Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pěstování a přítelkyně? Jak ji to říct?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od jasse
Jj, všichni sme srdcaři co by si za koníčka nevzal ani korunu, jen rozdáváme napravo ,nalevo a těšíme se až z výplaty budeme moct zaplatit další účet čezu.

Ano, přesně takhle to je, protože každá koruna, kterou do pěstování vrazíš, se ti vrátí právě na penězích, které by jsi dal za trávu od dealera. A přesně jak říkáš, pěstuješ = jsi grower, pestujes a prodáváš = jsi dealer. Tady jsi na Groweru, ne na Dealeru, proto tu pro dealery není místo. Jediné, co lidem, kteří si chtějí trávou přivydělat a být tu na fóru, zbývá, je tajit jejich bokovku, jen naprostým zavržením dealerů tu na G se dá odlišit slušný grower od obyčejného dealera (prosím, berte to trošku s nadsázkou, neříkám, že dealeři jsou povl).

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Naposledy upravil Sezam 13-10-2017 v 15:28 PM

Old Post 13-10-2017 v 13:48 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 18

Moc pekne receno!

A s tim souvisi samozrejme take naproste distancovani grower.cz od jakychkoliv prodeju finalnich produktu, ktere jsou tu naproste tabu!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 13-10-2017 v 14:02 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od carlos
Chapu ze problem je v tom, ze slecna nyni zjistila ze nechodi s growerem, nybrz s dealerem. Tezko se tedy divit jeji reakci...

To uplne neni tema k reseni na groweru protoze tady lidi pestuji kvuli konicku a zabave, ne kvuli penezum...


Ja to chapu stejne jako Carlos. Pro moji pritelkyni taky bylo tezko zkousnutelne, ze jsem v minulosti pestoval (kdyz jsem s ni zacal chodit, tak uz jsem nepestoval a hulil tak 1x za 2 mesice). Ale vysvetlil jsem ji, ze me to tehdy hrozne bavilo, bylo to pro me dulezite, nikomu jsem tim neublizoval, mel jsem skrinku 150W a zasobil jsem predevsim sebe a okruh svych dobrych pratel, kteri sve zivoty zvladali s prehledem. Cili moje motivace byla vypestovat si vlastni a hlavne to byl velky konicek. Takze to trvalo dost dlouho, kdy jsem ji musel presvedcit, ze nejsem nejaky kokot, ale vzala to a mame to vyresene.

Motivace warcraftana, jak tomu rozumim, je predevsim dal vydelavat penize. A kdyz holce takhle predlozis, ze je to pestovani na kseft pro tebe dulezitejsi nez vztah s ni, jinymi slovy, ze penize jsou pro tebe dulezitejsi, tak bude celkem pochopitelne, kdyz te posle do pr...

p s y c h o 8 4

Old Post 27-10-2017 v 10:20 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vozembouch
Nový Člen

Karma uživatele Vozembouch - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 20

Nic nikomu neříkat natož ženský. Obzvláště pokud je to čerstvá známost, tak se to může obrátit v budoucnu proti tobě. Ideální je mít velkou nemovitost, kde bude místnost, do který máš přístup jen ty.

Old Post 05-11-2017 v 20:17 PM
Vozembouch je offline   Profil uživatele Vozembouch   Find more posts by Vozembouch   Foto galerie člena Vozembouch   Click here to Send Vozembouch a Private Message   Add Vozembouch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faharadza
Stálý Člen

Karma uživatele Faharadza - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 21

Já to naštěstí neřeším, s přítulkyní už bydlíme nějaký ten pátek spolu. Ganju neprodávám. Hulíme oba, dost a pravidelně. cca Jednou do roka začne ve skříni na pár měsícu vycházet a zapadat slunce, abychom nemusíme utrácet za komerční srance kakance. Občas mě i přítulkyně překecává abych rozjel kolo, protože času je málo (jsem živnostník-hostincká činnost).

Ale doslechl jsem se i o úskalích toho, že přítulkyně ví o pěstování. Přesně jak píše Vozembouch. Známý pěstoval v Anglii. Přítelkyně se s ním rozešla (měli spolu dceru) a vrátila se z Anglie domů. Borec si našel jinou (angličanku). Po pár letech se dali dohromady s bejvalkou která se za ním vrátila do anglie. Jenže anglánka ten rozchod nenesla moc dobře a borce naprášila že pěstuje. Co dodat... Mrdka z krtka

Old Post 19-11-2017 v 13:48 PM
Faharadza je offline   Profil uživatele Faharadza   Find more posts by Faharadza   Foto galerie člena Faharadza   Click here to Send Faharadza a Private Message   Add Faharadza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 22

Zdarec, no ty rozchody můžou bejt kritickým bodem, když se do toho zamíchá zášť a žárlivost.. Naštěstí neřeším, mladá není záškodná a je to vyučená zahradnice, takže se staráme oba Měl jsem bývalou, která byla vyloženě zaujatá proti hulení, dokud jsem s ní byl, nedovolil jsem si rozjet skříň, protože byla dost náladová a každý další den jsem si myslel, že ji vyhodím, ale páč měla fakt dobrý kozy, vydrželo nám to rok.. rok omezování, hádek kvůli kytce.. podle mě, když má někdo rád pálo, měl by si najít i takový protějšek, který k tomu má kladný přístup.. Není nic lepšího než to odpálit ve dvou a sledovat zelená mimča jak rostou...

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 23-11-2017 v 18:38 PM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 23

Mám tuhle zkušenost obráceně, nikdy jsem mu to neměla říkat... vykecá i to, co neví a vzhledem k tomu, kde žiju sem pak chodili hvízdat pod okna cigáni - šeptanda funguje líp, než kdybych to řvala na ulici... Bytem prochází poměrně dost lidí přes den. Měla jsem to zamčený, klíč schovanej a stejně mi nakonec zbylo pár oholenejch stonků, když jsem to uviděla tak se mi chtělo normálně brečet:-( dodnes nevím kdo to udělal a jak (ani se odvažuju myslet na to, že by to udělal přítel, ale i tahle možnost se nabízí - stejně dostal čočku za to mluvení), kdyby jo, tak ho uškrtím jak hada vlastníma rukama. Denně kolem toho skáču jak debil, vrazila jsem do toho mega peněz a energie a zůstalo mi tak na sklo... Moje rada pro příště - neříkat nic, dokud jen tuší, tak je to pořád něco jinýho, než když ví (a to platí pro každýho kolem). V nejhorším se dá všechno částečně zautomatizovat (i když to není ono...). No a když jí nevěříš natolik, abys jí to řekl bez obav, tak není důvod s ní bydlet.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 27-11-2017 v 19:29 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 24

Ja bych to s ni probral u bongu :-)

Old Post 10-12-2017 v 19:33 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AlbertWesker
Nový Člen

Karma uživatele AlbertWesker - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 25

Bud povedat narovinu ak jej doverujes alebo to pred nou totalne tajit

Old Post 01-03-2018 v 20:35 PM
AlbertWesker je offline   Profil uživatele AlbertWesker   Find more posts by AlbertWesker   Foto galerie člena AlbertWesker   Click here to Send AlbertWesker a Private Message   Add AlbertWesker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahodáč
Nový Člen

Karma uživatele Jahodáč - 67% PěstitelskáKarma uživatele Jahodáč - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 26

Jednou v životě jsem přítelkyni řekl, že pěstuju na zahradě a občas si zahulím.Vykecala to rodičům, ti zas někomu dalšímu atd. Nestalo to za to.

Old Post 06-03-2018 v 19:22 PM
Jahodáč je offline   Profil uživatele Jahodáč   Find more posts by Jahodáč   Foto galerie člena Jahodáč   Click here to Send Jahodáč a Private Message   Add Jahodáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ocean
Nový Člen

Karma uživatele Ocean - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 27

warcraftan ak neudrží jazyk za zubamy tak fakt pestuj mimo byt, tak aby o tom nevedela.

Old Post 14-03-2018 v 20:32 PM
Ocean je offline   Profil uživatele Ocean   Find more posts by Ocean   Foto galerie člena Ocean   Click here to Send Ocean a Private Message   Add Ocean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa.m
Banned

Karma uživatele pospa.m - 70% PěstitelskáKarma uživatele pospa.m - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 28

Nejlepsi je drzet jazyk za zuby, o tom zadna, a zvlast pred zenskyma! Jejich pudy vymenovat si informace jsou casto silnejsi nez ony Ja bych to tajil jak jen by se dalo.....

Old Post 28-03-2018 v 09:42 AM
pospa.m je offline   Profil uživatele pospa.m   Find more posts by pospa.m   Foto galerie člena pospa.m   Click here to Send pospa.m a Private Message   Add pospa.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AkatronChronic
Stálý Člen

Karma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% PěstitelskáKarma uživatele AkatronChronic - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 429  

Příspěvek č. 29

Já to udělal takhke : driv jsem pěstoval indoor asi 3 kola pak jsem se rozešel s dlouholetou láskou no a samozřejmě nemůžeš přivést novou holku přímo ke skříni .. (lidé co neví vidí v tom hned fet a podobně ) ... Pohoda .. mám novou holku a pomalu postupně jí ukazuju grower.cz a videjka na YouTube .. postupně každej den třeba jedno jen tak ukážu .. po delší době ukážu nějakej shop kde to mají a zeptám se ty jooo lásko coo??? Zkusíme si vypěstovat něco ve skříni ? Řekla ano a to byla výhra !! Teďka už jsem 10 den v růstu !!!! 👌👌👌👌👌👌 A to nehulí a chodí na vysokou moc jí za to miluju ! Snad ještě více než jsem ji miloval teďka mě doplňuje zvlhčovač vzduchu atd )) krasa paráda .. ( dokonce příhoda že ji to prorostlo k srdci když jsem ji z práce psal ať doplní zvlhčovač a ona vyndala rostlinku vyndala a šla doplnít ale mezi tím přišla naše čičina a kousek rostliny ukousla (10den ze semene) takže půlku a ona brečela a volala mi do práce !! samozřejmě byl jsem nasranej jak pesss ale nemohl jsem být naštvaný ani trošku ) no přeji vám mít podobné přítelkyně grow je pak hrou ))

👌⚕️Byla to láska na prvního práska ⚕️👌

2×125CFLBlue a Květ 250watt HPS-CO2 (pokus) 227g
250w - plus upgrade na 600w 120×120×200 (351g)
Big Bud balkón by Akatronic

Old Post 28-03-2018 v 15:11 PM
AkatronChronic je offline   Profil uživatele AkatronChronic   Find more posts by AkatronChronic   Foto galerie člena AkatronChronic   Click here to Send AkatronChronic a Private Message   Add AkatronChronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospa.m
Banned

Karma uživatele pospa.m - 70% PěstitelskáKarma uživatele pospa.m - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od AkatronChronic
Já to udělal takhke : driv jsem pěstoval indoor asi 3 kola pak jsem se rozešel s dlouholetou láskou no a samozřejmě nemůžeš přivést novou holku přímo ke skříni .. (lidé co neví vidí v tom hned fet a podobně ) ... Pohoda .. mám novou holku a pomalu postupně jí ukazuju grower.cz a videjka na YouTube .. postupně každej den třeba jedno jen tak ukážu .. po delší době ukážu nějakej shop kde to mají a zeptám se ty jooo lásko coo??? Zkusíme si vypěstovat něco ve skříni ? Řekla ano a to byla výhra !! Teďka už jsem 10 den v růstu !!!! 👌👌👌👌👌👌 A to nehulí a chodí na vysokou moc jí za to miluju ! Snad ještě více než jsem ji miloval teďka mě doplňuje zvlhčovač vzduchu atd )) krasa paráda .. ( dokonce příhoda že ji to prorostlo k srdci když jsem ji z práce psal ať doplní zvlhčovač a ona vyndala rostlinku vyndala a šla doplnít ale mezi tím přišla naše čičina a kousek rostliny ukousla (10den ze semene) takže půlku a ona brečela a volala mi do práce !! samozřejmě byl jsem nasranej jak pesss ale nemohl jsem být naštvaný ani trošku ) no přeji vám mít podobné přítelkyně grow je pak hrou ))


Jojo kamarade ono to je vzdycky jedna basen dokud je vsechno krasny a sluncem zality, ale chleba se lame az se na obzoru objevi mracky a nejakej ten rozchod Ale vy spolu treba budete stastni az do smrti jak v pohadce, uprimne ti to preju

Old Post 28-03-2018 v 19:34 PM
pospa.m je offline   Profil uživatele pospa.m   Find more posts by pospa.m   Foto galerie člena pospa.m   Click here to Send pospa.m a Private Message   Add pospa.m to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tnalp
Nový Člen

Karma uživatele tnalp - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 31

kamaráde už jsi na to asi taky přišel, ale povím ti, že říkat o pěstu ženský je jako říkat to fízlům tichou poštou přes 20 lidí.

Old Post 01-05-2018 v 12:18 PM
tnalp je offline   Profil uživatele tnalp   Find more posts by tnalp   Foto galerie člena tnalp   Click here to Send tnalp a Private Message   Add tnalp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
otoxy
Nový Člen

Karma uživatele otoxy - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 65533  

Příspěvek č. 32

^hahahah
Těším podobné teďka. Můj problém je že stan je ve stejném pokoji jako postel. Takže každá návštěva hned vidí...

Old Post 07-07-2018 v 18:45 PM
otoxy je offline   Profil uživatele otoxy   Find more posts by otoxy   Foto galerie člena otoxy   Click here to Send otoxy a Private Message   Add otoxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6400790 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív