Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Led vs hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 113

citace:
Původní příspěvek od Jana a Julca

Mike, pokud vidím tak tady fikus s ním komunikuje pořád a jediný kdo tady se snaží vyvolat nějaký rozpor jsi tady ty.
I když má fikus kontroverzní názory, tak nic špatného nenapsal a ty jsi začal útočit.


PRESNE TAK, moje rec . Jediny prudic je tady Mike_Wazowski .
V mem vlakne taky pred nejakym casem prudil. a ted koukam ze prudi vsude.

Naposledy upravil Madical-Strains 21-04-2018 v 19:02 PM

Old Post 21-04-2018 v 18:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CigBig
Stálý Člen

Karma uživatele CigBig - 88% PěstitelskáKarma uživatele CigBig - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 114

to Bart325: mas to opravdu velmi pekny. Taky jedu po LED a nemuzu si vynachvalit...

to Fikus37: s tim "Mars Hydro" mas pravdu

to Mike_Wazowski: Fikus ve svem prispevku zminil jen pravdu, zadna narazka nekoho konkretniho tam neni. Pokud sis to vztahnul na sebe, tvuj problem (stare ceske prislovy: potrefena husa se vzdy ozve) bude zrejme pravdive...
Co se tyce tveho vyroku: "Buď si myslíš, že tu jsou lidi hloupý, že jim to sem dokola píšeš" podivej se a procti si vlakno Světla LED a jine druhy, kde stale nekdo otravuje s nejakyma disko svetlama z ebaye a pod...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77954

Old Post 23-04-2018 v 10:23 AM
CigBig je offline   Profil uživatele CigBig   Find more posts by CigBig   Foto galerie člena CigBig   Click here to Send CigBig a Private Message   Add CigBig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 115



Miku tvuj koment vubec nechapu... fikus narazet nemuze, ale tech narazek od Browsera co tu je... ty sou v poho? Co narazky, rovnou i vulgarni urazky. To je ok?

Jo at si pestuje pod cem chce, s tim problem nemam. Ale z hovna proste bic neupletes... tak at nam netvrdi opak. To je to co nam vadi! Nekdo mu rekne ze svetlo stoji zaprd (vklidu slusne, dobre minena rada) a co on? Urazi se, zacne plivat ze to pod ledkama neumime, ze sme vybojkari, ze si obrazky stahujem z netu bla bla bla kecy... dokonce zacal narazet i na kluky co ty svetla stavi ikdyz ty mu nenapsali ani carku. taky nazor ze kdybych napsal ja svuj nazor stylem jak browser tak me nejspis ukamenujete kdyz vidim za co si tu byl schopnej napsat fikovi. (Asi stara krivda kdyz ti fikus psal ze mas nejak velky palky v urcitym dnu, ze? )

Tak ti nevim ale prudicu je nas tu asi vic a ty mezi nas patris zrovna tak Taky sis rejpnul do fika, ze a zrovna v tomhle pripade za nic. Za Hlavy by měl Browser a jemu podobny ban dávno. A my by sme měli ban s nim za to zasirani a nebo tu vklidu řešili kytky. Browser by nemusel mit urazeny ego a tady by nevznikaly offtopic flames.

Nechce nekdo zalozit marshydro thread? Zase tu zasirame dalsi vlakno... a rovnou to zalozte v kanalu


A abych nebyl uplne offtopic... Barte mas to fajn. K+

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 23-04-2018 v 11:16 AM

Old Post 23-04-2018 v 10:51 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 116

Tak koukam uz je smazlej... a muzem vklidu resit kytky

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-04-2018 v 11:28 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart325
Stálý Člen

Karma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 79 

Příspěvek č. 117

Tak doufám že bude klid už😁😁😎nooo a mame tu další kolečko vše úplně stejné az na prcky je to 28x eagle Bill tak jsem zvědav co z toho bude držte palce už jsou tam skoro tejden foto dodám jsou menší než před tim ale už frčí😁😁.....doufám že bude vše v cajku jako předchozí kolo😋

Old Post 25-04-2018 v 17:32 PM
Bart325 je offline   Profil uživatele Bart325   Find more posts by Bart325   Foto galerie člena Bart325   Click here to Send Bart325 a Private Message   Add Bart325 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 118

Pěkně jedeš chlape. Vzpomínáte si jak tady (nebudu jmenovat, abych nevyvolal hate) jeden člen, tvrdil, že pod ledkami je huleni jiné? Dokonce tvrdil, že má jinou chuť.
Barte, můžeš říct svůj názor?

Old Post 25-04-2018 v 18:31 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 119

Fikus37:
Tepelný stres z HPS způsobuje nižší obsah THC, nevýraznou chuť i aroma.
Udržením teploty v pěstebním boxu okolo 25 ֯C je nejlepší způsob, jak optimalizovat hladinu THC v rostlině. Přechodem z HPS na LED trvale snížíte tepelné emise a rizika tepelného stresu. S chladnějším pěstebním místem zjistíte, že více terpenů zůstane v rostlině díky nižšímu odpařování a nezmizí tak ve vašich karbonových filtrech. Jak každý domácí pěstitel ví, nejlepší konopí má bohatou chuť a vůni společně s vysokým obsahem THC a dalších kanabinoidů.
Zdroj- tohle psali na of stránkách dutch passion, je k tomu obsáhlejší psaní
To co jsi napsal, tak s tím názorem se ztotožňuju(asi vysmech nebo tomu zrejme neveris)obsah kanabinoidu je taky rozdílný pod hps a led a stejná tráva, pěstována se stejnými podmínkami může chutnat rozdílně .
Další možnost kdy tráva , stejný strain může chutnat rozdílné je při jiných hnojivech či in/out
Tedka se ke mě dostal vzorek pěstovány in slepicincema a ta tráva fakt smrdí hovnama, není nad to dat 1000 Kč za hnojiva a nekouřit hovna.
Jinak barte pěkný pěst, výsledek taky pěkný, jako test kdo z koho, jestli led či hps se to tak úplně brát nedá jelikož 400w hps neosviti efektivne prostor 120*120 cm , na tuhle plochu už 600w a i při těch výsledcích mi úplně nepřijde, že by ledky rozdrtily hps, jelikož na kytku pod led ti vychází okolo 31g a pod hps okolo 24g
Jinak za mě bych nechal ty kytky ještě týden na rustu, přijdou mi maličký a asi by se z toho dalo vytěžit kilo, kdyby jsi o týden počkal. ....
Měj se a ať se ti dari i v dalším kole, ahoj....

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 26-04-2018 v 09:55 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 120

tak tohle je docela na polemiku

Prvně píšeš o vlivu teploty na obash terpenů a thc... jenže ideálních teplot se dá docílit i s HPS ikdyž je to o dost složitější. A ikdyby... s nizsi teplotou se odpari min, ale chut nebude jina... bude jen intenzivnejsi. (stejnej princip jak suseni)

Jo videl sem nekde i clanek vlivu ruznejch vlnovejch delek svetla na obsah terpenu atp... ale ty rozdily byly opravdu tak minimalni (jednotky procent pri uplne ale uplne jinejch svetlech) ze o nejaky jiny chuti ani nemuze bejt rec. Ja subjektivne rozdil v chuti nepozoroval a abych rozdil videl byla by treba laborka... takze teoreticky to snad i mozny je, prakticky ale temer nemas sanci to poznat, aspon ja osobne zadnej rozdil v chuti nezaznamenal.

pokud jde o dobrou chut... resil bych spis jiny veci nez svetlo. Pokud jde o zmenu chuti... zmenil bych strain. Tak to vidim ja, jinak souhlas.

Jen bych jeste dodal... porad lepsi hovna, nez kseftickari co tam cpou chemky do poslednich dnu s tim ze to prodaj a plice si nicit nebudou Jako domu bych si slepicince nevzal, i fishmix na rust musel z domu a to je prd proti slepicincum... ale na zahradku idealka

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 26-04-2018 v 10:52 AM

Old Post 26-04-2018 v 10:32 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 121

Anarchom,souhlasím s tebou ve všem až na to světlo.Docílit chuť jde ovlivnit hnojkami (ale taky nepoznáš když je něco vypěstované pod Hy-pro nebo GH),určitě nedocílíš vyšší obsah THC,tím že budeš svítít Plazmou,LED nebo HPS. Světlem nejde ovlivnit ani chuť ani THC.Za tím si stojím a to že výrobci světel píšou na svých stránkách takové věci je napovaženou. Jak jsem začínal s LED ,tak taky jsem to slyšel,ale moje zkušenosti a pár desítek pěstů pod LED a HPS společně mě ujistily ,že to je výmysl některých nepoctivých prodejců světel.
Pokaždé bylo hulení stejné (myslím tím chuťově,protože pod Verem mi ta tvrdost připadá větší než pod HPS osram,philips)a to jsem jel stejný gen,stejné podmínky i stejné hnojiva.Jeden kalfas pro dva NFT stoly a pokaždé jak jsem přinesl ganju ochutnat kámošům,tak nikdo nepoznal rozdíl.
Taky jsem měl dva kalfasy a na jednom stole bylo hnojeno JIDB a druhém GH a opět rozdíl nikdo nepoznal.

Obsah THC a jiné látky má rostlina v genech a musel bys pozměnit genetickou informaci,abys mohl změnit poměr THC,CBD atd.
Samo že časem se změní geny rostliny a přispusobí se dané lokalitě.Myslím že se tomu říká evoluce.

Old Post 26-04-2018 v 14:37 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 122

Jinač jak píše crazyben,sušením chuť opravdu ovlivníš asi nejvíc(samo,že musí být proplach alles gute)

Old Post 26-04-2018 v 14:47 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart325
Stálý Člen

Karma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 79 

Příspěvek č. 123

Ten průplach je opravdu důležitý hlavně ovlivnění chuti a kvalitu kuriva .... Nooo ledky každopádně tvrdší palice o tom se tu ale ví přece😁😁jen jsem srovnal počet watu. Když pod 400w led uděláš 500g a pod 400w hps uděláš 300tak je to k zamyšlení jaké světlo zvolit ....jasná volba....pro mě ovšem každý má svůj názor a zkušenost ...neberu v potaz plochu a počet kytek jelikož na to má vliv osvit světla ..led vítězí ..plocha vůči watum....a ještě jeden postřeh pod ledkama kytky proschly drive než pod hps ..nevím jakou máte s tímto zkušenost ale moje je taková😁😁

Old Post 26-04-2018 v 15:42 PM
Bart325 je offline   Profil uživatele Bart325   Find more posts by Bart325   Foto galerie člena Bart325   Click here to Send Bart325 a Private Message   Add Bart325 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 124

Panove... A co takhle misto vecneho tlachani a dohadovani udelat nejaky testik? Myslim, ze by stacilo mit dve kytky. Jednu udelat treba za oknem a na druhou sypat nejakou poradnou ledkou a nebo aspon 600w HPS. Ja osobne tipuju, ze se bude chut hodne lisit. Uvazuju pouze selskym rozumem na zaklade nejakych znalosti, zkusenosti a informaci, kterych se mi dostalo.
Jinak musim jeste zareagovat na prispevek nadr mnou od Barta. Proc pises, ze je jasna volba, jestli zvolit led a nebo hps? Tvuj pest ukazuje pouze na to, ze jsi to pod hps obsolutne nezvladl. 300g/watt je bida. Ja delam pod 600watt hps kolem 700g standartne, takze vazne nevim, proc pises o necem, jako je jasna volba. Myslim, ze nejvetsi problem je vzdy mezi kytkou a svetlem a tim je vzdy zahradnik. Jestli to proste clovek neumi a tim ted nemyslim konkretne tebe, tak ho nezachrani ani svecena voda, natoz led svetlo :-D

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 26-04-2018 v 18:40 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 125

Ja mu rozumim jak to myslel.
Myslel to tak ze s Ledkou udela i mene zkuseny zahradnik vic G nez se sodikem.

Old Post 26-04-2018 v 18:44 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart325
Stálý Člen

Karma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Bart325 - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 79 

Příspěvek č. 126

Tak medical ...takto jsem to myslel tohle je moje 2kolo nejsem odborník s 50 kolama...

Old Post 26-04-2018 v 18:54 PM
Bart325 je offline   Profil uživatele Bart325   Find more posts by Bart325   Foto galerie člena Bart325   Click here to Send Bart325 a Private Message   Add Bart325 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 127

Ok, ok... Hlavne to neber jako negativni kririku. Pouze sem se zapojil do debaty ;-)

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 26-04-2018 v 18:55 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 128

fedousek, takových testu led a hps jsem udělal nespočet a vždy to bylo chuťově stejné. Právě proto jsem napsal bartovi, ať napíše svůj dojem, kdyby mi někdo nevěřil.
Standartne jsem se k 700 g pod 660 watt hps nikdy nepriblizil a to jsem jel hps od devadesátých let.
Za to pod Verem 650 watt jsem udělal bez zastipu a ohýbání 920 g.(a to jsem měl padlí)
Kdyby zkoušel dobre ledky nějaký borec co dělá standartne 700 g pod hps 660 watt, tak tam musí udělat (nenapadá mě žádné přirovnání)
P. S teď to po sobě čtu a vypadá to, jak bych se vytahoval, ale doufám že to tak neberete. Jen jsem chtěl aby jste věděli, že jsem si to nevycucal s netu a je to můj názor, který jsem za ty roky vypozoroval a vyzkoušeno na mých kámošich.

Old Post 26-04-2018 v 18:59 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8765070 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív