Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nejlepší outdoor odrudy/ Nejlepší kytky pro Outdoor ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 46 47 48 49 50
Autor
Téma 
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 753

Caute, aká seedbanka je najkvalitnejšia?

Old Post 28-04-2018 v 16:03 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kroko
Stálý Člen

Karma uživatele Kroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 754

UltraSkunk od MoryVole, ne od těch provařených je tu toho dost a nové třeba zkusit

Old Post 29-04-2018 v 11:57 AM
Kroko je offline   Profil uživatele Kroko   Find more posts by Kroko   Foto galerie člena Kroko   Click here to Send Kroko a Private Message   Add Kroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tipek1312
Nový Člen

Karma uživatele Tipek1312 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 755

[účet odstraněn]

Old Post 07-05-2018 v 12:41 PM
Tipek1312 je offline   Profil uživatele Tipek1312   Find more posts by Tipek1312   Foto galerie člena Tipek1312   Click here to Send Tipek1312 a Private Message   Add Tipek1312 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 756


citace:
Původní příspěvek od thaavi


Tak nakonec jsem vybral na výrobu extraktu Royal Medical od Royal Queen Seeds na chatu

a na relax automat Mazara od Dutch Passion na zahrádku

Ještě uvažuju o Killer Kush od Sweet Seeds na nějakou guerillu

Tak co si o tom myslíte? Tak snad to klapne, dám info, díkec za rady.


Takhle dopadl Auto Ultimate od Dutch Passion, velikost bych možná čekal větší, ale stín z koruny stromu asi nebyl nejoptimálnější podmínkou pro bujný růst.

Naposledy upravil thaavi 31-10-2018 v 12:57 PM

Old Post 31-10-2018 v 12:26 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 757


A takhle Royal Medic:
moc pěkný 2 kytky, 2x jsem zaštípl FIM, kytka se dost rozvětvila a měla tendenci se ke konci lámat. Výška tak akorát, jak jsem si představoval, po hranu zídky Palice tak průměr, žádný velký granáty to nejsou, ale spokojenost s celým průběhem pěstu. Bylo to moje poprvé, nevěděl jsem, co od toho čekat a teprve jsem se učil se o kytky starat. Ale zvládli jsme to.

Naposledy upravil thaavi 31-10-2018 v 13:20 PM

Old Post 31-10-2018 v 12:58 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 758


NAKONEC Killer Kush, kterého jsem nakonec umístil taky pod strom na zahrádku, do kukuřice jsem si ho zasadit netroufnul. A celkem se povedl, Je to docela silnej materiál

Old Post 31-10-2018 v 13:21 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vaporizator
Nový Člen

Karma uživatele Vaporizator - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 759

Durban je náchylný na plíseň, každý rok boj .
Osvědčily se critical2.0 ,critical chesse a critical Jack, paldy jak pěsti cca2m super chuť a dlouhé stavy , samozřejmě třeba hnojit a zalévat jinak je to o ničem 😅😅

Old Post 11-12-2018 v 10:28 AM
Vaporizator je offline   Profil uživatele Vaporizator   Find more posts by Vaporizator   Foto galerie člena Vaporizator   Click here to Send Vaporizator a Private Message   Add Vaporizator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jetjet
Nový Člen

Karma uživatele jetjet - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 760

Kde se dají koupit?

Old Post 18-02-2019 v 22:10 PM
jetjet je offline   Profil uživatele jetjet   Find more posts by jetjet   Foto galerie člena jetjet   Click here to Send jetjet a Private Message   Add jetjet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bullík23
Nový Člen

Karma uživatele bullík23 - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 761

Za mě nejlepší na out a to již třetím rokem - Killer Kush - je to nářez a libová chuť :-)

23 forever

Old Post 19-02-2019 v 17:19 PM
bullík23 je offline   Profil uživatele bullík23   Find more posts by bullík23   Foto galerie člena bullík23   Click here to Send bullík23 a Private Message   Add bullík23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loco5er
Nový Člen

Karma uživatele Loco5er - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 762

Ja jsem na cannabis festu v Praze nakoupil u Dinafemu a porad tam pridaj nejakej ten automat nebe neco zajimavy plus ke koupi. Green Crack outdoor fakt muzu jen doporučit. Poradne prihnojit guanem a vysledek je skvely. Vune, vynos, high vsechno ma skvely pomer vykon cena.

Old Post 26-02-2019 v 20:47 PM
Loco5er je offline   Profil uživatele Loco5er   Find more posts by Loco5er   Foto galerie člena Loco5er   Click here to Send Loco5er a Private Message   Add Loco5er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piestik
Stálý Člen

Karma uživatele Piestik - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 763

Zdaar lidi. Medzi outami by nemal chybat Auto mazar od DP je to tak stabilny a kvalitny vynos ze si to bez neho ani neviem predstavit. La blanca ma naopak dost sklamala v skleniku chytala plesen na kazdom konari a na koniec aj hlavna stonka , rovnako kvet finisoval az v 11 mesiaci co je fakt des. Naopak Quasar od budhy dobre znasal i vysoku vlhkost a na to ake salamy nahadoval dojel uplne bez plesne. Cim dalej sa priklanam k horskym odrodam, napr. odrodam z danska tzv. danish ktore su hotove na konci 9 mesiaca. Za zmienku urcite stoja super automaty kde je ruderalisu do 10% ale staci to aby sa faza rastu spolu s kvetom skratila vtesnala do 120 dni!

Old Post 28-02-2019 v 08:16 AM
Piestik je offline   Profil uživatele Piestik   Find more posts by Piestik   Foto galerie člena Piestik   Click here to Send Piestik a Private Message   Add Piestik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 764

tak automazar je tady uz 100x zpominana odruda.. spis by me zajimalo jestli nekdo nema matku mazara a poskytnul by rizky. protoze kdyz mi bylo asi 16 tak kamosky bratr z vedlejsi vesnice mel rizky mazara a byl to kour jak krava. byl to od pohledu jasnej venkac ale chut jak podlampa kdyz sem zacinal palit.. zkratka chlazena, otevrena plzen/uzeny maso))) a obrovsky ale kratky palice, takovy tenisaky.

ten danish, pokud myslis esbeho banku hybrids from hell, tu tady taky par lidi(asi dva nebo tri ) jelo a bylo hodne ohlasu na kvalitu a rychlost kvetu.. ja si to ale asi nikdy nekoupim protoze se mi na fotkach nelibej ty ridky palice (joke) na icmagu je taky par lidi to jeho danish gold apod. jelo out a parada.

me prave prijde ze lidi furt v outu jedou milionkrat jety modely co jsou 100% jistoty aby dojeli u nas a nikdo neriskuje(jestli tu nejaky vlakna jsou tak sem slepej, muzete poslat) a nezkusi modely od Humboldt, DNA, T.H seeds nebo podobnejch coz je si myslim skoda.. ja treba loni zkusil Black Doga od Humboldt, skepticky sem to koupil s tim ze to dozrava hezky jen v californii a ve finale sem to sekal mezi prvnima s tim, ze to bude jako posledni(to samy Vanilla Kush od Barney's Farm-taky kvalitni kour). letos kupuju asi za 3.5litru semena od Humboldt a DNA s tim ze to bude top a prekonam bidaky co tu pestujou fasty od sweet seeds a machrujou(jen prdel, neberte to vazne) me to treba prijde jako plevel po tom, co sem videl u kamose s.a.d fast, kde z 5 kytek byla tak jedna pouzitelna, jakoze pekny palice a fungovalo to. asi uz me jen tak neco nesunda.. myslim to v tom, ze spis udelam kvalitni model na kterym vnku bude 150g kvality a chutovky, nez 500g tuctovky.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 01-03-2019 v 21:05 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Obecné Snow Bud od Dutch Passion Příspěvek č. 765


citace:
Původní příspěvek od nikolajmorozov
myslim to v tom, ze spis udelam kvalitni model na kterym vnku bude 150g kvality a chutovky, nez 500g tuctovky.

Jj, přesně, já taky raději jedu na kvalitu než kvantitu, ikdyž jsme u outdoor připomenu opět můj oblíbený Dr. Grinspoon u kterého to platí doslova...Raději málo a kvalitu než jet na kvantitu nějakou čutku.

Edit : Jinak já doporučuji na outdoor High Altitude=-=vysokohorský Snow Bud od Dutch Passion. Jel jsem ho roku 2010 a sklidil jsem sice jenom 10g ale byl to jeden z nejkvalitnějších modelu, co jsem kdy kouřil. Tak málo toho bylo asi proto, protože jsem ho pěstoval na stromě - smrku. Neskutečně uplifting - povznášející stav, taky euforický. Ale myslím, že jsem měl tenkrát štěstí na pakl semen, které jsem objednal. Phenotyp rostliny kterou jsem měl, byl úplně stejný jako palice na officiální fotografii Snow Bud-u, kterou prezentuje Dutch Passion, to jsou ty sněhove bílé palice.

Naposledy upravil Reggaemanista 02-03-2019 v 08:21 AM

Old Post 02-03-2019 v 07:37 AM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xaverius
Nový Člen

Karma uživatele xaverius - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 766

Já letos zkusím dva modely od delicious seeds - golosa a eleven roses. banka deklaruje sklizeň v půlce září (golosa) a na konci září (ER). Prozatím mám vyzkoušeno, že si musím připočíst 2-3 týdny k oficiálnímu termínu sklizně, zejména u španělských bank. K objednávce jsem navíc dostal automat auto dark purple.

Není to žádná velká seedbanka a moc referencí k ní není, hlavně u nás. Tak jsem zvědavý.

Old Post 02-03-2019 v 07:53 AM
xaverius je offline   Profil uživatele xaverius   Find more posts by xaverius   Foto galerie člena xaverius   Click here to Send xaverius a Private Message   Add xaverius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 767


Poznatky s několika modely z min roku venku.Vše vyseto na 1.Máje.Hodnotím jako ve škole..
Pamir Gold(Dutch Passion) - 4
odolná proti plísni,později dozrává(začátek října),výrazná chut,ale stav slabší podprůměr.Celkově zklamání..Od DP bych volil na ven raději Passion1
Green Poison fast(Sweet Seeds) - 3
Na fast verzi později dozrává(začátek října) ,jinak výborná chuť,menší vzrůst a celkem i funguje tak nějak průměr
Sensi Star(Paradise Seeds) 2-
Chuť průměr,menší vzrůst max do 2m ,velký výnos,palice menší,ale prorostlé,tvrdé jako kámen.Dozrává později(2týden/polovina října) a dost hnije.Stav celkem uspokojivý i pro denního náročného kuřáka(sucho v ústech,lenost),ale čekal jsem na vítěze CC a nejsilnější indicu mnohem víc
Durga Mata(Paradise Seeds) 1-
To mínus dávám jen za nepříliš výraznou a lahodnou chuť,jinak super,oproti sensi star o něco méně tvrdé palice,ale jinak mnohem silnější,menší krásná kytka max tak do 1,5m,krásně ocukrovaná i na listech dozrává na přelomu září/října.Silný účinek,sotva se dá ubalit jak máte zalepené prstyZa mě nejlepší outdoor
Na obrázku Matka Bohyně a v pozadí sensi star,jinak mám vše zdokumentované,kdyby někdo měl zájem jak tyto odrůdy vypadají v květu..
Doplnju,že jsem pouze zahradník,konopí pěstuju pro léčitelské a okrasné účely mimo ČR zcela legálně,nikoliv pro výrobu a distribuci drog

Naposledy upravil gyzmo 23-04-2019 v 21:48 PM

Old Post 23-04-2019 v 21:11 PM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johny Cashflow
Nový Člen

Karma uživatele Johny Cashflow - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 3  

Obecné Critical kush Příspěvek č. 768

Někdo zkušenosti s critical kush dinafem Out? Dikec

Old Post 08-09-2019 v 13:06 PM
Johny Cashflow je offline   Profil uživatele Johny Cashflow   Find more posts by Johny Cashflow   Foto galerie člena Johny Cashflow   Click here to Send Johny Cashflow a Private Message   Add Johny Cashflow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 46 47 48 49 50  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1775590 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív