Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CREE LED 120W & CBD Strainy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

CREE LED 120W & CBD Strainy Příspěvek č. 1






Hoj,

už delší dobu chci založit téma se svym současnym pěstem. Jedu poprvé v životě pod ledkama, poprvé v životě microgrow. Tak jsem si říkal, že by to mohlo být zajímavé pro každého kdo přemýšlí o přechodu z hps na led nebo pro někoho kdo přemýšlí o přechodu z obrstanu na nějakou menší skříňku.

Ke stavbě led panelu jsem si vybral čipy od cree, zejména proto sem tohle téma dávám. Většina lidí tady používá chipy vero29 a Cree tu moc často nejsou. Někdo říká, že jsou lepší CREE někdo by dal za vero29 ruku do ohně. Tabulkově vychází líp cree, ale lux metr zatím nemám a za cizí měření se stavět nebudu. Každopádně já když můžu se řídím podle toho starýho přísloví, že nemám tolik peněz abych kupoval levný věci. A pokud jsem mohl mít o pár korun dráž ty údajně nejlepší čipy, neviděl jsem důvod do nich nejít.

Setup:

60x40x120
60-110W LED - 60+30W COB, 20W doplnkova spektra na kvet
Odtah 110m3
médium kokos
systém auto2pot, airdomy, vzduchovátko eheim 100
nádrž 20L
květináče rootpouch 8l
PH i EC metr samozřejmostí
Hnojivo:
- Canna Coco A+B
- Canna bio boost
- Cannazym
- Canna PK 13/14


ODRŮDY:

1) DINAMED CBD od Dinafemu
- CBD odrůda s poměrem 1:25, téměř čisté CBD.


2)PURPLE ORANGE CBD od Dinafemu
- CBD odrůda s poměrem 1:2, lepší výnos a měla by to být docela kráska, pokud se mi povede

Musím bohužel říct, že jsem teď byl časově enormně vytížen a proto sem pěst dávám zpětně. 24.5. mám v plánu kosu. A popravdě jsem taky měl obavu, že to v tomhle zcela novym setupu podělám a utrhnu si akorát tak ostudu.

Ale celej pěst si pamatuju a popíšu ho tu. Bohužel první fotku mám až měsíc v květu.

Rozjel jsem je z feminizovaných semen. Sehnat řízky se mi zdálo příliš náročný až nemožný z nějakých převážně cbd odrůd. Nechal jsem je pár dnů žít u kámoše pod 10w ledek a pak už šly holky ke mně. Nejprve jsem měl jen 60W světlo a těch 60 jsem na ně pálil. Najít sweet spot pár dnů trvalo, mezi tím jsem je přesadil do rootpouchů a zprovoznil Auto2pot systém. Zpětně musím říct, že byla naprostá blbost dávat do Auto2Potů rootpouche. Původně jsem v dané skříni měl v plánu ještě jedno (růstové) světlo a na něj jsem měl nakoupený chipy, trafo atd. Ale právě kvůli tomu, že jsem použil rootpouche, jsem nakonec mezi oběma prostory musel udělat díru a hodil jsem do skříně odvhlčovačku. A tím skončila veškerá nenápadnost tohohle pěstu. Když už jsem musel mít odvlhčovačku /která dělá hluk přibližně jako zapnutá trouba s větrákem) dokoupil jsem pc větráčky, hodil je na panel a celej ho vyhulil na plnej výkon mejch traf. To byl 4. týden květu, od tý doby na ně svítim 120W. Je to poměrně škoda, protože kdybych to takhle zapnul od začátku, tak si myslim, že bych dosáhl mnohem lepšího výsledku g/W. Přece jenom kytka poroste jinak pod 60 a pod 120W a i ten začátek květu bude jinej. Druhej zcela zásadní dojeb co jsem udělal byly starý spínačky. Když jsem přepínal na květ, tak se rozbily, já je samozřejmě nezkontrolovat a po několika dnech na květu začaly svítit nonstop. Takže jsem kytkám dal měga stres, ale hlavně mi pak ohromně přerostly. Co tu taky musím vylíčit, je moje naprostá nespokojenost s Canna COCO hnojkama. Používal jsem několik posledních kol jungle in da box a řikal jsem si, že když jedu ty ledky, tak přejdu i na lepší hnojky. No, za mě lepší rozhodně nejsou. V minulosti jsem jel jidb, hesi,biobizz,plagron a canna je za mě určitě nejhorší. A to ze dvou zásadních důvodů. 1. je, že se v namíchaném roztoku neustále zvedá PH. Canna ho prostě vůbec nedrží. Srovnám to na 5,8 a další den tam je 7,1. Srovnám opět, další den 6,2 a pak když to srovnám potřetí už to většinou zůstane někdo kolem 6. Ale vzhledem k tomu, že jsem u pěstu jednou tak za týden (to byl plán, canna se každý 4 dny zkazí, takže nakonec jsem tam byl každé 4 dny) tak jsme ph nekorigoval a bylo to někdy i na holkách vidět. Někdy přestaly pít, někdy zase začaly enormně hodně pít. Druhej důvod proč už cannu nikdy nepojedu, je že jsem na tohle minikolo pod 100W vypotřeboval skoro celou litrovku květovýho hnojiva, půlku růsťáku a to já jsem rezolutní zastánce toho hnojit spíš míň než víc a dával jsem vždy ec max 1,9, většinou však 1,5. Pro srovnání co mám v nejčesrtvějsí paměti je poslední 600W HPS kolo s JIDB, který jsem kupoval taky tak za litr (jako teď cannu), což mi vydrželo na celý to 600W kolo, PH naprosto stabilní a roztok stačilo vyměnit klidně i jednou za 20 dní, takže když jsem někam jel prostě jsem nalil hodně a bylo to. Z hlediska ceny hnojiva na gram je zkrátka JIDB úplně, ale úplně jinde. Naopak štěstí jsme měl z hlediska veškerejch škůdců a plísní. Za celou dobu vůbec nic. Chvíli se mi dělala u dinamedu plíseň na stonku, tu jsem celou seškrabal a vyčistil to peroxidem. Dinamed to nijak nepoznamenalo a od tý doby se plíseň nikdě neukázala.
No a teď už slíbený fotky:

1. fotka je z 25. 12/12


2. Fotka 35. 12/12

3. Fotka 50. 12/12 + detaily. To fialovy je dinamed

Naposledy upravil toketoy 15-05-2018 v 11:32 AM

Old Post 14-05-2018 v 12:33 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od odo
caf! prečo chceš deletnúť toto vlákno s fotkami, keď tu máš túto tému ešte 1x bez fotiek.? Nebolo by lepšie deletnúť tú druhu, kde fotky nemáš?
Téma ma zaujala hlavne z důvodu strainov, ktoré si rozbehol. Dinamed mám aj ja, ale žiaľ sa mi podarilo vypestovať iba 1 semeno, tak sa snažím to trochu vegetiť, aby som narezal klony.
Tento rad Canna som ešte nešiel, ale nezdá sa mi ten úlet pH. Predsalen to je TOP značka Doporučil by som kontrolu, či nemáš v tom systéme niečo, čo Ti to pH dvíha - npr. vzduchovací kameň v živnom roztoku.
S čipmi Cree máš pravdu, sú o niečo efektívnejšie, ale o dosť drahšie, než Vero. Kde si to kupoval? Páči sa mi to svetlo s tými doplnkami. Mohol by si to tu popísať podrobnejšie, prípadne postnúť nejaké fotky riešenia!?


cau, puvodne jsem chtel zachovat to druhy tema, ale asi bude lepsi pokracovat zde. poprosim pak carlose pres pm aby to druhy smazal.

já právě jedu pseudohydro samospádem, takže v tom kýblu, kde ten roztok mám je jen hadička, před kterou jsem dal takovej mini filter, přímo od značky autopot. a to je jen kus plastu, netušim jestli to může zvedat ph. mě to právě taky extrémně překvapilo, ale ono do stojatý vody je dělaný spíš canna aqua, to je dělaný přímo do hydra. ale zas vzhledem k tomu, že jedu kokos jsem zvolil coco. přístě pojedu zase jidb, s nima jsem mel zatim nejvic g/w co jsem kdy mel. s biobizzem jsem se nedostal ani na 1g/w ikdyz jsem byl blizko a taky jsou povazovany za top hnojky. mozna se to s nima proste musi vic umet, davat tomu vic casu, kamos s nima dava nesmyslny vynosy.

svetlo nafotim zas az tam budu (nejk do konce tydne urcite). ale neni to nic extra. jediny co je extra ze jsem si tam dal ty cipy od cree mi prijde. jinak klasika hlinikova konstrukce, hlinikovy chladice ktery stacej na rustu na pohodu a vetraky na kvet, kdyz to chci zapnout na full power. mozna si reknete proc jsem tam nedal radsi vetsi chladice, ale nejak mi prislo bezpredmetny resit to pasivnim chlazenim, kdyz bych musel koupit mnohem vetsi a drazsi chladice a ty vetracky staly nula nula nic a wattmetr mi povedel ze cely to chlazeni svetla mi zere 6W, tj 5% ze spotreby samotnyho svetla. to si dyztak muzu to svetlo o 6W stahnout a myslim, ze ty kytky to vubec nepoznaj.

Old Post 15-05-2018 v 12:01 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 3

Zdravím jedna menší otázka Proč CBD kytice? plánuješ stím něco?

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 16-05-2018 v 10:40 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 4

zdárek, plánuju to balit a rvát do vapa. na výrobu toho je příliš málo, to si počkám na out.

Jinak cbd jedu, protože mi mnohem víc vyhovuje co se týče účinků.

Mám jednak bolestivá záda a cbd zabírá na bolest o poznání líp než jen samotný thcčko. Řekl bych, že je to až nesrovnatelný.

A za druhý už moc nehulim a když jsem si vypěstoval něco klasickýho a nehulil denně, tak jsem byl vždy pak totálně zhulenej a druhej den jsem byl takovej otupělej. špatně mi nikdy po hulení a když jsem hulil pravidelně silný thc, tak jsem to nikdy nějak nepociťoval (dokonce můžu říct, že moje tělo je vůči thc dost odolný a mohl jsem dřív hulit kolik jsem chtěl a nikdy neodpad, nevytuh), ale pak jsem to docela zásadně omezil a už jsem se k těm silnejm modelům nevrátil. Co mi ale chybělo, bylo dát si semtam večer malý brčko. No a pak mi kámoš jednou dal dinamed a bylo mi hned jasný, že to je přesně to co hledám. Cígo s příchutí trávy co ti dá dobrou náladu, zbaví bolesti a ráno se probereš čertvější něž kdyby jsi nic nehulil. Další model co mi dal byl purple orange a to jsem si řekl, že už to musím rozjet, protože to byl model šitej mě na míru. Silnej analgetickej účinek, jen vážně lehká zkouřenost (lehká vzhledem k mojí dlouhá léta budovaný toleranci, dával jsem to nehuličovi a ten řikal, že je to docela silný) a další den to je cítit fakt jen mírně jako taková rozespalost, ale téměř to nezhoršuje kognitivní schopnosti a to přesně potřebuju

Old Post 16-05-2018 v 23:40 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 5



Tak holčiny už jsou stárnou, brzo budou pod drnem. Na žádost jsem vyfotil světlo zespoda plus přidává fotku ze včéra tj. 54. den 12/12. Dnes v 55. dnu jsem opět doplňoval kýbl, dal jsem holkám 4ml/l canna B a zbytek bioboostu, odhadem 1ml/l. EC 1. Za poslední 4 dny vypily 9 litrů, takže jsem jim dal 8 aby to už vydrželo nějak do pondělí dopo a holky měly žížu až začnu s proplachem. Taky jsem zkrátil dobu svícení na 11h a v pondělí to krouhnu na 10 ať holky víc co je čeká. 24.5. budou mít rozlučkovou párty se svými CREE kamarádkami a do 25. tma a pak už se jim svět otočí celej vzhůru nohama a budou chřadnout an věšáku. Tam je nechám 4 dny a pak je dám do sklenic s 60g boveda packem. Hádám, že bude tak max 50-60g od každého modelu, 60g boveda pack je na 400g, ale menší jsem nesehnal.

EDIT. možná bude někomu můj odhad 50-60/kytka připadat jako hodně, ale PO ma masivní vrcholky a má jich treba 25-30, z toho 8 velkejch a všechny jsou pevný jak kámen. dina má vrcholků cca 40 a taky všechny pevný jak kámen, hezky kompaktní, akorát jsem posral, že jsem ho oholil nedostatečně, takže má i spodky a ty budou nejspíš k ničemu. odo mi ale dal tip na louhování trávy v alpě a se spodkama udělám přesně to a jsem na to velmi zvědavej.

Old Post 18-05-2018 v 10:23 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 6

Ahoj ,maš to super tak to tu pročitam a zajímalo mne to stim luhovanim travy v alpě ,ja jo to skoušel klasicku bilou a doni jsem narval spodky a nechal asi tyden pak to slil natiram se stim když mne boli klouby no nijaky učinek jsem nepocitil možna jsem něco udela špatně budu rad za nejakej tvůj typ

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 18-05-2018 v 11:33 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 7

Hoj, ja na to dostal tip od uzivatele odo, takze parkticky zkusenosti nemam, ale urcite to zkusim, takze az to budu delat, tak to sem nekam popisu. Predpokladam ze ten proces chvili potrva, ale nrjspis to jde potom kapat pod jazyk a co jsem cetl tak se to dostane do metabolismu mnohem ryhleji nez kdyz to jenom snis a zaroven to jde kspatkem skvele odmerit. Ja na to mozna zkusit sehnat spis lekarskej alkohol nez alpu, at cejtim jen chut travky.

Old Post 18-05-2018 v 15:47 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 8

Toke - můžeš niečo napísať k tomu boveda packu? Kde to kupuješ a ako si s tým spokojný?

V tinktúre: Na 500 ml Alpy 40/ percent sa dáva 20 g kvalitného materiálu
k lekárenskému alkoholu/ cca 95-98 percentnému sa dáva 30 g

Materiál by mal byť dekarboxylovaný. Lúhovať sa to má v tmavej fľaši cca 6 týždňov/čím dlhšie, tým lepšie/ s tým, že to treba cca. denne pretrepávať. Může sa to aplikovať po kvapkách, pod jazyk - v tom prípade je dobré vysokokoncentrovaný výluh z lekárenského alkoholo riediť demi. vodou.
Může sa to aj natierať /ALpa/, alebo aplikovať po kvapkách do pitiva a užiť. Pri každom spůsobe to inak účinkuje. Po užití nečakjte efekt skúr, než do 1 hodiny. Efekt trvá 5-6 hod a postupne odznieva, prípadne sa může užiť ďalšia dávka.
Efekt tinktúry je závisly od kvality materiálu. Ak tam dáte neúčinný materíal, tak efekt bude tomu úmerný. Výhodou je stabilita a možnosť presného nastavenia poďla želaného účinku. Samozrejme účinok a rýchlosť nástupu je závislý aj od toho, či to užijete ráno, nalačno, prípadne po jedle. Metabolizmus máme vačšinou rozdielny.
Ďalšou výhodou je to, že tinktúra skladovaná v tmavej fľaši v chladničke vydrží bez degradácie a rovnakej kvalite rozhodne dlhšie, než sušina.
Osobne som spracoval 20 g pre mňa vysokoparanoidný model sativy Chocolope do 500 ml Alpy a tú si miešam do ranného pitiva v množstve 5-10 kvapiek. Má to želaný high a energetizujúci efekt. Čím sa toho užije viac, tým to viac "kameňuje" ....
Takže pre ľudí, čo sú citliví, je toto jedna z možností "užitia" thc s možnosťou úplne presnej kontroly.
Niektoré pramene uvádzajú, že je vhodné k tinktúre pridávať lecitín, ktorý vraj vylepšuje vstrebateľnosť /?/ a chuť, ale som to ešte takto neskúšal. Snáď k tomu niekto niečo napíše, keď to tu prečíta.

Naposledy upravil odo 19-05-2018 v 07:24 AM

Old Post 19-05-2018 v 07:09 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 9

hoj, boveda pack je super. driv jsem pouzival na udrzeni vlhkosti takovy ty kusy vypaleny hliny, ktery se napusti vodou a pak tu vodu uvolnujou. ale jednoho dne se mi z toho ve sklenici rozjela plisen. kdyz tam hodim boveda pack mam jistotu ze to vydrzi na dany vlhkosti. kurivo je taky jemnejsi, prijde mi, ze i vic vynikne chut. je to skvely do vaporizeru, nemusim resit jestli to nemam moc vlhky nebo zas moc suchy a krasne to vapuje. no ale hlavne to muzu mit ve sklnici klidne pul roku a nemusim to vubec resit, nemusim se bat ze mi shnije naka sklenice co jsem dlouho neotevrel nbo se zhorsi kvalita. ...nejlepsi je mit to v nejaky uzavreny sklenici a ono to tam pak drzi vlhkost fakt dlouho. cim vetsi boveda pack tim samozrejme vydrzi dyl. ty 60 gramovy myslim ze na 50g travy vydrzi klidne pres rok. jak pisou v popisu dokaze ji to nejen zvysit ale i snizit. a kupuju to v praze v obchode growgo na sokolovsky nebo jsem to ted nasel i v growlandu na letny, jdou sehnat i na amazonu a na ebayi(ale kupovat neco tak levnyho a platit k tomu 150 za postu, mi neprijde jako dobrej deal). 8g boveda staci na 30g, 67g boveda pisou na 400g, 320g je na 2,25kg. vsude pisou ze optimalni vlhkost je 62%, boveda nabizi i 58%. chci ted testnout rozdil na par gramech, ktery hodim k 58% boveda packu. pak dam vedet jestli jsem vubec zaznamenal nejakej rozdil.

Old Post 19-05-2018 v 10:18 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 10

diky, inspiroval si ma! Asi si to objednám. Myslím, že je elegantné použiť aj miniatúrne vlhkomery do pohárov.
Do vapíka mne pripadá tiež chutnejšia tráva, keď má v sebe "trošičku" "viac" vlhkosti.
Nakoľko som ešte model Dinamed nepestil, tak by ma zaujímalo, že ako zisťuješ stav zrelosti. Pri týchto viacmenej "pure" CBD modeloch vyzerajú trichomy tak, ako pri klasických?

Old Post 20-05-2018 v 06:26 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 11

to souhlasím, koukal jsem, že existují nějaké jako kdyby papírové, ale nevím jak to hledat, pod jakým názvem. ale koupil jsem si mini teplo/vlhkoměr z číny asi za stovku a ten tam můžu hodit. dřív mě to nenapadlo, ale pro kontrolu to tentokrát udělám ať vidím jak ten boveda vážně funguje.

jj, teda pod mikroskopem ano. akorát jsou menší a okem jsou vidět méně, tj. ty kytky nevypadají tak osypaně (info z webu dinafemu, konkrétně napsané u dinamedu )

Old Post 20-05-2018 v 09:18 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 12






zdárek, přikládám nějaký fotky BLIZEN co jsem dělal dnes. první dvě blizny jsou pan oranžový, druhé dvě fotky dino. je to 58. den a začátek flushingu. jooo a to poslední je fotka samotnýho dinamedu ve skříni, jen pro představu jak brutálně mi to kvůli těm hodinám přerostlo. dost mě to pořád mrzí, ale jsme rád, že to nezhermilo a dojelo to. ale stačila by ve finále pouze jedna kytka.

Old Post 21-05-2018 v 12:43 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 13

hoj, je seknuto, susi se, kdo chce muze tipovat, pak se napisu vysledek at je to kompletni

Old Post 28-05-2018 v 19:45 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Funny420
Stálý Člen

Karma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% PěstitelskáKarma uživatele Funny420 - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 399  

Příspěvek č. 14

Tipnu 95.5 g :P

Chinese LED PC grow

funnyho fóliáč 2k18

CFL PC grow SCROG druhé kolo

150w LED spider vero 29 gen 7,100x45x45,1xsomango,2xjack herer,1x phantom og

150w vero,135x45x45,4x AK-47 Fast od Fair seeds

Old Post 29-05-2018 v 07:58 AM
Funny420 je offline   Profil uživatele Funny420   Find more posts by Funny420   Foto galerie člena Funny420   Click here to Send Funny420 a Private Message   Add Funny420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 15

95 by mě příliš neuspokojilo. mohl bych ještě dodat, že se sklízením se příliš neseru a tohle jsme sklízeli ve dvou 3,5h. můj tip je něco kolem 120, ale věřím ve víc. zítra už budu možná vědět a písnu to sem. rád bych to už rozštípal a hodil to do sklenic s bovedama suším ve vlhkosti 70, takže by to jinak asi schlo fakt dlouho. každopádně pár pálek jsem si hodil do humidoru a ty už budou myslím ready zítra, tak aspoň budu mít představu a napíšu smokereport

edit: stačí kouknout na poslední fotku co sem posílal. to je jen dinamed, který byl menší a měl méně palic, takže asi tak

Old Post 29-05-2018 v 20:51 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 16

Tipuji 135G
Samozrejme preji 2x tolik.

Grower sponzor

Old Post 29-05-2018 v 20:55 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7425780 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív