Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Anomálie?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Fonzee
Stálý Člen

Karma uživatele Fonzee - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33  

Anomálie? Příspěvek č. 1

Zdravím lidi, jaký je prosímvás váš názor na tuhle rostlinku?.. Zdá se mi divné že při tvorbě dalšího patra se vytvořil pouze list.

tady je obrázek: https://drinkwater.rajce.idnes.cz/e...0503_093800.jpg

Old Post 03-05-2018 v 08:48 AM
Fonzee je offline   Profil uživatele Fonzee   Find more posts by Fonzee   Foto galerie člena Fonzee   Click here to Send Fonzee a Private Message   Add Fonzee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fonzee
Stálý Člen

Karma uživatele Fonzee - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2

EDIT: Jinak je to Durban Poison od Dutch Passion... Z druhého semínka jsem měl pro změnu 2 rostlinky v jednom

Old Post 03-05-2018 v 09:10 AM
Fonzee je offline   Profil uživatele Fonzee   Find more posts by Fonzee   Foto galerie člena Fonzee   Click here to Send Fonzee a Private Message   Add Fonzee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 3

Na té fotce to nepoznám, ale nemá to plochý stonek?

Old Post 03-05-2018 v 11:02 AM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fonzee
Stálý Člen

Karma uživatele Fonzee - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 4

tak stonek se mi zdá normální jako u ostatních kyt.co mám.. jen jde o to že tam neni vršek, (královna).. ale je tam prostě jen list ... tady mám fotku ještě zhora, ale neni tam nic moc navíc vidět.

https://drinkwater.rajce.idnes.cz/e...0503_121054.jpg

Old Post 03-05-2018 v 11:14 AM
Fonzee je offline   Profil uživatele Fonzee   Find more posts by Fonzee   Foto galerie člena Fonzee   Click here to Send Fonzee a Private Message   Add Fonzee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 5

Maximalne z toho bude palma U DutchPassion je to proste loteria (hlavne co sa tyka ich starych veci)

Old Post 03-05-2018 v 14:45 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 6


Mě něco podobnýho dělá jeden fem. sage od thseeds, nemá žádné větve, jen listy a má teda i plochej stonek a když vyklíčila, tak z toho semínka byly dvě kytky. Který nevypadaly, že se chytnou, jedna pak padla, tak jsem ji uštíp a zbylo mi tohle

Old Post 03-05-2018 v 21:54 PM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šoušolín
Stálý Člen

Karma uživatele šoušolín - 64% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 7


Hoj, zrovna jsem chtěl přidat totožný příspěvek. Mám to stejný na kytce Peyote critical od Barneys farm, nikdy jsem nic podobnýho doteď neviděl, taky by mě zajímalo, jestli to mám nechat nebo vyhodit...

Old Post 12-05-2018 v 20:08 PM
šoušolín je offline   Profil uživatele šoušolín   Find more posts by šoušolín   Foto galerie člena šoušolín   Click here to Send šoušolín a Private Message   Add šoušolín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 8

ak mas miesto nechaj a uvidis co vybehne...nemas co stratit, ne?

Old Post 16-05-2018 v 21:09 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 9

Mel jsem takový dvě kyti a letěly do kose, protože se nekonalo další patro. Jestli ti nezavazi nech to, ale u me se další růst nekonal.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 17-05-2018 v 15:24 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2909210 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív