Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jaká hnojiva použít?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Dotaz Jaká hnojiva použít? Příspěvek č. 1

Zdravím místní komunitu Groweru.

Chtěl bych se Vás informovat na to jaká hnojiva je dle Vás nejlepší použít pro hlínu? Na dnešním trhu se jich vyskytuje spousty a mnoho výrobců si z toho udělalo jen byznys. Jde mi o to,aby hnojiva byla kvalitní,dobrá chuť po nich a výnos a hlavně aby toho člověk nemusel kupovat 9 druhů aby měl ve co potřebuje(jako u PlLAGRONU či HESI). Docela mne láká JIDB,VITALINK nebo BioBizz,ale chtěl bych Vaše názory,zkušenosti a rady. Jo a ještě jsem se chtěl zeptat na druhou věc a to jaká hnojiva jsou čistě minerální(ta co se dají použít do tanků a barelů,aby se člověk nemusel bát že se zkazí). AH a JIDB by měli být že ano? Předem díky za Vaše postřehy a informace.

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 26-04-2018 v 20:25 PM

Old Post 26-04-2018 v 13:13 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Ahoj. Za mě bio! Čistě organické, což znamená ze se bohužel kazí. Zkušenost mám s Plagronem a dobrý. Grow/Bloom/enzymy a případně pk13-14 nebo Green sensation a jedeš. S nicim jiným zkušenosti nemám. Řekl bych ze JIDB bude dobrý kdyz si ho lidi chválí v hydru, ale nevím :-) zatim ahoj

Thomas V.

Old Post 26-04-2018 v 18:06 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Denny19
Stálý Člen

Karma uživatele Denny19 - 17% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 3

Ahoj všem...mám v plánu svoje úplně první pěstování v životě v malém boxu, ale asi se mi tam vše nevejde a tak budou muset nějaký rostlinky ven. Objednal jsem si od Plagronu myslim Terra grow s perlitem a je na 3 týdny předhnojený. V boxu asi budu muset brzy přepnout na květ, je dost nízký, a na to mám hnojilo taky od Plagronu terra bloom, ale nejsem si úplně jistý s těma co budou muset mimo box, tam asi budu muset hnojit na růst podstatně déle že? Tak mám ještě objednat od nich hnojivo ale na růst? Případně co by bylo dobré abych si ještě k tomu pořídil za doplňky, případně je lepší abych příště bral tu vyšší řadu Alga??? Díky za odpovědi

Old Post 27-04-2018 v 22:52 PM
Denny19 je offline   Profil uživatele Denny19   Find more posts by Denny19   Foto galerie člena Denny19   Click here to Send Denny19 a Private Message   Add Denny19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Denny19
Ahoj všem...mám v plánu svoje úplně první pěstování v životě v malém boxu, ale asi se mi tam vše nevejde a tak budou muset nějaký rostlinky ven. Objednal jsem si od Plagronu myslim Terra grow s perlitem a je na 3 týdny předhnojený. V boxu asi budu muset brzy přepnout na květ, je dost nízký, a na to mám hnojilo taky od Plagronu terra bloom, ale nejsem si úplně jistý s těma co budou muset mimo box, tam asi budu muset hnojit na růst podstatně déle že? Tak mám ještě objednat od nich hnojivo ale na růst? Případně co by bylo dobré abych si ještě k tomu pořídil za doplňky, případně je lepší abych příště bral tu vyšší řadu Alga??? Díky za odpovědi


Terra Grow je hnojivo nikoliv substrát. Grow mix nebo Light mix je substrát od Plagronu. Alga není vyšší řada ,ale 100% natural hnojky. Taky 0,5 Alga stojí jako 1L Terra... Takže tak. K tvému dotazu jinak více to specifikuj. Jedeš od semen? Řízků?

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 29-04-2018 v 12:06 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 5

JUNGLE indabox - jaké jsou Vaše zkušenosti s těmito hnojivy? 🤔

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 29-04-2018 v 12:08 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Denny19
Stálý Člen

Karma uživatele Denny19 - 17% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od strejda.losos


Terra Grow je hnojivo nikoliv substrát. Grow mix nebo Light mix je substrát od Plagronu. Alga není vyšší řada ,ale 100% natural hnojky. Taky 0,5 Alga stojí jako 1L Terra... Takže tak. K tvému dotazu jinak více to specifikuj. Jedeš od semen? Řízků?


Jo, promiň, growmix :-) blbě jsem to napsal...takze mam grow mix s perlitem a terra bloom...jj jedu od semínek :-)

Old Post 29-04-2018 v 13:07 PM
Denny19 je offline   Profil uživatele Denny19   Find more posts by Denny19   Foto galerie člena Denny19   Click here to Send Denny19 a Private Message   Add Denny19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 7

Hnojiva jsou to urcite dobry. 3 slozkove, navic ceska :-)

Grower sponzor

Old Post 29-04-2018 v 13:08 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Denny19


Jo, promiň, growmix :-) blbě jsem to napsal...takze mam grow mix s perlitem a terra bloom...jj jedu od semínek :-)


No tak ještě bych dokoupil jen Terra Grow a bude to ok 😎

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 29-04-2018 v 19:28 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Dotaz Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od GrowPlace
Hnojiva jsou to urcite dobry. 3 slozkove, navic ceska :-)


A co ATAMI? To jsou také minerální,ale už člověk musí kupovat toho více že, jakože kořeňák,booster... Je to tak?

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 29-04-2018 v 19:30 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 10

Tak korenak a booster se kupuji u vsech hnojiv, teda pokud je chces a Atami je jak Plagron, tzn. jedna lahev rust a druha kvet, vetsinou k tomuto jeste atazym a levnejsi varianta boosteru je P,K.

Grower sponzor

Old Post 29-04-2018 v 20:58 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od GrowPlace
Tak korenak a booster se kupuji u vsech hnojiv, teda pokud je chces a Atami je jak Plagron, tzn. jedna lahev rust a druha kvet, vetsinou k tomuto jeste atazym a levnejsi varianta boosteru je P,K.


Tak jde mi hlavně o kvalitu hnojiv a aby byli minerální pro možnost je mít třeba 14dní v 50L barelu rozdělané a z toho zalévat 😉

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 29-04-2018 v 21:01 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 12

Tak mineralni hnojivo to je, takze by nemel byt problem, zalezi i na podminkach, ve kterych ten barel bude.

Grower sponzor

Old Post 29-04-2018 v 22:05 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 13

Ahoj, môžem odporučiť PowderFeeding - stačia ti len dve zložky, jedna na rast, druhá na kvet. Majú aj bioradu, tá sa však pridáva priamo do substrátu a už len zalievaš čistou vodou. Pri bio rade nemusíš kontrolovať PH a chuť je niekde úplne inde.

Old Post 30-04-2018 v 10:45 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon Pri bio rade nemusíš kontrolovať PH a chuť je niekde úplne inde. [/B]


S čím porovnáváš? Chuť jinde???? A nemusíš kontrolovat pH? To jako že tam budu lejt vodu s pH 7.5 a vše bude v pohodě???

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 01-05-2018 v 13:23 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 15

Biobizz Grow, Blow, Top Max
Hlina Light Mix tiez od Biobizz

chilli pod tym pekne sli ...

Taky postreh mal som aj nejaku standart raselinu z bauhausu a v boxe mi chilli chytili vosky...takze predpokladam ze zarodky uz boli v tej hline. Usetrenych tak 100kc vs Biobizz ale problem navyse.

Old Post 13-05-2018 v 22:17 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Denny19
Stálý Člen

Karma uživatele Denny19 - 17% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od strejda.losos


No tak ještě bych dokoupil jen Terra Grow a bude to ok 😎


A prosim tě, mám dokoupit ještě nějaké doplňky, které by měly smysl? :-)

Old Post 17-05-2018 v 22:13 PM
Denny19 je offline   Profil uživatele Denny19   Find more posts by Denny19   Foto galerie člena Denny19   Click here to Send Denny19 a Private Message   Add Denny19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-01-2012 - Jaký hnojky použít?? - 12 odpovědí
26-01-2002 - Jaky sodik pouzit? - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3009220 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív