Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » jaký stan si koupit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ruza33
Nový Člen

Karma uživatele ruza33 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 4  

Dotaz jaký stan si koupit Příspěvek č. 1

Zdravím všechny. Prosím poradíte my od jakého výrobce si má pořídit box. Mám 250W HPS tak rozměry max 80x80x200.

Díky za rady

Old Post 16-04-2018 v 04:22 AM
ruza33 je offline   Profil uživatele ruza33   Find more posts by ruza33   Foto galerie člena ruza33   Click here to Send ruza33 a Private Message   Add ruza33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 2

Homebox.

Old Post 16-04-2018 v 13:48 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

Uplne nejlepsi je si nechat skrin postavit na miru , nebo si ji postavit sam.
Je maskovana a vypada jako skrin satni a nemuze se ti u ni nikdy zadrhnout zip, popripade zlomit hlinikova tycka.

Old Post 16-04-2018 v 13:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ruza33
Nový Člen

Karma uživatele ruza33 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

Díky za rady. Skříň je super nenapadá, ale vlhkost a materiál z kterého je vyrobena z toho mám obavy.

Old Post 25-04-2018 v 13:15 PM
ruza33 je offline   Profil uživatele ruza33   Find more posts by ruza33   Foto galerie člena ruza33   Click here to Send ruza33 a Private Message   Add ruza33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 5

Ahoj, několik možností
BudBox PRO Medium 75x75x200 stříbrný - 3.500,-
BudBox PRO Medium 75x75x200 bílý - 3.500,-
HomeLab/GrowLab80- 80x80x180cm - 3.200,-

Grower sponzor

Old Post 25-04-2018 v 13:47 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od ruza33
Díky za rady. Skříň je super nenapadá, ale vlhkost a materiál z kterého je vyrobena z toho mám obavy.


Proti vlhkosti jsou prave specialni desky k tomu urcene, cena je vyssi o par korun.

Old Post 25-04-2018 v 13:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 7

Kdybych doma rozjíždět pěst, tak určitě nekupuji boxy. Nemůžeš si přivést domu návštěvu. Jedině kdyby jsi ten box měl v jiné místnosti a místnost pořád zamknutou.
Madi má pravdu. Existuje ranec desek odolných proti vlhkosti. Cena takové skříně profesionálně udělaná tipuji tak 6-9 tisíc.

Old Post 25-04-2018 v 15:48 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 8

Zdravím. Jen bych chtěl říct, že !!!každej box!!! bude nějakým způsobem rozpoznatelný. Pořád to bude skříň, která má větrací otvory ze kterých září světlo, hučí v ní větráky, odtah. Podle mě to nejde nikdy 100procentně zamaskovat 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 25-04-2018 v 16:18 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ruza33
Nový Člen

Karma uživatele ruza33 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 9

Pítr90 mi mluvíš z duše. Nej je malá šatna, ale tu bohužel nemám. A ještě k tomu bojujeme s místem.

Old Post 25-04-2018 v 16:27 PM
ruza33 je offline   Profil uživatele ruza33   Find more posts by ruza33   Foto galerie člena ruza33   Click here to Send ruza33 a Private Message   Add ruza33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 10

Pitr nemáš pravdu. U mňa svetlo nieje nikde vidieť a cez deň to nieje ani počuť. Ak by mala prísť navsteva a potrebujem úplne ticho tak stiahnem svetlo na polovicu a odťah ide na minimum a to tak že ho nepočuješ ani keď si priamo pri skrini...

Old Post 25-04-2018 v 16:31 PM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 11

Svetlo není vidět??? Mohl bys hodit foto přítahu? To by mě zajímalo. Díky
Edit: jak máš vyřešený odtah? Nějak odhlučněný?
Mam box vedle postele a i 12V venťas stažený na 6V byl v noci slyšet

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 25-04-2018 v 16:37 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 12

Škoda, že mi kámoš nedovolil vyfotit skříň u něho doma. Fakt pecka. Vůbec jsem nepoznal, že tam pěstuje. Má tam vero 4x a skříň tak 100 x60 a výška 150. Dřevo mahagon ventilace tt silent a má tam těsnění s obi za 200 Kč. Nechapal bych, že to může být tak dobře utesnene. Vývod má vzadu a vzadu díru ve stěně.

Old Post 25-04-2018 v 18:18 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 13

Pitr svetlo neni videt, pritah mam vzadu na spodu skrine a dvojitu podlahu kde v spodnej casti je kalfas na roztok a za nim dve diery.Vrchna podlaha ma asi 2cm medzeru v prednej casti po celej sirke. Cize svetlo sa nema kade dostat von. Odtah neni cez den pocut. V noci ho pocujem ale v noci mi navsteva do spalne nepoleze...Odtah je pachac, za nim 12cm 12V vetrak regulovany, za nim kusok sonoflexu von zo skrine zase vzadu. Mal som tu uz niekolko navstev a nikto nic nepoznal...

Old Post 25-04-2018 v 18:51 PM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 14

kvalitou by som odporucil homebox, pripadne budbox alebo green qube...

na homebox kupis aj nahradne diely keby nahodou...

Old Post 12-05-2018 v 20:49 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bukowski2
Nový Člen

Karma uživatele Bukowski2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 15

Ahojky ,mam pokojicek 3.5mt a chtel byh jestli pujde pestovat co my doporucujete ? Dekuji

Old Post 10-11-2018 v 18:51 PM
Bukowski2 je offline   Profil uživatele Bukowski2   Find more posts by Bukowski2   Foto galerie člena Bukowski2   Click here to Send Bukowski2 a Private Message   Add Bukowski2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 16

100x100 prip 120x120

Old Post 27-11-2018 v 14:33 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4047670 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív