Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bio pecka pod 600W, Amnesie x GG4, 8ks +1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 17





Začátek 52. dne květu (18.5.)

Už začínám proplach, to nevýnosový, ale brutálně obsypaný pheno je už zralý, ale nechám ho vyčistit a mezitim doufám, že ještě trochu dozraje to druhý - sativácký pheno, který vypadá jako úplně jinej strain...
kolem 29.5. bude kosa... to bude hroznej voser kvůli málu, na to se fakt netěšim :/

btw: musel jsem taky ubrat sílu, měl jsem 600W cca 65cm nad kytkama přímo pod výbojkou a přes 80cm k těm vrcholkům ve stranách a jak to stínidlo brutálně odráží do stran, tak paldy na bocích začinaly mít spálený růžky a listy se taky začínaly pálit (to světlý)...
Na to dozraní jsem prezbrojil na 250W ve stejný výšce. Aspoň to tolik netopí a kytky stejne (aspoň indika - to nevýnosový pheno) dávno nebobtnají...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Naposledy upravil Legy 23-05-2018 v 11:32 AM

Old Post 22-05-2018 v 15:11 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 18





A je to tady, den D včera nastal, přesně 9 týdnu od přepnutí.

Bylo to peklo jako vždy, ale mám to za sebou. Indika phenotyp byl nakonec supr, co neměl ve velikosti, doháněl váhou, tvrdostí, pocukrovaností a taky tím, jak parádně se to čistilo od listů, listy lupaly krásně..

To velký, sativácky pheno byla bída. Možná jsem ho sklidil trochu dřív, ale ne o moc. Když to bude osvěžující a energický, jedine dobře. Každopádně úprava palic strašná. Strašně moc listu, který tam držely docela fest a blbě se trhaly, neskutečně vzdušný palice, takový řídký a celkově stříhání trvalo snad 2x tolik, než u toho obsypanějšího phena. Na první pohled to tak nevypadalo, ale taky to lepilo fest, jen krystalky byly menší a bylo to takový "šťavnatější".
Můj osobní odhad 300-350g. Nechme se překvapit.
Vůně v průběhu květu super, na omak taky, ale čím víc jsem se blížil ke sklizni (cca 14 dní flush), tím míň to vonělo a i teď po prvním dnu sušení to zatím moc nevoní, spíš to skoro smrdí trochu zatuchle... Doufám, že na chuť to pak bude TOP, protože jsem dělal všechno proto, aby tomu tak bylo...

Pak ještě nafotim sušinu a ukážu váhový ekvivalenty obou typů, protože ty do sativy jsou fakt lehoučký

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 30-05-2018 v 14:17 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5011930 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív