Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oživení FAQ » Druhý nádech & Old Skull topics...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Pohodička Next round - listen please! Příspěvek č. 1


--> Historie se opakuje <--

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Takže tímto počínaje, budou další zajímavý témata presouvana na overgrow?
Kvalitních trydu po skrovnu a když se nějaké objeví, tak to takhle vytunis. Díky Carlosi a jdi už vážně do prdele.
Omlouvam se Kvakosovi, ale ono je to vlastně jedno, když je to víceméně uzavřené téma.


citace:
Původní příspěvek od HVR
No jo no Listre co nadelas...jedina vyhoda tohoto fora je,ze je v cestine,ale mi co umime nekolik jazyku s tim nemame problem chodit a cerpat info jinde...tak uz to chodi,ze kdyz je neco super,tak druzi z toho nadelaji trhaci kalendar...to uz jsem zazil v cesku nekolikrat...zadna novinka pro me..


.....a tak mi to nedá vrátit se k tomu co jsme tady před časem společně začali.

Na popud pár členů fóra a jejich skeptických příspěvků bych rád jen v kostce zdůraznil, že Grower má už nějakou tradici a svoje kvality i přesto, že se to v přílivu nových členů a jejich příspěvků nezdá.

Proto zakládám todle téma, aby jsem zviditelnil sekci Oživení FAQ, a tím popíchnul ty z vás co mají chuť přidat ruku k dílu (je to mravenčí práce!). Oddělit tak zrno od plev (si jedu výrazy hard ), vypíchnout tak to kvalitní z fóra, zakonzervovat to a naservírovat to nově příchozím přímo pod nos.

Řekl bych, že v průběhu času každý pěstitelský fórum, jeho forma a hlavně členové čelí ve všech případech tomu co se do nekonečna bude opakovat, různým záplavám off topiců, odlivu kvalitních členů, příchodům těch nových mástrů, atd...

Celou ideu jsem před časem rozepsal tady:

Info pro účastníky oživení

Vedle toho bych pro ty co si myslí, že tady chybí kvalitní info doporučil nahlídnout do galerií a trýdů uživatelů jako:

Pindulinka, Jahudka, Sinuhet a jeho nekonečný teorie , samo sebou Hlavoun, maestro xmalcolm , Čeprovy indoory, Matrixx, MANHUNT, Scrooga, atd....

Todle jsou podle mě ti co tady odvedli parádní kus growu v tom již ověřeným pěstitelským prostředí a teď tady máme LEDky, hurá, příležitost pro ty další.

Diskuze please

Old Post 28-05-2018 v 23:38 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 2

Cus Zedy, moc nechapu, o co jde, ale pokud chces doporucit novym opravdu kvalitni temata k inspiraci, tak rozhodne doporucuju:

Outdoorista:
Dudušek

Top zpracovane ebb and flow, toho je tu fakt po skromnu, jedno z nej reseni zavlahy indoor:
Hostitel333

Nej reseni dripu
Jaguar

Tech temat je tu samozrejme hodne, tohle jsou jen ty, co se do me jaksi vryly a pamatuju si je dodnes. Jinak to chce samozvdelavani, spousta casu k procitani groweru. Je tu strasne moc uzitecnych informaci, ktere nejde hodit na jednu hromadu a naucit se to za par hodin. Me taky nikdo nevedl za rucicku, kdyz jsem se tu pred 13 lety registroval. Musite se rozkoukat, zakladat vlakna, ptat se a predevsim pouzivat hledani

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 29-05-2018 v 16:09 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

Zdar Moltresu...

Kua díky! Jak rád to čtu

Jen sem reagoval na lidi co tady házejí flintu do žita ani nevím proč to dělám, pořád se to tady snažím nějak oprášit a nikdy to nedotáhnu do konce Jak píšeš je toho víc.

Mimo ty co si zmínil, ještě jsem si vzpomněl na brutální aero Erika Cartmana:

TAG by ERICCARTMAN Respekt!

-> A jeho trýdy <-

Old Post 29-05-2018 v 22:59 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

Na chvilku jsem si zalezl do galerek a nostalgicky zavzpomínal:

Něco z toho co stojí za to vidět tady na G z těch starších trýdů:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chybí EDA45 a jeho pojezdy, mám za to, že jsou všechny smazaný. Pak taky Sundance, Romulan, WAMParjan (zapomínal zapnout lampu a jednou i čerpadlo - docela smutný ), doxenon, Machoman, SIMOR, Pohroma, Claun - to už bude taky smazaný, Kabuto, Tayem de Tox, Dudušek, Rákosníček, Hurrican a jeho precizní témata, Toma2pet, nebo jak se jmenoval, a kdo já vím kdo ještě doplním příště...

V Indoor galerce je 144 stránek po 28 tématech, mazec

Doplňuju člena Tibeth , rozhodně stojí za to vidět jeho skleník v OUT Galerii.
Taky bezdechu a jeho INdoory.

Old Post 31-05-2018 v 21:13 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

Jj, Pampalini. Parádní čtení 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 02-06-2018 v 21:46 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Re: Next round - listen please! Příspěvek č. 6

citace:

Vedle toho bych pro ty co si myslí, že tady chybí kvalitní info doporučil nahlídnout do galerií a trýdů uživatelů jako:

Pindulinka, Jahudka, Sinuhet a jeho nekonečný teorie , samo sebou Hlavoun, maestro xmalcolm , Čeprovy indoory, Matrixx, MANHUNT, Scrooga, atd....


Wau - dík za zmínku. :-)

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 01-12-2018 v 12:39 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 7

koukám je tu spousta zajímavejch vláken, tyhle mi zrovna přišli na mysl... ale našlo by se jich určitě víc
Hullto´s SoG
Master SCROG system
Hullto´s ScrOG I]Hullto´s ScrOG I
HOME MADE400w AERO SYSTEM by WAMParjan
Papa is back, pure bio slunochod pojezd 600W
MAXIMÁLNÍ SELEKCE+LUXUSNÍ KŘÍŽENÍ podle rada samotného HOWARDA MARKSE
400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
Outdoor 2006 by čepra


Ten faq by si opravdu zasloužil oživit. Když mě zrovna něco napadně tak zkusim přispět. (stejně to pak asi bude muset vzít pod palec jeden člověk a dát tomu nějakou formu ). Škoda že tam lidi moc nepřispívaj, přitom tady dohromady všechno podstatný je... jen se k tomu občas prokousat je oříšek. Třeba ty ledky tam nejsou popsaný skoro vůbec (CMH, LEC, třeba aspoň zmínku o double ended výbojkách).

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 02-12-2018 v 00:48 AM

Old Post 01-12-2018 v 22:55 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8

Sinu, to by bylo abych te tam nezminil, u tvych diskuzi sem se neco nacetl

Jo bene, to byla moje idea od zacatku. Proto mi carlos zalozil celou sekci, ktera ted dost spi. Kazdopadne tady je a kdykoliv se k tomu da vratit. Informace tady na G uz jsou, jen je posbirat a ucesat.

Zrovna LED a CMH jsou dobrym prikladem, jak muze FAQ zaspat. A i tak se nam tady o LED hromadi dost dobra kupa informaci, zase...jen to utribit.

Diky za odkazy, K+!!!!!

Old Post 02-12-2018 v 00:52 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2729800 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív