Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2018
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Outdoor 2018 Příspěvek č. 1

Vítejte, přátelé zeleného údolí. Máme další sezónu a já se s Vámi ještě ani nestihl podělit o tu minulou. Takže letos si to připravím.

Minulý podzim, konkrétně září mě dost vytrestalo, po nocích jsem měl noční můry v podobě plesnivých palic. Proto jsem se letos rozhodl zasadit i autoflower.

Semena jsem dal klíčit 25.4 a dneska ráno vylezlo 60%, zbytek očekávám během následujících 2 dnů. AFka jsem zvolil od Dutch Passion, Natural Seeds a jednu odrůdu CBD od Dinafem, reguléry od Sweet Seeds. Sázet budu do 40-50l podomácku udělaných květníků (nopová fólie + geotextilie) a něco půjde do země - připraveno z minulého roku.
Použiji substrát prohnojený vším od HESI z minulého roku v kombinaci s novým obyč. substrátem z obchodu(ph. 5,5 - 7) + perlit\písek. Poměr 50%/45%/5%.
Hnojit budu vším od Bio Bizzu a v lese pohnojím domácí jíchou (kopřivy, heřmánek) + zákvas ze slepičáků.

Genetika letos bude pestrá:

3x Cream Caramel fem. (Sweet Seeds)
2x Sweet Cheese fem. (Sweet Seeds)

8x Jack Herer Auto fem. (Natural Seeds)
3x Think Big fem. (Dutch Passion)
3x Critical+ Auto CBD fem. (Dutch Passion)
3x Auto Orange Bud fem. (Dutch Passion)
3x Auto Extreme fem. (Dutch Passion)
3x Auto Daiquiri Lime fem. (Dutch Passion)
3x Auto Mazar fem. (Dutch Passion)

Old Post 30-04-2018 v 22:40 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 2

Slušnej výběr, nejvíc mě zaujal Think Big a Daiquiri Lime. Já osobně jsem vzal Differnta se místo Biga, protože mám bobky, že ten Big je už moc přešlechtěnej a venku by se mu nemuselo líbit. Určitě budu sledovat jak se to povede. Škoda že tam nemáš ještě Auto Colorado Cookies, na to bych se taky rád podíval jak se tomu daří v praxi.

Old Post 01-05-2018 v 11:11 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 3

Zdar, teším sa čo predvedú tie dutch passiony. Mám 14 auto Mazarov a 7x auto frisian dew. Budem sledovat

Old Post 09-05-2018 v 06:36 AM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-09-2021 - Out 21 - 19 odpovědí
09-04-2020 - My Out 2019 - 7 odpovědí
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4369520 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív