Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Balkon #1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Pohodička Balkon #1 Příspěvek č. 1

Zdravim. Zalozil som novy thread so zamerom chronologicky zaznamenat progres mojich rastliniek.

V strucnosti, marihuana mi nie je neznamou ani v oblasti pestovania a ani v oblasti podnikania(joke)

Doteraz som pestoval len guerilla grow, kazdy kto si presiel poctivymi outdoormi, vlacenim hliny 5km do lesa, vie o com hovorim.

Velmi oblubujem genetiku od Dutch Passion, outdoory v kvalitnom substrate aj na menej slnecnych miestach spravili zazraky. Bohuzial foto z mojich predoslych pestov nemam k dispozicii, mozno casom dolozim.

Kedze s casom sa menia aj podmienky a ja som si konecne zriesil vlastne byvanie, upgradom prejde aj moje hobby - rastlinky.

S narastajuvou periodou denneho svetla narastala aj moja chut vyuzit balkonik, peicom uz sa mi tam slnia nejake tie kytičky. Rozhodol som sa pre tri celoročky a 6 automatov. S automatmi mam dobre skusenosti, celoročky aom na balkone ešte nešiel, takže uvidime.


Balkonek/OUT/:

GENETIKA
3x White Russian x OG Kush - klony od miestneho používateľa, spokojnosť!
-v 11l vedrách(jedna kytka je v 9l kvetináči), substrát 30% perlit, 35% zahr. substrat, 30% kokos, 5% guano granulát. Mnozstva su orientacne.
- zasadene 24.4.2018, konce som zastrihol 1.5.2018



1x Skunk n.1
-semienko uz fakt neviem od akej seedbanky, valalo sa doma.
-rovnaky substrat, 5l kvetinac. Neskor presadim.
-pri tretom poschodi zastipnute(7/5/2018)


6x Think Different Auto od Dutch Passion(klicivost 6/6)

-v 11l vedrách, substrát 30% perlit, 35% zahr. substrat, 30% kokos, 5% guano granulát. Mnozstva su orientacne.
-klicenie priamo v hline, nakolko zastavam nazor ze automaty by mali dostavat co najmenej stresu v podobe presadzania atd.
-semienka som pacol do substratu 28.4.2017
- po vykliceni som dosypal 5cm hliny, nakolko sa mi dany postup osvedcil a rastliny mi pridu pevnejsie. Vacsinou dosypam az ku klicnym listom. Osvedcilo sa mi to pri outdoorovom peste.



INDOOR

-Na pestirne sa pracuje, do dvoch tyzdnov rozbieham 600w grow a trufam si na ds150, hadam to ten sodik presvieti. Mam celkom kvalitny predradnik s moznostou super lumen, tak uvidime. Kazdopadne si myslim ze tam spravim viac ako v ds120. 1,44m2 vs 2.25m2

V amerike by tu najebali aj 2x 1000w ale na to nemam moznosti ani chut. 600w hps bude musiet stacit.
Neskor ked uz budem svietit postnem aj prislusenstvo vratanie fotogalerie.

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 07-05-2018 v 14:43 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 2

Xx

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 07-05-2018 v 16:30 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-11-2021 - Balkon 2021 - 22 odpovědí
09-10-2017 - Balkon poison - 68 odpovědí
14-02-2017 - Balkonek 2016 - 68 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8167290 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív