Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Starý kompost? outdoor 2018
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kruxyy
Nový Člen

Karma uživatele kruxyy - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 28  

Obecné Starý kompost? outdoor 2018 Příspěvek č. 1

Zdravím pěstitele todle je můj první outdoor měl jsem zrovna štestí na místo(nejspíš) přiložím sem fotky potrebuju poradit .

1. Na zahradě mám nejspíš starý kompost rostou na něm kopřivy trochu sem ho prohrábnul , ale nepoznám zda je dobrý nebo ne? poradí mi někdo

2. hned pod kompostem jsem zasadil asi 15 dni starý kytky.Vykopal jsem jámu udělal plot atd vidíte na fotce a do spod jsem dal trochu konských hoven. potom jsem dal tu vykopanou hlínu + perlit + konský hnůj asi 1-2 roky odleželej nad koblihy a nad to zase hlína + hnuj+ natrhaný koprivy+popel a pak substrát na květiny balkonovky + perlit a zasadil jsem(žádnej šok z přesazení nebyl )

3. potřeboval bych radu je to dobrý místo ? nepřehnal jsem to stím popelem + kopřivy můžu hnojit deštovkou + ten odlezelej hnůj ? a co ten kompost vyplatí se klidně do toho jednu kytku zasadím

4. odrůdy 3 jsou nějaky auto tao mix 02,1 no name , 1 torpedo a 1 dulce de leche automat

Díky za odpověd .

přikládám fotky snad to půjde
1. Kompost

https://ctrlv.cz/QyRo

2. Kompost a vedle díry v pravo bylo plno kopřiv
https://ctrlv.cz/1ovm

3. kytky

https://ctrlv.cz/tLGy

Old Post 13-05-2018 v 18:14 PM
kruxyy je offline   Profil uživatele kruxyy   Find more posts by kruxyy   Foto galerie člena kruxyy   Click here to Send kruxyy a Private Message   Add kruxyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradnick
Stálý Člen

Karma uživatele zahradnick - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 2

Či je dobrý konský hnoj a v akom množstve, v tom ti neporadím, ale asi dobrá kombinácia, kopřivy na rast a hnoj na kvet. Celkovo mi to príde až moc luxusná pôda na niečo od Tao seeds, byť tebou tie tao automaty vyhodím a dal by som tam nejakú fotoperiodu alebo aspoň skúsil zasadiť niečo na ten kompost a sám uvidíš, či je vhodný a o rok ho prípadne riadne použiť ak sa osvedčí

Naposledy upravil zahradnick 13-05-2018 v 23:51 PM

Old Post 13-05-2018 v 21:59 PM
zahradnick je offline   Profil uživatele zahradnick   Find more posts by zahradnick   Foto galerie člena zahradnick   Click here to Send zahradnick a Private Message   Add zahradnick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 3

Trochu to protrhej ať tam jde světlo. Tolik kytek u sebe taky nebude dělat dobrotu pokud neočekáváš nějaké samce. Trochu bych je rozjel v květináči s kvalitním substrátem bez hnojiv (pro výsevy). Pokud nelze (chata)?, pak je správný většì počet rostlin ale připrav se na probírku. Ať to roste.

Old Post 13-05-2018 v 22:22 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 4

s hnojom pozor aby sa ti to nepodpisalo na chuti neskor

Old Post 13-05-2018 v 23:40 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruxyy
Nový Člen

Karma uživatele kruxyy - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 5

Díkyy za odpověd, a když bych tam dal femky místo automatů hned rovnou semenínko do půdy jakou genetiku by ste mi doporučily kolem jen staří lidi co na zahradu moc nechodí zezadu vysoká trává a někdo to nedávno koupil a oplocuje to ( za tím kompostem) a má to cenu když je ted polovina kvetna dát feminizovaný semeno rovnou do pudy stihne to do konce rijna třeba ?

K tomu světlu, koukal jsem na to ono to vypadá že tam světlo nejde, ale svítí na to od rána ale i tak to nejspíš protrhám
šlo by to, ale nemám ted peníze a jak daleko bych je měl dát třeba budoucí kytky co tam půjdou další rok ???

nepomlže když to třeba dva týdny před sklizní proleju pořádně vodou ? ??

Old Post 14-05-2018 v 08:31 AM
kruxyy je offline   Profil uživatele kruxyy   Find more posts by kruxyy   Foto galerie člena kruxyy   Click here to Send kruxyy a Private Message   Add kruxyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruxyy
Nový Člen

Karma uživatele kruxyy - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 6

do toho kompostu klidně bych tam něco zasadil třeba super critical- kalashnikova ? nebo klidně něco poradte možná ješte dnes objednám a hodím to tam v co nebližší době

Naposledy upravil kruxyy 14-05-2018 v 10:42 AM

Old Post 14-05-2018 v 08:35 AM
kruxyy je offline   Profil uživatele kruxyy   Find more posts by kruxyy   Foto galerie člena kruxyy   Click here to Send kruxyy a Private Message   Add kruxyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 7

lepsi by bol asi klon usetris tak 2-3 tyzdne casu... a hlavne treba dost polievat tento rok vyzera ze bude dost sucho.

k tomu kompostu a preliati vodou, ak to chapem spravne chces to zasadit niekde priamo do zeme, takze bude to v komposte? ak k tom je v tom preliavat asi nepomoze (nie je to kvetinac) a predpokladam ze aj pocas rastu budes stale liat vodu a ne hnojiva...cI?

Old Post 15-05-2018 v 00:14 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruxyy
Nový Člen

Karma uživatele kruxyy - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 8

Klona nevím kde bych sehnal :X a tak tedy co kdybych tam prdnul aoutomaty mazara nebo magnum ? nebo to můžu risknout a hodit tam femky co dozrávají třeba koncem září ?

Ano rovnou do toho ( nebo mám koupit 20l kvetináče a z kompostu vzít hlínnu + perlit a ten hnuj konskej ?)

Destovkou a nebo mlžu smíchat zase třeba koprivy nechat odležet a za dva týdny zalívat

Old Post 15-05-2018 v 09:30 AM
kruxyy je offline   Profil uživatele kruxyy   Find more posts by kruxyy   Foto galerie člena kruxyy   Click here to Send kruxyy a Private Message   Add kruxyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 9

klony mas tu na bazare pripadne growbazar alebo growerbazar - cz

ak by si volil kvetinac tak 50l mix hliny stoji asi 250kc (biobizz, plagron)

ak rovno do zeme a nebudes mat nejaky dovod presuvat , tak prv dat mensi kvetinac tak cca 3l nech ti v "bezpeci vyrastie" kvoli skodcom, hmyzu a tak...potom to daj do zeme, ten hnoj namiesaj s hlinou v tej jame

Uvidis ako to pojde a na dalsi rok budes mudrejsi

Dazdovka stale, jak aj v zahrade pouzivas a koprivy si daj do nejakeho 10l kybla na tyzden odlezat a potom z toho rob koncentrat asi 1:10 pouzivaj aj na chili, rajciny....

Old Post 15-05-2018 v 20:00 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruxyy
Nový Člen

Karma uživatele kruxyy - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 10

Joo další rok to zkusím, a kolik těch kopřiv mám dát do toho kýble

Jinak po chladným týdnu jsem se šel podívat na kytky a nejspíš je něco napadlo. Svilušky nebo nějaká plíseň snad padlí co jsem se dočetl zde na forum, včera jsem koupil postřik postříkal a dnes už jich tam je mín.

Pořád si nejsem jistej co to je má stím někdo zkušenost ?

Kytky trochu povyrostli, ale nic zazračnýho jak bylo chladno (8dni jsou v hlíně v zemi jinak 25 den od vyklíčení to asi moc velký nejsou )

zde přikládám fotky:
1. https://ctrlv.cz/bYuF

2.https://ctrlv.cz/LQEi

3. napadená kytka
Před postřikem- https://ctrlv.cz/ccHA
Po postřiku- https://ctrlv.cz/kSAw

Old Post 20-05-2018 v 14:55 PM
kruxyy je offline   Profil uživatele kruxyy   Find more posts by kruxyy   Foto galerie člena kruxyy   Click here to Send kruxyy a Private Message   Add kruxyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od kruxyy
Joo další rok to zkusím, a kolik těch kopřiv mám dát do toho kýble
ja naplnil 10L kýbl z asi čtvrtiny nasekanejma kopřivama(mužeš vcelku ale dýl bude trvat kvašení) a zalil vodou tak aby byli jen tak tak pod vodou. první den sem to třeba 3x zamíchal a pak vždycky ráno a večer. třeba druhej den to začne pěnit což je dobře, po tejdnu-deseti dnech to pěnit přestane a mužeš to přecedit od klacků a zbytků kopřiv(většina z nich se rozloží), zředit 1:10 a zalejvat.

je to můj postup, možná má někdo lepší. hodně štěstí, čau))

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 21-05-2018 v 10:26 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 12

na outdoor to mas dost blizko seba , si budu tienit ked budu velke, alebo to chces nejako tvarovat?

Old Post 23-05-2018 v 17:48 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruxyy
Nový Člen

Karma uživatele kruxyy - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 13

Jo díky už to kvasí

měl jsem to dát dál od sebe ted je to cca 50cm, ale nevadí automaty zastrihávat nebudu max to torpedo.

A další týden přidám foto jak to vypadá kytky trochu vyrostli, ale nic extra automaty cca 25cm což se mi zdá hodně málo když už kvetou :X

A ješte jedná otázka můžu zasadit automaty v cervenci ?

Old Post 23-05-2018 v 19:51 PM
kruxyy je offline   Profil uživatele kruxyy   Find more posts by kruxyy   Foto galerie člena kruxyy   Click here to Send kruxyy a Private Message   Add kruxyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruxyy
Nový Člen

Karma uživatele kruxyy - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 14

35 den od vyklíčení a 18 den v zemi.

1. https://ctrlv.cz/FbC3

Kytky rapidně rostou nebo aspon mě se tak zdá, 4 z nich jsou automaty mám je začít hnojit ? nebo nemusím??

Old Post 30-05-2018 v 21:46 PM
kruxyy je offline   Profil uživatele kruxyy   Find more posts by kruxyy   Foto galerie člena kruxyy   Click here to Send kruxyy a Private Message   Add kruxyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruxyy
Nový Člen

Karma uživatele kruxyy - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 15

54 den. kytky rostou pěkne

http://ctrlv.cz/HkQ0


https://ctrlv.cz/Cxph

Old Post 18-06-2018 v 12:26 PM
kruxyy je offline   Profil uživatele kruxyy   Find more posts by kruxyy   Foto galerie člena kruxyy   Click here to Send kruxyy a Private Message   Add kruxyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kruxyy
Nový Člen

Karma uživatele kruxyy - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 16

ASD

Old Post 07-07-2018 v 14:55 PM
kruxyy je offline   Profil uživatele kruxyy   Find more posts by kruxyy   Foto galerie člena kruxyy   Click here to Send kruxyy a Private Message   Add kruxyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí
19-09-2016 - Kompost Out 2016 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6372600 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív