takze docela chapu ze na konopi kaslou, i na to svoje. Rikaj ze je to plevel tak at si to poradi samo.
Oni nic v seedbankach nikdy nekupuji, jsou sporivi ,dostavaji semena od souseda zadarmo.

Dokonce jsem oboum nabizel at tech par kytek co uz maji zasazene zlikviduji
(kvuli pripadnym samcum a taky hlavne te kvalite) ze jim zajistim na sve naklady svoje rostlinky ale o tom nechteli ani slyset.
Jinak nechci kritizovat ale to co me ukazovali z minulyho roku tak bych si z toho neudelal ani caj, daval jsem kamosovi z toho zahulit a bylo to pry bez chuti ,vonelo po senu a vubec to nezhulovalo. Oni nehuli a jsou palicati a mysli si ze maji tu nejlepsi genetiku a na maste pro manzelky jimto pry tak ci tak staci.
Vubec slova jako genetika , seedbanka , Grower atd...jim nic nerika...Makaj od rana do vecera a nemaji na nic cas.

A me povazuji za blazna kdyz dam za seminka tolik penez , kdyz je muzu mit od nich zadara.

Naposledy upravil Madical-Strains 06-06-2018 v 17:50 PM

Old Post 06-06-2018 v 15:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 18

Caf! Budem sledovať samozrejme...
Ja by som tých ľudí nezatracoval. Pravdepodobne už s tým majú nejaké skúsenosti a bez "vedeckých" poznatkov si pestujú to, čo im zrejme vyhovuje a následne neriešia psychózy a stavy, čo mnohým nevyhovujú...
Vysadiť drahé semená do voľnej prírody je v tomto prípade asi dosť rizikové. Ja by som to vysadil do 2 dl pohára a po prerastení koreňmi okamžite preložil do finálnej půdy, ktorá by mala byť čo najkvalitnejšia, aby to počas vegetačného obdobia stihlo čo najviac narásť. Po tomto období sa to prepne na kvet a pokiaľ to bude mať 20 cm, tak toho moc nevypestuješ. Pozoroval som vonku nejaké semená automatov, čo sa voľne vysemenili a ešte aj po 2. roku sa začali drať von spod zeme. Skúšal som rastlinky presadiť na vhodnejšie miesto - výsledkom bolo ich podstatné spomalenie, takže tie, čo zostali na původnom, mieste boli v deň, keď sa to "preplo" cca 2 x vačšie.

Old Post 07-06-2018 v 05:53 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 19

Ja nikoho nezatracuju, jen jsem konstatoval fakta, ja vim ze takhle spousta lidi na vesnici premysli a beru kazdeho jaky je. Nakonec , kdo z nas je dokonaly?

Ok,necham si od vas samozrejme poradit a nebudu sazet rovnou semeno do volne zeme , necham nejdrive vyklicit a koupim papirove kvetinacky do kerych dam zbytek Biobizzu co me zbyl jeste v pytli a necham vyrust semenacek a po jeho zakoreneni az presadim do volne zeme. A dokoupim pro tu svoji pulku rostlinek Biobizz i do zahonu.
Koukal jsem se vcera do naseho Growshopu to co radil Fikus ale maji to tu jen po 100 ks za 650 kc , tak do toho nepujdu a po kusech to nechteji prodat.

Vcera jsem uz objednal ty granulovane Hosticke slepicince.

Ok, dekuji vsem za rady ohledne automatu.

Old Post 07-06-2018 v 06:47 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 20


Priprava na kliceni.... voda odstata kohoutkova-50/50-RO s PH 5,5
Zakryto talirem aby byly ve tme.
Na 12 h . Vecer ve 22.00 uz pujdou mezi vlhke uterky mezi dva talire.

Old Post 07-06-2018 v 09:09 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 21

Hoj,
jak jsem uz psal.Ja to sadim do tohodle https://www.hornbach.cz/shop/Raseli...mc_id=cz16av620

udelam do toho dulcikem neskutecne der(airpot) a zasadim semeno.Po 2 tydnech je koren nadherne navetveny a presazuji do finalniho media nebo ven ;-)
Jinak letos jsem zkousel klicit semena bez namaceni 18h ve vode a rovnou je daval mezi latku a hermeticky uzavrel a musim rict,ze klicivost rapidne rychlejsi nez kdyz jsem 18h macel ve vode...ale muze to byt nahoda a stesti na lepsi semena...

Old Post 07-06-2018 v 09:40 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 22


Ted jsem byl v growshopu a mely tam taky ty raselinovy.
Mohl jsem je vzit ale vzal jsem tyhle, nevim jesli jsou raselinovy taky, nebo jen obyc papir ,snad sem neudelal chybu.
Kazdopadne jsem je vybral protoze je budu prevazet na chatu tak aby byly v jednom kuse spojene. Doufam ze se nerozpadnou pri prvnim zaliti semenacku.

EDIT:
Jo, tak by mely byt taky raselinove, dival jsem se na net, tak je to snad ok.

Naposledy upravil Madical-Strains 07-06-2018 v 10:14 AM

Old Post 07-06-2018 v 10:03 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 23

Jasne pohoda..ja se jen ridim jednou studii co kdysi prednesl jeden amik na univerzite,ze nejlepsi je 4" hloubka na zakoreneni...delam to prave tak,ze tydle 10cm kvetnicky mega proderavim i dole hodne der a jak hlavni tap root dojede na vzduch tak se brutalne rozvetvi korenovy bal a pak to jen mega zaliju,roztrham kvetnik a sup s tim na finalni misto ;-)
Edit: udelej vespod diry ;-)

Old Post 07-06-2018 v 11:02 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 24

Ja nevim jak ty tvoje raselinove kelimky jsou tvrde nebo spie pevne ale tyhle ctvercove se skoro samy rozpadaji ,jsou dost meke a chatrne, tenke steny, jako ten papir od vajec , tak aby kdyz do nich udelam jeste diry se nerozpadly behem te cesty uplne .
Udelam radeji diry az na chate pred zasazenim do zeme.

Diky za rady a pripominky.

Old Post 07-06-2018 v 11:41 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 25

Predpokladam ze doba predpestovani automatek, napriklad 7-14 dni v tech raselinovych kelimkach se zapocitava do celkoveho dozrani za 77 dni.
Nebo se pletu ????????

Old Post 07-06-2018 v 18:27 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 26

Jasne,ze se zapocitava!Ale vzdy zelezi na podminkch jake vytvoris;-)

Old Post 07-06-2018 v 20:40 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 27

Ahoj Madi, jsem rád, že jsi zpět 😉
Zas jsi se pustil do něčeho nového, paráda
Za mě automaty jsou kapitola sama o sobě. Chce to specifický přístup, je to zas něco jiného než indoor nebo femka ve skleníku 😉 určitě je správné co nejmíň do kytek zasahovat nebo je stresovat, přece jen mají na celý "život" jen 2 a půl měsíce. Mé osobní zkušenosti s automatama nejsou nejlepší, i proto přeji hodně štěstí a držím palce

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-06-2018 v 21:51 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Mé osobní zkušenosti s automatama nejsou nejlepší, i proto přeji hodně štěstí a držím palce


Ahoj Pitre.
Trochu to vic specifikuj jak to myslis , jesli muzes , co konkretne.
Myslis ze venku z toho nic moc nebude? Jou to auto-femky.

Old Post 07-06-2018 v 22:42 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 29

Tak ja sam za sebe music napsat,ze s AF sem moc problemu tedy nemel.Prvni dve kola co jsem pred 5 lety zacinal jsem mel skudce,ale to sem pak tak vychytal.Podle me je nejlepsi na AF terasa,balkon,kde je hodne slunce a pak nejaky pohyblivy vetrak + urcite svetly kvetniky s odrazovou foliii nebo je zakryt at na ne neburi slunce.U AF je to asi vzdy lepsi nez vendu jelikoz to je vse pod kontrolou,ale tak jak uz je znamo...cim mene jsem se o to starai tim to bylo lepsi..
Jak uz jsem neide zminoval ..nejlepsi vynosy jsem mel na ThinkDifferent&Ultimate ;-)

Old Post 08-06-2018 v 09:17 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 30


HVR-OK

Vecer jsem dal seminka uz mezi dva talire a vlke uterky.
Davam tomu tak 2-3 dni .

Old Post 08-06-2018 v 10:10 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 31





Tak jsem se dnes vratil z chaty kam jsem jel presadit na zahradku tu jednu Cannalope Haze.
A uz mame castecne vykliceno.

Jelikoz je tu v Praze momentalne prutrz mracen a vypada ze jen tak prset neprestane tak az zitra pojedu zkontrolovat bylinky do boxu a nafotim.

Old Post 09-06-2018 v 17:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 32


Jedna vec mi ale ale preci jen dela starosti.
Koukal jsem na kvety dyne a tyhle breberky jsou skoro na kazdym kvetu dyne.
Sice na rajcatech ani okurkach nejsou ale asi proto to ze momentalne nekvetou.

Nemate nekdo tuseni co to muze byt za potvory aby se casem neprestehovaly tam kam bych si to asi nepral.

Old Post 09-06-2018 v 17:43 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8470980 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív