Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » prosím o pomoc nevím si rady :o
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DenyMouse
Stálý Člen

Karma uživatele DenyMouse - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 38  

prosím o pomoc nevím si rady :o Příspěvek č. 1


zdravím byla to normálně zdravá kytička ale jak je teď venku teplno tak mi na sluníčku začíná usychat :/ a to jí zalévám často když jsou ted ty vedra :/ neměl bych jí spíš nechat ve stínu?? strašně ty listy usychaj a drolej se :/ přitom než začly vedra tak byla uplně zdravá :/ předem děkuji za odpověď

Old Post 07-04-2018 v 15:39 PM
DenyMouse je offline   Profil uživatele DenyMouse   Find more posts by DenyMouse   Foto galerie člena DenyMouse   Click here to Send DenyMouse a Private Message   Add DenyMouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Mozna je to tim ze si ji dal zpod lapmpy natvrdo rovnou ven na slunicko.
Kytku bys mel zvykat na slunicko postupne.

Konopi miluje slunce od rana do vecera tak si nedovedu predstavit cim by to jinym bylo.
Mozna spatny ph ? Ale spise to bude tim co jsem psal.

Old Post 07-04-2018 v 15:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 3

máš zespodu dírky?

Old Post 07-04-2018 v 18:47 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 4

zdarec, mel bys zespod vyvrtat díry a dát pod to podtacek, zvrchu se muze jevit substrat suchy ale vevnitr muze byt mokro moc a to muze dusit korinky, ty potom spatně prijimaji ziviny a odumirají, to muze zpusobovat to s listy. zkus pichnout prstem co nejhloubeji pred zalevanim a overit jestli neprelivas moc....

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 07-04-2018 v 19:00 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5

Tak , to snad nemuze existovat nekdo kdo by neudelal na spodku dirky

Nechapu , jak ste prisli na to , ze je tam neudelal ? Vzdyt na fotce neni videt dno.
Myslim ze by ta kyti vypadala jinak , mela by znaky preliti , coz znamena mela by v prvni rade svesene listy.

Old Post 07-04-2018 v 20:23 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 6

madicale spis se mi zda, ze te stve ze tebe to nenapadlo....

spatne zalevani je u zacateniku nejcastejsi chyba, ve vyssich vrstvach se substart muze zdat proschly, ale dole u dna, kde je nejhustsi korenovy system tomu tak byt nemusi, ke korenum se nedostane vzduch a patra timto zasazena (vetsinou to de od spodu) proste bez varovani odumrou

ono zas takove strasne vedro jak to licis neni, nech to poradne prosychat, ja bych ji ale presadil do vetsiho, a pouzil dostatek agroperlitu, aby se to dalo poradne zalit bez obav ze udusis koreny, nez se korenovy system trosku rozroste a toto riziko opadne

Old Post 08-04-2018 v 07:55 AM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Dain
madicale spis se mi zda, ze te stve ze tebe to nenapadlo....



Dain- Pripada mi , ze to tebe nenapadlo udelat dirky do kelimku a ted se te ma veta trochu dotkla , proto ta tva usmevna reakce , chceme mu prece oba dva pomoci....

Presadit do poradneho kvetinace...ano!

Mozna ze se mylim ale pokud by nebyla v kelimku zadna dira pro odtok vody a voda by nemohla vubec odtekat tak by ta kyti uz davno vypadala uplne jinak .
Taky delam chyby, udelal jsem jednou do kelimku prilis malou dirku a dva dni po zaliti uz byly kytky povadle a lehce nazloutle se svesenymi listy. A uplne bez dirky jak me logika napovida , by to bylo jeste hure.
Pokud jde o preliti tak ma kyti predevsim vzdy svesene listy.
Ale jak jsem psal , mozna se mylim, no .....

Dobry by bylo kdyby DenyMouse napsal jak to pokracuje a taky se k tomu vyjadril.

Takhle vypada Daine prelia kyti.

https://www.dutchcannabisseeds.com/...bis-plants.html

Naposledy upravil Madical-Strains 08-04-2018 v 09:24 AM

Old Post 08-04-2018 v 08:55 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 8

ono to nemusí bejt přelitý, ale jestli tam nejsou dírky, tak stačí zalevat úplně normálně, dole se udělá vrstvička vody a odserou to jen spodní kořeny a pak to vypadá přesně takhle. někdy se to stává i když tam ty dírky jsou, když to má třeba vydutý dno nebo to tam nějak špatně zkondenzuje. já dávám pro jistou vždycky na dno centimetr keramzitu s pískem i do normálních květináčů

Old Post 08-04-2018 v 09:31 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 9

Ano , i to je samozrejme mozny .
Uz by se tady k tomu mel taky vyjadrit jak je to tedy s tema rirkama

Old Post 08-04-2018 v 09:42 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DenyMouse
Stálý Člen

Karma uživatele DenyMouse - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 10

no děkuji všem za odpovědi a pomoci a došel jsem k názoru že to bude tím sluníčkem...ano díry v kelímku mám a to hodně substrát mám smíchaný s pískem aby to bylo více provzdušněné a aby ta voda lépe protékala napadlo mě že by to mohlo spravit že bych tu kytičku nenechával celý den na sluníčku ale třeba jen po 2 hodinách příklad... jakože 2 hodiny na sluníčku a 2 hodiny ve stínu a takhle celý den a omlouvám se že jsem neodpověděl dříve...až teď jsem přišel na grower ještě jednou děkuji všem

Old Post 09-04-2018 v 07:32 AM
DenyMouse je offline   Profil uživatele DenyMouse   Find more posts by DenyMouse   Foto galerie člena DenyMouse   Click here to Send DenyMouse a Private Message   Add DenyMouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11

Tak to rad slysim
To ne- na stridacku, spis jim dej jednou denne na 4-5 h slunicko ,zbytek dne je nech odpocivat ve stinu aby se vzpamatovaly (la) a pak prodluzuj dobu az tam budou cely den.
Presazeni do vetsiho by mohlo urcite pomoci.

Az to presadis tak to proli skrz zalivkou az to protece a nech to trochu vyschnout ale ne do uplnyho sucha , vyzkousej pak prstem. Kdyz to zalevas melo by to byt jeste trosicku vlhke , ne uplne vysusene.
Takhle by se melo zalevat stale.

Old Post 09-04-2018 v 08:16 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kamairi
Nový Člen

Karma uživatele Kamairi - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 12

Ahoj, mám problém, už na podzim se mi začly kytky svévolně “zaštipovat nebo to je moje teorie. Kytka vypadá zaštíplne v různých místech kde by normálně měla růst. Dělalo se to i v květech no a teď se mi to samý děje u malejch kytek v místech, kde rašej a chtěj růst.. většinou se to děje vždycky když jim zavřu okna na balkóně a udělám jim takovej skleník.

Old Post 07-05-2018 v 16:52 PM
Kamairi je offline   Profil uživatele Kamairi   Find more posts by Kamairi   Foto galerie člena Kamairi   Click here to Send Kamairi a Private Message   Add Kamairi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-05-2015 - Prosím o pomoc :O - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3106060 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív