Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » 2 in 1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
drinkwater
Nový Člen

Karma uživatele drinkwater - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 3  

2 in 1 Příspěvek č. 1

Zdravíčko, cca týden zpět jsem si zasadil semínka. Všechno proběhlo v pohodě až na to že se mi u jednoho semínka vytvořili dvě rostlinky (viz.foto). Je to fem.Durban Poison.. Co myslíte, mám to nechat tak jak to je, nebo prostě odstřihnout tu menší?.. Viděl jsem to i tady na fóru, ale někdo říkal nechat, někdo ustřihnout.

PS: nevím jak se sem dávají fotky, tak tady je odkaz http://drinkwater.rajce.idnes.cz/e/#iwantyou.jpg

Old Post 21-04-2018 v 12:01 PM
drinkwater je offline   Profil uživatele drinkwater   Find more posts by drinkwater   Foto galerie člena drinkwater   Click here to Send drinkwater a Private Message   Add drinkwater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Klidne to muzes nechat, hned budes mit bez zastipu dve vetve. Pokud neni to druhe rajce.
Ale odstranit to urcite nebude taky chyba.
Ja bych chvili pockal co se z toho vyvine a pak bych az jednal.
Mozna ze to mensi bude ve finale nejakej zakrsek, tak ten bych urcite odstranil.

Old Post 21-04-2018 v 18:29 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3


Ahoj, normálně je nech 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 22-04-2018 v 06:18 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinkwater
Nový Člen

Karma uživatele drinkwater - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 4

díky za ohlas ... tak to nechám, četl jsem že je stejně možnost že to slabší časem uhyne samo, ale uvidí se .. Ještě jsem se chtěl zeptat ať nezakládám další téma.. Chtěl bych zkusit tento rok ze dvě kytky pěstovat v kýblu, ať to můžu mít na balkóně, místo na zahradě... mám v plánu koupit nějaký kvalitní substrát + perlit + keramzit, dali byste mi prosím nějakou radu v jakém poměru to tam dát?.. kýbl bude klasika 25l s dírama

Old Post 22-04-2018 v 17:38 PM
drinkwater je offline   Profil uživatele drinkwater   Find more posts by drinkwater   Foto galerie člena drinkwater   Click here to Send drinkwater a Private Message   Add drinkwater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4979110 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív