Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » CMH 315W - 90x60x135 - Semena [Oldtimer's Haze; Alice x Nicole Kush]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 17






Několik dalších cvaků s makropředsádkou, reflexní fólie od stanu mi na pozadí házela dobrý efekty.

Na předposledních dvou fotkách jde vidět přesvícení na vršcích, už se to tady někde probíralo, pamatuju že v jednom starým indoor topiku od Hlavy.

Ta poslední nemá chybu, vypadá jak nějaká potvora z vesmíru

Old Post 10-12-2017 v 22:08 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 18





Pár fotek celku s lampou a bez ní a tak...

Old Post 10-12-2017 v 22:30 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 19





Poslední čtyři detaily vršků.

Critical+

Hasta luego

Old Post 10-12-2017 v 22:37 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 20






LateUP

Buenas tardes jardineros...

Abych tady ten II. Round taky nějak zakončil.

Kosilo se stylově přesně na vánoce.

Suchýho bylo přibližně 110g.

Pomalu se chystám na další kolo, musím vyhnat pavouky ze stanu a uvidíme co naklíčí.

Dám vědět, mějte se blaze

Old Post 26-01-2018 v 16:55 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 21






III. Rundička

Buenas tardes...

...od posledně jsem dal napučit nějaký sémě opět od toho stejnýho výtržníka Časlavy.

Puklo jich 8, genetika je to Vanuatu landrace x Chemdog Ibl.

Štípám je nad 3. patrem, taky je budu tlačit pod síť Jako sativy čekám že se dost vytáhnou a s těma 135cm na vejšku to bude docela sranda půdorys 60x60 mi taky moc nenahrává

Nuž, uvidíme, záhy budeme přepínat. Držte palce

Ať vám to kvete, roste a tak....

Old Post 05-03-2018 v 17:30 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 22



Čus,

tak dneska už jsme 11dní na květu, pořád ještě pod MH, holky dostávají 2.5ml/l růstovky a do toho občas enzymy

Před pár dny jsme s Thespisem objevili prvního samce, zatím se na mě směje z poličky než se s ním rozloučím

Uvidíme, jestli se jich ukáže víc, holky prohazuju, ohýbám a snažím se tak držet jednotnou výšku, do sítě se mi moc nechce - hlavně kvůli práci s kytkama

Na druhý fotce jsou vidět klíčící Chilli (Jalapeňo, Habanero a Tabasco) pod zářivkama

Nic, zdar těm co to tady sledujou, jestli někdo a mějte se blaze!

Old Post 26-03-2018 v 16:08 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 23



Už kveteme 22 dní, holky už se profilujou daleko víc do sativ

Načapal jsem dalšího uličníka jak vystrkoval koule Tak jsme na 6ti kusech.

10ml/3l Bio-Bloom, občas Enzymy.

Mějte se blaze!

Old Post 06-04-2018 v 17:16 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 24

Eee, zdar!

Koukám po nějakých seeds na další round.

Co by ste mi doporučili tady z těch?

Banana Stardawg - Dankonomics Seeds

The Original Haze - Flying Dutchman

Old timer’s Haze - SeedsMan

Cinderella 99 - Brothers Grimm Seeds

Bay 11 (Grand Daddy Purp) - Canna Seed

Mam chuť spíš na nějakou sativku!

Co vy na to????

Old Post 23-04-2018 v 15:34 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 25

Čau. Za mňa FD....orig.haze.... webovku majú dosť taku mrtvu. Su tušim teraz pod krídlami Sensi Seeds aj s White Label. Snaď je tá genetika od nich stale ok.. Mal som teraz 6regularov od Sensi a hrôza. Mutanti, zabrzdené rastlinky či ani nepukli....hm.... mohli byť aj staré semena. Nebolo to priamo kupované....

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 23-04-2018 v 18:29 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 26

Shivasambhu : já si též myslím, že staré seeds, kámoš kupoval 5 fem. NL za od SS za cca 100e a vylezly mu jen 2, lidi kupují levné semínka a ty drahé se jim dlouho suší na skladě, takove je nejlepsi kupovat od SS rovnou.....

Zedy:já bych si dal banánové bonbóny,vypadá to zajimave,jinak jediná banka,od které jsem něco jel je BG,jejich apollo 11 je opravdu dobrý kouř a i celkem vynosovka(1,1g/w) jen to melo strašně tenké stonky, vytahane - a jel jsem z klonů no

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 23-04-2018 v 19:39 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 27

ja som zas zvedavý na tú Popolušku od bratov Grimmovcov

Old Post 23-04-2018 v 19:58 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 28

Proč se neptáš mě ty smraďochu?
Kamarád je milovník Haze a dost kříží. Zeptám se zda by neměl pár fazolí navíc něčeho zajmavýho.
Jinak bych řekl at deš do Original Haze, ale Dutchman ztratil origo rodiče a ta nová generace prej nestojí za nic.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 23-04-2018 v 20:49 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 29

Ty woe, pisu jen tobe Podivej se na moje posledni outdoory a indoory - vetsina od tebe. Dobry, ale poptej se mi

Eee, mimo to bych rad koupil nejaky ty regulary, pravda je ze ty puvodni Hazy by se mi libili moc! Zase ta klicivost, jak pisete...

Old Post 23-04-2018 v 21:24 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 30





Vanuatu UP...

Holky jedou do krásy, pořád se tvářily dost nenažraně, až sem jim snad i přesolil další zálivku dostanou enzymy...

39. den na květu, koukám kolem kdyby snad některá zahermila

Roztáhl sem stínidlo a prosvítil tak trochu víc rohy stanu, naštěstí mi to nepřerostlo, i tak je to na výšku nadoraz.

Díky za sledování, jestli snad někdo - komentujte a mějte se fajn!

Old Post 24-04-2018 v 19:43 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 31

Paráda, na to že matka tohodle krosu kvetla 180 dní, tak tohle vypadá o dost rychlejší.
Kdysi jsem jel dvě phena, sklízel jsem okolo 80. dne myslim.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 25-04-2018 v 07:36 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 32

Uvidime...

Mam chut vrazit na tech 60x60 plochy 400w a poradnej odtah! Tomu Vanuatu by tech par watu navic sluselo daleko vic.

Old Post 25-04-2018 v 19:25 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2122980 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív