Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Drug testy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12
Autor
Téma 
roflmaocetung
Nový Člen

Karma uživatele roflmaocetung - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 5  

Drogový test Příspěvek č. 177

Zdar, nebudu zde uvádět podrobnosti, jen ty nejdůležitější skutečnosti.
Byl jsem podroben drogovému testu moči. THC tam samozřejmě vylítlo, ale co mě překvapilo, vyskočily tam i opiáty, ač jsem je nikdy nekonzumoval (neberu ani prášky, ať je to ibalgin nebo antibiotika). Jednalo se o klasický model za 220 korun.
Napadají mě dvě varianty. Buď je test pěkná sračka a ukazuje, co tam neni, nebo jsem absolutní magor a nevim o tom, že bych si píchnul herák...
Jakej na to máte názor vy? Eventuelně máte podobný zkušenosti?

Old Post 04-05-2010 v 17:25 PM
roflmaocetung je offline   Profil uživatele roflmaocetung   Find more posts by roflmaocetung   Foto galerie člena roflmaocetung   Click here to Send roflmaocetung a Private Message   Add roflmaocetung to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 178

Zdar.Nevím jestli tě tu neukamenujou za duplicitní téma..O drug testrech už tu toho bude mraky.

Každopádně ty indikační testy (kde se jen něco zabarví) jsou dost orientační a opiáty ti můžou naskočit i po rohlíku sypaným mákem..

O takovém případě už sem slyšel.Zaměstnanci se ale bránili a přišlo se na to..

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 04-05-2010 v 17:57 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roflmaocetung
Nový Člen

Karma uživatele roflmaocetung - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 179

Za duplicitu se samozřejmě omlouvam, jsem kkt, ale přece jen je to Kanál
Každopádně se vše vysvětluje, protože jsem den před testováním měl obrovskej makovej koláč x )
Díky za pomoc.

Old Post 04-05-2010 v 18:57 PM
roflmaocetung je offline   Profil uživatele roflmaocetung   Find more posts by roflmaocetung   Foto galerie člena roflmaocetung   Click here to Send roflmaocetung a Private Message   Add roflmaocetung to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Palec dolů je to bída přátelé... Příspěvek č. 180

moje smutná story:

_cca před měsícem jsem byl zastavený policiíí, dostal jsem "líznout". výsledek: vyjely nejen kanabinoidy (což mně nepřekvapilo), ale i amfetaminy. jsem pravidelný hulič, nic společného s amfetaminy jsem nikdy neměl. hulil jsem večer před jízdou, stavěli mně druhý den asi v jednu odpoledne.
_DŮLEŽITÉ: tyto testy ze slin, potu, moči jsou pouze orientační! neurčují přítomnost THC (aktivních metabolitů THC), ale pouze přítomnost canabinoidů (které můžete mít v potu, moči i krvi týdny po posledním špeku)..
_jelikož jsem tohle věděl a cítil jsem se nevinný, okamžitě po převezení na služebnu (v poutech) jsem požádal o krevní test. převezli mně na bulovku, daroval jsem moč i krev, a jeli jsme zpátky. zadrželi mi papíry pro podezření z řízení pod vlivem OPL (omamných a psychotropních látek), a postoupili to justici.
_teď mi přišel první papír - nespáchal jsem prý trestný čin, možná že jsem spáchal přestupek - postupují to přestupkové komisi magistrátu. tam to teď leží... jestli někomu něco řeknou výsledky z krve:
- více než 200 ng/ml kanabinoidů (ovšem žádná zmínka o obsahu THC nebo tzv. aktivních metabolitů, tedy aktivní látky v krvi)
- 117 ng/ml amphetaminů – (citace ze spisu: …“která nedosahuje požadované lékařské hladiny 200 ng/ml , která odstartovává toxické projevy“….)
_PROSBA O RADU - neví někdo z Vás odpovědi na následující otázky?
- Jak se laboratorně hodnotí přítomnost THC v organizmu – jaká je hranice aktivní látky v krvi? Je přítomnost pouhých canabinoidů v krvi trestná? Jak se vlastně prokazuje „ovlivněnost“ marihuanou?
- Jak mohu dokázat, že jsem ve svém životě nepožil drogu obsahující aphetaminy? – s tím souvisí další dotaz:
- Můj nejzásadnější dotaz - může s výskytem amphetaminů v krvi souviset užíváním antidepresivních léků? Přibližně od 14ti let trpím chronickou depresí, léčím se cca 3 roky, v součastné době léky Argofan a Deniban.
_kdyby někoho zajímalo pokračování této zamotané kauzy, měl radu nebo odpověď, PROSÍM VELMI napište! ween
+ co se justice týče: http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3

Naposledy upravil ween 04-05-2010 v 19:25 PM

Old Post 04-05-2010 v 19:07 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aien
Stálý Člen

Karma uživatele Aien - 2% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 181

2 Ween:

Čau, neodpovím ti na všechno, ale aspoň o něco se pokusím
Přítomnost cannabiolů a jim podobných látek v krvi rozhodně není trastný čin a ani přestupek. Záleží na typu látky, o co to vlastně jde, některé látky z této skupiny jsou dokonce tělu vlastní. Lidské tělo si je dokáže synetizovat a dále zpracovávat a využívat, je ale jasný, že THC jako takový si tělo nevyrobí. Nicméně, tuším, že česká legislativa je nastavená tak (alespoň co se zdravotnictví týče), že metabolity tj. ty "psycho-neaktivní" látky nesmí laboratoř nahlásit. Takže pokud jsi tam neměl obsah aktivních látek, nebo jmenovitě přímo aktivní formy THC atd. , tak se toho moc neboj. A kdokoliv může říkat cokoliv, policii zajímají pouze ty aktivní látky (nebo to tak aspoň do nedávna bylo, nevím, jak se to vyvíjí teď, snad je to ale pořád při starym).

Za druhý, léky co používáš jmenovitě ten Argofan ti skutečně hladinu ampetaminů v krvi zvednout můžou, nebo spíše zvednou.

Za třetí, to jen tak btw. Od 14ti trpíš chronickými depresemi, kompenzuješ to farmakologicky a ještě do toho hulíš? Od kdy přesně hulíš? Tráva a deprese, pozor!! Dvojsečná zbraň, pomůže, ale i zhorší. Rozhodně si myslím, že užívání antidepresiv a hulení je kontraproduktivní (obzvlášť pokud nejsi jen "rekreační kuřák trávy"). Ale to jen můj postřeh...

Snad sem trochu pomohl a ať ti to dobře dopadne...

Old Post 04-05-2010 v 21:18 PM
Aien je offline   Profil uživatele Aien   Find more posts by Aien   Foto galerie člena Aien   Click here to Send Aien a Private Message   Add Aien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 182

Zdravím. Když se zhulíte jednou za měsíc tak z vás THC vyprchá max. do tří dnů, ale u pravidelného kuřáka marihuany to může trvat i víc než půl roku. Mám to ověřené od jedné paní co ty testy na drogy dělá, ale vždy se najde někdo kdo vám načůrá a to je pro mě pohodlnější než abstinovat

Old Post 06-10-2010 v 13:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 183

citace:
Původní příspěvek od Aien
2 Ween:

Čau, neodpovím ti na všechno, ale aspoň o něco se pokusím
Přítomnost cannabiolů a jim podobných látek v krvi rozhodně není trastný čin a ani přestupek. Záleží na typu látky, o co to vlastně jde, některé látky z této skupiny jsou dokonce tělu vlastní. Lidské tělo si je dokáže synetizovat a dále zpracovávat a využívat, je ale jasný, že THC jako takový si tělo nevyrobí. Nicméně, tuším, že česká legislativa je nastavená tak (alespoň co se zdravotnictví týče), že metabolity tj. ty "psycho-neaktivní" látky nesmí laboratoř nahlásit. Takže pokud jsi tam neměl obsah aktivních látek, nebo jmenovitě přímo aktivní formy THC atd. , tak se toho moc neboj. A kdokoliv může říkat cokoliv, policii zajímají pouze ty aktivní látky (nebo to tak aspoň do nedávna bylo, nevím, jak se to vyvíjí teď, snad je to ale pořád při starym).

Za druhý, léky co používáš jmenovitě ten Argofan ti skutečně hladinu ampetaminů v krvi zvednout můžou, nebo spíše zvednou.

Za třetí, to jen tak btw. Od 14ti trpíš chronickými depresemi, kompenzuješ to farmakologicky a ještě do toho hulíš? Od kdy přesně hulíš? Tráva a deprese, pozor!! Dvojsečná zbraň, pomůže, ale i zhorší. Rozhodně si myslím, že užívání antidepresiv a hulení je kontraproduktivní (obzvlášť pokud nejsi jen "rekreační kuřák trávy"). Ale to jen můj postřeh...

Snad sem trochu pomohl a ať ti to dobře dopadne...


Můžu z vlastní zkušenosti říct, že na depresi je mariuana dost špatnej nápad. Beru podobný léky už 5 let a po dosti drastických schýzách po mlíku jsem se na hulení vysral. Myslím, že sem dobře udělal

Komár neni mucha pyčo

Old Post 06-10-2010 v 16:21 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 184

Mne to príde za smiešné keď čítam, že niekto trpí depriesiou a ešte ktomu nato berie lieky Bývala priateľka trpela depresiou, teda aspoň tak tvrdila. Brala kopec liekov chodila po psychiatroch no časom som zistil že nazývať si to môže každý ako chce no jej iba dobre jeb.. na hlavu. A takú skúsenosť mám aj u iných ľudí ktorý tvrdili že trpia depresiami proste boli len retardovaný či už od narodenia alebo zo života.
Nebrať žiadne lieky a zázračné prášky potom si nato niekto zafajčí je mu zle a zvalí to na trávu. Pritom ho vôbec nenapadne že zato môžu tie lieky

Old Post 21-05-2018 v 15:41 PM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xtractor
Stálý Člen

Karma uživatele Xtractor - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 185

krevni testy na thc jsou pry dost drahe - cca 8000Kc/ks, a tak se delaji jen na vyzadani pcr. jinak - pokud by mi nekdo v systemu neco nasel - rekl bych pravdu - ze se konopim lecim

Old Post 07-11-2018 v 11:08 AM
Xtractor je offline   Profil uživatele Xtractor   Find more posts by Xtractor   Foto galerie člena Xtractor   Click here to Send Xtractor a Private Message   Add Xtractor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spectrum
Nový Člen

Karma uživatele Spectrum - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 186

[účet odstraněn]

Old Post 17-03-2019 v 22:38 PM
Spectrum je offline   Profil uživatele Spectrum   Find more posts by Spectrum   Foto galerie člena Spectrum   Click here to Send Spectrum a Private Message   Add Spectrum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 187

Přesně jak napsal Aien, chlupatý zajímají pouze aktivní látky, za neaktivní látky ti nic nemůžou. Mám s tím zkušenost, nalízal jsem snad všechno, co ten papírek ukazuje, ihned jsme jeli na moč a krev (moč jsem odmítal, podle toho totiž poznají, co v sobě máš - ale aktivní i nealtivsní látky, což nechceš - kvůli těm neaktivním látkám, nakonec mi řekli, že pokud nedám moč, nebudou chtít krev a já na krvy trval) a samozřejmě jsem přišel o papíry na místě... je pravda, že pár h (cca 6-8h) jsem si dal s kámošem skleněnku (nevěděl jsem, že budu ještě řídit), ale hlavní je se chlupatým nepřiznat! Jakmile bych se přiznal, žádná krev by se neřešila! Následující 3 měsíce jsem furt volal nějakýmu kašparovi, co měl můj problém na starosti (sami by se neozvali a řidičák jsem potřeboval), po 3 měsících mi řekl, že to pro mě dopadlo dobře a že si mám dojet na inspektorát dopravy do města, kde mě chytli. Už jsem byl natěšenej, že budu řídit po cestě zpět a co se tam nedozvím. Ty svině si mě tam pozvali jen abych jim tam zaplatil pokutu! (Za zákaz vjezdu - kvůli tomu mě zastavili - a to jen proto, že jsem to město tolik neznal a všude bylo něco rozkopaný! Nevěděl jsem kudy to objet tak jsem to vzal zákazem - ano moje hloupost). Pak mi řekli, že jestli chci řidičák, mám si ho vyzvednout ve svým městě. Takže jsem najel zbytečných cca 60km abych jim zaplatil pokutu a dozvěděl se, že řidičák mám na úřadě ve svým měste. Jak kdyby mi to nemohli říct do telefonu a nemohl jsem to zaplatit ve svým městě... asi je nasralo těch 10 tisíc za testy... Jo a když jsem se ptal, co a jaký množství jsem měl v krvi, tak mi to nechtěli říct - asi to fakt ta laborka nemůže sdělit, ale zase ten lékařskej psycholog, kdo dělal lékařskej rozbor to musel vědět a podle toho usoudil jestli jsem byl nebo nebyl přizpůsobenej řízení... takže moje pravidlo, nikdy se jim nepřiznávat a trvat na krevních testech! Jinak pokud narazíte na dobrýho fízla (těch moc není a ten by vám nestěžoval život) tak vám může vrátit papíry a nemusí vám je zadržet - ale musíte samozřejmě vypadat normálně (střízlivě) a záleží to pouze na něm...

Old Post 18-03-2019 v 08:40 AM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 188

jak to laborka nemůže sdělit, mě normálně přišel papír s naměřenýma hodnotama

spíš mi přijde že něco sami posrali buď policajti nebo laborka, tak to zahráli do autu a aspoň si tě škodolibě povodili na pokutě.

BTW. podruhý mi papíry nechali právě že sem se přiznal že den předtim bylo brčko. Tak říkal že mi věří že se uvidí jak to dopadne a protože vypadám ok a nedělám problémy tak mi je nechaj než co ukážou výsledky

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-03-2019 v 15:19 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 189

.. smazte ten druhej post. dik a sorry

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-03-2019 v 15:20 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yaakub
Stálý Člen

Karma uživatele Yaakub - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yaakub - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 190

2crazyben: i to je možný, že něco zdrbali, protože jsem se dozvěděl od toho, kdo měl můj případ na starosti (tomu jak jsem volal skrz průběh řešení mého připadu), že mou krev poslali z toho města, kde mě vychytali a rovnou vzali krev, do mého města na rozbor... I když nechápu proč by to posílali z většího města do menšího... je dost možný, že se to někam zašantročilo po cestě nebo že by nějaká hodná sestřička odstranila "důkaz"? ... jinak já jsem mladej, kdybych jim řekl, že jsem pálil den předtím, vychutnali by si mě nejspíš, tahle obhajoba je podle mě spíš pro starší uživatele, pracující a s rodinou, taky bude primárně záležet na fízlovi zda je dost rozumnej a to já měl takovýho jen bohužel jednoho (nechtěl mě řešit, asi měl před koncem směny, jen mi chtěl dát pokutu za zákaz a pustit mě) a druhej byl klasickej mladej nácek, jakmile zjistil, že jsem mladej, hned vyskočil z auta a dělal důležitýho, taky mu ten "v poho" fizl nechal sepsat všechny ty papiry což zabralo tak 2 hodinky... možná jen hrali hru "Hodnej a zlej fizl", jenže ten hodnej se vypařil hned na stanici kde měl možnost - fakt šlo na něm vidět, jak to nechce řešit, asi za ten den už řešil moc blbostí kvůli tomu mladýmu

Old Post 31-03-2019 v 19:52 PM
Yaakub je offline   Profil uživatele Yaakub   Find more posts by Yaakub   Foto galerie člena Yaakub   Click here to Send Yaakub a Private Message   Add Yaakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1387120 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív