Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pěst 600W MH/HPS - 16 x Sensi Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 33

O.K. tipuju to tak 5 dní....lets see....

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 19-05-2018 v 22:33 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domicius
Stálý Člen

Karma uživatele domicius - 91% PěstitelskáKarma uživatele domicius - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 34

Cauko, no jak sa dari holkam ?

Old Post 23-05-2018 v 16:43 PM
domicius je offline   Profil uživatele domicius   Find more posts by domicius   Foto galerie člena domicius   Click here to Send domicius a Private Message   Add domicius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 35



Pozdravy z Južnej Moravy na Francúzku riviéru...zdar Domi....

Dakujeme za opýtanie, darí sa celkom dobre, dievčatá vypadajú zdravo...akurát sú medzi nimi dost rozdiely...pár kúskov je trochu opozdených...ale s tým nič nenarobím, okrem toho, že som ich podložil.

Sme 18. den na raste, celkom sa to tam zahustuje, vypadá to, že už je fakt načase prepnút....takže zajtra už pojdeme 12/12.

Blbé je, že akurát zajtra musím na dva dni odíst....

Tvoj pest tiež sledujem, máš tam tiež Ses...držím palce..

...a konečně na tretí pokus mám toho správneho avatára a som na neho patrične hrdý...aj ked uprímne, zásluhy patria neznámemu žiakovi/žiačke základnej školy, ktorý vytvoril takúto krásnu záložku, ktorá bola vystavená v miestom kine, kde mi hned udrela do očí medzi stovkami iných záložiek a neodolal som a musel som si to velkolepé dielo odfotit a použit ako avatára na G ...musim to sem eště dat vo vačšom formáte, nech sa možte tiež pokochat :-)

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Naposledy upravil Ruvi 23-05-2018 v 20:34 PM

Old Post 23-05-2018 v 20:14 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 36


3. den růstu 12/12

24.5. upravena perioda na 12/12 ale až dnes jsem vyměnil MH za sodu.

První zálivka po přepnutí byla růstová beze změny a dnes dostali půl na půl růst a květ....nejspíš jim to takhle jěště dám asi 2 x a pak pojedou čistě květový hnojiva....

Jinak to roste pěkně, průběžně ohýbám pomocí kolínek.

Zvlhčovačku jsem dnes vyhodil ze stanu at je tam více místa pro kytky.

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 26-05-2018 v 21:52 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonym267
Stálý Člen

Karma uživatele anonym267 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 37

nádhera, držím palce, ať to roste!

Old Post 29-05-2018 v 17:09 PM
anonym267 je offline   Profil uživatele anonym267   Find more posts by anonym267   Foto galerie člena anonym267   Click here to Send anonym267 a Private Message   Add anonym267 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anonym267! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 38

Super prace Ruvi
Jak to vypada? Per to do nas!!!

Grower sponzor

Old Post 29-05-2018 v 19:48 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 39



6. den růst 12/12

Díky za zájem:-)

Jo, tak zatim jsme jenom v prvním týdnu po přepnutí, tak zas až tak neni moc na co koukat v porovnání s těma paldama u jiných borců...

Holky se po přepnutí docela rozjeli a rozežrali, poslední 3 dny zalívám každý den...dnes dostali plnou dávku růstovky.....minule jsem se trochu ukápl a EC metr ukázal 2,5 což je dabl doporučeného množství....tak jsem jim to tam šoupnul a vypadá, že to zkousli bez ůjmy...to bylo, ale jenom jednou...normálně dostávají kolem 1,8

Jinak jsem na kytkách v první řadě vyštípal mladé výhony, které nemaj šanci dorůst, tak uvidíme....asi budu příště pokračovat s ostatníma.

Jsem fakt zvědav jak tenhle pěst dopadne:-)

Omlouvám se za kvalitu fotek...pod tim MHčkem to jěště jak tak šlo, ale pod tou sodou je to hrůza....až nebudu tolik unavenej tak skusim pohledat nějaký tipy jak to focení zlepšit, ale špatná správa je, že foták nemám ani nebudu mít.....takže jenom mobil...

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 29-05-2018 v 20:39 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 40





Dnes proběhla lehká defoliace a odstranění malých, spodních, neperspektivních výhonů, sundávání starých a nandávání nových kolínek a snaha o všelijaké tvarování za účelem maximalizace hlavních větví a využití prostoru....přes 20 řízků - neperspektivních spodních větví jsem namočil do stimulaxu a zapíchl do sadbovače se substrátem, kde mám semena , která nějak nechtějí klíčit, tak uvidíme co z toho bude....kdyby se to náhodou chytlo, tak je šoupnu na zahradu, když ne, tak se nic neděje...takže dnes tak hodka a půl příjemného relaxu pod sodou :-)

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 30-05-2018 v 21:54 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 41


8. den růst 12/12

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 31-05-2018 v 22:23 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 42






12.den růst 12/12

Dnes jsem ty moje mrchy všechny vyndal ze stanu, přerovnal kolínka, zase lehká defoliace a odstranění spodních výhonů, pak prohlídka krásy ve vaně a šup nazpátek do domečku.

Denne žerou skoro desítku....dnes jsem jim zase napálil 2,2...normálně jedu podle tabulek canna terra flores, ale občas jim tam od oka šplíchnu stimulátor s humátem a to pak to EC docela poskočí.

Zatim vypadaj docela v pohode...slowly budding out... breberky ani nemoci žádný nemáme...knock, knock...

V noci mají akorát docela vlhko - i přes 80%... tak se musim dokopat něco s tim udělat...zatim to maj tak, že po každých 45 min. se sepne odtah na 15 min. plus nonstop běží jeden malý ofuk......tak asi přidám jěště jeden a zvýšim periodu odtahu....uvidíme...odvlhčovačku se mi kupovat nechce....

Tak pár foteček nakonec....celek před sepnutím a prohlídka ve vaně....

Trochu se mi zkurvila životní situace a budu se muset přestěhovat, tak doufám, že mě tady šéf nechá do konce července jak slíbil, abych to taky mohl sklidit...byla by to škoda....

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Naposledy upravil Ruvi 04-06-2018 v 21:45 PM

Old Post 04-06-2018 v 21:35 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 43




...

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 04-06-2018 v 21:40 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 44

Nechal bych odtah non-stop, dalším ofukem tam tu vlhkost budeš akorát převalovat - potřebuješ ji vytáhnout ven ze stanu.

Pošlu K+ až mě systém nechá

Old Post 04-06-2018 v 21:42 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 45

Tak jo, zítra překopu spínačky, ale asi mu tam nechám hodku na začátku noční periody a hodku na konci at si taky odpočine...nějak nemám to srdce ho nechat zaplej úplně nonstop :-)

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 04-06-2018 v 21:51 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 46

Jen mu pohul, je na to dělanej, u growingu by měly odpočívat jen kytky a to přes noc Šponuj ten stan

Dál v květu by ti mohlo 80% vlhkosti způsobit akorát plíseň....

Old Post 04-06-2018 v 22:02 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 47

comprende...muchas gracias e buenas noches

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 04-06-2018 v 22:15 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 48

Hay vamos, olé tu mi niño. Vez, por fin alguien quién sabe hablar castellano hombre

Bueno, nada, buenas noches jardinero!

Old Post 04-06-2018 v 22:21 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6114420 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív