Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pěst 600W MH/HPS - 16 x Sensi Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 17





nejak sa mi tie fotky sprehádzali....pridám ešte pár zátiší z kúpelne.....

...tiež som sa konečne dokopal urobit niečo s tou zmetou kabelov čo sa válala na zemi vedla stanu....nie som síce žiadny elektrikár....ale aspon niečo

a blind uncle is better then no uncle

pestu zdar

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Naposledy upravil Ruvi 15-05-2018 v 21:29 PM

Old Post 15-05-2018 v 21:15 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 18

ahoj ... pěkyný pěst..

box v koupelně vidím poprvý ! bál bych se vysoký vlhkosti při květu .. ( jedu hydro v pokoji a mám ted v 32 dni květu vclhkost okolo 75% )

zastřihávaní se neboj na škodu to rozhodně není ..

Síť můžeš posunout klidně i vejš protože kytky po přepnutí narostou o 200-300% záleží na modelu vysoký teploty vyřešíš silnějším odtahem nebo změnou z HPS na LED mám cob led čipy 4x po 50W + nějký červený a v boxu mám i tak 29*C

nebo si naschvál přepni dřív abys je neměl tak vysoký ( za mě lepší kytky mít menší než větší ) už jsem měl v boxu i kytky 130cm a žádná hitparáda ti povím bojuješ s výškou světla teplotama a spodky jsou neprosvícený a akorát škoda energie co muže kytka valit do palic tam nahoře kdybys měl nějký dotázek klidně napiš rád poradím co vím

Old Post 15-05-2018 v 21:46 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 19

Díky za koment a ochotu LinChi

Jo koupelna...je to tam ted fakt natěsno :-) ale nic lepšího zatim nemám.

Vysoký vlhkosti se nebojim....v koupelně je ted 80% ale ve stanu se zvlhčovačkou mám 60 % ...ted se snažím o vyšší vlhkost abych kompenzoval tu vyšší teplotu.

Až to pokvete tak zvlhčovač půjde pryč a doufám, že to bude v cajku.

Co se týče vyšší teploty, tak myslim, že odtah i aktivní přítah jsou dost silné 550m3/h odtah a přítah jede zatim na první stupen ca. 220m3/h na dvojku to zatim nedávám, stejně je tam docela vichr....

Tohle kolo určitě dojedu s výbojkama a příští už snad bude LED, tak jsem zvědav jestli ta teplota klesne.

Přepínat budu max. do týdne...uvidíme, zatim mi to připadá jěště fakt malý.

Sít tam nakonec možná ani nedám....uvidíme, jěště se rozhodnu.....

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 15-05-2018 v 22:03 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 20

Já mám pod 650W LED , max 25 stupnu... jsou i dny kdy i třeba 23.. a to je venku krásně

Old Post 16-05-2018 v 03:43 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 21



Jo, věřím tomu, že pod LEDkama bych měl teplotu nižší...

Počas noční periody holky zase dostali slíbenou chemickou sprchu....snad se už svildy nevrátí a kdyby náhodou, tak už je v lednici pro ně přichystanej tabákovo-česnekovo, citronovo - chillový lektvar.....apropo ani to moc nesmrdělo, když jsem to vařil....čekal jsem horší....

Tady jedna z favoritek v 11 dni růstu plus detail na zaFIMpinchovanej růstovej vrchol.....jsem s touto metodou spokojen a myslím, že to,pojedu i příště, osobně nevidím důvod na topování....až to trochu poporoste tak hodím více fotek na detaily vršků.....zatim z toho roste jen takové chmýří a neni to dost jasně vidět, nicméně vypadá to slibně....obecně víc vitálnější rostliny reagují lepším větvením po záštipu než ty slabší....jinak vesele pokračujeme v ohýbání.....někdy spíš lámání...zatim se mi povedlo asi tři kousky dost ošklivě zlomit, tak snad to izolepa spraví...zatim to vypadá, že jo.....

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 16-05-2018 v 20:19 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 22






12.den růstu 18/6

Nezahálíme.

Holky podstupujou tvrdý trénink a připravujou se na mnohočetné mateřství.

Stěží se pod bandážema z izolepy zacelily staré rány a už dostávají další tvrdou lekci z pokory.
Poklonit se až k zemi....ano pokorou dobyješ svět, říkával jeden moudrý pán.

Všechna kolínka byla sundána a byl aplikován systém ohýbání větví skrz vázání....pokud se nepletu obojí spadá pod SC - super cropping, ale vyvazování mi přijde mnohem efektivnější a taky šetrnější vůči kytkám...nezlomil jsem ani jednu.

Ohnutí hlavního stonku způsobí, že kytka dá signál ostatním bočním a spodnějším větvím aby převzali úkol hlavního stonku zesílili a tahali se nahoru kde budou mít více světla pro tvorbu kvalitních palic.

Moje vize je 8 až 10 hlavních větví na kytku....uvidíme jak se to tam vleze...

Na každý straně květníku ca. 1 cm od vrchu byli vyvrtány dvě díry, které slouží k ukotvení provázku, který ohýbá hlavní stonek až k hraně květníku.

Samozřejme holky dostávají nejenom tvrdej trénink, ale je o ně i s láskou postaráno v podobě kvalitního krmení od Canny a taky třeba postřiku několikrát denně...dnes dostali taky Canna Cure.

Taky děkujeme všem předchozím pěstitelům, kteří zde na foru i jinde na internetu předávají své poznatky dál a dávají naději i začátečníkům jako já, že by to na poprvý nemuselo být tak špatný, jak někteří předpověděli :-)
Zatim se nejvíc inspiruju Kvakošem a jeho Magic boxem....tímto mu taky posílám K+

Hola, hola holá...Deadpool2 už volá....

Mějte se zahradníci.

Pěstu zdar.

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Naposledy upravil Ruvi 17-05-2018 v 16:22 PM

Old Post 17-05-2018 v 16:12 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 23



14. den růstu 18/6

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 18-05-2018 v 19:35 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 24


Zase tady mám nějakou havět...nebo spíš chorobu.....co jsem takhle v rychlosti pátral, tak mi z toho vychází padlí....

Nějaké názory,rady, tipy, ?

Předem díky.

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 19-05-2018 v 15:21 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 25




Všichni na mě serou, tak dál pátrám sám a padlí to asi nebude....spíš breberky....jediné co mě napadá jsou zase ty svině svilušky....myslel jsem, že jsem je vymlátil tim Nissorunem, ale ted mám trochu pochyby....

Ono těch napadených lístků zatim moc neni, musim se snažit, abych jich pár našel, ale jelikož strkám nos do stanu asi tak 20 x denne, tak mi to neunikne ....

Při inspekci mikroskopem Lumagny 100x zvětšení jsem neobjevil nic pohyblivého...akorát malé světlé kuličky...žeby vajíčka těch zmetků ?

Tady jěště pár fotek...

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 19-05-2018 v 20:09 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 26

Zdaar, chtěl jsem ti napsat už jak jsi to sem dal a říct ti, že na padli to nevypadá.. Minulé kolo jsem stím měl problém a už v květu takže bída celý nahovno... Kdyby jenom přece to bylo chce to postřik discusem takhle brzo v růstu by to nemělo mít vůbec vliv.. Ale jak říkám na padlí to takhle nevypadá.. Zkus to vyfotit v noci po zhasnutí světla s bleskem.. Krásně se padlí odráží.. Koukni na muj theard jak to vypadalo příspěvek Č:115 a 120 .. At se daří

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 19-05-2018 v 20:42 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 27

Ruvi, taky mi to neprijde jako padli.
Padli vypada jako plisen.

Grower sponzor

Old Post 19-05-2018 v 21:02 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 28



JJ, díky....na začátku jsem měl tendenci si myslet, že je to padlí, pač jsem to předtim 2 x stříkal Svilustopem a byl jsem v tom, že se sviluškama je ámen, takže to asi bude plísen....ale opak je asi pravdou.

Nevadí, vyndal jsem z lednice tabákovej lektvar a zítra počas noční periody zahájime ofenzívu.

Jinak nehledě na těch pár lístečků se holkám daří asi docela dobře a užívají si 15. a poslední den 18/6...

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 19-05-2018 v 21:12 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 29

Jinak vypadaji, ze si u tebe lebedi
Uvidis jestli to pomuze. Snad ano.

Grower sponzor

Old Post 19-05-2018 v 21:19 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 30

Nech je aspoň ještě týden nás rustu... takhle se pripravis o dost G.. jsou male , trosku jim dopřej..

Old Post 19-05-2018 v 21:37 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 31

Díkes za radu....tak je zítra jěště nebudu přepínat....

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 19-05-2018 v 21:48 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 32


Prepni zhruba , až na tom budeš podobně jak tady..

Old Post 19-05-2018 v 21:55 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3919390 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív