Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Indica mix v hlíně pod LED 120w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 49

Dík, ale mohlo to být lepší, zvlášť když je ten Mazar náhrada za HPS 400W Ale asi to bylo naposled, na příští zimu chci něco novějšího, nejspíš novinku od Alucraft G-MAXX 150W.
Jo ta skříň má přesně 52x56,4cm.

Old Post 16-02-2018 v 22:16 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 50

Celkom pekne inak nechapem naco niekto picuje na led to tu sleduje?pusti si michala davida ty diskomaniak..
Inak to cob s prikonom 150w je zaujimave..na ten priestor co mas to bude super

Old Post 22-02-2018 v 19:05 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 51

A je tu finále, tak tu mám nějaké postřehy z prvních testů a výsledky.
Tahle Chocolope není spíš indika, ale úplně. Paličky jsou celkem tvrdý a hutný a orosený, i ty malý dole, minimum listů a maximum aroma, jedna z nejvoňavějších, co jsem kdy jel, na chvíli otevřený dveře na půdu a bylo to cítit po celym domě. Kouř je jemný bez škrábání, chutná jako dřevo a hlína a snad i ta čokoláda, moc dobrý. Účinek relax až útlum střední síly, žádnej gaučák, s touhle genetikou jsem spokojenej, mnohem lepší než Choco Haze od RQS. Výnos je příjemné překvapení, z první bylo 28g a z té druhé dokonce 32g.
U Tangie jsou paldy jsou dost řídký a listnatý, tak to být asi nemělo . Už nevoní jako na začátku, kouř taky celkem jemný, ale chutná mi to jako nějakej petrolej s mandarinkovou kůrou, taková hodně diesel odrůda, a ty já nemám vůbec rád. Přesně proto mám obvykle víc odrůd, ze semínek jsou taky různé phenotypy. Zpracoval jsem zatím jen jednu Tangie, bylo tam asi 30g plus spodky, druhá na tom bude podobně.
Co se týká kvantity (okolo 120g), tohle bylo nejlepší kolo v tomto boxu a s tímto světlem, je to prostě disko chrlič fotonů .
Díky všem za K a sledování, tady znova snad na podzim.

Old Post 06-03-2018 v 20:51 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Pokus čtyři Příspěvek č. 52




Nazdar growers,
nedávno jsem koupil dvě balení po třech semínkách od Humboldt Seed Organization a nevěděl, jestli zasadit dvě nebo víc, tak jsem dal klíčit všechny a pro jistotu přidal ještě tři z archivu. Původně měly jít pod výbojku do stanu ve sklepě, ale přišly mrazy, ve sklepě bylo 12°C a kytky zatím čekaly ve skříni. Nakonec jsem se rozhodnul dvě nechat tady, tak sem občas něco přidám. Strainy od HSO jsou:

Black D.O.G. 85% indika 48-55 dnů 16-21% THC
Pineapple Skunk 70% indika 53-58dnů 15% THC 0,1% CBD

Ještě ty z archivu a z poslední Legalizace, vše po jednom:

Special Kush od RQS 80% indika - jedu ho už potřetí, z mých oblíbených, asi tři roky staré semínko
Tutankhamon od Pyramid 60% sativa - jedu podruhé, minule to až na výnos za nic nestálo, z Cannafestu 2015
Super Skunk z Legalizace - na stránkách píšou jen hybrid, XXL výnos, THC 22%+, jinak nic

Jako obvykle to bude v hlíně, mám Canna terra, hnojivo na růst Grow a Fish mix od BioBizz a na květ se ještě uvidí co zbylo.
Klíčení opět vatový tampon v šuplíku od stolu (17-20°C), poté přesun pod LED Mazar na 90W. Na tamponu vyklíčily všecky, no z hlíny se psům moc nechtělo, zato ananas vyletěl bleskově. Jeden čokl sice z hlíny vylezl, ale nakonec nepřežil, takže zbylo osm kytek, každopádně klíčivost 100%. Teplota v růstu 19-25°C a RH 50-70%, pH 6,7-6,8 a s přidáváním hnojiva se bude snižovat.

foto 2 den 16

foto 3 den 26

Naposledy upravil murmur 11-03-2018 v 14:17 PM

Old Post 10-03-2018 v 17:47 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 53

Ty jo jedeš jako drak ! Super

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 10-03-2018 v 20:15 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 54




To víš, v létě je vedro a spousta jiné práce, je třeba se připravit .

Po dvou týdnech ve skleníčku Ikea vše O.K., jen Super Skunk nevypadal úplně zdravě. Některý jsem zaštípnul, včetně těch dvou, co pokvetou pod LED. Po dalších dvou týdnech vypadají všechny skvěle až na Super Skunk, a to v Legalizaci píšou, jak je odolný a velmi nenáročný. Po dvaceti dnech jsem je přesadil, pak po deseti dnech ještě jednou do 6l a šest kytek putovalo do sklepa pod MH 250W. Pod LED zůstali jeden pes a ananas, na růstu dnes 32 dnů. Původně to měl být jen jeden pěst, ale v minulosti mi to pod výbojkou moc nešlo, tak tohle je taková pojistka .

Naposledy upravil murmur 11-03-2018 v 13:47 PM

Old Post 11-03-2018 v 12:45 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 55


Prostor slušně zaplněn, takže instalace filtru a zítra první den 12/12. Na růstu celkem 39 dnů.

Old Post 18-03-2018 v 20:29 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 56

Škoda toho Black D.O.G.a ten se mě při výběru od HSO taky strašně líbil. Jsem na něj moc zvědavý.

Old Post 19-03-2018 v 14:42 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

9/12 Příspěvek č. 57


Koukal jsem, že máš zrovna strain od HSO, u nich je těžký vybírat . Vzal jsem hlavně kvůli klíčivosti jedny z nejprodávanějších. Bubbler byl taky v plánu pro jednu kytku, ale ve sklepě je moc chladno, tak příště.
Kytky jsem hned po přepnutí přesadil do 11l Lightmixu Atami s dávkou vermika a guana. U hnojiv jsem pod LED přešel už v růstu na BioCannu, našel jsem tu zbytek, třeba ani nebude potřeba moc hnojit.
D.O.G. začíná trochu utlačovat Pineapple a taky mu lehce žloutnou spodní listy (i pod výbojkou). Podle banky je to, narozdíl od Pineapple, strain pro zkušenější pěstitele, tak uvidim. Teplota 20-28°C, vlhkost okolo 40% a zatím půlku boxu jsem vylepil diamantovkou.

Old Post 27-03-2018 v 18:58 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

21/12 Příspěvek č. 58



Kytky se vytáhly víc, než jsem čekal, D.O.G. má 60cm a Pineapple o pět míň. Světlo je 30cm nad a už není kam jít, to bude ještě zajímavý. Už to trochu kvete, zálivka co tři dny asi 2,2l každá, zatím hnojím 1-2x týdně 1ml Flores a 2ml BioBoost pH 6,7.

Old Post 08-04-2018 v 19:48 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

33/12 Příspěvek č. 59





Od posledně už moc nevyrostly, světlo je cca 25cm nad a teplota 20-28°C. Hnojiva dostávají trochu víc s pH 6,5 a jelikož jsem po pár dnech kvůli hluku sundal filtr, jsou už pěkně cítít, brzy půjde filtr zpět. DOG se krásně rozvětvil, narozdíl od nezaštípnutýho pod výbojkou, ani ananas nezaostává, zatím spokojenost.
Jinak ve sklepním boxu pod sodíkem všechno v pohodě, přepnuto o den později.Teploty 17-30°C, jednou v noci 14°C, hnojení BioBizz. Jeden Pineapple to vytáhl na zhruba metr a je asi 20cm od lampy, zatím no problemo. Jen Super Skunk je furt nějakej divnej a pozadu, ani moc nechlastá...
Tohle kolo jsem postupně přešel na úpravu pH pomocí kyseliny citronové, obyč z Lidlu, a snad poprvé jsou kytky bez smutnic .

foto 1 - pod LED

foto 2 - D.O.G. pod LED

foto 3 - pod HPS

foto 4 - psí chlup, jeden moc stínil

Old Post 20-04-2018 v 21:35 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 60

Nema ten list o nejaky ten dilek navic ? Nebo se mi to zda?

Krasna barva listu, palicky se ted budou prifukovat jak divy.

Old Post 21-04-2018 v 20:21 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

46/12 Příspěvek č. 61



citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Nema ten list o nejaky ten dilek navic ? Nebo se mi to zda?

Jo, to se ti jen zdá .

V druhé půlce květu nastal menší problém, Black D.O.G. nevypadá nejlíp, měl jsem podezření na přehnojení, tak jsem prolil květináč a výtok měl pH 6,5 a EC 2,15, to mi nepříjde tak hrozný, tak nevím, ale přestal jsem hnojit. Začalo to na nejvyšším stonku, je to vidět uprostřed už v minulým příspěvku, ale kosa se blíží a teď už nic nevymyslím. Pineapple se zdá být mnohem míň náročný, ale už to začíná taky. Obě dostávaly 2,2l vody s 2ml/l Bio Flores a Bio Boost asi každý třetí den pH 6,5 , momentálně jsou jen o vodě. Zajímavý je, že pod výbojkou s Bio Bizzem tyhle problémy nejsou.
Taky mám okno na jih a trošku se oteplilo, často je v boxu třicítka i víc, v pokoji 25.

Old Post 03-05-2018 v 20:32 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 62

Jaký konkrétně problém mas s tím Dogem. Akorát se podle mě krásně barví do fialovo černa jak by měl

Old Post 04-05-2018 v 08:06 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od StromeQ
Jaký konkrétně problém mas s tím Dogem. Akorát se podle mě krásně barví do fialovo černa jak by měl

Tak to by bylo super! Měl spálené špičky na listech a od krajů žloutnuly, co jsem se díval, tak některé symptomy při deficitu nebo přehnojení jsou dost podobné a zatím s tím nemám moc zkušeností. No a když se to projevilo jen na jedné kytce, nebyl jsem si jistej proč.

Old Post 04-05-2018 v 18:10 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

57/12 Příspěvek č. 64




Tak Black D.O.G. už to má skoro za sebou, zatím jsem šmiknul čtyři vršky, zbytek včetně Pineapple půjde do konce týdne.

Old Post 14-05-2018 v 21:08 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6951400 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív