Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Maximum performance 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
WarloušaFrediee
Stálý Člen

Karma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 106  

Maximum performance 600w Příspěvek č. 1




Zdravím přátelé po hodně dlouhé odmlce jsem se zase pustil do díla.
Věřím že tentokrát dám víc než 300g jako posledně
Čím bych začal třeba tím, že jsem objednal 30 ks Durban poison od dutch passion fem.ty jsem nechal 10 dnů za oknem v pařníčku, když bylo tak krásné slunné počasí 🔅 . Z nich jsem vybral 9 krásných slečen. Zbytek samozřejmě půjde ven jupí.
Zasadil jsem je do 18l substrátu každou rostlinku v poměru 2:1 hlíny na pelargonie s perlitem


1.den v boxu 1,2x1,2x2m

Vychytani teploty a vlhkosti. Cca 30 stupňů a 50% vlhkost.
ve dne 31 v noci 25 stupňů a 50% vlhkost
Zálivka 1l vody ph mezi 5, 5 s přidáním 1ml root stimulátoru od advanced hydroponic.

2. den
pořízení zvlhčovače rainbowmate diky němu vlhkost v noci 60-70% ve dne 60% víc asi nedám bydlení pod střechou se v tomhle moc nevyplácí
Teplota přijatelných 27 stupňů

Naposledy upravil WarloušaFrediee 23-05-2018 v 19:38 PM

Old Post 23-05-2018 v 19:18 PM
WarloušaFrediee je offline   Profil uživatele WarloušaFrediee   Find more posts by WarloušaFrediee   Foto galerie člena WarloušaFrediee   Click here to Send WarloušaFrediee a Private Message   Add WarloušaFrediee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green johny
Nový Člen

Karma uživatele Green johny - 87% PěstitelskáKarma uživatele Green johny - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 2

Nechci odrazovat ale durbana jsem měl in dvakrát a vždy o hovne, jediný Durban co bych znovu vzal by byl vyselektovany z minimálně 20seeds od cannabiogenu good luck

Old Post 24-05-2018 v 13:41 PM
Green johny je offline   Profil uživatele Green johny   Find more posts by Green johny   Foto galerie člena Green johny   Click here to Send Green johny a Private Message   Add Green johny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 3

hoj,

priste bych ti doporucil koupit kvalitni hlinu, mix na pelargonie bych nepouzival. respektive kdyz uz bych chtel jet ze semen (coz mi prijde u thc mdoelu zbytecny, protoze tu sezenes rezy ruznejch modelu), tak bych radsi vzal tech semen 10 a k tomu dobrou hlinu, nez 30 a k tomu shit hlinu. stejne budes mit kazdy pheno jiny a ve finale jde tenhle prostor odjet i se 4 kytkama. a dle myho porad lepsi vzit 10 seedu, nechat 4 a mit dobrou hlinu.

pest ti poserou i malickosti, je potreba mit dobry podminky, dobry medium, dobry hnojky a dobrou genetiku. zacit s hlinou na pelargonie v papirovejch krabicich mi nepripada idealni. kor dyz si vezmes ze na ne vypalis elektrinu treba za 3-4k a na hline usetris 600 a na kvetinacich tak 200. no, budu sledovat a drzet palce.

Old Post 24-05-2018 v 14:19 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 4

to toketoy: budes se asi divit,ale i hlina z nasich luhu a haju muze byt lepsi nez kdejakej holand.
jen musis natrefit na spravnou znacku.bohuzel mluvim zase ze zkusenosti,takze klidne strilejte.
pest je souhrn vice vlastnosti,jak pises.muzes mit sebe lepsi hlinu.....

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 24-05-2018 v 15:15 PM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 5

Ja tomu nemam problem verit. Ale beru to spis tak, ze kdyz uz do toho kola davam radove tisice (hnojiva litr, semena litr, opotrebeni zarovek 500, opotrebeni stanu, 500 plus 3k za elektrinu tj 6k minimalne vlozeny prostredky), tak me nezabije prihodit par stovek za neco co tu kytku na 100% ovlivni, nez tech par set usetrit a nevedet jestli ten spatnej vysledek nebyl spatnou hlinou...za me cim vic faktoru, ktery maji potencial mi to zkurvit, tim lip. ale pokud ma nekdo ozkousenou levnou hlinu tak proti tomu nic nemam ;-)

Old Post 24-05-2018 v 16:03 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green johny
Nový Člen

Karma uživatele Green johny - 87% PěstitelskáKarma uživatele Green johny - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 6

A nedej bože zjistit že to ani pořádně nezhuluje a to je výběrem odrudy

Old Post 24-05-2018 v 17:25 PM
Green johny je offline   Profil uživatele Green johny   Find more posts by Green johny   Foto galerie člena Green johny   Click here to Send Green johny a Private Message   Add Green johny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WarloušaFrediee
Stálý Člen

Karma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 7

Nazdar pánové já neměl ani v plánu něco pěstovat doma a ještě k tomu v létě kdy jsou příšerně vysoké teploty, ale přítelkyně mě poprosila ať to zkusím. Box jsem dostal semínka jsem měl původně všechny na ven a nechtěl jsem do toho skoro nic investovat. Důvod proč to jedu takhle tak mě inspiroval http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=31298 lubo s krásným výsledkem výnosu sice měl kvalitní genetiky a ještě k tomu s reguler seeds, ale co kdyby... Jinak měl 2:1 hlína perlit 15 l kbeliky 9x a výnos krásných 736g Uvidíme jak to bude když budu mít 301g překonám se a budu za to rád Budu se držet přísloví za málo peněz hodně muziky jinak díky za kritiku.

Old Post 24-05-2018 v 18:02 PM
WarloušaFrediee je offline   Profil uživatele WarloušaFrediee   Find more posts by WarloušaFrediee   Foto galerie člena WarloušaFrediee   Click here to Send WarloušaFrediee a Private Message   Add WarloušaFrediee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 8

WarloušaFrediee
"Zálivka 1l vody ph mezi 5, 5 s přidáním 1ml root stimulátoru od advanced hydroponic. "

sorry, mal si nejaký dôvod to zaliať vodou ph 5,5 ???
nechcel si napísať 6,5 ???

Old Post 25-05-2018 v 17:15 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witcher
Stálý Člen

Karma uživatele Witcher - 60% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 9

Noo já zrovna dopěstoval Ultimate od DP a musím říct, že vubec nic, zbytečný pěstovat, ale o to mám lepší zkušenosti s Fair Seeds, dobrá cena a ten jejich North byl fakt vražda.
Co se týká té hlíny, hlavní je, že třeba ten All mix je tuším přepálenej, nebo jak to dělají, nestalo by se mi, že bych měl nejaké breberky, oproti tomu první kolo s normál substrátem a hned svilušky...

Old Post 26-05-2018 v 00:05 AM
Witcher je offline   Profil uživatele Witcher   Find more posts by Witcher   Foto galerie člena Witcher   Click here to Send Witcher a Private Message   Add Witcher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mademoiselle
Stálý Člen

Karma uživatele mademoiselle - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 10

To s těmi krabicemi je dobrý úlet, jak máš vyřešeno aby udržely strukturální integritu a nerozmocily se? A aby dýchaly

Old Post 26-05-2018 v 00:51 AM
mademoiselle je offline   Profil uživatele mademoiselle   Find more posts by mademoiselle   Foto galerie člena mademoiselle   Click here to Send mademoiselle a Private Message   Add mademoiselle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WarloušaFrediee
Stálý Člen

Karma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 11

8.den pod 600w

Zálivka odstátá 24h s ah hydronic 1,2,3. ( 2l vody, grow -4ml, 2ml bloom, 3ml micro
Ph naměřeno 6,5


Jo ty krabice jsou velký úlet uvidím co vydrží xD

Pořídil jsem si čerpadélko na zalévání a napojil ho na kabel k nabíječce musím říct že je to pohodlnější než to opatrně zalévat s kbeličku

Old Post 30-05-2018 v 19:20 PM
WarloušaFrediee je offline   Profil uživatele WarloušaFrediee   Find more posts by WarloušaFrediee   Foto galerie člena WarloušaFrediee   Click here to Send WarloušaFrediee a Private Message   Add WarloušaFrediee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WarloušaFrediee
Stálý Člen

Karma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% PěstitelskáKarma uživatele WarloušaFrediee - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 12





8.den pod 600w

Zálivka odstátá 24h s ah hydronic 1,2,3. ( 2l vody, grow -4ml, 2ml bloom, 3ml micro
Ph naměřeno 6,5

Teplota ve dne 31 stupňů v noci 27
Vlhkost ve dne 50% víc prostě nejde
V noci 60%

Jo ty krabice jsou velký úlet uvidím co vydrží xD

Pořídil jsem si čerpadélko na zalévání a napojil ho na kabel k nabíječce musím říct že je to pohodlnější než to opatrně zalévat s kbeličku

Old Post 30-05-2018 v 19:20 PM
WarloušaFrediee je offline   Profil uživatele WarloušaFrediee   Find more posts by WarloušaFrediee   Foto galerie člena WarloušaFrediee   Click here to Send WarloušaFrediee a Private Message   Add WarloušaFrediee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 13

Krabice ven, květníky stojí kulový. Až se ti vlhkem začnou hroutit do sebe a celý se ti to rozmočí, tak budeš zachraňovat holky z bláta
Asi poprvý co tady vidím něco takovýho

Old Post 30-05-2018 v 19:57 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 14

Nový způsob pěstování.
To je dobrý úlet s těma krabicemi. T

Old Post 30-05-2018 v 22:10 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HVR
Stálý Člen

Karma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% PěstitelskáKarma uživatele HVR - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 314 

Příspěvek č. 15

:-D to je mega ulet :-D

Old Post 31-05-2018 v 11:17 AM
HVR je offline   Profil uživatele HVR   Find more posts by HVR   Foto galerie člena HVR   Click here to Send HVR a Private Message   Add HVR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 16

Tim zalivanim se ti brzo rozpadnou šak jeto papir to už radči nechat v pytly od subtratu to budeš ješte přesazovat jinak hodně zdaru

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 31-05-2018 v 11:21 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7343890 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív