Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Ed Rozenthal Bud × Critical +-NS--2×125CFL Blue a Květ 250 watt HPS --- CO2 (pokus)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 49

https://youtu.be/abPBsOrABmI

Odkaz zde prosím koukněte na to.. Přijde mi to divný
na konci videa je pak palka taková jak vypadá zbytek těch dobrých..

Kvalita horší nechtěl jsem čekat pul den než se to nahraje.. Diky jestli někdo máte zkušenost s něčím takovým

Edit : video smazáno a problém asi vyřešen

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 08-05-2018 v 10:09 AM

Old Post 07-05-2018 v 13:07 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 50

Skouknul sem video i fotky a samčí květy nevidím, jinak na zralý semeno je něco přes 20 dní květu dost málo. Z poslední fotky nevidím co přesně máš na prstě...myslím, že můžeš bejt v klidu

Old Post 07-05-2018 v 21:41 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 51

Ta vec na tom prstu vypada jak susen :-)

Grower sponzor

Old Post 07-05-2018 v 22:35 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Velké dilema Příspěvek č. 52




Noo abych pravdu řekl tak jsem projel snad všechno možný co se dá o hermoušich najít a asi fakt to hermo nebude ale je přinejmenším divná zaprvé jediná je fialová "nafialověla"menší,řidší taková shitova kua

Zedy - jako asi komu jinému věřit víc než tobě je fakt, že tam žádný samčí kule nejsou ale jakoby to vypadalo kdyby místo palic byli zárodky semínek s bluzničkama nevím nechápu.. Vrátil jsem ji teda zpátky a jede dal ( ale jestli kecáš )

Growe - no vždyť normálně vyndal jsem holuba né když jsem uloupnul jednu z těch "kuliček palicek " jednu tak tam bylo něco jako miniseminko úplně zelený a veliký asi jako špendlíková hlavička samozřejmě z toho celého koukaly dvě blizny

Nevim buďto plašim úplně zbytečně a nebo to z fotek není tsk dobře vidět a mám správnej pocit.. Na konec se to pos ***

Tu nějaký menší upp všechny ostatní až na tu jednu jedou takto ) každopádně díky za každou dobrou radu protože teplota, pH, prostě vše stabilní světlo vždy odjelo co mělo nìkdy zadnej black out...

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 08-05-2018 v 05:52 AM

Old Post 08-05-2018 v 01:15 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 53

Nejsi první komu se náhodně objevilo semínko ve skříni bez přítomnosti samce.

Mrkni sem....

Viz. Rákos...a u něj ve stanu.

Citace z Encyklopedie:

citace:
Paradise Seeds - Sensi Star
U všech genotypů byl však výskyt zárodků semen a to bez přítomnosti samčích orgánů, což vede k znehodnocení chuti hořkostí. Tento jev se v poslední době vyskytuje u hodně odrůd různých seedbank.

Old Post 08-05-2018 v 15:58 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 54

Takže myslíš, že když ji tam teda nechám tak nic víc než že tam bude par zárodků semen a kytka bude mít hořkou chuť tak že nic nestane? a udělát z ní třeba fénixe "stejně bych si přál to zkusit a dávat do toho kvalitní sk se mi nechtělo ...

No nic tak pokračujeme dále s lepší zase pozitivní náladou nebudu bulet jak malej kvuli jedný horší kytce diky Zedy !!! Vážím si tvé pomoci !! 👌💪👌

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 08-05-2018 v 20:52 PM

Old Post 08-05-2018 v 20:15 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 55






Ještě menší upp co se týče celku konečně to přestalo růst a doufám, že teď už se to bude jen a jen nafukovat a nafukovat dokud to nepraskne

Co se týče velikosti nečekal jsem to ale v podstatě jsem si chtěl zkusit jaký to bude když to nechám vytáhnou trošku více no posuďte sami jak a co v tom vidíte

Fotky pro představu objemu "poznatek úplně zbytečný 8 kytek "


Je to bush jak sviň ale co vyloženě nemusím tak netrhám.. Dočetl jsem se že je prej lepší prostě netrhat a nechat rostlinu samu usoudit co už nepotřebuje

Já každopádně vždycky trhal a dost možná jsem přicházel o výnos tak uvidíme takže díky a ozvu se až to bude "snad lepší, plnější, osypanejší

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 08-05-2018 v 21:45 PM

Old Post 08-05-2018 v 20:57 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 56




27 dní 12/12 některý extrémě osypaný! Na tak málo dní a každopádně měl bych mít pouze dvě odrůdy ale přijde mi to jako 4 odrůdy Kdepak natural seeds a jejich nech se překvapit no nic jede to super teploty do 30 °C vlhkost okolo 40-45% noc 61-67% všechen vzduchovej systém jede už nonstop nechci plíseň nechci svini padlí.. Ta ať zemře v savu

Tu nějaké malé makro toho cukru

A zbytek už teďka mám strach, že neodhadnu flush protože nemám ponětí o době květů protože samozřejmě neuvádějí ale chci jet na 60 dni + - počítám že do 48-50dne pojedu hnojky na doraz a uvidíme co to udělá

Chci objednávat mikroskop tak do toho tisíce korun pořadí někdo něco? Nebo lepší ten USB??
Přemýšlel jsem o něčem takovým odkaz :
https://teleskopy24.cz/mikroskopy/m...DkaAk5pEALw_wcB

Nebo něco levnějšího bohatě stačí?
Za názory díky

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 11-05-2018 v 00:43 AM

Old Post 10-05-2018 v 23:57 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hambas
Stálý Člen

Karma uživatele Hambas - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 57

Ahoj bohatě ti stačí nejakej detskej mikroskop..co zvětšuje aspon 30x 🙂

Old Post 11-05-2018 v 05:30 AM
Hambas je offline   Profil uživatele Hambas   Find more posts by Hambas   Foto galerie člena Hambas   Click here to Send Hambas a Private Message   Add Hambas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 58



citace:
Původní příspěvek od AkatronChronic
...Chci objednávat mikroskop tak do toho tisíce korun pořadí někdo něco? Nebo lepší ten USB??
Přemýšlel jsem o něčem takovým odkaz :
https://teleskopy24.cz/mikroskopy/m...DkaAk5pEALw_wcB

Nebo něco levnějšího bohatě stačí?
Za názory díky [/B]

Ahoj, máš to super. Sledujem, pekne Ti valia. Genetika dokáže prekvapiť, toto ovplyvníš lepším výberom v budúcnosti. Stačí Ti takáto "mrdka" . Netreba mať doma labák aby si poznal kedy kosiť . Držím palec.
citace:
Původní příspěvek od AkatronChronic
Zdarec Hambas Čau Krobe ! něco takového mi teďka nabízel growplace za 3 kilka ale když jsem koukal na YouTube tak zvětšení 100× mi přišlo že nebylo nic vidět ale možná za to může ta kamera"video" někde jsem tu právě četl, že ideální je 400× NEVIM NIKDY JSEM NEKOSIL PODLE MIKROSKOPU ALE TEĎKA NECHCI NIC ZANEDBAT a hlavně peníze nejsou takový problém jako dřív když koupím ten mikroskop co tam je ten odkaz ten má max 1200× zvětšení jsem si říkal, jo to by mohlo stačit


Aby som to tu nezasieral, mikroskop by som objednal z Číny, aj v prípade ak by peniaze "neboli problém" . Niesme predsa až takí bohatí, aby sme si kupovali predražené veci .
P.S.: Na obrázku je 40x za 1,50€, 60x je o niečo vyššia investícia . Stojí dve evríčka aj s poštovným. Len pre ilustráciu.

prvý IN - Green Poison + Mazar / hlina / HPS 600W / semená

druhý IN - Ednik / kokos / HPS 600W / rezy

tretí IN - Ednik / kokos / HPS 400W / rezy

štvrtý IN - Jack Herer / kokos / HPS 600W / rezy

piaty IN - Grape Puff#2 a Shark Shock / kokos / HPS 600W + 400W / rezy

šiesty IN - Grape Puff#4 / kokos / LEd by FrYnK 600W / rezy

siedmy IN - Big Bud / kokos / LEd by FrYnK 600W vs HPS 400W / rezy

ôsmy IN - kokos / LEd 650W 1xred 500W 2xred / Adv. Hydrop. / Mix (BB, BK, ChK)

deviaty IN - kokos / FrYnK LEd 500W 1xred a 500W 2xred / Adv. Hydrop., B'cuzz / AH, GTH

desiaty IN - kokos / FrYnK LEd 500W 1xred a 500W 2xred / Adv. Hydrop. / Wappa, Nebula

Naposledy upravil krobak 11-05-2018 v 14:03 PM

Old Post 11-05-2018 v 12:25 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 59


Zdarec Hambas Čau Krobe ! něco takového mi teďka nabízel growplace za 3 kilka ale když jsem koukal na YouTube tak zvětšení 100× mi přišlo že nebylo nic vidět ale možná za to může ta kamera"video" někde jsem tu právě četl, že ideální je 400× NEVIM NIKDY JSEM NEKOSIL PODLE MIKROSKOPU ALE TEĎKA NECHCI NIC ZANEDBAT a hlavně peníze nejsou takový problém jako dřív když koupím ten mikroskop co tam je ten odkaz ten má max 1200× zvětšení jsem si říkal, jo to by mohlo stačit

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 11-05-2018 v 13:29 PM

Old Post 11-05-2018 v 13:17 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 60


Blbost jaký zasírání nooo počkej z ali za dolar ? Cccc a není 40-60× malo ? Jinak to objednám neni co řešit vidíš to mě vůbec nenapadlo !!! Vždyť to říkám furt, že jsi borecc !! Mikro koupím po sléze třeba

Edit : tak jsem ho objednal zvětšení 60× za směšných 44Kč i s dopravou mě poser jak je tohle možný lodí přes půl světa za 00.5 $

Foto : sakraa začíná to salámovět! mám z toho opravdu radost je daleko krásnější žít když víš, že ti doma běží lampa takže díky Krobe

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 12-05-2018 v 22:08 PM

Old Post 12-05-2018 v 00:10 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 61





Takže mám tu poslední den, před půlkou doby, co plánuju odjet TAKŽE DEN 29 "doufám, že si číňani pospíší s mikroskopem "

Pohoda, klídek phčko držím nad 6ti a holkám to svědčí
Vis nějaký fotos

Jinak dnes jsem dokoupil nějakou novou genetiku a to(řezivo) Shark Shock (Mr Nice) (květ 47 day) od místního člena 👍 předání ,jednaní,super paráda snad pojedou plán je takový, že využiju hezkého počasí a dlouhé periody a nechám je pěkně na balkoně na růstu než mi nedojede toto snad to vyjde a pěkně odjedu růst zadara i za cenu možných ztrát nějaká zkušenosti? "Růst outdoor květ indoor" ?

květ 47 dní to jsem taky hodně zjedav přijde mi, že to ani možný není uvidíme

Navíc žádný hermo se nekoná paranoia mě dohnala takže všech 8 jede jak má

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 14-05-2018 v 09:22 AM

Old Post 14-05-2018 v 01:02 AM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 62






Zdravím mám tu 35. Den květu "aspoň myslím tak dávám jeden detail "pana Rosenthala " aaa nějakej ten celek škoda real vypadá líp než foto

dneska jsem to komplet přeskládal aby měli světlo i jiný strany kytek takže je to takový pokácený

Kokot jsem.. Dneska nahnojím vodu, pěkně plnej randál a pak mi ujelo ph- a udělal jsem místo 6.3 5.8 ... Na výtoku to mělo 6.1 tak snad pohodka

Teploty u vršku 25-27°C a vlkost už špatná okolo 37% což je údajně málo i na květ ale nechci zvlhčovat..

Foto číslo 2 : tam vlevo úplně u kraje roste critical + fakt plus twl ta už je teď megozní fakt pěkná taková zvláštní pálka "po zhasnutí dám ještě nějaký makra

Tma fotos 4. critical + --- 5. Eda Rozenthalu .. od natural seeds takže brát s rezervou

Jinak moc se mi to líbí, žádnej větší problém" jako Medi a jeho stěhování a podobný věci co nechceš " takže pohoda jen se modlit aby to tak zůstalo

bojím se odhadování flushe ... nenašel jsem žádnou dobu kvetení ale počítám klasiku " 55-65 dní.

No a to je tak asi všechno zatím groweři

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 21-05-2018 v 02:26 AM

Old Post 20-05-2018 v 22:56 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thx1138
Stálý Člen

Karma uživatele thx1138 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 63

Drzim palce vypada to suprove.ted uz jen dofinisovat aje to. Jo s natural seeds mam stejnou zkusenost neustalenyc modelu neboli kazdy pes jina ves nekdy vice nekdy mene.

Old Post 21-05-2018 v 10:37 AM
thx1138 je offline   Profil uživatele thx1138   Find more posts by thx1138   Foto galerie člena thx1138   Click here to Send thx1138 a Private Message   Add thx1138 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od thx1138
Drzim palce vypada to suprove.ted uz jen dofinisovat aje to. Jo s natural seeds mam stejnou zkusenost neustalenyc modelu neboli kazdy pes jina ves nekdy vice nekdy mene.

Zdarecc a díky !
Přijede mi jako by to měli záměrně namíchaný .. ale je dost možné, že to takhle prostě je a proto je lepší jet řezivo které prošli selekcí protože mám jeden slabší kus

Ale i u drahých bank je možné, že nebude jedna jak druhá a pravděpodobnost je asi menší každopádně všechny jsou krásný až na tu jednu co je taková nachová a má řidší paldy .. jinak ty critical + tak ty jsou všechny stejný ale Edové jsou 4 stejný a dvě jiný jak říkáš je to asi o štěstí a já ho asi měl protože minimálně 7 z 8 jsou fakt pěkný voňavý a olepený jak sviň

Dneska ráno zděšení když po rozsvícení otevřu grow a nejednou vlhkost 71% a to mi to jede všechno na doraz .. možná to bylo tím, že jsem zalil večer před zhasnutím což už ja kokos dělat asi nebudu protože jinak to dokážu udržet noc pod 60% což doufám bude stačit do Finishe

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Naposledy upravil AkatronChronic 22-05-2018 v 01:25 AM

Old Post 21-05-2018 v 14:47 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8759690 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív