Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dalsi me organicke pesty....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Dalsi me organicke pesty.... Příspěvek č. 1

Vitam Vas v mych dalsich pokusech o zdarny pest.

Jelikoz , UZ BOHUZEL nebudu moci buh vi na jak dlouhou dobu ...pestovat doma kvuli
"NEOPRAVNENE EXEKUCI" tak uz nebudu zakladat zadna klasicka vlakna s komentari u jakych jste u me byly doposud zvykli. Tentokrat to bude spise jen ve forme pouhe fotodokumentace, na dotazy do vlakna nebudu odpovidat a sam budu psat jen to nejnutnejsi a spojim vsechny dalsi pripadne pesty do jednoho , tedy tohoto vlakna.

A jelikoz nevim jak dlouho bych bez konopi vubec prezil tak jsem musel "kurva" zaimprovizovat a vymyslet kam umistit docasne skrin s panelem, coz byl opravdu tentokrat nejtezsi orisek.
Zaroven pojedu i na dvou mistech Out-door u kamaradu na chate , dam jim za to pulku sve sklizne. Budu ovsem muset jako ostriz hlidat jejich pripadne samce !!!
Jelikoz uz maji taky bohuzel zasazeno, sami nevi ale co presne ...
Ale na maste a tinktury to pry staci.
O Groweru nemeli doposud ani jeden z nich potuchy.

Naposledy upravil Madical-Strains 04-06-2018 v 19:24 PM

Old Post 04-06-2018 v 17:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2




9 ks. Cannalope Haze , nejkratsi doba 12/12 I kdyz matkar trdi 45 dni necham 55 dni.
Klony merily 8-10 cm.

https://www.marijuana.com/news/2015...-strain-review/

8 kousku, pokud si to majitel nemovitosti nerozmysli zustane In-door.
Za to jsem mu slibil 50% susiny plus platim elektriku.

Ten zbyvajici klon bez tycky pujde ven na cerstvy vzduch snad do tydne jakmile si privykne na slunicko. Doufejme ze diky kratkemu zrani v In-dooru dozraje take zdarne i venku.

Na Out planuji jeste nejake rychle a kvalitni automaty.

No psal jsem ze toto vlakno bude jen o fotkach ale uz me to zas mele...

Naposledy upravil Madical-Strains 04-06-2018 v 19:07 PM

Old Post 04-06-2018 v 18:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 3

Čus ,vypada to slibně zajima mne ty tyče stěma okama co maš zapichly v kyždym kvetinači ,za jakym účelem sory za neznalost ale vidim to po prvi ,pěstu zdar.

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 04-06-2018 v 18:39 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 4

Ole madi, jsi zpátky. Bez tvých neuvěřitelných historek s pěstu to tady nemělo šťávu. Cannalope haze jsem jel minule a 45 dní opravdu stačilo.

Old Post 04-06-2018 v 19:13 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 5

Rád tě tu vidím medi hodně zdaru s pestem jen taky se zeptám na ty oka co to má za účel diky

Old Post 04-06-2018 v 19:45 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 6

"SCROG" v uvozovkach
Lepsi manipulace s kvetinaci , kdyby nahodou neco.

Old Post 04-06-2018 v 20:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 7

Mě docela zaráží ten strain... píšou téměř 100% sativa co je hotová za 8 tejdnů. Matkař má pheno co je hotový dokonce za 45 dní až to člověku vrtá hlavou, to nestihne kdejaká čistá indika

BTW. Haze Brothers byly obyčejný dealeři a moc se s tim nesrali, žádný šlechtitelé a jejich original Haze potřeboval tři měsíce a zrovna stabilní to neudržovali (každej rok jinej samec např.)... legendární purple haze tak vytvořili vlastně omylem (a i 500 babek za unci se to pak prodávalo, slušnej byz ). Proto mě to zaujalo.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-06-2018 v 20:02 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 8

No , ja mam taky trochu obavy aby ta jedna Cannalope dozrala venku a proto to budu jeste sichrovat tema automatama ktery dam taky ven, na dve ruzna mista.
Ale automaty zase maji pry sklon v kvetu , venku chytat plisen , tak sem taky zvedav jak dopadnu.

Old Post 04-06-2018 v 20:31 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 9

Taky jsem nad tím přemýšlel. Cannalope haze a 45 dní hotovo. Buď matkar něco zadupal, nebo nevím. Každopádně pokud má madical stejné klony jako jsem měl já, tak ve 45 dnů to bylo připraveno na sekaninu.
DNA genetics píše 8 týdnu a já byl o deset dní dříve. Matkar mi říkal, že 45 dní bude stačit a fakt, že jo. Takže kde je zakopaný pes se zřejmě nedozvíme.

Old Post 04-06-2018 v 20:54 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 10

Ano Fikusi , udajne mam ty samy geny cos odjel ty .
Tak snad i venku ta jedna dozraje.

Ted uz jsem podal veskere potrebne dulezite info k pestu , tak bych uz rad od ted jel bez komentaru. Ne vasich ale svych .

Old Post 04-06-2018 v 22:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11



Udajne nejodolnejsi a nejsilnejsi automaty.
Od seminka po kosu 70-77 dni.
7-ks.- Auto Cinderella Jack - Dutch Passion Seeds

https://www.popularseeds.com/cs/dut...cinderella-jack
==============================================================
Mam dotaz a potrebuji poradit od nekoho zkuseneho kdo ma zkusenosti s automaty.
Planuji je ted dat jeste v Praze na 12h do vody s PH-5,5 ,pak dat klicit a za 3-4 dni , az vyklici pojedu na chatu a zasadim do hliny na zahrade. Je tento postup v poradku?
Cetl jsem ze automaty se nesmeji zastipovat a pak nijak s nima manipulovat , presazovat atd.
Proto se ptam jesli ten prevoz vyklicenych seminek ve vlhkych uterkach v krabicce preziji ve zdravi 150km vzdalenost se zmenou teploty a jesli se daji sazet takto vyklicena semena primo do zeme na zahrade. (bez substratu Biobizz)
Jdou to me prvni automaty takze s nima nemam jeste zadne zkusenosti.
Mam cas jet na chatu jen na otocku.

Pokud sezenu Hosticke granulovane slepicince ,koupim je.

Pripadne jiny postup. Predem moc dekuji.

Old Post 06-06-2018 v 11:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 12

Madi, máš pravdu. Automaty nezastipovat. Nejlepší je koupit si takové kostky root!t fleximix plugs a dát do toho semínko. 100% klicivost. Co jsem slyšel od všech co to měli, tak na to pely samou chválu. Zítra mi to kámoš doveze a hodím do toho jeden automat.
Nemusíš se o nic starat a jakmile vylezou kořeny, tak to hodím do květináče na zahradu.

Old Post 06-06-2018 v 11:50 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Udajne nejodolnejsi a nejsilnejsi automaty.
Od seminka po kosu 70-77 dni.
7-ks.- Auto Cinderella Jack - Dutch Passion Seeds

https://www.popularseeds.com/cs/dut...cinderella-jack
==============================================================
Mam dotaz a potrebuji poradit od nekoho zkuseneho kdo ma zkusenosti s automaty.
Planuji je ted dat jeste v Praze na 12h do vody s PH-5,5 ,pak dat klicit a za 3-4 dni , az vyklici pojedu na chatu a zasadim do hliny na zahrade. Je tento postup v poradku?
Cetl jsem ze automaty se nesmeji zastipovat a pak nijak s nima manipulovat , presazovat atd.
Proto se ptam jesli ten prevoz vyklicenych seminek ve vlhkych uterkach v krabicce preziji ve zdravi 150km vzdalenost se zmenou teploty a jesli se daji sazet takto vyklicena semena primo do zeme na zahrade. (bez substratu Biobizz)
Jdou to me prvni automaty takze s nima nemam jeste zadne zkusenosti.
Mam cas jet na chatu jen na otocku.

Pokud sezenu Hosticke granulovane slepicince ,koupim je.

Pripadne jiny postup. Predem moc dekuji.


Zdar,
hele automaty uplna pohoda..kdysi jsem semena vezl i na chatu aby prezili ve vicku od zavarovacky mezi kusem hadru..:-D vyklicily,pak jsem je hodil rovnou do 11L kvetinace a tezka pohoda..Konkretne to byl model Think Different a Ultimate od DP ;-) Ted zkousim tohle a musim napsat ze to jsem jeste nevidel....za 8h semeno vystrcilo taproot a za 25h to melo 2cm a slo to do hliny...jsem zvedavej co z toto vyroste :
http://kalashnikov-seeds.com/en/avt...s/ak-skunk-auto

Old Post 06-06-2018 v 12:04 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 14

Ok, diky za info Vy to teda nechavate v kvetinacich na venku ale muze to tedy byt na zahrade normalne jen v samotne zemi bez kvetinacu ?
Protoze kdybych to mel v kvetinacich tak by to vyschlo jelikoz oni na to proste serou ani se o to svoje nestaraji Ja to budu jezdit zalevat alespon 1x za 14 dni.
Jeste jednou dik!

Old Post 06-06-2018 v 14:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 15

Hele na venek jsem vzdy vse predpestovaval...nikdy jsem jen tak neprdnul do hole hliny ven nakliceny seminko...ale pokud mas super podminky hned venku a nekoho kdo ti na to dohlidne,muzes to udelat i tak...pokud mas desitky semen na sadbu tak to je jina..ja to delam tak,ze to nasadim do raselinovyho kvetniky a cca po 2-3 tydnech nez to jde ven mega holne proliju,ze se ten kvetnik uplne rozmoci a jen ho natrhnu a sadim do zeme...

Old Post 06-06-2018 v 14:47 PM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 16

,,Vy to teda nechavate v kvetinacich na venku ale muze to tedy byt na zahrade normalne jen v samotne zemi bez kvetinacu ? ''
?????
ano roste to v zemi i v kvetnicich , ale v tech to samo casteji proschne, jesli to mas u nekoho, kdo si ani nenajde 3 minuty tydne na to to zalejt, paksi zadnou pulku sklizne nezaslouzi

Old Post 06-06-2018 v 14:50 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2149300 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív