Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Nadměrně dlouhý růst v květu.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Nadměrně dlouhý růst v květu. Příspěvek č. 1

Hola hej. Mám už třetí kolo problém s neuvěřitelně dlouhou dobou růstu v květové fázi. Kytky v růstové fázi normálně jednou zastřihnu, ohýbám a tvaruju do té doby, než zaplním prostor v boxu. Jejich výška se v době přepnutí pohybuje kolem 20-25 cm. Po přepnutí na květ dále větvičky ohýbám, ale během jednoho dne jsou zase rovné a normálně se táhnou za světlem. Problém je, že tohle chování neustává ani po třetím týdnu po přepnutí a nepřestává to, ani když už má kytka nasazený květ. Výška kytek je nakonec přes 160 cm. Lampu už pak není kam vytáhnou a následky přesvícení asi každý zná. Spínače spínají normálně, teplota je ve tmě 25 a při rozsvícení 30-32. Hnojím podle tabulek.

Old Post 03-06-2018 v 22:41 PM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Čágo, o které genetice se bavíme? Vypadá to na nějaký brutální sativky (25 -> 160cm!!!)...

Příště můžeš zkrátit dobu růstu na minimum a nebo zkusit nějaký ověřený indiky z klonů.

Btw. teplotu při svícení se snaž srazit aspoň pod 30°C!

Old Post 04-06-2018 v 00:07 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 3

Díky za odpověď a velice dobrý dotaz. Momentálně se jedná o blue dream a white widow, ale tohle mi dělalo i více genetik, např. od sweet seeds mi tohle dělal green poison, big foot, cream caramel atd.

Old Post 04-06-2018 v 07:27 AM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 4

Hele občas se stane, že lampa od výroby může být vadná. Je to jedna k tisíce ale stává se, viděl jsem HPS lampu na květ co svítila fialově a vypadalo to jak UV, prostě ty reakce tam probíhali špatně. Být tebou tak koupím uplně novou lampu a uvidíš

Old Post 04-06-2018 v 15:31 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 5

Děkuji za odpověď. Je pravda že v té mojí něco hrká . Je sice nová, ale hrká v ní něco, takže kdo ví jestli opravdu není nějak divná. Svítí od pohledu stejně jako ta předchozí, ale co já okem v tomhle případě poznám že jo.

Old Post 04-06-2018 v 16:18 PM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

Pošli fotky, rozepiš se o podmínkách. Semena/klony? Jak dlouho rosteš? Zkusil si SCROG? Jak trénuješ kytky: ohyb /FIM /lámání /...?

Ať se k něčemu dobereme

Old Post 04-06-2018 v 17:26 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 7

Takže... Jedu semena v hlíně, jsou to semena od HSO a Dinafem, hnojím jungle in da box, svítím 400w ve stanu 100x100x200. Zastřihuju nad čtvrtým patrem a pak nechávám rozvětvit a ohýbám pomocí měsíčků. Snažím se mít 8 větví na kytku, ale většinou to výjde na 6 použitelných větví . Většinou se mi ten prostor s 10-12 kytkama podaří zaplnit s menšími mezerami do měsíce. Jedu už nějakou tu dobu a tohle se začalo dít z ničeho nic a ne a ne to přestat. Dneska jsou kytky na třetím týdnu květu, květ je už nasazený, začíná se tvořit pryskyřice ale výškově jedou pořád nahoru. Když se mi to stalo poprvé, tak jsem to dával za vinu nízké teplotě (ve tmě 15 po rozsvícení 24), každopádně i když jsou v boxu teploty jaké jsem napsal výše, tak se to děje taktéž. Příště je asi zastřihnu a po 5 dnech regenerace to přepnu.

Old Post 04-06-2018 v 19:30 PM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 8

zdar no jam mam podobny problém jedu ze semen od rqs ,special qeen pod 250 a na nejakych 35cm jsem přepnul tet jsem ve19 dnu květu a šilenost kytky caa 90 už nemam kam dat lampu a taky mi přijde že to furt roste do vyšky no jeto 50/50sativa a indyk .

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 04-06-2018 v 19:52 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8960400 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív