Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pěst 600W MH/HPS - 16 x Sensi Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Hlína První pěst 600W MH/HPS - 16 x Sensi Skunk Příspěvek č. 1

Zdar všichni,

dlouho jsem váhal jestli taky udělat thread se svým pěstem, obzvláště z bezpečnostních důvodů, nicméně už od začátku je to docela katastrofa, tak jsem se nakonec přece jen rozhodl svůj první pokus prezentovat na foru v dobré víře, že mi zdejší mistři poradí když nebudu vědět kam z konopí :-)

Zde pár technických faktů :

Probox 120 - 120 x 120 x 200
Elektrox 600 W super bloom
Eletrox 600 W super bloom
Lumii 600 W magnetický
Waveflector XXL
TT 160 U - 467-552 m3/h odtah
Primaklima 125 - 220-360m3/h přítah
Pacháč can lite 600m3
Substrát hlína canna profesional
Hnojiva Canna terra
Ofuk ventilátor 40 cm rotační
Noční ofuk klipsnák 20 cm 5W
PH EC metry Essentials
Zvlhčovač Lanaform Boreas 5 L

16 x Sensi skunk řízky

první den růstu pod 600 MH dne 5.5.

Matkáře jsem sehnal přes inzerát, působil věrohodně, prý má spokojené odběratele atd...
Sensi skunk mě oslovil kromě jiného i protože prý patří spíš k snadněji pěstovatelným, tak jsem večer zajel pro řízky.
Až pak doma pod pořádným světlem jsem si všiml, že některé listy jsou zastřihnuté a některé ne uplně zdravé...kořínků tam u některých kusů bylo taky poméně....2 kousky byli chcípáčci,kteří hned zvadli a trvalo jim to dva dny dokud se trochu probrali...posudte sami....


Tak jsem to dal pod šestikouli jelikož se mi nechtělo investovat do digitálního předradníku....tak jsem to alespon zavěsil trochu výš...ca. 70 čísel.

Box je umístněnej v malý koupelně s pidi okýnkem do kterýho je vyvedený odtah( to jsem jěště musel zrušit umyvadlo aby se to tam vešlo a místo toho používám vanu )...do okna jsem jěště zvenku udělal dřěvěný rám na který jsem natáhl bílou zahradnickou netkanou textílii aby nebylo vidět vývod sonoflex....zevnitř jsem to pak zatemnil dekou aby to vnoci neprosvítalo ven, jelikož od začátku bojuju s vyššíma teplotama, takže nechávám box otevřěnej a okýnko bylo vysvícený jako Las vegas...

I přes všechnu snahu, otevřenej stan, dokonce otevřený dveře do koupelny a zvlhčovač mám teplotu u květníků 31-32 stupnů :-( a to jěště nebyli nějak extra vedra....v noci pak 25 - 27 .....spral aby to das....

Svítím od 14:00 do 8:00

Ted jsem byl 5 dní pryč a kytky zalejval kamoš soused.
Dnes jsem se vrátil ...kytí docela povyrostli, kromě těch dvou chcípáčků....jeden je na tom docela špatně, půjde na zahradu, druhému jěště dávám šanci...budu ho asi muset podložit.

Horší je, že to vypadá, že máme nezvané hosty...bud je to svilda, nebo třásněnky...jěště se v tom nevyznám....na pár listech bílé tečky, jako malá kapka bílé barvy....pár listů trochu rezavých....většina holek ale vypadá být v pohode....je to v ranním stadiu, tak snad se mi s těma mrchama povede vypořádat....dnes jsem koupil Sviluška stop což je Nissorun.....

Aby toho nebylo málo, tak počas psaní tohodle příspěvku mě nečekaně odešla růstová výbojka....jenom lehce problikává....nevim co s tim je....

Ale já se sakra nevzdáááám :-)

Skusim tam asi dát tu HPSku květovku....chtěl jsem jet na růstu jěště tak ca. 10 -15 dní...uvidíme jak se to bude vyvíjet....myslíte, že ten růst mám dojet s květovkou, nebo pořídit novou růstovku ?

Tohle kolo chci dojet na výbojkách, ale do budoucna je jasná volba LED...kvůli výkonu, ůspoře, kvalitě a taky teplotě....ted jsem na to neměl...už tam stejně zahučelo ca. 26K

Old Post 11-05-2018 v 21:30 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 2

Já bych ten růst na květové výbojce klidně nechal při stávajících 18:6h. na hnusáky bych co nejrychleji aplikoval cokoliv zažil jsem začátek svilušek s mým malým zájmem a o pět dnů později už armády zmetků obsadily celý box a přes pavučiny nechali vést celé dálnice útočníků.
ale jestli máš na růstovku, klidně ji pořiď. za dobu jedné růstovky jsem vyměnil dvě na květ .

Old Post 11-05-2018 v 21:50 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 3

To Fanatik ....díky

Tak jsem chtěl zapojit květovku, ale taky nic...jenom problikává.....tak to asi vypadá na předradník....nemáte někdo zkušenost...?

Old Post 11-05-2018 v 22:17 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 4

Mám dobrý zkušenosti s osram plantstar, je to růst i květ, ale pokud uvažuješ o ledkach, nech to na kvetove vybojce, jen se trochu víc vytáhnou. S tema sracema co ti tam lezou zavčas zatoc, zatím můžeš sáhnout třeba po vermitecu v kvetu už je to spis o biopostricich a ty jsou vhodné spis na prevenci a nebo zpomalení šíření. Sam mám v boxu trasnenky, ale ozerou jen par spodních listu a zbytek nechávají byt, michoacan jim nechutna skoro vůbec, jen se couraj po stonku, ale matkarnu me ozraly celkem fest. Pokud nemáš jak srazit teplotu, snaz se držet vyšší vlhkost, kytky potom snáší vyšší teplotu.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-05-2018 v 22:19 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5

Díky....

Jo, postříkám to zítra ráno tim Nissorunem, snad jim bude chutnat....

Pak jěště řešim dilema zaštipování....matkář říkal, že neni potřeba, na druhou stranu na netu jsem našel thread kde týpek zaštipoval a měl pěkný výsledky....

Old Post 11-05-2018 v 22:25 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 6

Ráno moudřejší večera se říká...

Světlo fachčí dál....byl to jen banální uvolněný kontakt v objímce....taky jsem to večer tušil, ale už sem neměl sílu to udělat.

Holky jsem ve vaně vystříkal Nissorunem, včetně květníků zvenku a taky stěny stanu a jede se dál...

Old Post 12-05-2018 v 07:47 AM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 7

Super, hlavně že to nebyl předřadník

Grower sponzor

Old Post 12-05-2018 v 09:50 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 8

pokus o přidání fotek...

nějak mi to nejde, nevim co dělám špatně....

po napsání příspěvku kliknu na odpovědět rychle...objeví se okno s možností přidat fotky...zakliknu 5 ks fotek......procházím a výbírám z harddisku fotky....pak kliknu na odeslat soubory a objeví se tahle hláška :

No post specified. If you followed a valid link, please notify the webmaster

Někdo má zkušenost a poradí mi co dělám špatně ?

Jinak foceno mobilem...typ souboru JPG velikost od 2,5 do 5,5 MB

Naposledy upravil Ruvi 12-05-2018 v 14:45 PM

Old Post 12-05-2018 v 14:34 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 9

Hele jedna rada když nahrávaš foto 📷 tak to dělej třeba po dvou.. Pak dáš edit: a zase dáš dvě.. Celkově můžeš 5 ale 5 jich najednou nahrát v podstatě nejde kvůli omezení MB.. Tak to dělej jak já a máš to

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 12-05-2018 v 16:57 PM

Old Post 12-05-2018 v 15:14 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 10






Díkes za radu...skusíme to....

Tak paráda, funguje to.

Vpravo jsem měl nějaké automaty ze semena, ale už jsem je dal na zahradu....taky mi jeden z nich přišel jako hermáč viz poslední foto...?

Old Post 12-05-2018 v 15:28 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 11





7. den 18/6

Nejsou moc vytáhlé ?

Trochu jsem snížil světlo...ted. ca. 60 cm...uvidíme co to udělá s teplotou

Old Post 12-05-2018 v 16:31 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 12

svetlo muzes povesit trochu vejs, nemela by te palit rukak dyz ji das nad vrhcolky, jakou mas vlhkost ? taky muzes pouzit spejle na podporu aby nevypadali tak chciple

Old Post 12-05-2018 v 18:00 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 13

ruka nad vrcholkama mě rozhodně nepálí....je tam 32....

i když tam mám zvlhčovačku, tak mám vlhkost jen něco přes 50% jelikož mám kvůli teplu motevřený jedno křídlo stanu....když to zavřu, tak teplota stoupá tak na 36 a vlhkost se stejně moc nezvýši pač je tam docela silnej odtah i přítah.....

v noci pak maj vlhkost vyšší

myslím, že tak chcíplí aby potřebovali špejle zas nejsou :-)

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 12-05-2018 v 18:29 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 14

Tak dilema zaštipování je vyřěšené...právě byl proveden FIM PINCH na všech kytkách....tak uvidíme co z toho vyleze....jsem zvědav

Nic se nestříhalo, pouze jsem zmáčknutím prstama poškodil, urval část růstového vrcholu....kytí asi nejsou ůplně v supr kondici a tenhle způsob je pro ně mín bolestivejší, respektive mín náročnější na regeneraci než toping.

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Naposledy upravil Ruvi 12-05-2018 v 23:34 PM

Old Post 12-05-2018 v 21:46 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 15




Vypadá to, že breberky se dál nešíří, ale stejně to pak jěště za pár dní vystříkám podruhé.

Taky mám v plánu připravit tabákový výluh ala Kvakoš pro případ dalšího pokusu těch neřádů o invazi do mého growboxu....nevíte jak dlouho to vydrží v lednici ?

Byli rozmístněné lepové desky a natažena sít, akorát se mi zdá, že jsem ji možná dal trochu vysoko....

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Old Post 13-05-2018 v 20:23 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruvi
Stálý Člen

Karma uživatele Ruvi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Ruvi - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 16






10. den 18/6

Zdá sa mi, že dievčatám sa celkom darí, aj ked ako tak pozerám na galérie ostatných záhrádníkov, tak to vypadá, že sú maličko pozadu.

Sú medzi nimi celkom rozdiely...najvyššie majú okolo 30 čísiel, ale nájdu sa aj 15 - 16 centimetrové a jedno úbožiatko má dokonca len 11 ....trošku ma to serie, čakal som, že z klonov to bude viac jednotnejšie.....mimochodom, eště mi kvalitu klonov nikto neokomentoval....som zelenáč a nevyznám sa v tom, kedže idem prvý pest, ale myslím si, že to zas až taká kvalita nebola ako sa tváril matkár :-) čo vy na to ?

Zdalo sa mi, že v kvetináčoch je ešte miesto, tak som dosypal substrát a pochoval stonky o ca. 5 čísiel, čo si myslím, že bude mat pozitívny vplyv na tvorbu korenov - že rastliny pustia ešte korene zo stonku, ktorý bude pod zemou...?

Dnes som narezal hromadu polystyrenu, že budem podkladat, ale nakoniec som sa spontánne rozhodol dat dole siet a začal som ohýbat....nasadil som 10 kolienok na 9 rastlín....jednu - a to tú najkrajšiu, najvyššiu alfa samicu som dost nepekne zlomil....tak snád to prežije.

Ventilátor zaberal zbytočne miesto, tak som ho zavesil zo stropu a lepšie som rozmiestnil kvetináče.

Nenechávam nič na náhode a aplikoval som modré lepové dosky pre prípad nepozvanej návštevy trásneniek....už to tam vypadá ako na jarmoku....tabakový preparát už sa varí na šporáku...hope for the best, prepare for the worst...

Zálievka po preschnutí kvetináčov, zhruba obden....

PH - 6,3
EC - 1,8
Canna terra vega, Rhizotonic, Cannazym plus spontánne som ešte pridal trochu stimulátoru rastu s humátom.
Teplota cez den pri jednom otvorenom krídle stanu 31 stupnov....v noci 27 - 28
Lampa ca. 60 cm
Vlhkost cez den 55%
V noci ca. 80 -90%

Komentujte, kritizujte, kamenujte...nech sa niečo naučím.....aj ked uprimne musím priznat, že som trošku svojský a tvrdohlavý a nie úplne vždy padne rada na úrodnú podu :-)

Amen.

I love you Mary Jane
alebo
ked ju miluješ, neni čo riešit

Naposledy upravil Ruvi 15-05-2018 v 21:09 PM

Old Post 15-05-2018 v 20:57 PM
Ruvi je offline   Profil uživatele Ruvi   Find more posts by Ruvi   Foto galerie člena Ruvi   Click here to Send Ruvi a Private Message   Add Ruvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0182720 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív